Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Żmijka 20.01.2010 14:31

Sędzia moim idolem! :D

:lol:

:rotfl:

John1906 20.01.2010 14:32

sędzia ładny drukarz :lol:

felipe 20.01.2010 14:32

A narzekacie na naszych sędziów :lol:

Maciuś 20.01.2010 14:32

Jak stracilismy bramke bo nie ogladalem?

gigant 20.01.2010 14:34

Nasi sędziowie przy tym czarnym szamanie to wirtuozi.

WILU TS 20.01.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 844175)
Jak stracilismy bramke bo nie ogladalem?

Pierwszy rzut karny obroniony przez Przyrowskiego,nie wiedzieć czemu sędzia daje mu żółtko i każe powtórzyć karnego i gol.

gigant 20.01.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 844178)
Pierwszy rzut karny obroniony przez Przyrowskiego,nie wiedzieć czemu sędzia daje mu żółtko i każe powtórzyć karnego i gol.

I mam wrazenie że kazałby powtarzac do bólu, tzn do wpadnięcia bramki.

John1906 20.01.2010 14:36

j... sędziego i całą Tanzanie jego :lol:

tak to nawet u nas nie drukują:D

aadrian321 20.01.2010 14:40

Tego sędziego to chyba z najbardziej tępej wioski w afryce wyciągnęli

felipe 20.01.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 844184)
http://www.youtube.com/watch?v=ULH-5EvtB30

A Lewandowski ponownie praktycznie do końca meczu, mimo że 2 razy przewinęło się jego nazwisko w drugiej połowie.

Bo dla Smudy jest pewniakiem do gry w ataku.
Nie wchodzę w dywagacje czy słusznie czy nie - to kadra Smudy i to on wybiera.

Niemniej jednak biorąc ten fakt pod uwagę trener czyni słusznie, ze daje mu grać jak najdłużej... Na inncyh pozycjach takiego komfortu już nie ma, to rotuje i szuka.

LuKaS TSW 20.01.2010 15:18

Wszyscy źli ,ze wszystkich śmiech ale przyjdzie ostatni weekend lutego wyjdą ci sami piłkarze na ligowe boiska i znowu będą Bogami,oh ah Patryś Małecki i reszta.Nie wiem czego wy się spodziewaliście że będą grać jak Barcelona? Przecież to jest zbieranina(przepraszam za słowo) ludzi którzy grają ze sobą po raz pierwszy w takim składzie,no i proponuje teraz wyjechać z mroźnej Polski gdzieś w ciepłe rejony i zapierdzielać cały czas na wysokich obrotach,nie da się organizmu nie oszukasz.
Co do oceny meczu to na plus mimo wszystko Glik i Mierzejewski,a nie Mierzejewski nie może być dobry bo jest z Cracovii.., na minus sędzia,no ale tolerancja wobec czarnego udzieliła się i komentatorowi pod sam koniec gdy powiedział że sędziemu trzeba po prostu wybaczyć.

IncognitoTSW 20.01.2010 15:23

Poziom meczu żenujący, Lewandowski i Małecki jak gwiazdorzy.

Szymonito 20.01.2010 15:34

Wszystkie bramki, plik bez hasła
Kod:

http://hotfile.com/dl/25030170/155eea6/2010-01-20_Tajlandia-Polska_1-3.zip.html

jachting 20.01.2010 16:20

komentator moim zdanie powinien skupić się głównie na komentowaniu . Niektórzy zdecydowanie za dużo oceniają to piłkarzy, to zespół , przez co potrafią rozkojarzyć a przy tym sugerują (trudno odsiać póżniej te głupoty ).
Dla mnie to jest dobry trening aby przy ich zrzędzeniu zachowac spokój i oglądać mecz .

Te mecze są o tyle dobre że Smuda przejży kadre B,C ,bo tak poza tym to niewiele one znaczą . Ja tak czy inaczej zawsze oglądam mecze Polski bo po prostu lubie .

szprotson 23.01.2010 10:08

co za kiepy tam sedziuja z tym Singaporem to w szoku
Pawełek = Przyrowski

żal tvp

my nie mamy obroncow. no nie mamy.

Pauwe 23.01.2010 10:25

komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...

Kluvi 23.01.2010 10:43

dobrze że nie kupiliśmy Sadloka i Glika toż to drewienko że ho ho

a co grają to szkoda słów hehe

szprotson 23.01.2010 10:44

ale sa jaja

niedowiary co mamy słabą kadre

martinius028 23.01.2010 11:02

Pamiętajmy że wszyscy nasi piłkarze są jeszcze przed okresem przygotowawczym stąd być może te ogólnie złe wrażenia?

WISŁA 1906 NH 23.01.2010 11:02

Dajcie spokój naszym, przerwali im gre w PES-a, Smuda kazał im wyjść na boisko a biednym się nie chce, dziewczyny daleko w Polsce, brak galerii handlowych po co biegać ? nie ma motywacji. Dobrze że niezapomnieli wziąść z Polski żelu do włosów bo głupio by sie prezentowali w TV. Po meczu już koniec zgrupowania wieczorem będą mogli porzucać ananasami w okna

WILU TS 23.01.2010 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pauwe (Post 845601)
komentator dostosował się do poziomu tego turnieju...

Teraz to jeszcze luz,strach pomyśleć jak zabraknie Szpakowskiego czy Szaranowicza,przecież tych jego wypocin i pseudo podkręcania komentarza nie da się słuchać !! Skrzeczący głosik jak żaba w stawie !

Marszałek 23.01.2010 11:16

Zal jak się słyszy jakiegoś chłopca, który mówi w studio ,że Glikiek interesują się zespoły z Anglii:) a Jodłowiec miał ofertę z Napoli. Jakieś mimimum przyzwoitości,bo o rzetelności nie ma co mówić.

Maciuś 23.01.2010 11:20

Nowak zmarnowal juz dwie setki w tej polowie.

szprotson 23.01.2010 11:33

haha Pietia prawą nogą...ale ten przeciwnik mocny

szczaq21 23.01.2010 11:40

Widac Mały jest w formie.:D

For_FuN_ 23.01.2010 11:41

Malecki pudlo sezonu ;)... z 3m i pilka nad poprzeczka :D. Ale to przeciez jego poczatki w kadrze, poza tym poczatek okresu przygotowawczego. Gleszych wnioskow nie nalezy wyciagac.

WILU TS 23.01.2010 11:42

Wiesz 8mln Euro(Lewandowski) by sobie zapewne nogę przy tym strzale złamał więc nie jest źle :P

Tylko_Wisła! 23.01.2010 11:44

Noi Mały strzelił bramę chyba chciał dośrodkować ale liczy sie że strzelił :D

For_FuN_ 23.01.2010 11:52

Ten Tomasz Nowak to rezerwowy Polonii Bytom :D? Widac, widac...braki w technice porazajace...

Smuda fajnych pilkarzy powoluje ;).

Nie ogladalem pierwszej polowy, ale po drugiej, to mozna smialo stwierdzic, ze Singapur mialby problemy w naszej IV lidze...to amatorzy tam graja?

Maciuś 23.01.2010 11:53

Czy tez wyjazd cos potwierdzil? Chyba tylko to ze slabi zawodnicy sa jeszcze slabsi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl