![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
gol Małego z komentarzem Angielskim
http://www.skysportshd1.com/71389-Wisla-Krakow-1-0-Apoel-Nicosia-%28Malecki%29.html a ten tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=rh3FBiCFSyQ Izraelski? Cytat:
Gmocha zagiął któryś z komentatorów gdy się okazało że jeden Cypryjczyk w drużynie. PS: W Izraelskiej też miało być pokazywane ze względu na Bitona i Meliksona. Tak wynikało z forum Beer Shevy |
Cytat:
|
Smuda,Gmoch,Piechniczek przeciwko Wiśle chyba tylko Boniek za Wisłą
|
Ja chciałbym wrócić do kwestii tych żółtych kartek w naszym zespole. Czy ktoś z forum jest w stanie dać gwarancję na to, że kartki z eliminacji nie liczą się w fazie grupowej? Liczba zagrożonych graczy w naszym zespole jest niestety dość długa...
|
|
Cytat:
|
CH. ani izraelski ani arabski wczoraj mecz był nadawany w Greckiej TV ze względu na to że w APOELu jest kilku chyba piłkarzy i trener z przeszłością w Iraklisie AEK Ateny i raczej to jest grecki komentarz
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Jeżeli u siebie podobnie dopingują jak na wyjeździe czyli cały mecz głupie walenie w bęben to faktycznie ciężko będzie się grało przy tak irytującym dźwięku . |
Cytat:
Z tego wynika, że jeśli zawodnik ma jedną żółtą kartkę po meczach eliminacyjnych, to przed rozpoczęciem fazy grupowej upomnienie jest kasowane. Natomiast jeśli gracz zagrożony np. Sobol, dostanie kartkę w Nikozji, to nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu fazy grupowej. W fazie grupowej zawieszenie następuje po 3. żółtych kartkach. |
Cytat:
Nie wiem jak z karnym, ale dwie bramki z akcji gracze klubu z siedzibą na Cyprze zawdzięczają fatalnej postawie duńskich obrońców. Dla mnie bardziej miarodajny jest mecz ze Slovanem, z którym Apoel zremisował u siebie 0:0. Przypomnę, że w tym meczu na prawej obronie zagrał Erik Cikos. http://www.youtube.com/watch?v=1DteLGJ5MfQ Całego spotkania nie widziałem, ale ze skrótu można wyciągnąć wniosek, że o jeżeli zagramy mądrze i skutecznie w obronie, to możemy tam uzyskać dobry rezultat. @Tominho, @mitmichel Pojedyncze żółte kartki, które nie doprowadziły do zawieszenia zawodnika są anulowane po wejściu do fazy grupowej LM. źródło: http://www.uefa.com/newsfiles/19071.pdf art. 21 pkt.4 |
No to musimy liczyć na to, że żaden z graczy mających już "żółtko" (Chavez, Jaliens, Jovanović , Sobolewski, Małecki i Melikson) nie zostanie po raz kolejny upomniany. Każdy jest bardzo ważnym ogniwem w dzisiejszej Wiśle :)
|
ano nie ma co porównywac meczu który odbył się 2 lata temu do teraźniejszosći..
Kosa juz tam nie gra, a On jak wiemy umial zrobić różnicę ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie wiadomo ile biletów już się rozeszło na rewanż na Cyprze??
|
Cytat:
|
Radzę zwrócić uwagę na jeden "mały" szczegół, Wisła jak dotąd strzelała bramki we wszystkich meczach(oficjalnych) od początku sezonu, więc możemy spodziewać się, że i w meczu rewanżowym chłopaki coś wpakują do siatki rywala. Podobał mi się Marko, chłopak nie zawiódł, pokazał, że trener może na niego liczyć w każdym momencie. Nasz Holender będzie miał spory ból głowy(jak Lamey się wykuruję) kogo wystawić w rewanżu na prawej obronie. W tym meczu może nie każdy to zauważył, ale mieliśmy trzy sytuacje, w których powinniśmy strzelić bramkę(w jednej Mały trafił), druga to poprzeczka Maora, a trzecia to gdy Patryk przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu z prawej strony(sytuacja trudna, ale do strzelenia) 1906 % szacunku dla całego zespołu i trenera za wczorajsze spotkanie, sen w najbliższy Wtorek może stać się jawą i ja jestem przekonany, że tak będzie!
|
Cytat:
Niech oni wpierw zapełnią stadion bo od 2 tygodni mają z tym problem i APOEL obniża ceny zeby zachęcić do przyjścia. Nie wiem po co tyle koloryzują, nie mają do czynienia z jakimiś laikami z Otwocka gdzie doping prowadzi 200 osób. Debilów z nas robią. Gdy my trzęśliśmy trybunami to oni nie wiedzieli co to piłka nożna. Sądze że większą presję na naszych zawodnikach wywiera więcej stadionów u nas niż wywrze Apoel. |
Cytat:
|
Cały czas chodzę podjarany wczorajszym zwycięstwem :). Mam nadzieje że za tydzień spełni się moje marzenie, czyli Wisełka w LM. Co do pogody na cyprze, to raczej się nie obawiam, bo piłkarze są pewnie nie straszni tego, na przykład Nunez, Chavez, Maor, Biton, Diaz, Iliev, troche Genkov, bo oni są przyzwyczajeni do upałów, bo wychowali się w krajach z wysoką temp. Obawiam się jedynie Lameya, Małego, i Pareiko, którzy nie sa przyzwyczajeni do takich temperatur.
Co do Jovanovica, to jestem pozytywnie zaskoczony jego grą. |
Nunez w kazdym meczu przebiega wiele kilometrów na defensywnym pomocniku. To jest klasa gość. Co nie zmienia faktu, że ma bardzo dużo walorów ofensywnych i widziałbym go wyżej.
|
przeciez to nie chodzi o to czy ktos pochodzi z cieplych krajow , lecz o to w jakim klimacie spedzil ostatnie tygodnie/okres przygotowawczy
optymalnie byloby pojechac juz tam i sobie tam spokojnie trenowac do meczu , a z korona mamy dosc szeroki sklad zeby ktos mial grac uprzedze argumenty a syndromie lecha itp , chodzi mi o odpuszczenie wylacznie tego meczu , priorytetem jest wejscie do grupy LM , pozniej juz mecze ligowe beda mialy prymat nad tymi grupowymi LM |
Salzburg pokazuje jak się gra w Nikozji. Prowadzi już w 2. minucie z Omonią.
|
Jeśli chodzi o doping to rzeczywiście mogło być lepiej, choć Święte Barwy brzmiały wspaniale. Co do samego meczu to jednak uważam, że mamy wszelkie szanse, żeby przejść dalej. Straszenie upałami i kibicami niespecjalnie ma sens, bo z upałami się już spotkaliśmy (Łowecz) a i duża część naszych zawodników pochodzi z ciepłych krajów, a i graliśmy na bardziej "nieprzyjaźnie nastawionych" na nas stadionach i jakoś zawodnicy nie robili w gacie. W dużej mierze to kwestia dobrej organizacji gry i żelaznej konsekwencji w obronie. Dla mnie to niesamowite, jak Maaskant z takiego materiału zrobił konsekwentnie realizującą założenia taktyczne obronę - zawodnicy dobrze się asekurowali i nie dopuszczali to wielu sytuacji. Miałem wrażenie, że grają nawet lepiej, niż obrona z czasów Marcelo z Głowackim.
|
Dzisiejszy mecz Legii i Sląska pokazał co by sie działo gdybysmy grali ofensywnie i chcielic strzelic jak najwiecej bramke.
|
Omonia pokonuje Salzburg u siebie 2-1. Będzie niesamowicie ciężko.
PS Posrało was żeby komentarze z żydowskich stron wklejać ? |
Wiśle 2;1 starczy.
|
Po dzisiejszych wystepach Legii i Slaska wszyscy krytycy Maaskanta powinni posypac glowe popiolem. Jestem pewny, ze Wisla majac na lawce jakas tuze polskiej mysli szkoleniowej, vide Lenczyk (z cala sympatia do niego jako czlowieka), Skorza, Probierz itp, skonczylaby podobnie jak nasi dzisiejsi pucharowicze. Ot takie radosne, polskie hura do przodu, ofensywnie, bo przeciez gramy u siebie, dla kibicow, co tam taktyka, obrona. Tak jak pilkarsko tak i szkoleniowo swiat nam uciekl o kilka dlugosci i dopiero po Maaskancie widac co to znaczy byc Trenerem. Wybral odpowiednia taktyke do potencjalu jakim dysponuje. okreslony styl gry i ma jak narazie wyniki.
|
Dobrze powiedziane Nesta!
|
Cytat:
Z góry ostrzegam, że jeśli napiszesz mi, że dla nas otwarta, chaotyczna gra w pucharach, to była szczególna sytuacja, a dla Śląska i Legii norma, to Cię wyśmieję. |
Oczywiscie, ze pamietam. Tyle, ze wtedy nie zawiodla taktyka, ktora byla nakreslona tak samo jak na inne spotkania, czyli defensywnie i z kontry, a jej wykonanie przez poszczegolnych pilkarzy. Pozniej Maaskant dokonal kilku korekt przed rewanzem, zawodnicy zagrali lepiej i juz dzialalo. W niczym to nie zmienia sensu tego co napisalem.
|
@ Jova
Przypomniesz mi, jakim wynikiem skończył się ten mecz? Nawet jeśli mi napiszesz, że to kwestia szczęścia, to odpowiem Ci, że to nieodłączny element piłki nożnej. Owszem, Maaskant popełnia błędy, ale chyba nikt nie sądził, że do Polski przybędzie trener kompletny. Dodam jeszcze, że Maaskant chociaż próbuje się uczyć na swoich potknięciach. |
Legia akurat grała mądrze,tyle,że Wawrzyniak i Komorowski pomylili Ariego z Manu i wyszło jak wyszło.
|
Cytat:
Cytat:
|
Tak jak pisałem w tym temacie przed Liteksem - żeby nie przeceniać tego rywala, tak powtórzę przed rewanżem z Apoelem. To my jesteśmy WIELKA WISŁA i to nas mają się bać dzikusy z południa. Całe państwo liczy tyle mieszkańców, co Kraków. Nikozja ponad 2 razy mniejsza niż gród Kraka. Zremisowali w LM z Chelsea (mecz o pietruszkę) ? Jak Wisła w 1936 r. jechała z Chelsea, to oni pasali owce i byli parobkami Angoli. Wysoka temperatura ? Chyba się komuś w głowie poje*ało, kto takie historie opowiada ... Mecz będzie późnym wieczorem (20.30 ?), kiedy temperatura (wilgotność powietrza) nie będzie stanowiłą żadnego problemu.....Grajkowie mają obowiązek dokończyć dzieła, ku chwale naszego kochanego klubu.
PS. Kominek - wstydzisz się faktów ... I Ty jesteś wiślakiem ? Żenada ..... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl