Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

maci0s 06.06.2010 20:11

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...kany,id,t.html

dzis o 15:53 napisałem:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 909657)
i sie casting zacznie od nowa... kolejny chętny do programu "mam talent" bramkarz z bałkanów... :P

ehhh szkoda, ale moze jeszcze sie dogadają... :/ juz nie raz mielismy taką sytuacje, licze ze podniosą kontrakt a on troche zjedzie z oczekiwaniami i sie spotkają...
tyle ze Navas ma lepsze karty w tym pokerze bo dostał po ostatnich występach inne zapytania...


to tak żeby pewnym Panom którzy mnie tu obrażają coś uświadomić....

co do Marcelo i Clebera to ten drugi go ze skladu nie wygryzł... wszyscy trzej przy Skorży rotowali... raz ta dwójka, raz ta....
Zgadzam sie ze Głowa to kręgosłup druzyny, ale jeśli da sie za niego wziąc jeszcze dobre pieniądze to trzeb to zrobic bo piłka nożna to biznes... a to 1,5 akurat starczy na duecik z Ruchu:)

artykuł na wislasoccer zrobiony na podstawie źródeł tureckich .... to od Turków wiedzą ze będą w Polsce w poniedziałek i wtorek... ponoć władze trazbonu dały trenerowi zapewnienie ze Głowacki już jest piłkarzem do jego dyspozycji

Donki 06.06.2010 20:30

Kurde czyli z tym Navasem maci0s nie zartował, i raczej do nas nie przyjdzie :/
TO jest poprost parodia !! znowu bedziemy testować jakies ogórki ;/

crapmaster 06.06.2010 21:29

A ja uslyszalem o bramkarzu z Austrii JM Temat podobno sie ostro rozwija

zbymak 06.06.2010 21:47

Teraz pytanie St.Etienne daje Wiśle 800 tyś euro za Diaza dobra cena czy nie ?

SpoXsteR 06.06.2010 21:49

Dobra, nie dobra.. lepiej zostawic jak jest i dokupic kogos .. bez niepotrzebnego ryzyka ze moze sie uda z transferami, majac nawet 3 mln euro mozna nie trafic z transferami, dlatego Glowa, Sobol, Marcelo, Malecki, Brozki zostawic.. Alvarez za duzo zarabial i lapal kontuzje.. Ba taki sobie, nie wiem w sumie czemu tak sie nim ludzie podniecali.. Jop, Hristov i Golos wiadomo

"za te pieniadze..." a kto powiedzial ze pieniadze ze sprzedazy pojda na transfery? dlatego jestem zdania zeby zostawiac pewnych zawodnikow i dokupic

cisse1906 06.06.2010 21:50

Ani trochę. Każdego innego piłkarza w Wiśle da się zastąpić, ale nie Diaza i Sobola. Do nieobecności tego drugiego trzeba się przyzwyczajać i szukać zastępstwa. Wątpię, że nasz środek za niedługo będzie wyglądał Garguła - Jirsak.

Ogryzek 06.06.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 909871)
Teraz pytanie St.Etienne daje Wiśle 800 tyś euro za Diaza dobra cena czy nie ?

Wg mnie dobra.

Za te pieniądze możemy mieć przykładowo:

1. Kiełb - podobno 250 tysięcy euro
2. Sadlok - myślę że 550 tysięcy powinno wystarczyć

Albo

1. Micanski - 600 tysięcy
+ 200 tysięcy na jakiegoś kopacza... np Pazdan

zbymak 06.06.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 909876)
Wg mnie dobra.

Za te pieniądze możemy mieć przykładowo:

1. Kiełb - podobno 250 tysięcy euro
2. Sadlok - myślę że 550 tysięcy powinno wystarczyć

Albo

1. Micanski - 600 tysięcy
+ 200 tysięcy na jakiegoś kopacza... np Pazdan

Jest to cena wyjsciowa myśle ze Wisła bedzie chciała 1mln.Kielb raczej odpada napalony na Leszka

Ogryzek 06.06.2010 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 909878)
Jest to cena wyjsciowa myśle ze Wisła bedzie chciała 1mln.Kielb raczej odpada napalony na Leszka

To tylko przykłady:)

Oczywiście wszystko przy założeniu że całość albo większość pieniędzy zostanie reinwestowanych. Bo jeśli wszystko weźmie Cupiał do kieszeni to i 2 mln euro będzie "kiepską" ceną jeśli nic z tego nie pójdzie na zespół.

cisse1906 06.06.2010 22:00

kto to jest Kiełb?
Nie dość, że trzeba szukać lepszych graczy niż Łobo, Jirsak, to jeszcze za gości po 30-stce - Sobol, Głowa.

maci0s 06.06.2010 22:01

@Zbymak
jak dla mnie to za mało za gościa który regularnie gra w reprezentacji swojego kraju i miał pewne miejsce w pierwszym składzie Wisły...
Jak Ci już pisałem nigdy nie byłem zwolennikiem jego umiejętności... ( wkurza mnie to jak on te nogi podnośi wysoko i ciągle piłke kolankiem podbija...), ale jak dadzą 1,1 to niech biorą...

Ogryzek 06.06.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cisse1906 (Post 909880)
kto to jest Kiełb?
Nie dość, że trzeba szukać lepszych graczy niż Łobo, Jirsak, to jeszcze za gości po 30-stce - Sobol, Głowa.

Kolejny "anonim" jakim był Peszko zanim trafił do Amici. Tam eksplodował jego talent. (Był nawet za darmo do wzięcia ale my woleliśmy płacić za skrzydłowego z zagranicy....)
Z Kiełbem będzie tak samo. Niestety dla nas. Zostanie gwiazdą w Poznaniu.
(Anonim dla laików - dla tych co oglądają ligę Polską mogli zauważyć spory potencjał gościa. Pomijam już bramkę którą nam strzelił, trochę jak młody Kosowski)

cisse1906 06.06.2010 22:12

Łobo też miał u nas eksplodować, wyszło jak wyszło...Mi skrzydłowy kojarzy się z taką pchełką, mały i zapieprza 11sek/100m, potrafi kiwnąć 2 rywali na pełnej szybkości i w miarę wrzucić. Kiełb nie pasuje mi jakoś do tego opisu. Może mam błędne skojarzenia :)

Ogryzek 06.06.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cisse1906 (Post 909890)
Łobo też miał u nas eksplodować, wyszło jak wyszło...Mi skrzydłowy kojarzy się z taką pchełką, mały i zapieprza 11sek/100m, potrafi kiwnąć 2 rywali na pełnej szybkości i w miarę wrzucić. Kiełb nie pasuje mi jakoś do tego opisu. Może mam błędne skojarzenia :)

Tylko ze Łobo przychodząc do nas miał już 25 lat i za sobą swoją jedyną dobrą rundę.

Kiełb to rówieśnik Małeckiego. Duża szybkość, przyzwoita technika, ciąg na bramkę + dobre warunki fizyczne. Jedynie celność strzałów słaba. Oczywiście nie gra równo w każdym meczu. Gdyby tak było kosztowałby z 2 mln euro:)

Ale właśnie takich piłkarzy trzeba kupować, którym brakuje tego 1 kroku żeby być "gwiazdą" - jak Lewandowski, Peszko....
Kim byli wcześniej? Takimi Kiełbami za przeproszeniem. Teraz jest Sobiech i Sadlok.... a my? Znowu szukamy na Bałkanach.

biała gwiazda 06.06.2010 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 909891)
Tylko ze Łobo przychodząc do nas miał już 25 lat i za sobą swoją jedyną dobrą rundę.

Kiełb to rówieśnik Małeckiego. Duża szybkość, przyzwoita technika, ciąg na bramkę + dobre warunki fizyczne. Jedynie celność strzałów słaba. Oczywiście nie gra równo w każdym meczu. Gdyby tak było kosztowałby z 2 mln euro:)

Ale właśnie takich piłkarzy trzeba kupować, którym brakuje tego 1 kroku żeby być "gwiazdą" - jak Lewandowski, Peszko....
Kim byli wcześniej? Takimi Kiełbami za przeproszeniem. Teraz jest Sobiech i Sadlok.... a my? Znowu szukamy na Bałkanach.

Zgadzam się z tobą w 100procentach.
Wkurzają mnie te stwierdzenia, a kto to jest ten(np.Kiełb) i gadanie że Łobo też miał eksplodować. Czyli że przez Wojtka już nigdy nie kupujemy polskich piłkarzy i wszyscy są kiepscy a szczególnie jak nie grają u nas?:rotfl:
Było tak interesowaliśmy się nimi gdy nie byli jeszcze tacy dobry i nie kupiliśmy: Grosicki(gdy grał w Pogoni), Lewandowski(był w Zniczu),Sotirovic( na pewno by się przydał, gwarant goli, grał wtedy bodajże w Zawiszy), Majewski(miał przyjść ze Skorżą),na Jelenia czyhaliśmy ze 3 lata w końcu zabłysnął na mundialu i poszedł za grube miliony do Francji, miał być też Grzelak z Kaźmierczakiem, nie wiem jak było z Peszką(ale cholera wiadomo było że on ciągnął w dużej mierze młodzieżówkę i gra w 2 lidze i jest za małą kasę do wyciągnięcia).
Oczywiście uniknęliśmy też pomyłek ja:Grzelak, Ivanowski, Mąka, Zakrzewski.
Ale gwarant że kupimy kogoś z zagranicy i wystrzeli jest jeszcze mniejszy niż jak kupimy kogoś z rodzimej ligi. Szczególnie że z zagranicy zazwyczaj kupujemy już wypromowany grajków, nie mamy scoutów za granicą i nie jesteśmy wstanie wyciągnąć np.20-letniego Serba który wystrzeli, a raczej kupujemy takiego Kirma który coś tam zwojował i ma 25 lat.
Więc cholera chyba mając na bieżąco rozgrywki polskiej ligi i je śledząc mamy większą szansę wytypować człowieka, który ma szanse dobrze grać. Największe sukcesy mieliśmy jak ktoś postanowił:Głowackiego, Baszczyńskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka, Żurawskiego, Frankowskiego kupić.
Nie może nami kierować pomyłka z :Kukiełką, Kwiekiem, Łobodzińskim. Bez działania nie ma żadnego ryzyka ale i nie ma żadnego efektu. Patrzymy z zazdrością za jaką kasę może pójść Lewy, ale to Amica i reszta patrzyła z zazdrością za jaką kasę idą: Żuraw, Dudka, Szymkowiak i Błaszczykowski.

cisse1906 06.06.2010 23:24

W sumie mnie chłopaki przekonaliście. Tyle tylko, że do nowych Lewadowskich, Boguskich, Peszków, Błaszczykowskich trzeba skautów i koło się zamyka, bo kupujemy o rok, dwa za późno, kiedy kosztują setki tysięcy ojrasów

zbymak 06.06.2010 23:37

W odpowiedzi na emaile na priv z tego co wiem konferencja prasowa jest o godzinie 14 .Jest to wiadomośc jeszcze nie potwierdzona na 100%

For_FuN_ 07.06.2010 01:13

Zartujecie sobie z tym, ze kiedy kogos sprzedamy, to te pieniadze trafia na zakup nowych zawodnikow ;)? Od lat nie ma takiej prawidlowosci w naszym klubie...

Donki 07.06.2010 08:41

Mógł by ktos z kumatych foumowiczów ( zbymak, maci0s) napisać czy zeczywiscie interesujemy sie tym Djurovskim ?

tomasz_19 07.06.2010 08:52

interesować to się interesujemy, kwestią czasu natomiast jest kiedy przeczytamy, że Djurovski nie dla Wisły...

emjot 07.06.2010 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 909937)
Mógł by ktos z kumatych foumowiczów ( zbymak, maci0s) napisać czy zeczywiscie interesujemy sie tym Djurovskim ?

****a
ogarnijcie się ludzie bo to żałosne się zaczyna robić

Austerlitz 07.06.2010 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 908487)
Ja gdybym był bogaty to bym chyba starał się przebić ofertę poznaniaków, i nie tylko dlatego że są to duże talenty, i że kiedyś z ich sprzedaży możemy sporo zarobić, ale też po to by pokazać, że Wisła pozostaje cały czas w grze, i że trzeba się z nami liczyć. Taki wyraźny sygnał wysłany w Polskę, moim zdaniem zawocowałby m.in. wzrostem w sprzedaży karnetów na przyszły sezon

Tak .... pamiętam historię młodych talentów ściąganych do Wisły ... K.Gołoś, T.Dawidowski, W.Łobodziński ... wymieniać dalej ? Na nich Wisła na pewno zarobiła kokosy ! A poziom sportowy wzrósł niepomiernie :lol: ??

maci0s 07.06.2010 09:13

"00:11:08
byc moze w najblizszych dniach bedziemy mieli nowego rozgrywajacego
00:12:04
niezatapialny zdzisław załatwia sprawę
i00:15:16
Djurovski
00:15:20
Macedończyk"

takie info dostałem w nocy... i tyle ...
nie wypowiadam sie bo jak byk stoi "być może"

Chesteroski 07.06.2010 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Austerlitz (Post 909942)
Tak .... pamiętam historię młodych talentów ściąganych do Wisły ... K.Gołoś, T.Dawidowski, W.Łobodziński ... wymieniać dalej ? Na nich Wisła na pewno zarobiła kokosy ! A poziom sportowy wzrósł niepomiernie :lol: ??

A ja pamiętam Kosowskiego Żurawskiego (5 mln Euro przychodu) Głowackiego (może być 1,5 mln) i ich wiek w którym przychodzili do Wisły. Weź się może głębiej zastanów i spójrz trochę dalej niż czubek własnego nosa, może załapiesz.

skeba 07.06.2010 09:33

Cytat:

Mógł by ktos z kumatych foumowiczów ( zbymak, maci0s) napisać czy zeczywiscie interesujemy sie tym Djurovskim ?
Kim my się nie interesujemy...
Kostarykanczyk nie wypali, bo trzeba bagatela zaplacic 200tys euro - niepojeta suma. W pale sie miesci jakie kokosy on kosztuje. Ja rozumie, gdyby to było 2 tysiace euro to moze i by dzialacze wylozyli takie kokosy, ale zeby 200 - klub mistrza Polski przeciez nie moze sobie pozwolic na takie straty....

Wasiu 07.06.2010 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 909952)
Kim my się nie interesujemy...
Kostarykanczyk nie wypali, bo trzeba bagatela zaplacic 200tys euro - niepojeta suma. W pale sie miesci jakie kokosy on kosztuje. Ja rozumie, gdyby to było 2 tysiace euro to moze i by dzialacze wylozyli takie kokosy, ale zeby 200 - klub mistrza Polski przeciez nie moze sobie pozwolic na takie straty....

Juz pomijajac Twoja ironie to 200k euro za zawodnika z ligi panstwa trzeciego swiata, ktoremu kontrakt konczy sie za 3 miesiace to rzeczywiscie niepojate pieniadze. Podpisac kontrakt od stycznia a runde jesienna niech graja Pawelek i Juszyk. naklad fanansowy potrzebny jest do budowy silnego zespolu, ale tez nie mozemy dawac sie dymac.

Kluvi 07.06.2010 09:48

Wasiu no bez przesady nie ważne ile ma do końca kontraktu 200 tys to jest nic w dzisiejszych czasach to jest tyle ile zgarniał Łobo przez czas który siedział na ławce u nas pewnie :P
Nie bądźmy skąpcami ;/. Dla porównania bo ciągle się piszę o tym że kasa w błoto że trzeba oszczędzać, czasem naprawdę warto sypnąć groszem:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/bar...wiadomosc.html

pozdro dla optymistów:P

skeba 07.06.2010 09:52

Cytat:

Juz pomijajac Twoja ironie to 200k euro za zawodnika z ligi panstwa trzeciego swiata, ktoremu kontrakt konczy sie za 3 miesiace to rzeczywiscie niepojate pieniadze. Podpisac kontrakt od stycznia a runde jesienna niech graja Pawelek i Juszyk. naklad fanansowy potrzebny jest do budowy silnego zespolu, ale tez nie mozemy dawac sie dymac
Wiesz kolego bardzo, jak jeden zawodnik moze zepsuc sezon, prawda ?
Zauwaz, ze te 200 tys euro sie moze zwrocic, gdy Wisla przejdzie runde wstepna LE.
Cale zycie zulimy kasy na transfery.
Kiedys to tylko my dyktowalismy warunki, a teraz to nas wyprzedza Lech, Legia, a nawet Polonia - wstyd

pablo92TSW 07.06.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chesteroski (Post 909948)
A ja pamiętam Kosowskiego Żurawskiego (5 mln Euro przychodu) Głowackiego (może być 1,5 mln) i ich wiek w którym przychodzili do Wisły. Weź się może głębiej zastanów i spójrz trochę dalej niż czubek własnego nosa, może załapiesz.



Jeszcze Kuba Błaszczykowski, Kalu Uche - mieli po 20 lat chyba jak trafili do zespołu. Oczywiście to dwie różne postacie przede wszystkim pod względem stosunku do klubu...

massoud 07.06.2010 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 908850)
Piszę to w tym temacie, bo wiem to z "pewnych źródeł", że wkrótce usłyszymy więcej o tym Panu.
http://www.austriantimes.at/news/Spo..._opportunities

Szybciej jeśli upadnie transfer Kostarykańczyka. A będzie to pół-polska niespodzianka :):)


a nie mówiłem?

http://wislaportal.pl/news.php?id=17885

a wiecie dlaczego to pólpolska niespodzianka?

szlaQ 07.06.2010 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 909974)
a nie mówiłem?

http://wislaportal.pl/news.php?id=17885

a wiecie dlaczego to pólpolska niespodzianka?

No czemu ??

massoud 07.06.2010 10:32

bo od kilku lat jest mężem rodowitej Krakowianki z Tyńca :):)

Arturo Qr2nów 07.06.2010 10:41

Jak nas nie stać, na zawrotne kwoty 200tys. euro za młodego i obiecującego reprezentanta, o pewnej już klasie, to może zaczniemy kontaktować się z żonami piłkarzy i one będą załatwiać nam transfery :lol: Tzn. ściągnięcia męża do Wisły :lol:

massoud 07.06.2010 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 909992)
Jak nas nie stać, na zawrotne kwoty 200tys. euro za młodego i obiecującego reprezentanta, o pewnej już klasie, to może zaczniemy kontaktować się z żonami piłkarzy i one będą załatwiać nam transfery :lol: Tzn. ściągnięcia męża do Wisły :lol:

ostatnio zagrał nawet w reprze przeciwko Chorwacji, to potem austryjackie media napisały, że Jurgen, to bramkarz, który sam stanął przeciwko Chorwacji. Zagrał świetny mecz, skapitulował dopiero w 86 min.

zbymak 07.06.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 909945)
"00:11:08
byc moze w najblizszych dniach bedziemy mieli nowego rozgrywajacego
00:12:04
niezatapialny zdzisław załatwia sprawę
i00:15:16
Djurovski
00:15:20
Macedończyk"

takie info dostałem w nocy... i tyle ...
nie wypowiadam sie bo jak byk stoi "być może"

To ja tylko dodam ,ze w tym tygodniu ma przejsć badania medyczne i kwota transferu dogadana

damian755 07.06.2010 11:13

A nie wiesz ile 1000000 euro?

zbymak 07.06.2010 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian755 (Post 910001)
A nie wiesz ile 1000000 euro?

Blisko ale poco pisac jak nie bedzie transferów!

tomasz_19 07.06.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 910003)
Blisko ale poco pisac jak nie bedzie transferów!

wtf?! dobrze sie czujesz?

enzo 07.06.2010 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 910005)
wtf?! dobrze sie czujesz?

Ironia stary, ironia. ;-)

Arturo Qr2nów 07.06.2010 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 909997)
ostatnio zagrał nawet w reprze przeciwko Chorwacji, to potem austryjackie media napisały, że Jurgen, to bramkarz, który sam stanął przeciwko Chorwacji. Zagrał świetny mecz, skapitulował dopiero w 86 min.

Nie mówię, że to zły bramkarz i dobrych meczów z jego udziałem można zapewne znaleźć więcej. To była tylko satyra na to, co dzieje się w klubie.

PS. austriackie, nie austryjackie ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl