Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

bouli76 05.08.2010 20:12

Ruch zagral tak dobrze jak nasza wiselka:

4' [1 - 0] F. Klein (pen.)
10' [2 - 0] J. Baumgartlinger
21' [3 - 0] J. Baumgartlinger

(teraz jest 40-ta miuta)

sq 05.08.2010 20:13

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!
Aris - Jagiellonia 1:2

_ukoL 05.08.2010 20:13

Jadzia na 2-1 :D

piotr 0704 dortmund 05.08.2010 20:13

Ogladam Jagiellonie i nie moge uwierzyc !!!

Okazuje sie, ze polscy pilkarze potrafia biegac, strzelac...

Okazuje sie, ze mozna dobrze przygotowac fizycznie polska druzyne do wystepow w europejskich pucharach...

Szok !!!

2:1 !!! Brawo Jaga !!!

mitmichael 05.08.2010 20:13

Jaga na razie ratuje honor polskiej pilki.

Ravers 05.08.2010 20:13

Jaaaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaaaaa 2-1 braaaaaaawooooooooo!!!

PS.2 samobóje po strzałach Burkhardta z daleka(no,rykoszety).

Mareq 05.08.2010 20:15

JAGA JAGA JAGA
Jagiellonia !

szlaQ 05.08.2010 20:15

Mam nadzieje że chociaż Jadze się uda ... Aris 2 samobóje xD widać nie ich dzień .... a jednak 2 nie samobój

konrad1991tsw 05.08.2010 20:16

Jaga - ostatnia nadzieja białych :D Walczyc, walczyc i jeszcze raz walczyc, Jaga Jaga Jagiellonia !!!

Kameleon 05.08.2010 20:18

Probierz Fight :D

unbelievable 05.08.2010 20:19

Rzut karny dla Arisu..

2-2. Karny z kapelusza ......

Ravers 05.08.2010 20:19

Karny dla Arisu ehh...

mitmichael 05.08.2010 20:19

I karny dla Arisu

bridgeburner 05.08.2010 20:20

karny zupełnie z dupy
do do tego Probierz out na trybuny
ale mu sie nie dziwie wcale

harthausen 05.08.2010 20:20

jeszcze jedną niech wcisną, najlepiej Franek i ten czwartek 5 august taki nie do końca czarny :)

LuKaS TSW 05.08.2010 20:20

Zaczynają się wały w Grecji.Wcześniej był faul ,to nie gwizdnął a karnego od razu.

http://www.livescorehunter.com/index...amp;Itemid=190 tutaj

kacperfx 05.08.2010 20:21

gdzie oglądacie?

biała gwiazda 05.08.2010 20:22

http://blackburnman04.yolasite.com/

mitmichael 05.08.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacperfx (Post 953398)
gdzie oglądacie?

http://iraqgoals.tv/ch12.html

kacperfx 05.08.2010 20:23

podziękował ;)

wis997 05.08.2010 20:27

i to mi się podoba Jagiellonia strzela z daleka i atakuje ten bramkarz Arisu to już jest ładnie zesra... jak piłka leci w bramke

Maxior 05.08.2010 20:29

Wisła powinna brać przykład z Jagi ku..a:evil:

Donki 05.08.2010 20:30

Afera nie tylko na trybunach w czasie meczu, ale także poważna przed jego rozpoczęciem. Eskortowany autokar z zarządem naszego klubu i jego akcjonariuszami został obrzucony przez kibiców Arisu kamieniami i koktajlami Mołotowa. Policja uciekła z miejsca wydarzenia zostawiając naszych włodarzy samych sobie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nam i naszemu fotografowi kibice Arisu pokazują znak, że nie wyjdziemy ze stadionu żywi. Dzicz, inaczej tego nie można określić..

http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...=368563#368563
:/

bridgeburner 05.08.2010 20:36

z tego Kupisza to kawał grajka może być
razem z Grosickim maja w jednym meczu wiecej udanych dryblingów
niż Łobo z Kirmem przez cały zeszły sezon

klubus 05.08.2010 20:39

Macie linka do Ruchu?

studio2 05.08.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 952417)
Co do Amiki - oni urządzali sobie zbiorową masturbację wraz z tymi patałachami co nie mają napletków, gdy Wisła zaliczała wtopy więc nabijanie i napinanie się na nich jest obecnie w bardzo dobrym tonie :) I wcale nikt nie musi się ze mną zgadzać.

A więc tak baloniku - BUAHAHAHAHAHA, pozostaje już wam tylko zaglądanie do tego tematu bo Wisły w pucharach już NIE MA:lol:

Ruch gra "swoje", zaskakuje Jagiellonia.

Speedy 05.08.2010 20:41

Jaga pokazuję jak się powinno grać! Po straconej bramce 5 piłkarzy poleciało po piłkę, żeby szybko rozpocząć grę. Nie było " o *****" "brożek zawaliłeś" Tam gra zespół!

Szkoda, że sędziowie ich skrzywdzili, bo karnego nie powinno być moim zdaniem. Jako jedyni nie przynieśli nam wstydu.

mitmichael 05.08.2010 20:43

Jagiellonia ratuje honor polskiej pilki ale odpada. Szkoda bo na prawde bardzo ładnie grali. Moze za ekscesy kibicow przed meczem zawiesza Grekow. Chociaz przez to co sie potem stalo po bramce na 1:1 mogliby tez zawiesic Jage. Pewnie skonczyt sie na karze pienieznej dla obydwu klubow.

spartan 05.08.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 953449)
A więc tak baloniku - BUAHAHAHAHAHA, pozostaje już wam tylko zaglądanie do tego tematu bo Wisły w pucharach już NIE MA:lol:

Ruch gra "swoje", zaskakuje Jagiellonia.

A więc tak baloniku - BUAHAHAHAHAHA, pozostaje ci tylko zaglądanie na to forum bo Lecha już NIE MA:lol:

Sprzedaliście klubik swój...

Jagiellonia jedynie nie zawiodła i mam nadzieję, że to samo pokaże w lidze.

sessegnon 05.08.2010 20:45

Ale szkoda Jagi.Nie byli gorsi od Greków, a śmiem twierdzić, że nawet lepsi.
Karny z du** dla Arisu i po awansie :(
Szacun za walke, mimo, że niewielu wierzyło po przegranej w I meczu.

orzeu 05.08.2010 20:49

Albo sie tu opanujecie z czatem albo zaraz ten temat zamkne

LanceTS 05.08.2010 20:53

Ehh... więc tak:
Wisła odpada z azerami i pokazuje razem z Lechem poziom polskiej piłki.
Ruch, jak to ktoś napisał gra swoje, czyli trzyma poziom Wisły i Lecha.
Jagiellonia się wybiła ponad reszte i zagrała bardzo dobry mecz. Niestety nie wystarczyło.

No cóż... Pozostało czekanie na początek ligi i emocjonowanie się polskimi szlagierami. Czyli zostało, jak było. Obawiam się, że jeśli nikt nie wyłoży na jakiś klub 10mln Euro, w ciagu 2 lat, to faze grupową LM czy LE możemy sobie odpuścić na nastepne 10 lat. Smutne, ale prawdziwe...

maro olTSkul 05.08.2010 20:54

no i brawo Jaga. Grosik - klasa europejska . szkoda tego wolnego pod koniec .Musiał Franek go wykonywać ? ech...a karny z dupy,oczywiście ...

For_FuN_ 05.08.2010 21:06

Cos czuje, ze Amika wylosuje jutro fartownie...chociaz przy ich grze awans nadal bedzie cudem.

bridgeburner 05.08.2010 21:26

Jak maja odpasc to z przytupem
Manchester City i 1:12 w dwumeczu
Tylko cholera kto by miał tego gola strzelic...

mitmichael 05.08.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 953489)
Cos czuje, ze Amika wylosuje jutro fartownie...chociaz przy ich grze awans nadal bedzie cudem.

Ciekawe czy jest mozliwosc aby trafili na Borussie Dortmund :) Znajac zycie i szczescie polskich druzyn trafia najgorzej jak moga.

Pablooo 05.08.2010 22:28

No bo Lech rzeczywiście to ma zawsze pecha takiego, że.. hej! ;-)

Wojtas 05.08.2010 22:29

No i co z tego

przynajmniej Amika zagra sobie z kims renomowanym i ich kibice bada mieli dobry wyjazd

nasi kopacze zrobili wiele zeby nas tego pozbawic

Szkoda Jagil ,walczyli mjako jedyni ze wszytkich druzyn mozna powiedziec ze nie dali dupy.jakos to wygladalo

na resztą druzyn zapalmy swieczke ,i badzmy ciszej nad ta trumną

kibic1989 05.08.2010 22:32

Dobrze pamiętam 6 stron nabijania sie z Lecha gdy męczył sie z azerami. potem troszke wam mina posmuntniała po porażce u siebie w LE, no i dziś... widzicie sami jacy jestescie żałośni? mistrz wam odjechał i nie mozecie tego aż do dzis przełknąć i patrząc na wasz zespół i w tym roku bedzecie liczyc ile osób może pomiescic nasz stary rynek bo nie przeżyjecie że we wszystkim jestesmy lepsi:))) pozdro!

dynek.pl 05.08.2010 22:33

Brawo Jagiellonia !! Szkoda tych idiotycznych bramek u siebie w 6 minut i Grecy byliby out - w ogole to co to za Grecy ?? 2 w pierwszym skladzie - nic mnie tak nie wqrwia we wspolczesnym futbolu jak to, a do tego w Grecji
niby kryzys, strajki, zadymy, a tu sobie graczy z Primera Division sprowadzaja - wszystko to poprzewracane do gory nogami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl