![]() |
a co na to fani z czech(ale nie Sparty)
Cytat:
karny jak nic |
Cytat:
|
Proponuję niektórym przestać się napinać na Amikę, bo Wisła może się bardziej skompromitować jeżeli nie przejdzie Karabachu. Sparta mimo wszystko jest bardziej znaną drużyną. Oczywiście zgadza się, że Lech nic nie pokazał wczoraj i ani przez chwilę awans Sparty nie był zagrożony.
|
Lech Poznań, ma słaby skład, zmienników nie maja, moze 14 zawodnikow na podobny poziomie maja,
wydaje mi sie ze Lech wyladuje pod koniec rundy jesiennej na miejscu 4-6 jeszcze beda grac w 4 rundzie eliminacyjne LE, to tez ich dobije, na poczatku zlapia zadyszke i straca pare punktow w lidze |
Wisła też nie ma najlepszego składu, zwłaszcza w obronie!
|
Mam nadzieje że te krzykacze z Poznania zrozumieją że mistrza zdobyli przypadkiem, bo im go Wisła podarowała...nic nie zrobili aby awansować do LM...zero transferów na czas...zapatrzyli się na Wisłę...ale co tam u nas w Polsce to standard, działacze patrzą jak zarobić a co drużyna będzie sobą reprezentować mają gdzieś...lepiej sprzedać grajka za 4 mln niż zarobić 8 za wejście do pucharów
|
Cytat:
Co do Amiki - oni urządzali sobie zbiorową masturbację wraz z tymi patałachami co nie mają napletków, gdy Wisła zaliczała wtopy więc nabijanie i napinanie się na nich jest obecnie w bardzo dobrym tonie :) I wcale nikt nie musi się ze mną zgadzać. |
Cytat:
Z roku na rok coraz żałośniej to wygląda. |
Cytat:
|
Szef Wisły dzisiaj na meczu w Baku ciekawe czy w razie przegranej Wisły najsłabsze ogniwa tego meczu miały by odejść z Kasperczakiem i czy jeśli powróci Mielcarski zapadną jakieś zmiany kadrowe w sztabie albo w drużynie w razie W ktoś będzie musiał zapłacić za porażke aczkolwiek jestem dobrej myśli w końcu to za czasów Kasperczaka Wisła błyszczała w europejskich pucharach i podbijała europejskie stadiony i mam nadzieje że i tym razem Wisła pokaże Ruchowi i Lechowi jak zwyciężać i podbijać europejskie stadiony mają inaczej mówiąc wczoraj pogrzeb Amiki dzisiaj wesele Wisły
|
Cytat:
|
po wczorajszym meczu dochodze do wniosku że jedynie Smuda prowadząc nasze drużyny klubowe (Widzew,Wisła,Lech) nie kompromitował sie w pucharach.
|
Cytat:
|
Dla mnie wyjaśnienie postawy Amiki jest dość prozaiczne. Ten zespół nie ma trenera, bo Zielińskiego za takiego nie uważam. Wygranie ligi było składową wielu czynników, czyli przygotowania od strony taktycznej i motorycznej przez Smudę, jak i słabość rywali w poprzednim sezonie. W chwili obecnej wychodzą na jaw braki Zielińskiego i wydaje mi się, że jego byt trenerski jest mocno zagrożony.
|
Cytat:
|
Jak się czyta te zachwyty nad Smudą to rzygać się chce...
Nie wiem co wy macie do tego Zielińskiego?(oprócz tego, że jest trenerem Kuchenek) Przyszedł swego czasu do Wodzisławia i nagle Odra miała bodajże serie 7 zwycięstw z rzędu. Z Groclinem zajął 3 miejsce w lidze. Dopóki trenowal Polonie to byli w czołówce.Odszedł i drużyna się posypała. Poprostu solidny trener.Niektórzy są od niego gorsi, a niektórzy lepsi(tych jest mniej). |
Cytat:
Ja tam wolę Petrescu, Smudę, czy Okukę - trenerów, którzy nie klepią po tyłkach piłkarzy-panienek, a dają im porządny wycisk. Nie pamiętam jakoś żeby w pucharach 2 lata temu piłkarzom Amiki brakowało sił w 60 minucie meczu, gdzie grali mecz za meczem. Obecnie ich forma wygląda tragicznie, a wszystko próbuje się zwalić na "komitet transferowy", nierówną murawę i piłkarzyków. A to wciąż jedna z najmocniejszych, a przede wszystkim najrówniejsza paka w lidze. |
Rozczarowała mnie Amica, pełne rozeznanie będzie za kilka godzin ale narazie ot wygląda bardzo podobnie jak u nas, z tym że u nas kompletnie rozbita obrona a u nich w zasadzie skład który zdobył mistrza.
Ok Lewandowskiego brak ale Lewandowski to był gość do wykańczania akcji a u nich nawet co wykańczać nie ma. Tak więc na teraz to ja między nami a nimi żadnej różnicy nie widzę - nawet ich mecze a nasz na razie 1 mecz, w zasadzie z drużynami prezentującymi ten sam poziom, były bardzo podobne. A co do tego że oni w krótkim czasie zgarnęli z 8 mln euro za Murawskiego i Lewandowskiego i w zasadzie nikogo nie kupili to nie wiem jak to tłumaczyć.Może faktycznie brak skautingu i rozeznania dał o sobie znać a może Rutkowskiego dorwał syndrom kasy na koncie;) - Dotąd dokąd ta kasa ma być teorii to tak - pełna chęć reinwestycji a jak już się pojawi to żal dupę ściska. To jest dziwne że nie czarujmy się - przy takim bumie jaki tam niewątpliwie jest, kończącym budować się stadionie który może być w większości zapełniony, sponsorach...grzechem było olać sprawę, szczególnie że Rutkowski widział co jest grane. Zeszły rok - Levadia,Debreczyn,Sofia - ten rok Baku,bardzo słaba Sparta....kto ostatni zobaczymy ale ciężko wymyśleć sobie łatwiejszą drogę do LM. |
Jakie to hasło lansowali kibice balona rok temu?
Wiem! Liga Mistrzów - nie dla idiotów . Wypada potwierdzić. Co mówił prezes balona Kadziński? Wiem! Prawdziwa zabawa zacznie się w Lidze Mistrzów Więcej pokory baloniarze. |
macie moze jakis link do internetowej transmisji?? bo nie mam niestety polsatu sport;/
|
|
Sorry ale nie moge tego gowna ogladac. Obrona jak z jakiegos czeskiego filmu. To jest zenada. Nie mowie ze ktokolwiek z naszej ligi by lepiej sie zaprezentowal ale ogladac ten mecz to jak wsadzic sobie dlugopis w oko.
|
Nie sądziłem że dożyje kiedyś takich czasów w których jakieś dziadowskie tofiki z Azerbejdżanu będą nas lały jak chcą...
|
Dramat...
Więcej się nie da napisać. |
Wstyd i kompromitacja, ale czy można było oczekiwać czegoś więcej??? Na dnie polska piłka jest od dawien dawna ale to co się teraz wyprawia ciężko to nazwać, a w zasadzie jest to niemożliwe.
|
haha, napierd*laja sie na trybunach :E
Brawo Jaga, walczyc (na boisku ofkors). |
cholera
liczyłem na jakieś punkty do rankingu :D a tak na serio... POWTARZAM: Wisła: dwa strzały w dwa kolana: Głowacki. Marcelo. |
Diaz to nie stoper, Kowalski nie ten kapelusz, nie mam do nich żalu. Pietia który zawalił co najmniej dwie bramki w dwumeczu powinien posiedzieć na ławeczce albo można go opchnąć jak będzie jakaś oferta. Nasi zaczęli dużo lepiej niż na Hutniku nawet się cieszyłem że Azerowie nie murują bramki, a oni po prostu wyszyli po swoje, nie mamy obrony i tyle.
|
Pogrom to może być w Wiedniu, czerwo dla Ruchu i już 2-0
|
Cytat:
jest jakaś transmisja?? edit: "Przerwa w meczu, nasi kibice przedostają się na sektor buforowy, zabierając flagę Arisu zawieszoną na płocie..." ze strony jagi(live) |
Ruch może przegrać i 100-0, a pismaki i tak jutro będą się znęcać nad Wisłą :)
|
Dobrze że Jaga jako tako reprezentuje nas w tych pucharach, jedyny zespół który można oglądać teraz, tzn gdyby była transmisja
|
Cytat:
http://blackburnman04.yolasite.com/ Nie wiem jak chodzi bo mi przez to ze mam radiowke co 30sekund przerywa. Co pozostaje trzymać kciuki za Jage i jej kibiców. Edit/ Wszyscy piłkarze opuszczają boisko, bowiem Policja użyła gazu łzawiącego... - 35min przed meczem. Wie ktoś o co chodziło? Bo jeśli chodzi o nie pozwolenie wnoszenia flag to to było 20min przed meczem. |
kibiców Jagi już nie ma na stadionie od 36 min. zostali spacyfikowani i wyprowadzeni przez ichniejszą psiarnię
|
http://jagiellonia.net/live/
Czytajcie! Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
ed. Jaga 2-1 .. O_o |
Kibice Jagi po bramce na 1:1 zaczeli chasac po całej trybunie, wkroczyla policja i rozgoniła towarzystko. Ruch tez juz po pucharach.
|
Cytat:
|
Jaga piłkarsko jest od nas lepsza na te chwile
ale przede wszystkim chce im sie grac zapierdalaja po boisku ze az milo patrzec |
Jedyna nadzieja w tym ze PZPN powola komisje ds europejskich pucharow. Nigdzie nie jest napisane ze wystep w pucharach to przymus.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl