Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Proud 07.06.2010 19:27

Bodajże z Lechem Poznań...ale nie jestem pewien. Byłem na chyba 4 meczach MESY. W jednym z nich grał Jończyk. W pozostałych nie. Grał na lewym skrzydle.

edit: Sezon? W 2009 roku. Bardzo ciepło było :) Pod koniec rundy wiosennej :)

Żmijka 07.06.2010 19:54

Ale sezon?

maci0s 07.06.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 910281)
Ale sezon?

W Sandecji jest niecały rok, więc to musiał być sezon 2008/2009... Przeciez u nas był tylko 4 miesiące

Żmijka 07.06.2010 20:04

Wiem kiedy był u nas, o coś innego mi chodziło bo mi się nie zgadzało.

Nie on jeden którego przepuściliśmy tak łatwo.

Proud 07.06.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 910287)
Wiem kiedy był u nas, o coś innego mi chodziło bo mi się nie zgadzało.

Nie on jeden którego przepuściliśmy tak łatwo.

kto jeszcze?

Wasiu 07.06.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 910289)
kto jeszcze?

Leszczak, Broź. Ten drugi gwiazda moze nie jest ale regularne wystepy w Widzewie.

7 kotów 07.06.2010 22:10

Kominiaka tez chyba juz nie ma ?

emjot 07.06.2010 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 910340)
Leszczak, Broź. Ten drugi gwiazda moze nie jest ale regularne wystepy w Widzewie.

w Widzewie gra jego brat
Mateusz B. jest w Sandecji bodaj

Kominiak z Kmity przeszedł do Sandecji.

pan Dudi 09.06.2010 11:58

Chat ze Skorżą na oficjalnej Legii właśnie się zaczął jeśli to kogoś interesuje:

http://legia.com/www/chat/

pawelwislak 09.06.2010 12:09

Proszę was skończcie z tym Leszczakiem z niego taki piłkarz jak ze mnie brazylijczyk. On sam wybrał swoją drogę i tu nie chodzi nawet że nagle mu się zachciało zmieniać klub. Zero odpowiedzialności zero profesjonalnego podejscia wolał chodzić po knajpach i chlać na potęgę dzięki nie trzeba nam drugiego Sypniewskiego przy czym temu na L. do Igora brakuje na każdej płaszczyźnie.

sayek89 09.06.2010 12:26

"To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu."

Wypowiedź Pana Macieja na temat stadionów.

gooro33 09.06.2010 12:33

-Którego piłkarze z Wisły Krakow wziąby pan do Legii?
-Wisła ma kilku ciekawych zawodników, którzy mogliby grać w Legii, ale nie wezmę żadnego.
-który stadion bardziej się panu podoba Legii czy Wisły
-To są dwa różne stadiony. Stadion Wisły jest większy, bardziej monumentalny. Ten przy Łazienkowskiej to nowoczesna konstrukcja., Jednak ostateczną ocenę wydam, kiedy oba obiekty wypełnią się kibicami. Przy pełnej akustyce można oceniać walory stadionu.

pan Dudi 09.06.2010 12:44

Przy pełnej akustyce, to chyba tylko nasz będzie mógł ocenić, niezależnie od tego, kiedy będzie skończony :lol:

No i oczywiście liczy na doping kibiców :lol: To się chyba przeliczy, skoro co raz to nowe akcje ITI odpierdala. Oj, nie poradzi sobie Maciuś, ani z kibicami, ani piłkarzami.

gooro33 09.06.2010 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 911262)
Przy pełnej akustyce, to chyba tylko nasz będzie mógł ocenić, niezależnie od tego, kiedy będzie skończony :lol:

No i oczywiście liczy na doping kibiców :lol: To się chyba przeliczy, skoro co raz to nowe akcje ITI odpierdala. Oj, nie poradzi sobie Maciuś, ani z kibicami, ani piłkarzami.


Na czacie wypowiadal sie ze jest do dyspozycji w roli mediatora pomiedzy kibicami i zarzadem :lol:

Żmijka 09.06.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 910384)
w Widzewie gra jego brat
Mateusz B. jest w Sandecji bodaj

Kominiak z Kmity przeszedł do Sandecji.

Oba Brozie były w Widzewie. Mateusz "poleciał" tam za bratem. Furory nie zrobił, teraz jest w Sandecji.

brylant17 09.06.2010 15:10

A co tam słychać u Bartosza Iwana? gdzie gra? strzela coś? Słuch o nim zaginął wiem, że grał w Widzewie...

Garret 09.06.2010 15:13

Na wiosnę przeszedł z GKSu Katowice do Piasta i spadł z Ekstraklasy. Strzelił jednego gola w meczu z Lechią.

jdr 10.06.2010 18:27

a ktos posiada info, jak tam Illie sobie radzi w Rubinie?

AYALA 11.06.2010 19:58

wywiad z Adamem Musiałem, legendarnym lewym obrońcą Wisełki jak był trenerem Lechii Gdańsk.
http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_a.jpg

http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1..._druzyna_b.jpg

a tu jak odchodził http://lechianet.glt.pl/prasa/1992_1...i_z_lechii.jpg

massoud 12.06.2010 16:36

czy to nasz Kalu Uche właśnie gra z Agrentyną na MŚ ?

wisl@k_TS 12.06.2010 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 912875)
czy to nasz Kalu Uche właśnie gra z Agrentyną na MŚ ?

Nie nasz, ten z Almerii.

pablo92TSW 12.06.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 912875)
czy to nasz Kalu Uche właśnie gra z Agrentyną na MŚ ?


Tak to ten zawodnik, który grał u nas, a teraz jest zawodnikiem Almerii.

AYALA 13.06.2010 14:43

Drago Okuka został trenerem greckiej Kavali
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...usza-smolarka/

MCX 14.06.2010 11:54

http://www.weszlo.com/news/5088

O Leszczaku.

szprotson 14.06.2010 17:27

Kaziu Moskal drugim
http://wislaportal.pl/news.php?id=17930

$iWu$ 14.06.2010 21:35

Lesczak...
http://gornikzabrze.tv/newsy/i-druzy...karzem-gornika

Wojtas 14.06.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 913980)



super wiesc ,nie moglem zdzierzyc Janasa juniora na wislackiej ławce

tutaj jest miejsce dla takich oddanych ludzi jak wlasnie Kaziu

bardzo sie ciesze :)

felipe 15.06.2010 07:29

Nie było na ten temat nic wspomniane, ale zdaniem wczorajszego Dziennika Polskiego (którego dopiero teraz mam okazję przejrzeć) znanym nam dobrze Michałem Jonczykiem zainteresowana jest ... Cracovia.

GAzeta Krakowska z kolei (oprócz potwierdzenia wątku Cracovii) dorzuca info, jakoby Michał znalazł się także na celowniku Górnika Zabrze, Bełchatowa i Lecha Poznań.

Trochę szkoda, że nie zrobiono nic by został w Krakowie. Taką lekką ręką zdolnych 18 latków się nie puszcza.

sayek89 15.06.2010 14:53

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload...5-0P7B9K0N.jpg

Głowa podpisujący się pod kontraktem.

tomo 15.06.2010 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 914271)
Nie było na ten temat nic wspomniane, ale zdaniem wczorajszego Dziennika Polskiego (którego dopiero teraz mam okazję przejrzeć) znanym nam dobrze Michałem Jonczykiem zainteresowana jest ... Cracovia.

GAzeta Krakowska z kolei (oprócz potwierdzenia wątku Cracovii) dorzuca info, jakoby Michał znalazł się także na celowniku Górnika Zabrze, Bełchatowa i Lecha Poznań.

Trochę szkoda, że nie zrobiono nic by został w Krakowie. Taką lekką ręką zdolnych 18 latków się nie puszcza.


Sam chciał odejść. Na siłę nikogo się nie trzyma.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl