![]() |
Cytat:
Z drugiej strony jakbyśmy nie tracili bezsensownie punktów to, nawet licząc walkower dla Śląska to już byli byśmy na finiszu. Ale w tym sezonie narzekamy na Wisłę, która jest cały czas na pierwszym miejscu z dużą przewagą nad grupą pościgową. :> |
Wracamy do czasów zwalniania trenerów będąc na szczycie ligi ;)
|
Cytat:
Oczywiście że bez naszej wygranej z Łeczna sie wszystko sypie, ale to wiedza wszyscy. W tej kolejce realnie mozna założyć status quo do goniacych zespołów. Nastepna kolejka powinna dopiero dużo zamieszać. |
Cytat:
|
A tak, na powaznie, jezeli my i Ruch wygramy dwa kolejne mecze (albo Ruch nie przegra swoich) to juz w Chorzowie możemy świętować........Niestety, slowo klucz "jeżeli ";(
|
Cytat:
|
Cytat:
No bo właśnie taka zamiana nastąpiła w Bytomiu... |
To Wieczysta sie chyba juz wypisala z gry o bezposredni awans a juz na pewno z szans na dogonienie nas.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Myślę, że jeszcze ze dwa zwycięstwa i jakiś remis i można spokojnie myśleć o Ekstraklasie.
Dziś by się przydało, żeby Ruch pokonał Chrobrego, co wypłaszczy grupę pościgową. |
Cytat:
|
Jeśli Śląsk zdobędzie komplet punktów do końca :lol::lol::lol: to my potrzebujemy tylko 12, żeby pozostać na pierwszym miejscu. W 7 meczach. To chyba da się zrobić? Musi być średnia 1,72
|
Cytat:
*Podkreślam słowo "może ". Przed tymi meczami, wychodzi, że brakuje nam 7-8 pkt do awansu. Ale to opcja przy bardzo niekorzystnych wynikach dla nas w meczach rywali zainteresowanych bezpośrednim awansem. |
Cytat:
W grze pozostaje tylko Chrobry. |
Cytat:
|
Cytat:
Nasze trzy punkty dzisiaj plus dżentelmeńska postawa większości rywali (którzy uznali że nie będą się z tłuszczą przepychać) być może sprawią, że nasi piłkarze nie będą do końca sezonu grali z pełnym pampersem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
12 punktów przewagi nad 3 miejscem!
To już nie rozważania statystyczne tylko czyste cuda Nawet bez zdrowego napastnika po prostu musimy to dopchnąć, choćby samymi remisami. |
Chrobry do końca może zdobyć 21 punktów czyli mieć 66.
Potrzebujemy więc 10 punktów na 7 meczów żeby zakończyć na co najmniej drugim miejscu |
3 punkty to zawsze 3 punkty. Reszta ch...
Kod:
razem dom wyjazd |
Cytat:
Kod:
Wisła 1 Wieczysta 8 Śląsk 2 Chrobry 3 Pogoń GM 4Chrobry ma dwa kolejne mecze z zespołami walczącymi o utrzymanie. Stal Mielec właśnie pokonała Pogoń GM. |
Chrobrego to mozna skreślić w walce o bezpośredni awans. No chyba, że jakimś cudem prześcigna zoo-team. Daje im mx 10 punktów do końca sezonu
|
pepe72, dużo groźniejsze sa Mielec i Łęczna, niż Rzeszów i Bytom. Duże prawdopodobieństwo, że z tymi walczącymi o utrzymanie zoo i Chrobry nie ugrają nawet punkcika
|
Ależ kolejka!! Idę o zakład, że nawet największy optymista forum, zarazem najblyskotluwszy zmysł wizjonerski, as jasnowidztwa sandomingo nie przewidział, że te Święta przyniosą nam tyle jajek pisanek niespodzianek! Oczywiście, miłych dla nas;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
1 liga 4 kwietnia, 19:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Siedlce 2:0 4 kwietnia, 19:30 Wieczysta Kraków - ŁKS Łódź 1:1 4 kwietnia, 19:30 GKS Tychy - Znicz Pruszków 2:1 6 kwietnia, 11:30 Wisła Kraków - Górnik Łęczna. 2:1 6 kwietnia, 12:00 Stal Rzeszów - Odra Opole 2:0 6 kwietnia, 14:30 Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa 2:1 6 kwietnia, 17:00 Chrobry Głogów - Ruch Chorzów 2:2 6 kwietnia, 19:30 Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Stal Mielec 1:2 7 kwietnia, 18:00 Miedź Legnica - Polonia Bytom 2:0 |
Ale że Tychy obstawiłeś to obciach :-)
Oni meczu do końca ligi nie wygrają chyba że przyjedzie do nich ktoś już jedną nogą na plaży na Malediwach i nie będą chcieli ryzykować kontuzji żeby sobie wakacji nie spieprzyć. |
Cytat:
|
+9 (10) pkt nad Śląskiem
+ 11 pkt nad Chrobrym + 16/13 (17/14) pkt nad Wieczysta + 14 (15) pkt nad PGM + 14 pkt nad Ruchem + 15 (16) pkt nad ŁKSem + 15 pkt nad Polonia Warszawa 80% sezonu za nami 21 pkt do zdobycia |
Cytat:
|
Średnie zespołów 1 ligi. Odpowiednio cały sezon, tylko wiosna i tylko 2026
Kod:
# Zespół śr wio 2026 |
O 5 miejsc (2-6) walczy 8, może 9 zespołów (Puszcza).
Minimum baraże uważam że zagwarantował sobie Śląsk (raczej nie zaliczy już potężnego zjazdu, szczególnie w meczach u siebie). U reszty sie moze wszystko wylosowac. Jedynie PGM nie widzę nawet w barażach. |
Po wczorajszym zwycięstwie Łęcznej nad Chrobrym, jeśli dobrze liczę to teoretycznie już za tydzień na Śląskim możemy sobie zapewnić awans (62 pkt na 5 kolejek przed końcem)
|
^ Już nieaktualne, za tydzień w Chorzowie nie zapewnimy sobie awansu, będziemy mieć maksymalnie 15 pkt przewagi nad trzecim Chrobrym na pięć meczów przed końcem, w tym jeden z Chrobrym właśnie.
Najwcześniej awans możemy sobie zapewnić 24 kwietnia z Puszczą |
Powiedzmy sobie otwarcie.
Prędzej to inni zapewnią nam awans niż sami to zrobimy. Tak jak to inni zapewniają nam utrzymanie przewagi. |
Nie wierzę w jakiekolwiek punkty w Chorzowie. Przy dobrym wietrze możemy sobie klepnąć awans u siebie z Puszczą.
|
Z Puszczą to powinni sprzedawać bilety tylko pełnoletnim kibicom.
Przecież to będzie gwałt. Te nasze zagubione kurduple zostaną delikatnie mówiąc stłamszone przez Puszczę. Awans zapewni nam upływ czasu i tracenie punktów przez rywali. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl