![]() |
Może mi ktos powiedziec ile w tym roku wynosiły progi (czyli ile miała puntków osoba ostania) na mat-fizy w dobrych liceach krakowskich. Np. V, VIII, II, I itp.
|
Generator dieslowski, wie ktoś co to jest, na czym polega jego działanie? Trochę mało informacji na jego temat w internecie.
|
Cytat:
zwykłe mat/fiz - coś koło 183 chyba... II - mat/fiz -164 po drugiej rekrutacji chyba. To tak z tego co pamiętam. Jak bardzo Cię interesuje to mogę popytać kolegów, bo ja jestem human i tak średnio pamiętam ile pkt było potrzeba. |
Witam, pytanie do ludu wiślackiego, może ktoś mi pomoże w tejże kwestii, chodzi o odkodowanie co to jest za nuta pod tym linkiem, kto to gra i tutuł ? , zapodałem temat topicu o mp3, ale może i tutaj znajdzie się dobra dusza, która pomoże...
link poniżej : http://wyslijto.pl/plik/prl5bmztth Pozdrawiam |
Gdzie znajdę w komputerze opcję, bodajże butowanie? Znaczy chodzi o to, że zainstalowałem jakimś głupim sposobem windowsa na windowsa i mi teraz wyskakuje, którego mam wybrać. Podobno da się to wyłączyć przez opcję butowania?
Z góry uprzedzam, że laik ze mnie komputerowy więc z góry wielkie dzięki za jakąś pomoc. :) EDIT: Acha i jeszcze potrzebuję sterowników od głosu do płyty głównej. Wiem, że głos mam zintegrowany z płytą i pamiętam, że to były jakieś avinx czy coś tędy, ikonka taka czerwono - biała. Mam nadzieję, że ktoś wie o które chodzi, bo ja za cholerę nie pamiętam skąd to draństwo ściągnąć. :-) |
http://www.allegro.pl/item531289767_...tro_skora.html
1. gdzie w krk znajdę takie buty... albo w tym stylu?? 2. Potrzebuje napisów do filmu "Nie zadzieraj z fryzjerami" zohan o agente bom de corte dublado 2009 dvdrip xvid audio mp3 by ratolino bajtów: 943 554 560 długość: 1:56:53 szerokość klatki: 576 wysokość klatki 304 szybkość klatek 23k/sek. |
Cytat:
Ewentualnie poszukaj jakiś uniwersalnych sterowników być może zadziałają. |
Skoro zintegrowana karta dzwiękowa i nie wiesz jakich potrzebujesz sterowników to bym w ciemno ładował Realtek 97
|
Cytat:
w razie problemów pytaj. |
Panowie - Jak w programie bearshare ustawic zeby sciagane piosenki w folderze docelowym rozmieszczaly sie w kolejnosci sciagania, a nie alfabetycznie ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
PS. bootowanie a nie butowanie :D |
Jak mam proste pytanie. Jestem zielony w temacie narkotyków. Czy marihuana to potocznie trawka?
|
Cytat:
:D tak :D... |
Cytat:
|
Cytat:
Coś nie tak ?? ?? |
nie siano :)
|
mam pytanie ? podczas pierwszego podłączenia ipoda nano do komputera za pomocą kabla wyskoczył mi komunikat odnośnie formatowania ipoda,żeby wejść na dysk wymienny musiałem zrobić formata wszystkiego co miałem na ipodzie,i teraz chce zgrać filmy muzykę itp...otwieram dysk wymienny nie mam nic zrzucam film do dysku wymiennego a jak odłączam ipoda od komputera wchodze w ipoda to nie mam nic ? ktoś mi pomoże ?
|
Cytat:
|
dziala wam gg??
|
Nie 10 znakow
|
Mam takie pytanie, jeśli chodzi o piosenkę na stołeczną drużynę "Bo w nienawiści..." wyszła ona od Lecha czy od Jagi? Bo obie wersje słyszałem i nie wiem w końcu, która prawdziwa.
|
Cytat:
edit. zrobiłem tak wgrałem film i jak odłączam ipoda od kompa wyłącza się i włącza od początku trzeba wybierać język i nadal nic nie ma,a jak otworze w moim komputerze to w folderze film jest ? |
SKMK - podpis kilku użytkowników w polu "Skąd". Co oznaczają te 4 literki?
Stołeczno Królewskie Miasto Kraków? :D |
Cytat:
|
Cytat:
"londynczków"? ta co zawsze leci na koniec ... |
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/download-d...MzNjQ2Mzkz.mp3 |
Dokładanie o tą samą mi chodziło...:):D
Dzięki Wielkie:) P.S. Ale się zgraliście z odpowiedzią:P:D |
jakiś program coś na styl Painta.. , prosty, polski.. taki byle jaki..
/ nazwę albo link do ściągnięcia |
Panowie co oznacza jak pies wyje bo dzwonie dzownkiem mojemu psu on wyje i nie wiem co to oznacz??
|
Cytat:
10 znaków. |
Potrzebna pomoc. Ma ktoś jakiś projekt albo jakieś materiały na gospodarkę przestrzenna? Sprawa największej wagi.
|
Cytat:
pewnie go to denerwuje i się w****ia ;] |
Zna lub ma ktoś może nute z tego filmiku? http://pl.youtube.com/watch?v=imO3LYQpzW4
pisałem w szukam mp3, ale tam słaby odzew :D tylko z góry podkreślam ze interesuje mnie pełna wersja, identyczna jak w filmiku |
Cytat:
|
Cytat:
|
ma ktoś może jakiś zarys t-shirtu.. ? potrzebuje zrobić projekt koszulki a nie mam wzorca dobrze jak by był przód i tył na jednym ;]
|
Cześć, powiedźcie mi- wie ktoś w jakim teatrze w NH będzie grany Makbet w poniedziałek ?? pliska odp :P
|
Cytat:
|
Cytat:
http://krakow.naszemiasto.pl/teatr/s...data_do_r=2009 http://krakow.dlastudenta.pl/teatr/r...ow/teatry.html chyba, ze jakis tajny seans. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl