![]() |
Cytat:
|
Dokładnie nie ma co z góry wyrokować jak będzie. Fakt że Heniu ostatnio nie ma dobrej karty nie znaczy że nagle się to nie odmieni. Może być tak że trafi na odpowiedni dla Niego grunt i wtedy może być lepiej niż teraz się wydaje. Co nie zmienia faktu że ostatnio Legia bierze trenerów po Wisełce :-D
|
Legia idzie naszą drogą. Najpierw będą próbowali naprawiać błędy Skorży za pomocą Kasperczaka. Później dadzą mu szanse przygotować drużynę do sezonu po czym go wywalą i ktoś się zorientuje, że nie tylko Polacy są trenerami.
|
HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!
|
Cytat:
|
Walter aż tak chyba głupi nie jest. Jeśli Heniek to prawda to pewnie chodzi o to żeby zareagowali pozitiwnie i jakoś dograli do końca sezonu a w międzyczasie będzie szukany trener zagraniczny.
|
Marcelo zaczyna w skladzie PSV na Benfike
|
Zobaczymy jak dzisiaj sobie nasz 'Macielo' poradzi. Oby dobrze ! :D
|
Transmisja meczu Benfica - PSV z Marcelo w pierwszym składzie.
TV 4. |
Bramka stracona po bledzie Marcelo
|
Piękna murawa na tym Dragao
|
Dość przecietny Marcelo, jednakże oddać trzeba, że Benfica napiera niemiłosiernie, więc nie ma chłopak łatwego życia jako defensor. Do przerwy 2:0 i jest to najniższy wymiar kary. Pachnie czwórką, piątką, tyle powiem.
Edit : 52 minuta, Marcelo miniety jak junior i 3:0. Bardzo marnie dziś Brazylijczyk... |
A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?
|
Cytat:
|
^ Polecam przeanalizować interwencje bramkarza Benfiki i wszystko połapiesz o czym Wasiu pisze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze, że czuwa nad nami niepokalany obrońca wszechwiślackości. |
Kuba został własnie bohaterem Borussi - fantastyczna bramka w 92 minucie dajaca remis.
|
Nie lubie tego tekstu ale sam się pcha na usta !
ALE URWAŁ KUBUŚ ! ;) brawo brawo brawo |
chciałbym zobaczyć tą bramkę :) wrzuć ktoś :P
a tak na marginesie to fajnie, że były Wiślak dorzuca cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Niemiec :) |
Jak powiedział Tomek Hajto "Być może jest to bramka na wagę mistrzostwa niemiec".
Borussia miała też trochę w tym meczu pecha np. sytuacja, w której Goetze z 20 cm nie trafił do bramki... Jeśli zakładamy, że Bayern wygra z Pauli to traci do Borussii 6 punktów do końca 5 kolejek. Bayer ma trudny terminarz w następnej kolejce grają z Bayernem (w) potem Hoffenheim(d), Koeln(w), Hamburger (d), Freiburg (w) A Borussia: Freiburg (d), Borussia Moen (w), Nuernberg (d), Werder (w), Eintracht (d) Gol Błaszczykowskiego: http://rutube.ru/tracks/4311298.html...e&bmstart=1000 |
Z tym mistrzem to spokojnie jesli jutro Bayer wygra bedzie miał tylko 5 punktów straty. A Borussia gra co raz słabiej.
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do byłych piłkarzy to Darek Dudka też się wpisał na listę strzelców. W 80 minucie strzelił karnego i tym samym jego Auxerre zremisowało z Saint-Etienne 2:2 |
Cytat:
|
Marcel zawalił gola co z nim się dzieje?!?
|
Kosa powrócił "do łask" . Tydzień temu w wyjazdowym meczu Apollonu zremisowanym z AEL 1:1 grał od 46 minuty, wczoraj w meczu z Olimpiakosem wygranym 5:1 wyszedł w podstawowym składzie.
Zobaczcie starego, dobrego Kosę :-D http://www.youtube.com/watch?v=r2sbDYMSeKU |
Trabzonspor w skladzie z Głowackim i Piotrem Brożkiem wygrał mecz w Stambule z Galatasaray 0-1 , Pawel wszedł w 85'
|
Cytat:
|
A z ciekawostek - imieniny dziś obchodzą: Andrzej, Iwan i Zenon ;)
|
Ryszard C., były piłkarz Wisły, z zarzutem korupcji
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...i-za,id,t.html |
Robi się coraz bardziej niebezpiecznie...
|
Ryszard nie pracował u nas jako skaut ostatnio ?
|
Ryszard C., były piłkarz Wisły Kraków, obecnie pracujący jako jej skaut, usłyszał zarzut korupcji
|
Cytat:
|
Nagłówki mi wystarczają :)
|
Tzn. czytasz tylko nagłówki. Ale jak widać jednak Ci nie wystarczają.
Osobiście dziwię się, że Czerwiec też jest zamieszany. Raczej po nim się tego nie spodziewałem. Zawiodłem się niestety. |
W szoku może nie jestem, ale jestem ogromnie rozczarowany.
Niestety - Rysiek musi zostać zwolniony. |
Skala tego zjawiska była / jest tak wielka, że tylko naiwni mogli wierzyć, że żaden z "Wiślaków" nie był w jakikolwiek sposób umoczony w tym szambie:) Niestety, trzeba podejść do tego z dystansem i nastawić sie na kolejne "niespodzianki" w przyszłości... Cieszmy się chociaż póki co, że Wojtek i Rysiek zeszmacili się (nazwijmy rzecz po imieniu - każde handlowanie meczem jest zwykłym kures*wem) w okresie "niewiślackim".
|
Rysio juz kiedys dla nas Amike - tą z Wronek - podchodził. Chyba Gesior, czy Bajor, polecieli do gazet - widocznie za mało Wislacy proponowali i dostalismy bęcki na wielkopolskim zadupiu.
Rysio w Szczakowiance to byl pan i wladca. Dziwnym bardzo by bylo, gdyby lody krecono bez jego wiedzy. BTW. - skoro ma zarzuty za ten okres, to moze i Iwanskiemu sie jeszcze oberwie ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl