![]() |
Sędzia moim idolem! :D
:lol: :rotfl: |
sędzia ładny drukarz :lol:
|
A narzekacie na naszych sędziów :lol:
|
Jak stracilismy bramke bo nie ogladalem?
|
Nasi sędziowie przy tym czarnym szamanie to wirtuozi.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
j... sędziego i całą Tanzanie jego :lol:
tak to nawet u nas nie drukują:D |
Tego sędziego to chyba z najbardziej tępej wioski w afryce wyciągnęli
|
Cytat:
Nie wchodzę w dywagacje czy słusznie czy nie - to kadra Smudy i to on wybiera. Niemniej jednak biorąc ten fakt pod uwagę trener czyni słusznie, ze daje mu grać jak najdłużej... Na inncyh pozycjach takiego komfortu już nie ma, to rotuje i szuka. |
Wszyscy źli ,ze wszystkich śmiech ale przyjdzie ostatni weekend lutego wyjdą ci sami piłkarze na ligowe boiska i znowu będą Bogami,oh ah Patryś Małecki i reszta.Nie wiem czego wy się spodziewaliście że będą grać jak Barcelona? Przecież to jest zbieranina(przepraszam za słowo) ludzi którzy grają ze sobą po raz pierwszy w takim składzie,no i proponuje teraz wyjechać z mroźnej Polski gdzieś w ciepłe rejony i zapierdzielać cały czas na wysokich obrotach,nie da się organizmu nie oszukasz.
Co do oceny meczu to na plus mimo wszystko Glik i Mierzejewski,a nie Mierzejewski nie może być dobry bo jest z Cracovii.., na minus sędzia,no ale tolerancja wobec czarnego udzieliła się i komentatorowi pod sam koniec gdy powiedział że sędziemu trzeba po prostu wybaczyć. |
Poziom meczu żenujący, Lewandowski i Małecki jak gwiazdorzy.
|
Wszystkie bramki, plik bez hasła
Kod:
http://hotfile.com/dl/25030170/155eea6/2010-01-20_Tajlandia-Polska_1-3.zip.html |
komentator moim zdanie powinien skupić się głównie na komentowaniu . Niektórzy zdecydowanie za dużo oceniają to piłkarzy, to zespół , przez co potrafią rozkojarzyć a przy tym sugerują (trudno odsiać póżniej te głupoty ).
Dla mnie to jest dobry trening aby przy ich zrzędzeniu zachowac spokój i oglądać mecz . Te mecze są o tyle dobre że Smuda przejży kadre B,C ,bo tak poza tym to niewiele one znaczą . Ja tak czy inaczej zawsze oglądam mecze Polski bo po prostu lubie . |
co za kiepy tam sedziuja z tym Singaporem to w szoku
Pawełek = Przyrowski żal tvp my nie mamy obroncow. no nie mamy. |
komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...
|
dobrze że nie kupiliśmy Sadloka i Glika toż to drewienko że ho ho
a co grają to szkoda słów hehe |
ale sa jaja
niedowiary co mamy słabą kadre |
Pamiętajmy że wszyscy nasi piłkarze są jeszcze przed okresem przygotowawczym stąd być może te ogólnie złe wrażenia?
|
Dajcie spokój naszym, przerwali im gre w PES-a, Smuda kazał im wyjść na boisko a biednym się nie chce, dziewczyny daleko w Polsce, brak galerii handlowych po co biegać ? nie ma motywacji. Dobrze że niezapomnieli wziąść z Polski żelu do włosów bo głupio by sie prezentowali w TV. Po meczu już koniec zgrupowania wieczorem będą mogli porzucać ananasami w okna
|
Cytat:
|
Zal jak się słyszy jakiegoś chłopca, który mówi w studio ,że Glikiek interesują się zespoły z Anglii:) a Jodłowiec miał ofertę z Napoli. Jakieś mimimum przyzwoitości,bo o rzetelności nie ma co mówić.
|
Nowak zmarnowal juz dwie setki w tej polowie.
|
haha Pietia prawą nogą...ale ten przeciwnik mocny
|
Widac Mały jest w formie.:D
|
Malecki pudlo sezonu ;)... z 3m i pilka nad poprzeczka :D. Ale to przeciez jego poczatki w kadrze, poza tym poczatek okresu przygotowawczego. Gleszych wnioskow nie nalezy wyciagac.
|
Wiesz 8mln Euro(Lewandowski) by sobie zapewne nogę przy tym strzale złamał więc nie jest źle :P
|
Noi Mały strzelił bramę chyba chciał dośrodkować ale liczy sie że strzelił :D
|
Ten Tomasz Nowak to rezerwowy Polonii Bytom :D? Widac, widac...braki w technice porazajace...
Smuda fajnych pilkarzy powoluje ;). Nie ogladalem pierwszej polowy, ale po drugiej, to mozna smialo stwierdzic, ze Singapur mialby problemy w naszej IV lidze...to amatorzy tam graja? |
Czy tez wyjazd cos potwierdzil? Chyba tylko to ze slabi zawodnicy sa jeszcze slabsi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl