![]() |
Ruch zagral tak dobrze jak nasza wiselka:
4' [1 - 0] F. Klein (pen.) 10' [2 - 0] J. Baumgartlinger 21' [3 - 0] J. Baumgartlinger (teraz jest 40-ta miuta) |
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!
Aris - Jagiellonia 1:2 |
Jadzia na 2-1 :D
|
Ogladam Jagiellonie i nie moge uwierzyc !!!
Okazuje sie, ze polscy pilkarze potrafia biegac, strzelac... Okazuje sie, ze mozna dobrze przygotowac fizycznie polska druzyne do wystepow w europejskich pucharach... Szok !!! 2:1 !!! Brawo Jaga !!! |
Jaga na razie ratuje honor polskiej pilki.
|
Jaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaaa 2-1 braaaaaaawooooooooo!!!
PS.2 samobóje po strzałach Burkhardta z daleka(no,rykoszety). |
JAGA JAGA JAGA
Jagiellonia ! |
Mam nadzieje że chociaż Jadze się uda ... Aris 2 samobóje xD widać nie ich dzień .... a jednak 2 nie samobój
|
Jaga - ostatnia nadzieja białych :D Walczyc, walczyc i jeszcze raz walczyc, Jaga Jaga Jagiellonia !!!
|
Probierz Fight :D
|
Rzut karny dla Arisu..
2-2. Karny z kapelusza ...... |
Karny dla Arisu ehh...
|
I karny dla Arisu
|
karny zupełnie z dupy
do do tego Probierz out na trybuny ale mu sie nie dziwie wcale |
jeszcze jedną niech wcisną, najlepiej Franek i ten czwartek 5 august taki nie do końca czarny :)
|
Zaczynają się wały w Grecji.Wcześniej był faul ,to nie gwizdnął a karnego od razu.
http://www.livescorehunter.com/index...amp;Itemid=190 tutaj |
gdzie oglądacie?
|
|
Cytat:
|
podziękował ;)
|
i to mi się podoba Jagiellonia strzela z daleka i atakuje ten bramkarz Arisu to już jest ładnie zesra... jak piłka leci w bramke
|
Wisła powinna brać przykład z Jagi ku..a:evil:
|
Afera nie tylko na trybunach w czasie meczu, ale także poważna przed jego rozpoczęciem. Eskortowany autokar z zarządem naszego klubu i jego akcjonariuszami został obrzucony przez kibiców Arisu kamieniami i koktajlami Mołotowa. Policja uciekła z miejsca wydarzenia zostawiając naszych włodarzy samych sobie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nam i naszemu fotografowi kibice Arisu pokazują znak, że nie wyjdziemy ze stadionu żywi. Dzicz, inaczej tego nie można określić..
http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...=368563#368563 :/ |
z tego Kupisza to kawał grajka może być
razem z Grosickim maja w jednym meczu wiecej udanych dryblingów niż Łobo z Kirmem przez cały zeszły sezon |
Macie linka do Ruchu?
|
Cytat:
Ruch gra "swoje", zaskakuje Jagiellonia. |
Jaga pokazuję jak się powinno grać! Po straconej bramce 5 piłkarzy poleciało po piłkę, żeby szybko rozpocząć grę. Nie było " o *****" "brożek zawaliłeś" Tam gra zespół!
Szkoda, że sędziowie ich skrzywdzili, bo karnego nie powinno być moim zdaniem. Jako jedyni nie przynieśli nam wstydu. |
Jagiellonia ratuje honor polskiej pilki ale odpada. Szkoda bo na prawde bardzo ładnie grali. Moze za ekscesy kibicow przed meczem zawiesza Grekow. Chociaz przez to co sie potem stalo po bramce na 1:1 mogliby tez zawiesic Jage. Pewnie skonczyt sie na karze pienieznej dla obydwu klubow.
|
Cytat:
Sprzedaliście klubik swój... Jagiellonia jedynie nie zawiodła i mam nadzieję, że to samo pokaże w lidze. |
Ale szkoda Jagi.Nie byli gorsi od Greków, a śmiem twierdzić, że nawet lepsi.
Karny z du** dla Arisu i po awansie :( Szacun za walke, mimo, że niewielu wierzyło po przegranej w I meczu. |
Albo sie tu opanujecie z czatem albo zaraz ten temat zamkne
|
Ehh... więc tak:
Wisła odpada z azerami i pokazuje razem z Lechem poziom polskiej piłki. Ruch, jak to ktoś napisał gra swoje, czyli trzyma poziom Wisły i Lecha. Jagiellonia się wybiła ponad reszte i zagrała bardzo dobry mecz. Niestety nie wystarczyło. No cóż... Pozostało czekanie na początek ligi i emocjonowanie się polskimi szlagierami. Czyli zostało, jak było. Obawiam się, że jeśli nikt nie wyłoży na jakiś klub 10mln Euro, w ciagu 2 lat, to faze grupową LM czy LE możemy sobie odpuścić na nastepne 10 lat. Smutne, ale prawdziwe... |
no i brawo Jaga. Grosik - klasa europejska . szkoda tego wolnego pod koniec .Musiał Franek go wykonywać ? ech...a karny z dupy,oczywiście ...
|
Cos czuje, ze Amika wylosuje jutro fartownie...chociaz przy ich grze awans nadal bedzie cudem.
|
Jak maja odpasc to z przytupem
Manchester City i 1:12 w dwumeczu Tylko cholera kto by miał tego gola strzelic... |
Cytat:
|
No bo Lech rzeczywiście to ma zawsze pecha takiego, że.. hej! ;-)
|
No i co z tego
przynajmniej Amika zagra sobie z kims renomowanym i ich kibice bada mieli dobry wyjazd nasi kopacze zrobili wiele zeby nas tego pozbawic Szkoda Jagil ,walczyli mjako jedyni ze wszytkich druzyn mozna powiedziec ze nie dali dupy.jakos to wygladalo na resztą druzyn zapalmy swieczke ,i badzmy ciszej nad ta trumną |
Dobrze pamiętam 6 stron nabijania sie z Lecha gdy męczył sie z azerami. potem troszke wam mina posmuntniała po porażce u siebie w LE, no i dziś... widzicie sami jacy jestescie żałośni? mistrz wam odjechał i nie mozecie tego aż do dzis przełknąć i patrząc na wasz zespół i w tym roku bedzecie liczyc ile osób może pomiescic nasz stary rynek bo nie przeżyjecie że we wszystkim jestesmy lepsi:))) pozdro!
|
Brawo Jagiellonia !! Szkoda tych idiotycznych bramek u siebie w 6 minut i Grecy byliby out - w ogole to co to za Grecy ?? 2 w pierwszym skladzie - nic mnie tak nie wqrwia we wspolczesnym futbolu jak to, a do tego w Grecji
niby kryzys, strajki, zadymy, a tu sobie graczy z Primera Division sprowadzaja - wszystko to poprzewracane do gory nogami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl