![]() |
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...kany,id,t.html
dzis o 15:53 napisałem: Cytat:
to tak żeby pewnym Panom którzy mnie tu obrażają coś uświadomić.... co do Marcelo i Clebera to ten drugi go ze skladu nie wygryzł... wszyscy trzej przy Skorży rotowali... raz ta dwójka, raz ta.... Zgadzam sie ze Głowa to kręgosłup druzyny, ale jeśli da sie za niego wziąc jeszcze dobre pieniądze to trzeb to zrobic bo piłka nożna to biznes... a to 1,5 akurat starczy na duecik z Ruchu:) artykuł na wislasoccer zrobiony na podstawie źródeł tureckich .... to od Turków wiedzą ze będą w Polsce w poniedziałek i wtorek... ponoć władze trazbonu dały trenerowi zapewnienie ze Głowacki już jest piłkarzem do jego dyspozycji |
Kurde czyli z tym Navasem maci0s nie zartował, i raczej do nas nie przyjdzie :/
TO jest poprost parodia !! znowu bedziemy testować jakies ogórki ;/ |
A ja uslyszalem o bramkarzu z Austrii JM Temat podobno sie ostro rozwija
|
Teraz pytanie St.Etienne daje Wiśle 800 tyś euro za Diaza dobra cena czy nie ?
|
Dobra, nie dobra.. lepiej zostawic jak jest i dokupic kogos .. bez niepotrzebnego ryzyka ze moze sie uda z transferami, majac nawet 3 mln euro mozna nie trafic z transferami, dlatego Glowa, Sobol, Marcelo, Malecki, Brozki zostawic.. Alvarez za duzo zarabial i lapal kontuzje.. Ba taki sobie, nie wiem w sumie czemu tak sie nim ludzie podniecali.. Jop, Hristov i Golos wiadomo
"za te pieniadze..." a kto powiedzial ze pieniadze ze sprzedazy pojda na transfery? dlatego jestem zdania zeby zostawiac pewnych zawodnikow i dokupic |
Ani trochę. Każdego innego piłkarza w Wiśle da się zastąpić, ale nie Diaza i Sobola. Do nieobecności tego drugiego trzeba się przyzwyczajać i szukać zastępstwa. Wątpię, że nasz środek za niedługo będzie wyglądał Garguła - Jirsak.
|
Cytat:
Za te pieniądze możemy mieć przykładowo: 1. Kiełb - podobno 250 tysięcy euro 2. Sadlok - myślę że 550 tysięcy powinno wystarczyć Albo 1. Micanski - 600 tysięcy + 200 tysięcy na jakiegoś kopacza... np Pazdan |
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście wszystko przy założeniu że całość albo większość pieniędzy zostanie reinwestowanych. Bo jeśli wszystko weźmie Cupiał do kieszeni to i 2 mln euro będzie "kiepską" ceną jeśli nic z tego nie pójdzie na zespół. |
kto to jest Kiełb?
Nie dość, że trzeba szukać lepszych graczy niż Łobo, Jirsak, to jeszcze za gości po 30-stce - Sobol, Głowa. |
@Zbymak
jak dla mnie to za mało za gościa który regularnie gra w reprezentacji swojego kraju i miał pewne miejsce w pierwszym składzie Wisły... Jak Ci już pisałem nigdy nie byłem zwolennikiem jego umiejętności... ( wkurza mnie to jak on te nogi podnośi wysoko i ciągle piłke kolankiem podbija...), ale jak dadzą 1,1 to niech biorą... |
Cytat:
Z Kiełbem będzie tak samo. Niestety dla nas. Zostanie gwiazdą w Poznaniu. (Anonim dla laików - dla tych co oglądają ligę Polską mogli zauważyć spory potencjał gościa. Pomijam już bramkę którą nam strzelił, trochę jak młody Kosowski) |
Łobo też miał u nas eksplodować, wyszło jak wyszło...Mi skrzydłowy kojarzy się z taką pchełką, mały i zapieprza 11sek/100m, potrafi kiwnąć 2 rywali na pełnej szybkości i w miarę wrzucić. Kiełb nie pasuje mi jakoś do tego opisu. Może mam błędne skojarzenia :)
|
Cytat:
Kiełb to rówieśnik Małeckiego. Duża szybkość, przyzwoita technika, ciąg na bramkę + dobre warunki fizyczne. Jedynie celność strzałów słaba. Oczywiście nie gra równo w każdym meczu. Gdyby tak było kosztowałby z 2 mln euro:) Ale właśnie takich piłkarzy trzeba kupować, którym brakuje tego 1 kroku żeby być "gwiazdą" - jak Lewandowski, Peszko.... Kim byli wcześniej? Takimi Kiełbami za przeproszeniem. Teraz jest Sobiech i Sadlok.... a my? Znowu szukamy na Bałkanach. |
Cytat:
Wkurzają mnie te stwierdzenia, a kto to jest ten(np.Kiełb) i gadanie że Łobo też miał eksplodować. Czyli że przez Wojtka już nigdy nie kupujemy polskich piłkarzy i wszyscy są kiepscy a szczególnie jak nie grają u nas?:rotfl: Było tak interesowaliśmy się nimi gdy nie byli jeszcze tacy dobry i nie kupiliśmy: Grosicki(gdy grał w Pogoni), Lewandowski(był w Zniczu),Sotirovic( na pewno by się przydał, gwarant goli, grał wtedy bodajże w Zawiszy), Majewski(miał przyjść ze Skorżą),na Jelenia czyhaliśmy ze 3 lata w końcu zabłysnął na mundialu i poszedł za grube miliony do Francji, miał być też Grzelak z Kaźmierczakiem, nie wiem jak było z Peszką(ale cholera wiadomo było że on ciągnął w dużej mierze młodzieżówkę i gra w 2 lidze i jest za małą kasę do wyciągnięcia). Oczywiście uniknęliśmy też pomyłek ja:Grzelak, Ivanowski, Mąka, Zakrzewski. Ale gwarant że kupimy kogoś z zagranicy i wystrzeli jest jeszcze mniejszy niż jak kupimy kogoś z rodzimej ligi. Szczególnie że z zagranicy zazwyczaj kupujemy już wypromowany grajków, nie mamy scoutów za granicą i nie jesteśmy wstanie wyciągnąć np.20-letniego Serba który wystrzeli, a raczej kupujemy takiego Kirma który coś tam zwojował i ma 25 lat. Więc cholera chyba mając na bieżąco rozgrywki polskiej ligi i je śledząc mamy większą szansę wytypować człowieka, który ma szanse dobrze grać. Największe sukcesy mieliśmy jak ktoś postanowił:Głowackiego, Baszczyńskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Żurawskiego, Frankowskiego kupić. Nie może nami kierować pomyłka z :Kukiełką, Kwiekiem, Łobodzińskim. Bez działania nie ma żadnego ryzyka ale i nie ma żadnego efektu. Patrzymy z zazdrością za jaką kasę może pójść Lewy, ale to Amica i reszta patrzyła z zazdrością za jaką kasę idą: Żuraw, Dudka, Szymkowiak i Błaszczykowski. |
W sumie mnie chłopaki przekonaliście. Tyle tylko, że do nowych Lewadowskich, Boguskich, Peszków, Błaszczykowskich trzeba skautów i koło się zamyka, bo kupujemy o rok, dwa za późno, kiedy kosztują setki tysięcy ojrasów
|
W odpowiedzi na emaile na priv z tego co wiem konferencja prasowa jest o godzinie 14 .Jest to wiadomośc jeszcze nie potwierdzona na 100%
|
Zartujecie sobie z tym, ze kiedy kogos sprzedamy, to te pieniadze trafia na zakup nowych zawodnikow ;)? Od lat nie ma takiej prawidlowosci w naszym klubie...
|
Mógł by ktos z kumatych foumowiczów ( zbymak, maci0s) napisać czy zeczywiscie interesujemy sie tym Djurovskim ?
|
interesować to się interesujemy, kwestią czasu natomiast jest kiedy przeczytamy, że Djurovski nie dla Wisły...
|
Cytat:
ogarnijcie się ludzie bo to żałosne się zaczyna robić |
Cytat:
|
"00:11:08
byc moze w najblizszych dniach bedziemy mieli nowego rozgrywajacego 00:12:04 niezatapialny zdzisław załatwia sprawę i00:15:16 Djurovski 00:15:20 Macedończyk" takie info dostałem w nocy... i tyle ... nie wypowiadam sie bo jak byk stoi "być może" |
Cytat:
|
Cytat:
Kostarykanczyk nie wypali, bo trzeba bagatela zaplacic 200tys euro - niepojeta suma. W pale sie miesci jakie kokosy on kosztuje. Ja rozumie, gdyby to było 2 tysiace euro to moze i by dzialacze wylozyli takie kokosy, ale zeby 200 - klub mistrza Polski przeciez nie moze sobie pozwolic na takie straty.... |
Cytat:
|
Wasiu no bez przesady nie ważne ile ma do końca kontraktu 200 tys to jest nic w dzisiejszych czasach to jest tyle ile zgarniał Łobo przez czas który siedział na ławce u nas pewnie :P
Nie bądźmy skąpcami ;/. Dla porównania bo ciągle się piszę o tym że kasa w błoto że trzeba oszczędzać, czasem naprawdę warto sypnąć groszem: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/bar...wiadomosc.html pozdro dla optymistów:P |
Cytat:
Zauwaz, ze te 200 tys euro sie moze zwrocic, gdy Wisla przejdzie runde wstepna LE. Cale zycie zulimy kasy na transfery. Kiedys to tylko my dyktowalismy warunki, a teraz to nas wyprzedza Lech, Legia, a nawet Polonia - wstyd |
Cytat:
Jeszcze Kuba Błaszczykowski, Kalu Uche - mieli po 20 lat chyba jak trafili do zespołu. Oczywiście to dwie różne postacie przede wszystkim pod względem stosunku do klubu... |
Cytat:
a nie mówiłem? http://wislaportal.pl/news.php?id=17885 a wiecie dlaczego to pólpolska niespodzianka? |
Cytat:
|
bo od kilku lat jest mężem rodowitej Krakowianki z Tyńca :):)
|
Jak nas nie stać, na zawrotne kwoty 200tys. euro za młodego i obiecującego reprezentanta, o pewnej już klasie, to może zaczniemy kontaktować się z żonami piłkarzy i one będą załatwiać nam transfery :lol: Tzn. ściągnięcia męża do Wisły :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A nie wiesz ile 1000000 euro?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PS. austriackie, nie austryjackie ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl