![]() |
Bodajże z Lechem Poznań...ale nie jestem pewien. Byłem na chyba 4 meczach MESY. W jednym z nich grał Jończyk. W pozostałych nie. Grał na lewym skrzydle.
edit: Sezon? W 2009 roku. Bardzo ciepło było :) Pod koniec rundy wiosennej :) |
Ale sezon?
|
Cytat:
|
Wiem kiedy był u nas, o coś innego mi chodziło bo mi się nie zgadzało.
Nie on jeden którego przepuściliśmy tak łatwo. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Kominiaka tez chyba juz nie ma ?
|
Cytat:
Mateusz B. jest w Sandecji bodaj Kominiak z Kmity przeszedł do Sandecji. |
Chat ze Skorżą na oficjalnej Legii właśnie się zaczął jeśli to kogoś interesuje:
http://legia.com/www/chat/ |
Proszę was skończcie z tym Leszczakiem z niego taki piłkarz jak ze mnie brazylijczyk. On sam wybrał swoją drogę i tu nie chodzi nawet że nagle mu się zachciało zmieniać klub. Zero odpowiedzialności zero profesjonalnego podejscia wolał chodzić po knajpach i chlać na potęgę dzięki nie trzeba nam drugiego Sypniewskiego przy czym temu na L. do Igora brakuje na każdej płaszczyźnie.
|
"To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu."
Wypowiedź Pana Macieja na temat stadionów. |
-Którego piłkarze z Wisły Krakow wziąby pan do Legii?
-Wisła ma kilku ciekawych zawodników, którzy mogliby grać w Legii, ale nie wezmę żadnego. -który stadion bardziej się panu podoba Legii czy Wisły -To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu. |
Przy pełnej akustyce, to chyba tylko nasz będzie mógł ocenić, niezależnie od tego, kiedy będzie skończony :lol:
No i oczywiście liczy na doping kibiców :lol: To się chyba przeliczy, skoro co raz to nowe akcje ITI odpierdala. Oj, nie poradzi sobie Maciuś, ani z kibicami, ani piłkarzami. |
Cytat:
Na czacie wypowiadal sie ze jest do dyspozycji w roli mediatora pomiedzy kibicami i zarzadem :lol: |
Cytat:
|
A co tam słychać u Bartosza Iwana? gdzie gra? strzela coś? Słuch o nim zaginął wiem, że grał w Widzewie...
|
Na wiosnę przeszedł z GKSu Katowice do Piasta i spadł z Ekstraklasy. Strzelił jednego gola w meczu z Lechią.
|
a ktos posiada info, jak tam Illie sobie radzi w Rubinie?
|
wywiad z Adamem Musiałem, legendarnym lewym obrońcą Wisełki jak był trenerem Lechii Gdańsk.
http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_a.jpg http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_b.jpg a tu jak odchodził http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1...i_z_lechii.jpg |
czy to nasz Kalu Uche właśnie gra z Agrentyną na MŚ ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak to ten zawodnik, który grał u nas, a teraz jest zawodnikiem Almerii. |
Drago Okuka został trenerem greckiej Kavali
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...usza-smolarka/ |
|
Kaziu Moskal drugim
http://wislaportal.pl/news.php?id=17930 |
|
Cytat:
super wiesc ,nie moglem zdzierzyc Janasa juniora na wislackiej ławce tutaj jest miejsce dla takich oddanych ludzi jak wlasnie Kaziu bardzo sie ciesze :) |
Nie było na ten temat nic wspomniane, ale zdaniem wczorajszego Dziennika Polskiego (którego dopiero teraz mam okazję przejrzeć) znanym nam dobrze Michałem Jonczykiem zainteresowana jest ... Cracovia.
GAzeta Krakowska z kolei (oprócz potwierdzenia wątku Cracovii) dorzuca info, jakoby Michał znalazł się także na celowniku Górnika Zabrze, Bełchatowa i Lecha Poznań. Trochę szkoda, że nie zrobiono nic by został w Krakowie. Taką lekką ręką zdolnych 18 latków się nie puszcza. |
|
Cytat:
Sam chciał odejść. Na siłę nikogo się nie trzyma. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl