Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

szczebrzeszcz 05.08.2010 11:21

a co na to fani z czech(ale nie Sparty)
Cytat:

škoda,že jste vypadli,toto podle mě penalta být neměla ale sparta je u nás kurva největší a takovéto penalty jí pískají zápas co zápas,naše liga je o kousek před vámi.ale co se týče fans tak se s vámi nemůžeme rovnat
:-)
karny jak nic

rw88 05.08.2010 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 952366)
Moze to dlatego, ze jak podkreslali wszyscy w Azerbejdzanie, Inter w pierwszym meczu zagral grubo ponizej swoich mozliwosci.

Czy ja wiem? W Poznaniu zagrali jeszcze słabiej niż u siebie, fakty są takie, że mieli raptem dwie sytuacje i jedną wykorzystali. U siebie owszem, momentami ładnie jechali, a ostatnie 15 minut to była już pełna dominacja Azerów.

John1906 05.08.2010 11:21

Proponuję niektórym przestać się napinać na Amikę, bo Wisła może się bardziej skompromitować jeżeli nie przejdzie Karabachu. Sparta mimo wszystko jest bardziej znaną drużyną. Oczywiście zgadza się, że Lech nic nie pokazał wczoraj i ani przez chwilę awans Sparty nie był zagrożony.

qchar90 05.08.2010 11:27

Lech Poznań, ma słaby skład, zmienników nie maja, moze 14 zawodnikow na podobny poziomie maja,
wydaje mi sie ze Lech wyladuje pod koniec rundy jesiennej na miejscu 4-6
jeszcze beda grac w 4 rundzie eliminacyjne LE, to tez ich dobije, na poczatku zlapia zadyszke i straca pare punktow w lidze

szczebrzeszcz 05.08.2010 11:34

Wisła też nie ma najlepszego składu, zwłaszcza w obronie!

Mar85 05.08.2010 11:46

Mam nadzieje że te krzykacze z Poznania zrozumieją że mistrza zdobyli przypadkiem, bo im go Wisła podarowała...nic nie zrobili aby awansować do LM...zero transferów na czas...zapatrzyli się na Wisłę...ale co tam u nas w Polsce to standard, działacze patrzą jak zarobić a co drużyna będzie sobą reprezentować mają gdzieś...lepiej sprzedać grajka za 4 mln niż zarobić 8 za wejście do pucharów

Jot 05.08.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 952376)
Proponuję niektórym przestać się napinać na Amikę, bo Wisła może się bardziej skompromitować jeżeli nie przejdzie Karabachu. Sparta mimo wszystko jest bardziej znaną drużyną. Oczywiście zgadza się, że Lech nic nie pokazał wczoraj i ani przez chwilę awans Sparty nie był zagrożony.

To, czy przejdzie się okaże. Oczywiście nie liczę, że nasi dziś zagrają najlepszy mecz w historii, ale jak będą gryźć trawę to będzie dobrze i awansujemy :)
Co do Amiki - oni urządzali sobie zbiorową masturbację wraz z tymi patałachami co nie mają napletków, gdy Wisła zaliczała wtopy więc nabijanie i napinanie się na nich jest obecnie w bardzo dobrym tonie :) I wcale nikt nie musi się ze mną zgadzać.

kibic sukcesu 2007 05.08.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 952280)
Dziś się dowiemy czy polska piłka jest w czarnej dupie czy w wielkiej czarnej dupie,

Nie musisz czekać do wieczora, odpowiem Ci już teraz: polska piłka jest w wielkiej czarnej dupie i nie zmieni tego nawet ewentualny awans Wisły.

Z roku na rok coraz żałośniej to wygląda.

DysoN 05.08.2010 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 952339)
No i tak to jest, że w drużynie jeden zawodnik robił CAŁĄ grę, takim był Lewandowski w Amice.

Chłopa ubyło i jest pozamiatane.

No chyba nie mozna tak upraszczac. Lewandowski byl strzelcem a nie playmakerem. W takim meczu jak wczoraj tez by nic nie ustrzelil bo po prostu nie mialby sytuacji. Lech jest bez formy jak my rok temu, co nie oznacza ze bedzie taki przez caly sezon. Jak kazda druzyna, a szczegolnie w Polsce, wahania formy sa czesto ekstremalne. Wystarczy przypomniec np jak zaczynal Zaglebie Lubin w zeszlym sezonie albo Belchatow.

JOSE 841 05.08.2010 14:36

Szef Wisły dzisiaj na meczu w Baku ciekawe czy w razie przegranej Wisły najsłabsze ogniwa tego meczu miały by odejść z Kasperczakiem i czy jeśli powróci Mielcarski zapadną jakieś zmiany kadrowe w sztabie albo w drużynie w razie W ktoś będzie musiał zapłacić za porażke aczkolwiek jestem dobrej myśli w końcu to za czasów Kasperczaka Wisła błyszczała w europejskich pucharach i podbijała europejskie stadiony i mam nadzieje że i tym razem Wisła pokaże Ruchowi i Lechowi jak zwyciężać i podbijać europejskie stadiony mają inaczej mówiąc wczoraj pogrzeb Amiki dzisiaj wesele Wisły

orzeu 05.08.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 952498)
No chyba nie mozna tak upraszczac. Lewandowski byl strzelcem a nie playmakerem. W takim meczu jak wczoraj tez by nic nie ustrzelil bo po prostu nie mialby sytuacji. Lech jest bez formy jak my rok temu, co nie oznacza ze bedzie taki przez caly sezon. Jak kazda druzyna, a szczegolnie w Polsce, wahania formy sa czesto ekstremalne. Wystarczy przypomniec np jak zaczynal Zaglebie Lubin w zeszlym sezonie albo Belchatow.

No nie zgodze sie. Lewandowski w tej druzynie byl tym kim Zuraw za czasow meczow z Omonia gdy zostal praktycznie jedynym naapstnikiem bo Frankowski mial jakas kontuzje. Robil cala gre, wracal, dogrywal, bral na siebie ciezar i strzelal gole po indywidualnych akcjach. To samo robil Lewandowski, on stanowil jakies 50% wartosci ofensywnej z calej tej ich czworki Lewandowski-Peszko-Stilic-Kriwiec.

AYALA 05.08.2010 14:49

po wczorajszym meczu dochodze do wniosku że jedynie Smuda prowadząc nasze drużyny klubowe (Widzew,Wisła,Lech) nie kompromitował sie w pucharach.

DysoN 05.08.2010 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 952511)
No nie zgodze sie. Lewandowski w tej druzynie byl tym kim Zuraw za czasow meczow z Omonia gdy zostal praktycznie jedynym naapstnikiem bo Frankowski mial jakas kontuzje. Robil cala gre, wracal, dogrywal, bral na siebie ciezar i strzelal gole po indywidualnych akcjach. To samo robil Lewandowski, on stanowil jakies 50% wartosci ofensywnej z calej tej ich czworki Lewandowski-Peszko-Stilic-Kriwiec.

Nie twierdze ze Lewandwoski byl slabym graczem, bo to byloby oczywiscie nieprawdziwe, jednakze sukcesy Lewandowskiego braly sie glownie z dobrej gry Peszki, Stilicia czy Bandrowskiego. Forma tych ostatnich w meczach ze Sparta byla katrastrofalna i nie potrafia od paru meczy (nawet z Gornikiem czy Jagiellonia) rozkrecic gry i stwarzac sytuacji. Nie podejmuje sie wskazywania winy tego stanu rzeczy, bo nie moj cyrk i nie moje malpy, ale wspomniani Peszko i Stilic w formie (ktory nawet nie wyszedl w pierwszym skladzie na mecz ze Sparta z powodu wlasnie slabej formy) to inni gracze niz ci, ktorych widzielismy wczoraj czy w zeszlym tygodniu w Pradze. No i nawet Lewandowski w czasie zwych najlepszych dni w ekstraklasie nie byl do konca takim graczem jak Zuraw z dawnych lat. Wydaje mi sie ze bardziej skupial sie na walce w polu karnym i nie wychodzil tak czesto do rozegrania jak Zurawski.

emj10 05.08.2010 15:03

Dla mnie wyjaśnienie postawy Amiki jest dość prozaiczne. Ten zespół nie ma trenera, bo Zielińskiego za takiego nie uważam. Wygranie ligi było składową wielu czynników, czyli przygotowania od strony taktycznej i motorycznej przez Smudę, jak i słabość rywali w poprzednim sezonie. W chwili obecnej wychodzą na jaw braki Zielińskiego i wydaje mi się, że jego byt trenerski jest mocno zagrożony.

palikot 05.08.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 952529)
Dla mnie wyjaśnienie postawy Amiki jest dość prozaiczne. Ten zespół nie ma trenera, bo Zielińskiego za takiego nie uważam. Wygranie ligi było składową wielu czynników, czyli przygotowania od strony taktycznej i motorycznej przez Smudę, jak i słabość rywali w poprzednim sezonie. W chwili obecnej wychodzą na jaw braki Zielińskiego i wydaje mi się, że jego byt trenerski jest mocno zagrożony.

:shock: :rotfl: ech, na to bym nie wpadł, także... Dziekujemy Ci Danie Petresku za przygotowanie motoryczne, dzieki czemu mieliśmy mistrzostwo w 2009 roku :-)

sessegnon 05.08.2010 15:49

Jak się czyta te zachwyty nad Smudą to rzygać się chce...
Nie wiem co wy macie do tego Zielińskiego?(oprócz tego, że jest trenerem Kuchenek)
Przyszedł swego czasu do Wodzisławia i nagle Odra miała bodajże serie 7 zwycięstw z rzędu.
Z Groclinem zajął 3 miejsce w lidze.
Dopóki trenowal Polonie to byli w czołówce.Odszedł i drużyna się posypała.
Poprostu solidny trener.Niektórzy są od niego gorsi, a niektórzy lepsi(tych jest mniej).

emj10 05.08.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 952545)
:shock: :rotfl: ech, na to bym nie wpadł, także... Dziekujemy Ci Danie Petresku za przygotowanie motoryczne, dzieki czemu mieliśmy mistrzostwo w 2009 roku :-)

Możliwe, że dzięki niemu Skorża miał ułatwione zadanie, a później bazując na tym wygrał 2 razy MP. Pierwsze z palcem w, a drugie już bez palca.

Ja tam wolę Petrescu, Smudę, czy Okukę - trenerów, którzy nie klepią po tyłkach piłkarzy-panienek, a dają im porządny wycisk. Nie pamiętam jakoś żeby w pucharach 2 lata temu piłkarzom Amiki brakowało sił w 60 minucie meczu, gdzie grali mecz za meczem. Obecnie ich forma wygląda tragicznie, a wszystko próbuje się zwalić na "komitet transferowy", nierówną murawę i piłkarzyków. A to wciąż jedna z najmocniejszych, a przede wszystkim najrówniejsza paka w lidze.

1q2 05.08.2010 16:13

Rozczarowała mnie Amica, pełne rozeznanie będzie za kilka godzin ale narazie ot wygląda bardzo podobnie jak u nas, z tym że u nas kompletnie rozbita obrona a u nich w zasadzie skład który zdobył mistrza.
Ok Lewandowskiego brak ale Lewandowski to był gość do wykańczania akcji a u nich nawet co wykańczać nie ma.
Tak więc na teraz to ja między nami a nimi żadnej różnicy nie widzę - nawet ich mecze a nasz na razie 1 mecz, w zasadzie z drużynami prezentującymi ten sam poziom, były bardzo podobne.

A co do tego że oni w krótkim czasie zgarnęli z 8 mln euro za Murawskiego i Lewandowskiego i w zasadzie nikogo nie kupili to nie wiem jak to tłumaczyć.Może faktycznie brak skautingu i rozeznania dał o sobie znać a może Rutkowskiego dorwał syndrom kasy na koncie;) - Dotąd dokąd ta kasa ma być teorii to tak - pełna chęć reinwestycji a jak już się pojawi to żal dupę ściska.
To jest dziwne że nie czarujmy się - przy takim bumie jaki tam niewątpliwie jest, kończącym budować się stadionie który może być w większości zapełniony, sponsorach...grzechem było olać sprawę, szczególnie że Rutkowski widział co jest grane.
Zeszły rok - Levadia,Debreczyn,Sofia - ten rok Baku,bardzo słaba Sparta....kto ostatni zobaczymy ale ciężko wymyśleć sobie łatwiejszą drogę do LM.

gigant 05.08.2010 16:16

Jakie to hasło lansowali kibice balona rok temu?

Wiem!

Liga Mistrzów - nie dla idiotów .

Wypada potwierdzić.

Co mówił prezes balona Kadziński?

Wiem!

Prawdziwa zabawa zacznie się w Lidze Mistrzów

Więcej pokory baloniarze.

Mateuusz 05.08.2010 16:33

macie moze jakis link do internetowej transmisji?? bo nie mam niestety polsatu sport;/

WislaOnly 05.08.2010 17:06

http://www.hqtv.com.pl/megatv/

kreseq 05.08.2010 17:36

Sorry ale nie moge tego gowna ogladac. Obrona jak z jakiegos czeskiego filmu. To jest zenada. Nie mowie ze ktokolwiek z naszej ligi by lepiej sie zaprezentowal ale ogladac ten mecz to jak wsadzic sobie dlugopis w oko.

grzesiek632 05.08.2010 17:38

Nie sądziłem że dożyje kiedyś takich czasów w których jakieś dziadowskie tofiki z Azerbejdżanu będą nas lały jak chcą...

John1906 05.08.2010 19:04

Dramat...
Więcej się nie da napisać.

miki007 05.08.2010 19:09

Wstyd i kompromitacja, ale czy można było oczekiwać czegoś więcej??? Na dnie polska piłka jest od dawien dawna ale to co się teraz wyprawia ciężko to nazwać, a w zasadzie jest to niemożliwe.

Filippo123321 05.08.2010 19:15

haha, napierd*laja sie na trybunach :E

Brawo Jaga, walczyc (na boisku ofkors).

sq 05.08.2010 19:15

cholera
liczyłem na jakieś punkty do rankingu :D

a tak na serio...
POWTARZAM:
Wisła: dwa strzały w dwa kolana: Głowacki. Marcelo.

Dive Pirate 05.08.2010 19:41

Diaz to nie stoper, Kowalski nie ten kapelusz, nie mam do nich żalu. Pietia który zawalił co najmniej dwie bramki w dwumeczu powinien posiedzieć na ławeczce albo można go opchnąć jak będzie jakaś oferta. Nasi zaczęli dużo lepiej niż na Hutniku nawet się cieszyłem że Azerowie nie murują bramki, a oni po prostu wyszyli po swoje, nie mamy obrony i tyle.

Kameleon 05.08.2010 19:44

Pogrom to może być w Wiedniu, czerwo dla Ruchu i już 2-0

A.C.A.B 05.08.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 953243)
haha, napierd*laja sie na trybunach :E

Brawo Jaga, walczyc (na boisku ofkors).


jest jakaś transmisja??

edit: "Przerwa w meczu, nasi kibice przedostają się na sektor buforowy, zabierając flagę Arisu zawieszoną na płocie..."

ze strony jagi(live)

wisl@k_TS 05.08.2010 19:50

Ruch może przegrać i 100-0, a pismaki i tak jutro będą się znęcać nad Wisłą :)

SĘDZIA ZGRED 05.08.2010 19:51

Dobrze że Jaga jako tako reprezentuje nas w tych pucharach, jedyny zespół który można oglądać teraz, tzn gdyby była transmisja

LanceTS 05.08.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez A.C.A.B (Post 953289)
jest jakaś transmisja??

http://iraqgoals.tv/ch12.html
http://blackburnman04.yolasite.com/

Nie wiem jak chodzi bo mi przez to ze mam radiowke co 30sekund przerywa. Co pozostaje trzymać kciuki za Jage i jej kibiców.


Edit/
Wszyscy piłkarze opuszczają boisko, bowiem Policja użyła gazu łzawiącego... - 35min przed meczem. Wie ktoś o co chodziło? Bo jeśli chodzi o nie pozwolenie wnoszenia flag to to było 20min przed meczem.

A.C.A.B 05.08.2010 19:59

kibiców Jagi już nie ma na stadionie od 36 min. zostali spacyfikowani i wyprowadzeni przez ichniejszą psiarnię

Mario Nh 05.08.2010 20:00

http://jagiellonia.net/live/

Czytajcie!
Cytat:

Zaraz po zejściu piłkarzy z murawy ochrona przeprowadziła przez nią naszego kibica, który zerwał flagę Arisu. W jego stronę poleciały z trybun butelki...
Cytat:

Afera nie tylko na trybunach w czasie meczu, ale także poważna przed jego rozpoczęciem. Eskortowany autokar z zarządem naszego klubu i jego akcjonariuszami został obrzucony przez kibiców Arisu kamieniami i koktajlami Mołotowa. Policja uciekła z miejsca wydarzenia zostawiając naszych włodarzy samych sobie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nam i naszemu fotografowi kibice Arisu pokazują znak, że nie wyjdziemy ze stadionu żywi. Dzicz, inaczej tego nie można określić...

Martinho 05.08.2010 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 953246)
cholera
liczyłem na jakieś punkty do rankingu :D

we własnym rozrachunku to wczoraj mogliście zyskac więcej ;)


ed.

Jaga 2-1 .. O_o

mitmichael 05.08.2010 20:01

Kibice Jagi po bramce na 1:1 zaczeli chasac po całej trybunie, wkroczyla policja i rozgoniła towarzystko. Ruch tez juz po pucharach.

Wasiu 05.08.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 953291)
Ruch może przegrać i 100-0, a pismaki i tak jutro będą się znęcać nad Wisłą :)

Nie no rzeczywiscie, chamstwo z ich strony, nie zasluzylismy :(

bridgeburner 05.08.2010 20:11

Jaga piłkarsko jest od nas lepsza na te chwile
ale przede wszystkim chce im sie grac
zapierdalaja po boisku ze az milo patrzec

Maciuś 05.08.2010 20:11

Jedyna nadzieja w tym ze PZPN powola komisje ds europejskich pucharow. Nigdzie nie jest napisane ze wystep w pucharach to przymus.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl