Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Antystenes 06.04.2011 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1073384)
Patrzac na to co sie dzieje w ostatnich miesiacach z Kasperczakiem mozna powiedziec, ze gdzies sie zatracił. To juz nie ten sam trener co kiedys - raczej Legii nie zbawi ale to nie nasz problem.

Nigdy nie można powiedzieć jak danemu trenerowi będzie się wiodło w nowym klubie. Kto by powiedział, że stary Agrest tak wyprowadzi na prostą Śląsk, a wielki wybraniec prasy i kibiców Smuda, zwany dziś Dyzmą będzie tak pogrążał reprezentację.

Feniks1983 06.04.2011 10:43

Dokładnie nie ma co z góry wyrokować jak będzie. Fakt że Heniu ostatnio nie ma dobrej karty nie znaczy że nagle się to nie odmieni. Może być tak że trafi na odpowiedni dla Niego grunt i wtedy może być lepiej niż teraz się wydaje. Co nie zmienia faktu że ostatnio Legia bierze trenerów po Wisełce :-D

Jagul 06.04.2011 13:28

Legia idzie naszą drogą. Najpierw będą próbowali naprawiać błędy Skorży za pomocą Kasperczaka. Później dadzą mu szanse przygotować drużynę do sezonu po czym go wywalą i ktoś się zorientuje, że nie tylko Polacy są trenerami.

joshi 06.04.2011 13:47

HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!

MCX 06.04.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1073472)
HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!

Uważasz, że Kasperczak tak długo pozostanie w Warszawie? Mam wątpliwości :D

wisl@k_TS 06.04.2011 13:53

Walter aż tak chyba głupi nie jest. Jeśli Heniek to prawda to pewnie chodzi o to żeby zareagowali pozitiwnie i jakoś dograli do końca sezonu a w międzyczasie będzie szukany trener zagraniczny.

mulda 07.04.2011 20:06

Marcelo zaczyna w skladzie PSV na Benfike

adikos1906 07.04.2011 20:08

Zobaczymy jak dzisiaj sobie nasz 'Macielo' poradzi. Oby dobrze ! :D

WISŁAZWE 07.04.2011 20:24

Transmisja meczu Benfica - PSV z Marcelo w pierwszym składzie.
TV 4.

mulda 07.04.2011 20:44

Bramka stracona po bledzie Marcelo

murray 07.04.2011 20:45

Piękna murawa na tym Dragao

felipe 07.04.2011 21:10

Dość przecietny Marcelo, jednakże oddać trzeba, że Benfica napiera niemiłosiernie, więc nie ma chłopak łatwego życia jako defensor. Do przerwy 2:0 i jest to najniższy wymiar kary. Pachnie czwórką, piątką, tyle powiem.

Edit : 52 minuta, Marcelo miniety jak junior i 3:0. Bardzo marnie dziś Brazylijczyk...

Wasiu 07.04.2011 21:42

A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?

JrQ- 08.04.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1073990)
A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?

eeeeeeeee?

tomo 08.04.2011 10:30

^ Polecam przeanalizować interwencje bramkarza Benfiki i wszystko połapiesz o czym Wasiu pisze.

mic 08.04.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1074079)
eeeeeeeee?

Dzieciaki musza sie na kims wyzyc i ponapinac - zlej to.

Wasiu 08.04.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1074091)
Dzieciaki musza sie na kims wyzyc i ponapinac - zlej to.

Tak jest!
Dobrze, że czuwa nad nami niepokalany obrońca wszechwiślackości.

mitmichael 09.04.2011 16:25

Kuba został własnie bohaterem Borussi - fantastyczna bramka w 92 minucie dajaca remis.

Billy 09.04.2011 16:27

Nie lubie tego tekstu ale sam się pcha na usta !
ALE URWAŁ KUBUŚ ! ;)
brawo brawo brawo

tomasz_19 09.04.2011 16:31

chciałbym zobaczyć tą bramkę :) wrzuć ktoś :P
a tak na marginesie to fajnie, że były Wiślak dorzuca cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Niemiec :)

Titto 09.04.2011 16:57

Jak powiedział Tomek Hajto "Być może jest to bramka na wagę mistrzostwa niemiec".
Borussia miała też trochę w tym meczu pecha np. sytuacja, w której Goetze z 20 cm nie trafił do bramki...
Jeśli zakładamy, że Bayern wygra z Pauli to traci do Borussii 6 punktów do końca 5 kolejek.

Bayer ma trudny terminarz w następnej kolejce grają z Bayernem (w) potem Hoffenheim(d), Koeln(w), Hamburger (d), Freiburg (w)

A Borussia: Freiburg (d), Borussia Moen (w), Nuernberg (d), Werder (w), Eintracht (d)

Gol Błaszczykowskiego:
http://rutube.ru/tracks/4311298.html...e&bmstart=1000

Donki 09.04.2011 17:01

Z tym mistrzem to spokojnie jesli jutro Bayer wygra bedzie miał tylko 5 punktów straty. A Borussia gra co raz słabiej.

Titto 09.04.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 1074668)
http://www.meczyki.pl/skroty/8721/ha...rtmund_11.html jakby był ktoś zainteresowany bramką Kuby.

Przecież dałem już dwa posty wyżej link do bramki Kuby...

Billy 09.04.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1074723)
Przecież dałem już dwa posty wyżej link do bramki Kuby...

Sory, nie zauważyłem ;)

Co do byłych piłkarzy to Darek Dudka też się wpisał na listę strzelców. W 80 minucie strzelił karnego i tym samym jego Auxerre zremisowało z Saint-Etienne 2:2

rafil 09.04.2011 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez billy (Post 1074820)
auxerre zremisowało z saint-etienne 2:0

12345... :d

brylant17 10.04.2011 16:58

Marcel zawalił gola co z nim się dzieje?!?

Silvestro 10.04.2011 19:12

Kosa powrócił "do łask" . Tydzień temu w wyjazdowym meczu Apollonu zremisowanym z AEL 1:1 grał od 46 minuty, wczoraj w meczu z Olimpiakosem wygranym 5:1 wyszedł w podstawowym składzie.
Zobaczcie starego, dobrego Kosę :-D

http://www.youtube.com/watch?v=r2sbDYMSeKU

JackDaniels 10.04.2011 19:23

Trabzonspor w skladzie z Głowackim i Piotrem Brożkiem wygrał mecz w Stambule z Galatasaray 0-1 , Pawel wszedł w 85'

luca123 11.04.2011 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1071757)
Bardzo cenny jest u Pawełka ten wielki samokrytycyzm. Brawo Mario! Dobrze że zaufanie poczułeś jak się kontrakt kończył, a 4,5 roku wcześniej nic, zero zaufania :D

Co za gość, Smuda go po jednym błędzie skreślił... No cóż, nawet Smuda jakąś dobrą decyzję musiał kiedyś podjąć.

brawo Mario:hura:tak trzymać!!!

cassius31krakow 12.04.2011 14:10

A z ciekawostek - imieniny dziś obchodzą: Andrzej, Iwan i Zenon ;)

farben 14.04.2011 17:10

Ryszard C., były piłkarz Wisły, z zarzutem korupcji

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...i-za,id,t.html

pirat.z.karaibow 14.04.2011 17:25

Robi się coraz bardziej niebezpiecznie...

tofik 14.04.2011 17:29

Ryszard nie pracował u nas jako skaut ostatnio ?

szprotson 14.04.2011 17:31

Ryszard C., były piłkarz Wisły Kraków, obecnie pracujący jako jej skaut, usłyszał zarzut korupcji

Proud 14.04.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1077399)
Ryszard nie pracował u nas jako skaut ostatnio ?

Przeczytałeś tego linka w ogóle? :)

tofik 14.04.2011 17:34

Nagłówki mi wystarczają :)

Proud 14.04.2011 17:41

Tzn. czytasz tylko nagłówki. Ale jak widać jednak Ci nie wystarczają.

Osobiście dziwię się, że Czerwiec też jest zamieszany. Raczej po nim się tego nie spodziewałem. Zawiodłem się niestety.

flamengista 14.04.2011 21:02

W szoku może nie jestem, ale jestem ogromnie rozczarowany.

Niestety - Rysiek musi zostać zwolniony.

felipe 14.04.2011 21:02

Skala tego zjawiska była / jest tak wielka, że tylko naiwni mogli wierzyć, że żaden z "Wiślaków" nie był w jakikolwiek sposób umoczony w tym szambie:) Niestety, trzeba podejść do tego z dystansem i nastawić sie na kolejne "niespodzianki" w przyszłości... Cieszmy się chociaż póki co, że Wojtek i Rysiek zeszmacili się (nazwijmy rzecz po imieniu - każde handlowanie meczem jest zwykłym kures*wem) w okresie "niewiślackim".

7 kotów 14.04.2011 21:17

Rysio juz kiedys dla nas Amike - tą z Wronek - podchodził. Chyba Gesior, czy Bajor, polecieli do gazet - widocznie za mało Wislacy proponowali i dostalismy bęcki na wielkopolskim zadupiu.

Rysio w Szczakowiance to byl pan i wladca. Dziwnym bardzo by bylo, gdyby lody krecono bez jego wiedzy.
BTW. - skoro ma zarzuty za ten okres, to moze i Iwanskiemu sie jeszcze oberwie ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl