![]() |
Cytat:
|
To lepiej nie oglądaj :)
|
rafalek, daj głośno volume i możesz spokojnie oglądać :)
|
ten temat jest zdecydowanie najodpowiedniejszym miejscem do tego newsa:D
Cytat:
|
http://img833.imageshack.us/img833/7384/p1030383.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/4876/p1030375g.jpg http://img411.imageshack.us/img411/4494/p1030374z.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_01.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_04.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_02.jpg A TERAZ W MYŚL PRZYSŁOWIA "CZEGO SIĘ JAŚ NIE NAUCZY,TO JAN NIE BĘDZIE UMIAŁ http://vader.joemonster.org/upload/z..._on_police.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...17c763QoVJ.jpg |
|
Wesołek w bramce, wesołek na codzień z Mariusza P....
Tu zobaczcie ciekawe okazywanie radości po strzeleniu bramki. http://www.youtube.com/watch?v=AKluc...layer_embedded |
|
Grozni kibice Legii
1 Załącznik(ów)
Witam,
Odpaliłem sobie jakąś tam grę na nk.pl i szybko ujawniła się kultura warszawiaków... :D Nie wiem jakim trzeba być debilem... a nie sorry, wystarczy kibicować Legii, by popisać się intelektem w sieci. ^^^^ Ps. z tymi Eurogąbkami to mnie rozwalił (: |
|
http://www.weszlo.com/news/5305 Joga Bonito na budownie :D haha
|
Nie śmieszne a raczej ciekawe.Film w 27 częsciach na temat chemitrails.Niby nic tyle że dwa dni temu zobaczyłem to nad własną głową nad Krakowiem dlatego pomyślałem że warto was tym zainteresować.
http://www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk |
Powodzenia jak w to wierzysz ;) Coś w guście teorii spiskowej WTC i widzianych w obłokach dymu twarzy szatana <lol>
|
Nie napisałem że to prawda i że w to wierzę jednak świat jest taki dziwny że wcale bym nie był zaskoczony jeżeli spisek chemitrails okazał się prawdziwy.Co do WTC to też jest za dużo niewyjaśnionych okoliczności aby wykluczyć że mógł to być spisek rządu USA.
|
o ile w WTC nawet wierze to to mnie rozbawiło :) ziemniaki w ziemi tez krzyczą ze je pryskają :)
|
Tylko teraz pytanie czym są te chemitrails i po co to jest rozpylane ?Bo to z silników nie leci i 2 dni temu widziałem jak samolot leciał sobie a nagle za nim pojawiło się to "coś".
|
w celu wyjasnienia po co sie tym pryska znajdziecie w tym filmie.
http://www.youtube.com/watch?v=B4XKU2wRemw nie badzcie takimi ignorantami, wierzycie tylko w to co wam w tv pokaza a jak juz cos jest np na yt to wysmiewacie. |
Ludzie...najzwyklejszy pył silnikowy,nie raz zostaje w powietrzu nie raz nie,zależy od typu silnika,rodzaju mieszanki paliwa,wysokości,warunków atmosferycznych,tak ciężko to zrozumieć ? Już teorie - najlepsza jest że to tajne wojska USA aby przejąć umysły mieszkańców największych miast...:rotfl:
A z rury wydechowej w zimie to też nas zatruwają ? Ciekawe czyj to rząd robi z samochodów w zimie lub jak jest silnik nie nagrzany:rotfl: Cytat:
Powietrze zawsze zawiera pewną ilość pary wodnej. Im wyższa jest temperatura powietrza, tym zawartość w nim wody może być większa. Jeśli temperatura powietrza nasyconego wilgocią spada poniżej punktu rosy, powstaje nadmiar pary wodnej. Powietrze wtedy nie jest już w stanie jej "zmagazynować" i w efekcie tego nadmiar pary wodnej kondensuje się w kroplach wody, które widoczne są w postaci mgły albo chmury. Może być ? :) |
Dobra Wilu to wytlumacz mi jeszcze czemu samolot lecac nie zostawia dlugiej smugi a nagle nad samym centrum zostawia dluga lune ?
ps. samolot nie zmniejsza wysokosci... inne warunki atmosferyczne akurat nad miastem ? taaaaa... ps2. tylko ze ze z filmow wynika ze na wysokosciach przelotowych jest stale jedna temperatura niezalezna od temp na ziemi |
Bo trafił np w jakąś warstwę obłoku albo innego czegoś zrobionego z chmur ? A poprzedni w nią nie trafił ? Co do innych warunków nad miastem to chyba nie masz wątpliwosci ? Przyglądałeś się kiedyś choćby z kopca Kościuszki albo Giewontu w kierunku Krakowa ? Sugerujesz że co,mieszkańcy dużych miast są pryskani ze względu na co ? Odporność przed smogiem ? Czy organizuje to duża kompania spożywcza żeby kupować np dany produkt ? Samolot nie zmniejsza wysokości ? - ciekawe.
Sorry ale po prostu bawią mnie takie teorie spiskowe,samoloty latają odkąd każdy z nas pamięta i zawsze zostawiały takie ślady lub nie zostawiały i tyle,jedne ślady zostają gdyż np nie ma wiatru na danej wysokosci i nie może się to rozmyć,a drugie błyskawicznie się rozpływają,gdyż działają tam jakieś mieszanki powietrza i np rosy. ps.nie wiem na 100 że czegoś takiego nie ma,bo nigdy nie można tego stwierdzić.Ale nie dajcie sie zwariować,teorii spiskowych jest tyle ile ludzi na ziemi,każdy może coś wymyślić wrzucić na youtube i może to akurat pasować do otaczającego nas świata. Swoją drogą można by stworzyć taki temat,klusek106 co Ty na to ? :) |
Cytat:
Ale wracając do tematu w miastach i nad miastami wilgotnośc jest wyższa więc jeśli samolot wlatuje w obszar gdzie wilgotność jest większa to ta smuga kropelek wody za samolotem nie może się z powrotem zmienić w parę wodną, w przeciwieństwie do obszaru poza miastem, gdzie wilgotności jest niższa. I to właśnie decyduje o tym dlaczego raz "chmury samolotowe" parują a dlaczego czasami, tworząc jądra kondensacji, są zaczątkiem zachmurzenia. Właśnie patrząc na ślady za samolotem można bardzo łatwo stwierdzić czy wilgotność jest duża czy też jest niska. Duża wilgotność jest wtedy kiedy na niebie długo utrzymują się te "chemitrials" a mała jeśli te "chemitrials" szybko znikają P.S. Jeśli chodzi o to dlaczego gdy lecą dwa samoloty jeden zostawia ślad a drugie nie zostawia to jest to prawdopodobnie spowodowane różną ich wysokością, co powoduje różnicę temperatur a także róznice wilgotności. Wracając do filmu koleś się dziwił że te ślady są równoległe. No nie dziwne że są równoległę skoro korytarze powietrzne są określone, a jak jeszcze mieszka gdzieś w okolicy lotniska to już wogóle nie ma o czym gadać. Jeśli 2 samoloty lecą pomiędzy dwoma lotniskami to lecą niemalże tą samą drogą. Te nagrania to są takie jak kiedyś "Nie do wiar" w TVN tak naprawdę niewiele tłumaczą. Bo jeśli chce się coś dokładnie wytłumaczyć to trzeba zrobić dokładną analizę fizyko-chemiczną danego zjawiska, a nie nagrać film i opisac w nim swoje przypuszczenia. To jest takie polowanie na czarownice. A zawartość zanieczyszczeń jest spowodowana tym że to są smugi spalin. Samolot podczas startu tworzy takie zanieczyszczenie jak kilka tysięcy samochodów przez rok |
Można wierzyć, można nie wierzyć. Ale jak Ci taka chmura z samolotu wylatuje z dupy strony czyli niezależnie od umiejscowienia silników i ich ilości, to też można to nazwać pyłem z silników lub spalinami??? Dziwne.
Druga sprawa to to że na filmikach samoloty wykonują dziwne zwroty i 'akrobacje'. Nie mówcie, że samoloty liniowe albo inne mogą latać którędy chcą i 'przypadkowo' pozostawić na niebie kratkę z tych smug. Są wyznaczone korytarze powietrzne i tamtędy mogą latać. A nie jeden koło drugiego zostawiając prostopadłe i równoległe ślady zaczynające się i kończące w tym samym miejscu. pomeczowa konferencja :] http://www.youtube.com/watch?v=TwNDujWUIP8 |
zadzwońcie do Uwaga! moze sie tym zainteresuja :)
|
1 Crazykaro a jak wytłuamczysz że jeden samolot latał sobie nad miastem zostawiał te chmury, zawracał i zostawiał chmure.Co Balice były zatłoczone ?
2 Te smugi z samolotu nie są z silników. Ps:Wilu pewnie trafisz do łapucapu z tym kiblem ;) |
Cytat:
Ja radzę się popatrzeć na samoloty w zimie. Jeśli ktoś wtedy dostrzeże chemitrials to będzie dobry. Nikt się z was nie zastanawiał dlaczego po prysznicu na lustrze w łazience teraz w okresie letnim jest masa pary i nic nie widać a w zimie tego nie ma albo jest znikome? |
Cytat:
Takiego głupoty tutaj chrzanicie, że się żal człowiekowi robi. Jak człowiek chce się czegoś dopatrzeć, to we wszystkim to ujrzy. |
Cytat:
|
|
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-...kolowa/2262307
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-...ski-v2/1221328 2 wczorajsze dobre skecze :) nie mogę znaleźć KMP o RMF FM :) |
temat chemtrails dosc szeroko zostal opisany na tym forum -> http://www.paranormalne.pl/index.php...pic=23230&st=0
Problem jest ciekawy aczkolwiek wszystko wskazuje na to ze jest to kolejna proba szukania sensacji. Gdyby ktos wymyslil taki sposob spryskiwania ludzi bylby on wysoce nieefektywny i bardzo kosztowny. Przykład? Z natury, ostatnio jak wybuchl ten wulkan to chmura rozniosla sie o tysiace kilometrow. Gdyby ktos chcial z 10 km nad miastem zrzucic to na ludzi to pewnie wyladowaloby to 1000 km dalej... Mimo wszystko temat jest ciekawy jak kazda inna teoria spiskowa i na 100% nikt nigdy nie powie ze to nieprawda... |
Cytat:
jak znajdę link to z edytuję post ;) A było coś ciekawego w pierwszej części wczorajszej Stacji Ko[s]micznej w Koszalinie? EDIT: nocna taryfa http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-...fa-v-2/2262379 To się zabieram do oglądania. :) |
Cytat:
|
najlepszy jednak był Daniec i jest już dostępny w necie :P jak zwykle opowiedział poprostu co się naprawde dzieje w Polsce i to jak zwykle jest najśmieszniejsze :P niestety jak ktoś sie nie orientuje na scenie politycznej to może sie nie połapać bo Pan Marcin bardzo szybko zmienia watki :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba ze niby podróbka Iphone albo że Hong Kong,gdyby tam widniała Polska to powiem szczerze nie wahałbym się ani chwili :) za 100zł jako zabawka zawsze by był ;)
|
Cytat:
tylko nie wiem czemu dyskusja jest w temacie "śmieszne.." bo ttego typu rzeczami już ten świat jest zasypany:d |
|
Podróbka iphona (kosztującego 1500zł) za 100 zł a co ciekawe kupiło ja 80 osób na tej aukcji a na innych juz ze 130. Ot taka ciekawostka mnie tam rozśmieszyła. Gdzie niby miałem umieścić w polityce transferowej? :foch:
|
a myslicie że za co w iphonie sie płaci 1500 zł?? za jakość?? jakby Chinole popracowali jeszcze nad tym troche to za 300 by sprzedawali tej samej jakości :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl