Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

7 kotów 17.04.2009 16:29

Dzis najwazniejszy mecz Slaska w tej rundzie !

Spadcovia - Slask 0:7 !

spirit 17.04.2009 17:07

Póki co od 1. minuty regularne i gorące pozdrowienia od starozakonnych :-)

AS82 17.04.2009 17:09

na Kałuży doping: " Polski klub,Cracovia ! " :D Chyba ten hymn na derbach im dal do myslenia

janko04 17.04.2009 17:15

dacie linka do meczu?

Dubi 17.04.2009 17:18

http://www.justin.tv/liveboxing/popout
kod to : brendan

Romek.TS 17.04.2009 17:30

moze uda sie Piastowi dzis ugryźć trochę punktów Legii. powodzenia !!

Cracovia prowadzi 1-0

AS82 17.04.2009 17:35

No niestety.. doping na 2 strony to jest miodzio To my to my to my... i z drugiej strony cisza :D

gromaders 17.04.2009 17:57

WKS straszna słabizna ://

padłem co oni krzycza -- Niigel Kennedy

AS82 17.04.2009 18:05

Mecz w sumie wyrownany.Slask ma lepszych pilkarzy ,ale do tej pory paradoksalnie traci na tym ,ze probuje rozgrywac dokladnie pilke.Cracovia gra szybko ,dluga pilke i zaangazowaniem wygrywaja .Licze na jedna skuteczna akcje Slaska

no i 1-1

Jezus Murawski lepiej nie mogl trafic z wyborem klubu :D

SkMk 17.04.2009 18:21

Bramka na 1-1 , na stadionie konsternacja, pomruki, słychać westchnienia... Ciszę przerywa... WTSK :lol:

Romek.TS 17.04.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 710121)
Bramka na 1-1 , na stadionie konsternacja, pomruki, słychać westchnienia... Ciszę przerywa... WTSK :lol:

zachowanie pasiastych fanow to zenada.

AS82 17.04.2009 18:31

Prowadzacy doping zaintonowal:"Wszyscy wstaja i spiewaja" nie wiem na co on liczy :D "Ruszcie dupy,ruszcie dupy!"

Aro1234 17.04.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 710110)
Jezus Murawski [...]

To jakiś nowy piłkarz?

A już tak na poważnie, pasiaści chyba żyją z tego, że mogą sobie powyzywać Wisłę. W sumie to taki ich chleb, urozmaicenie na trybunach, bo przecież tak to, to już zupełnie nic by się na tym stadionie nie działo. W zasadzie to nie wiem, czy mnie to śmieszy, czy już żenuje. Mówiąc wprost - niech spierdalają do 1.ligi! Wolę oglądać Znicza Pruszków, Odrę Wodzisław i Piasta Gliwice niż ich.

arth_ur 17.04.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 710135)
To jakiś nowy piłkarz?

A już tak na poważnie, pasiaści chyba żyją z tego, że mogą sobie powyzywać Wisłę. W sumie to taki ich chleb, urozmaicenie na trybunach, bo przecież tak to, to już zupełnie nic by się na tym stadionie nie działo. W zasadzie to nie wiem, czy mnie to śmieszy, czy już żenuje. Mówiąc wprost - niech spierdalają do 1.ligi! Wolę oglądać Znicza Pruszków, Odrę Wodzisław i Piasta Gliwice niż ich.

Na ale dla mnie lepiej by było żeby się utrzymali, choćby dla derbów. Większy prestiż dla miasta Kraków jak dwie drożyny grają w Ekstraklasie. No i ta radość po wygranym meczu derbowym... bezcenne !

AS82 17.04.2009 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 710143)
Na ale dla mnie lepiej by było żeby się utrzymali, choćby dla derbów. Większy prestiż dla miasta Kraków jak dwie drożyny grają w Ekstraklasie. No i ta radość po wygranym meczu derbowym... bezcenne !

No ale jakby spadli to gdyby nie degradajca Kmity Zabierzów mieliby derby :D .To by dopiero beka była

Aro1234 17.04.2009 18:56

Ale ten klub nie zasługuje na to, żeby mierzyć siły z takimi zespołami jak Wisła, Legia czy Lech. Jego władze są tragedią, piłkarze się do tego dostosowują, a kibice dopełniają czary goryczy. :-)

Cóż, Cracovia przybliżyła się do "awansu" i bardzo dobrze. Teraz, żeby tylko Górnik wygrał, a i Piast mógłby się postarać :-)

matizaq 17.04.2009 18:59

Piast może dla nas w tej kolejce zrobić wiele dobrego....Urywając punkty Legii i tym samym uciekając Ickom.

felipe 17.04.2009 19:01

Jest gdzieś na justin mecz Piasta ?
I drugie - da się usunąć/schować czat podczas transmisji ?

jasnyGwint 17.04.2009 19:11

jest na sopcascie 11028, nie będziesz mial problemów z czatem.

Aro1234 17.04.2009 19:12

http://www.justin.tv/gitstrad :-) Piast - Legia

tomaszek67 17.04.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 710162)
Jest gdzieś na justin mecz Piasta ?
I drugie - da się usunąć/schować czat podczas transmisji ?

zasłoń czat oknem "Ściągniętych plików".
W windowsie nie ma takiej opcji, ale pod Linuksem jest i wtedy robię to okno ściągniętych plików "zawsze na wierzchu".

Neon 17.04.2009 19:18

wystarczy dopisać do adresu /popout

$iWu$ 17.04.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 710162)
I drugie - da się usunąć/schować czat podczas transmisji ?

Pod okienkiem z meczem masz napis Popout klikasz i Ci wyskoczy nowe okno z samym obrazem meczu... :)

AS82 17.04.2009 19:18

Legia gniecie od poczatku ,Piast sie broni juz na 40 metrze ,albo Piast bedzie mial farta jak z Lechem albo slabo to bedzie wygladac

4fan_player 17.04.2009 19:19

Nie róbcie sobie nadziei dużych Legia pojedzie Piast 3-0.

Ar222 17.04.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 710154)
Cóż, Cracovia przybliżyła się do "awansu" i bardzo dobrze. Teraz, żeby tylko Górnik wygrał, a i Piast mógłby się postarać :-)

Tylko żeby się ten Górnik aby za bardzo nie rozpędził. Wylotka Cracovii to jedno, ale pamiętać trzeba, że tam jeszcze Lechia jest w pobliżu :-/

Blacha92 17.04.2009 19:38

Piast na razie daje radę

Aro1234 17.04.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 710177)
Nie róbcie sobie nadziei dużych Legia pojedzie Piast 3-0.

Faktycznie, jadą ich aż miło... :rotfl:

martin_6 17.04.2009 19:58

Kurde, żaden kanał czy to z Kuszo czy z soccer-live mi nie chodzi :/. Kanał z Sopcastu jest offline (?!), a na justynach piszą, że przekroczony limit, albo że kanał usunięty. Istny armageddon! Ma ktoś linka do jakiegoś chodzącego kanału?

AS82 17.04.2009 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 710203)
Kurde, żaden kanał czy to z Kuszo czy z soccer-live mi nie chodzi :/. Kanał z Sopcastu jest offline (?!), a na justynach piszą, że przekroczony limit, albo że kanał usunięty. Istny armageddon! Ma ktoś linka do jakiegoś chodzącego kanału?

moze masz nieaktualna wersje SopCasta

Kandzior 17.04.2009 20:22

Oby Piast dojechał do końca tak z Legią. Albo nawet i wygrał...

felipe 17.04.2009 20:24

Najgorsze w tym wszystkim, ze nas też czeka podróż do Gliwic. Łatwo nie będzie...

Wie ktoś czy Kowalski będzie mógł zagrać w tym meczu? Czy moze znowu jest jakaś umowa zabraniająca mu tego?

WislakWloszczowa 17.04.2009 20:26

niestety 1-0 dla Legii...

banasik 17.04.2009 20:26

No i Chinyama pokazał klasiore

bramka mniam i Piast niestety płynie

AS82 17.04.2009 20:26

Kasprzik to ten bramkarz ,ktorego chce kupic Bednarz :D

mic 17.04.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 710219)
Kasprzik to ten bramkarz ,ktorego chce kupic Bednarz :D

No i co napinaczu ?

Czurny ma (narazie) przewage 2 bramek nad Brozkiem. Mam nadzieje ze Pawel do niego doskoczy po meczu w Gdynii

losiu2001 17.04.2009 20:28

No To Teraz Kasprzik Zawali!:( MogŁ Zostac W Bramie!!kont Zerowy,brozek Ma Godnego Rywala O Krola StrzelcÓw!!!!!!

AS82 17.04.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 710220)
No i co napinaczu ?

nic ,niech go nie kupuje :D

banasik 17.04.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 710219)
Kasprzik to ten bramkarz ,ktorego chce kupic Bednarz :D

Dla mnei to elegancki golkiper - dla nas jak znalazł.

To że raz go Chin ojechał to nic nie znaczy

4fan_player 17.04.2009 20:30

Pisałem że Legia ich pojedzie :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl