![]() |
Tu nie ma się co więcej rozwodzić nad Levadią - ciała dał trener + jego ludzie , oczywiście tez zawodnicy którzy wyszli sobie jak na trening a później(w rewanżu) psycha i umiejętności okazały się za małe by nawet przy pełnej koncentracji wygrać - ogólnie każdy sąd orzekł by współwinę ale z różnicami co do kary;)
Bardziej martwi to że w kolejnych meczach z rywalami, którzy już przed pierwszym gwizdkiem nie srali w pory, zostało to powtórzone. Ja sądzę że mimo tego, powinniśmy jednak dać sobie spokój z krytyką i czekać na rozwój wydarzeń - Tak trener jak i zespół mają szansę na rehabilitacje. Ta runda wd mnie będzie odpowiedzią na wiele pytań i wiedząc że mamy taki a nie inny sztab trenerski i grajków, powinniśmy dać im szanse - Jasne że nie jest to drużyna która będzie sobie radziła za każdym razem z średniakami europejskimi , jasne że potrzebuje wzmocnień, ale wd mnie jeśli chce pokazac że jest warta choćby połowy tego co zarabia - musi to pokazać tak na ligowych boiskach, jak i w starciach ze słabymi zespołami z poza Polski. ps przełkniemy dużo rzeczy ale jak w rewanżu ze znanym nam dobrze zespołem, nie będzie plucia i srania krwią ze zmęczenia, to niech oni wszyscy z tego Sosnowca lepiej nie wracają. |
Cytat:
|
Cytat:
Również trudno uznać, że nasza reprezentacja U-21 zawodzi jakoś specjalnie, kiedy w grupie mamy prawdopodobnie dwie najlepsze nacje pod względem szkolenia w Europie, czyli Hiszpanów i Holendrów i przypuszczam, że wiele lepszych piłkarsko krajów od naszego z tymi dwoma ekipami jest skazanych na pożarcie przed meczem. Reprezentacja U-19 potrafiła przegrać z Azerbejdżanem, ale i wygrać z Duńczykami, no i udało im się znaleźć w drugiej fazie eliminacji. Natomiast drużyna U-17 po słabszym początku i porażce 2:4 z Austrią, rozbiła Armenię 4:1 i Izrael 7:0. Ogólnie te dwie młodsze reprezentacje oceńmy dopiero po drugim etapie bo on będzie dopiero dla nich prawdziwym sprawdzianem. Ten sezon ogólnie oceniłbym jako przejściowy dla naszych drużyn, zarówno Wisła jak i Lech straciły duży handicap w postaci grania na własnym boisku, a to wbrew pozorom ma olbrzymie znaczenie - 1:2 w Jerozolimie, 5:0 w Krakowie, 0:4 w Barcelonie, 1:0 w Krakowie, 1:2 w Londynie, 1:1 i sporo pecha w Krakowie; Lech - 0:0 w Zurichu, 6:0 w Poznaniu, 1:2 w Wiedniu, 4:2 w Poznaniu, 1:2 w Udinese, 2:2 w Poznaniu i na koniec deser: Galatasaray - Levadia 5:0, Levadia - Galatasaray 1:1...Wiem, że nie można wszystkiego zwalać na brak grania na własnych boiskach bo i Skorża i piłkarze dali du*y na całej linii, ale coś w tym jednak jest. Dam sobie rękę uciąć jednak, że grając w Krakowie Estończycy skończyliby mecz podobnie jak w Stambule, tak samo jestem w 100% pewien że Skorża i piłkarze drugi raz tego samego błędu nie mogą popełnić, a Ci drudzy na pierwszy mecz El. LM wyjdą podwójnie zmotywowani. Reszta drużyn też teoretycznie przedwcześnie skończyła, ale mimo że wiem że używanie słowa "pechowo" w kierunku oceny wyników w polskim futbolu kończy się zlinczowaniem, to trudno nazwać inaczej porażkę Lecha w rzutach karnych, czy odpadnięcie Legii mimo dwóch remisów i nie doznania smaku porażki w czterech spotkaniach. Polonia mimo że jest 14 drużyną naszej ligi w tym sezonie, to trochę tych punktów do rankingu zdobyła. Ogólnie jestem pewien że po "przeprowadzce" Wisły, Lecha i Legii na swoje nowoczesne stadiony tych punktów w rankingu będzie w następnym sezonie zdecydowanie więcej - zresztą wspomnijcie wtedy tego posta i te moje słowa :lol: I zapewne w miejsce tego huragnojenia/hurapesymizmu pojawi się ogromny hurapotmizm, jak to w naszym pięknym kraju zazwyczaj w takich sytuacjach bywa. Ale jeśli okaże się że się mylę, z pewnością dołącze do chóru głośno krytykujących naszą ligę. |
Ciekaw jestem co jutrzejszy dzień nam przyniesie, co nowy tydzień da? Czy Skorża coś wykombinował jako menago? Myślę, że tak jak Jacek nie wygrzebie zawodników, nie ma no to tyle czasu, chyba że się mylę (chciałbym). Bardzo ciekawi mnie czy oprócz fajnej roboty jaką maja skauci będzie z tego jakiś pożytek w tym okienku. Czekam Panie Macieju co tam Pan pokaże i mam nadzieję, że nie będzie mydlenia oczu, że chciałem ale - to, ale - tamto.
|
Cytat:
Zgodziłbym się chętnie, gdyby to "Waterloo" Skorży było jego ostatnią "bitwą" jako trenera Wisły, ale to jedyna analogia, jakiej bym się doszukiwał. Nasz treneiro po prostu próbował przykryć swoją nieudolność dużymi słowami. |
Cytat:
Doszukujesz się jakichś dziwnych podtekstów. Dla mnie te słowa oznaczają tyle, że Skorży jako trenerowi przydarzyła się klęska, która nie powinna się zdarzyć, a nie że on jest tak samo genialny jak Napoleon. Niektórzy tutaj mają tendencję do czepiania się każdego słowa, jakie zostanie wypowiedziane. Wyluzujcie trochę. |
Zmieniając temat - gdyby nasi choć odrobinę myśleli, to nie testowaliby bramkarzy, tylko wytransferowali do nas Dowhania.
Kowalewski, Boruc, Fabiański, Mucha - to raczej nie przypadek. Zamiast sponsorować funfli Skorży moglibyśmy raz w życiu postawić na jakość. |
A wyobrazasz sobie Dowhania pracującego w Wiśle ? Bo ja nie za bardzo ...
|
Mimo tego ze Dowhan mial propozycje z Arsenalu gdzie moglby zarabiac wielokrotnie wiecej niz w Legii to nie skorzystal z tej oferty. Dlaczego? Bo dla niego liczy sie tylko Legia.
EOT. |
Cytat:
Tak samo nie można tego rozpatrywać jako wypadek przy pracy.Już o wiele wcześniej były konkretne sygnały(trochę uciszone przez MP), że tak to się właśnie może skończyć. Skorża się pogubił ale mam małą bo mało ale jednak nadzieje że wyjdzie z tego zwycięsko.Brakuje mi takiego Skorży jak tu lata temu przyjechał z Groclinem i sprał nam dupsko jak nikt inny przedtem. Jasne że byliśmy wtedy w grubym dołku ale wcale skład nie był jakiś koszmarny a i marka(jak na ligę) była konkretna.Groclin Skorży to olał i przejechał po nas, stąd bardzo mnie dziwi taka asekuracja jaką widzimy od pewnego czasu - Gramy z Lechem w którym brak Arboledy, Rengifo wykluczony,Stilic na fochu, a zachowawczość jak byśmy grali z jakimś potentatem, to samo z Legią która wcześniej nic na wyjazdach nie gra, podobnie z parchami.To samo w wielu meczach wcześniejszych tak z Legia jak i Lechem. Zresztą by nie sięgać daleko pamięcią - dokładnie taki sam motyw z Ruchem - 60 minut srania w pory,jakieś szachy nie najwyższych lotów, brama w plecy i dopiero wtedy drużyna porządnie się w****iła, co od razu zaowocowało dobrym wynikiem. To musi się zmienić jesli chcemy zmazać derbową plamę , odblokować się w końcu z Lechem i Legia a także zarobić w końcu jakiś pieniądz w pucharach. Ja nie jestem za gra 'na hura' ale w lidze to trza w każdym meczu,szczególnie z tymi co potrafią prosto kopnąć piłkę i nie mają mokro już w szatni, grac na rozszarpanie przeciwnika a nie bawić się w grę niby bezpieczną a jak widać, grę która od dłuższego czasu przynosi nam same porażki. Gdyby nasz bilans z ostatniego półtora roku z Legią i Lechem był 8-1-1 a nie 1-1-8 to ja nie miał bym nic przeciwko, tyle że co nam z tego że pogromów nie ma jak zazwyczaj jest 0-1 w plecy. |
Cytat:
Łaciak ma teraz swoje pięć minut więc z tym tematem wstrzymałbym się do końca sezonu. |
Cytat:
|
Cytat:
A chłop się po prostu ceni i za frytki tam wyjeżdżać nie chciał. |
Cytat:
Wolfy jak widzę już całkiem odleciał i zatracił resztki kontaktu z rzeczywistością (choć czy on je kiedykolwiek miał?). Dowhań w Wiśle to nawet nie s.f. To coś więcej niż abstrakcja. Oczywiście szkoda, bo to najlepszy trener bramkarzy w naszym kraju. |
Cytat:
Wiecie, ja wcale nie jestem taki pewien, czy gdyby Dowhań dostał konkretną propozycję finansową od razu by ją odrzucił. Mówię tu o konkretnej propozycji. Ja do Łaciaka nic nie mam, ale - kto to jest? |
Cytat:
Zapewne konkretnie proponujesz zasponsorowanie nam Dowhania? Czy po prostu rozparcelowujesz cudze? :) |
Cytat:
|
Downań odmówił Arsenalowi ...
http://futbolnet.pl/wiadomosci/krzys...i-dla-arsenalu 3 pytanie od końca |
Jeśli już musicie dyskutować o Dowhanie to może tu Gdybym był bogaty...czyli transferowe s-f wokół Wisły z naciskiem na transferowe s-f - dajcie spokój może jeszcze Boruca zatrudnicie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem coraz bardziej ciekawy jak Skorża przygotuje zespół tej zimy.Czy umie wreszcie tak to zrobić,by drużyna udanie rozpoczęła rundę.Co prawda liczy się mistrzostwo,ale w kontekście fatalnego startu przed rokiem i kompromitacji w lipcu,to można mieć zle przeczucia.Poprzedniej zimy trenerowi start nie wyszedł,więc wziął sobie pomagiera Terzottiego.W lipcu znowu d.zbita,a teraz ponoć pogotowiem ratunkowym ma być Wielkoszyński.Jeśli i to nie wypali,to chyba pozostanie ściągnięcie jakiegoś szamana z Afryki.
|
Taka ciekawostka- może nasz trener to zobaczy. Zobaczcie, co potrafi ten bambus:
http://www.youtube.com/watch?v=yX39J...layer_embedded Jak widać, nie trzeba wcale rzucać w szatni "****ami" na lewo i prawo jak nie idzie, tylko wcześniej odpowiednio zawodników zmobilizować. Po takiej mowie (oczywiście dla piłkarzy przetłumaczonej :lol: ) żydów, czy Levadię pojechałby Strumyk Limanowa pewnie 5-0. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
ooo miazga koles ma charyzme i juz po okrzyku zawodnikow na koniec bylo widac ze idą pokroić przeciwnika cos pieknego |
ciekawe czy wygrali ; ] Już sobie wyobrażam jak by taki trener krzyknął na np: Boguskiego :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Moim zdaniem Skorża ma jeszcze szansę by dać radę.Tylko musi jakimś cudem powiększyć kadrę by mieć pole manewru i nie może bać się zaryzykować wystawieniem nawet zawodników obiektywnie słabszych ale mających ambicję, kosztem lepszych ale dających ciała - Bez uprzedzeń, typu dasz ciała i już u mnie nie zagrasz, ale każdy musi wiedzieć że nie będzie tak że gram chujnie ale że konkurent jest słabszy to i tak będę grał tą chujnie i nic mi się nie stanie. |
Cytat:
Masz absolutną racje. Jednak dla mnie jest jedno ale, którego w takim klubie nie powinno byc. Masz pewność ze jeżeli jakaś gwiazda z wysokim kontraktem da ciała, Maciek go posadzi, to nasz gwiazdor nie rzuci focha i zacznie mieć wyrąbane na kolejne treningi/mecze ? Na szczęście wymyślili te kontrakty z kasa za grę na murawie a nie za siedzenie na ławce, bo wtedy to myślę ze większości by sie nic nie chciało ^^ |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl