Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Coglin 31.01.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 666449)
I drugie pytanko, mam kilka złotych i srebnych monet, czym polecacie je wyczyścic?? (zaśniedziały)
I gdzie w Krakowie mozna kupic jakeis srodki czyszczace oraz pudelka do ich przetrzymywania??

u jubilerow sprzedaja specjalne srodki do czyszczenia srebra i zlota.

a pudelka w sklepach numizmatycznych - google:
Cytat:

AGENCJA HANDLOWA GEMMA S.C.
Rynek Główny 20, Kraków
tel. +48 12 421 92 98, fax - brak danych -
w ofercie: złoto - srebro - numizmaty - antyki - złote monety - monety średniowieczne europejskie i polskie - biżuteria
FILATELIA HOBBY
Pl. Szczepański 5, Kraków
tel. +48 12 422 76 25, fax - brak danych -
w ofercie: filatelistyka - numizmatyka - falerystyka
KRAKOWSKI GABINET NUMIZMATYCZNY
Rynek Główny 7, Kraków
tel. +48 12 421 97 88, fax - brak danych -
w ofercie: monety - medale - odznaczenia - antyki - starodruki - akcesoria kolekcjonerskie - złoto srebro
SOPOCKI DOM AUKCYJNY
Rynek Główny 45, Kraków
tel. +48 12 429 12 17, fax - brak danych -
w ofercie: monety - banknoty - medale - ordery - znaczki - widokówki - klasery - albumy - katalogi - akcesoria numizmatyczno-filatelistyczne


Kamil_mchw 31.01.2009 19:59

witam, zarejestrowałem się i dobrze uzupełniłem quiz na pokerstrategy.com , następnie dostałem meila z prośbą o skan dowodu osobistego... który wysłałem już jakiś czas temu i nadal nie mam darmowej kasy na koncie... :/ niby jak wchodze na "moje konto" to w zakładce bonus jest coś takiego:
Zgłoś się po bonus
Ilość dni na spełnienie warunków bonusu: 90
Ważne do: 29-Apr-2009 | Kod bonusu: PS150
Ważne dla: PartyPoker.com
Ukryj szczegóły
Szczegóły bonusuZ ograniczeniem wypłaty: po zatwierdzeniu bonusu, gracz otrzymuje jego kwotę, lecz wypłaty są ograniczone do czasu spełnienia warunków wydania.
Z ograniczeniem wydania: gracz otrzymuje kwotę bonusu dopiero po spełnieniu warunków wydania. Warunki wydaniaw tej kolumnie podano, jakie warunki wydania należy spełnić, aby otrzymać bonus. Wymagane może być spełnienie jednego lub wszystkich warunków. Jeżeli w kolumnie figuruje wyrażenie 'Dowolny warunek', należy wybrać jeden z warunków wydania. Dozwolone gryto gry, w których można wykorzystać zastrzeżoną kwotę i obstawiać zakłady lub rozgrywać rozdania objęte prowizją, aby spełnić warunki wydania. Warunki wypłaty 300 punktów w dniu PartyPoker.com Poker



a jak klikam w "zgłoś się po bonus" to przenosi mnie na stronę gdzie mam do wyboru formę płatności...
co jest nie tak??

miba 31.01.2009 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 665695)
Miba kiedy przedłużałeś umowę z cyfra? Od 1 stycznia jest nowy regulamin składaj wypowiedzenie i bierz nowy sprzęt jeśli podpisałeś w grudniu. Pozdrawiam

Jeśli chcecie to cały temat jest na forum satkurier.pl Ale to już ostatnie dni.

PO pierwszym stycznia ;p
I w sumie niestety nic mi z tego, bo nie myslalem, ze tak nagle bedzie mi dekoder z hd potrzebny.
A w temacie rozdzielenia sygnalu ktos siedzi? bo chcialbym cyfre rozpiac w domu ale nie tak, zeby na kazdym TV to samo miec ;)
Splitter i co jeszcze będzie potrzebne? :>
Jakie koszty na 4 tv? :>

qazwsx123 31.01.2009 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez haeno (Post 666455)
odpowiem na część pytania - cena każdej monety się różni w zależności od stopu oraz ilości emitowanej serii. Dokładne dane nt. cen i planów emisji możesz znaleźć na ich stronie

Każda moneta przynajmniej te 2 zł są zawsze sprzedawane w bankach po 2 zł. Zawsze jak kupuje to 2 zł.

Ps. tak nawiasem mówiąc to całkiem niezły biznes te monety.

WILU TS 31.01.2009 23:05

Posiada ktoś z Was jakąkolwiek pracę na około 4 strony w tematyce Medialnej ?
Jeżeli tak to bardzo bym prosił,sprawa dość pilna ;)

maTyS. 01.02.2009 00:04

jak przerobić plik wideo MOV na jakikolwiek format,który by odtwarzał windows movie maker ? pomocy pilne !

impreza 01.02.2009 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 666612)
jak przerobić plik wideo MOV na jakikolwiek format,który by odtwarzał windows movie maker ? pomocy pilne !

najlepiej jakiś konwerter, może to, nie uzywalem ale wydaje sie ok
http://www.instalki.pl/programy/down..._Converter.php

maTyS. 01.02.2009 00:37

a i jeszcze jedno w windows movie maker nie mogę dodać w ogóle tytułu do filmu ani żadnego tekstu ?

jak otwieram program pisze mi " brak pliku do przejść i efektów wideo ? co robić ?

impreza 01.02.2009 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 666623)
a i jeszcze jedno w windows movie maker nie mogę dodać w ogóle tytułu do filmu ani żadnego tekstu ?

Narzędzia (u góry na pasku) - "Tytuły i napisy" i tam wybierasz, u mnie na Viście tak jest, jeśli masz XP to pewnie analogicznie

ZwrABG 01.02.2009 10:28

nie wiecie gdzie w krk można kupić koszulke Partizana Belgrad??

dymek_nhs 01.02.2009 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 666662)
nie wiecie gdzie w krk można kupić koszulke Partizana Belgrad??

Prawdopodobnie nigdzie chyba że od prywatnego kontrahenta www.allegro.pl czy coś.
Poszukaj na takich stronkach jak ta http://www.fanzone.pl/ co prawda nie w Krakowie ale przez neta

ZwrABG 01.02.2009 10:42

własnie na allegro nie ma co boli ;] a koszulki reprezentacji serbii nie orientujesz sie??

WislakWloszczowa 01.02.2009 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 665875)
Znacie jakis program do redukcji szumów? Nagralem cos komórka przez dyktafon ktora mialem w spodniach i troche szumi

podbijam :-p

TSW Fanatyk 01.02.2009 11:39

Mam popękane kostki (nie ważne od czego :) ) i czym to najlepiej i w miarę szybko wyleczyć, czym smarować, okładać?

Gucio25 01.02.2009 11:42

zna ktoś francuski? trzeba mi jedno proste zdanie przetłumaczyć, ale chcę, żeby było poprawne, dlatego translator odpada.. pomocy.. :)

impreza 01.02.2009 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWloszczowa (Post 665875)
Znacie jakis program do redukcji szumów? Nagralem cos komórka przez dyktafon ktora mialem w spodniach i troche szumi

w programie Audacity jest opcja "Odszumiacz", możesz też spróbować takiego programu jak Cool Edit

Ala1955 01.02.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 666689)
Mam popękane kostki (nie ważne od czego :) ) i czym to najlepiej i w miarę szybko wyleczyć, czym smarować, okładać?

Syn miał pękniętą kostkę w nadgarstku - za poradą lekarza (osoba z rodziny) smarowałam mu Liotonem1000 (min. 2 x dziennie) - zredukowało ból i szybko się zrosło. Jeśli się da to usztywnić na parę dni - przyśpieszy proces zrastania pęknięć. Szybkiego zrastania życzę :-)

ABG NH 01.02.2009 14:33

Ja mam pytanie w której galerii są największe przeceny , i największy wybór ? Bo w galerii Krakowskiej słabo już , a nie mam czasu tak biegać od galerii do galerii to proszę was o radę :)pozdrawiam

ZwrABG 01.02.2009 14:37

jak krakowska odpada to chyba zostaje Ci kazimierz:-p

rafiABG 01.02.2009 14:45

był już ktoś w tej nowej siłowni Pure ? jak wrażenia ? warto ?

TSW Fanatyk 01.02.2009 14:52

Tzn może się źle wyraziłem... mam popękaną skórę na kostkach... i czym takie coś smarować, okładać?

qazwsx123 01.02.2009 14:56

krem nivea albo balsam nawilżający jak masz siostry to powinienes miec takie bajery w domu.

S88 01.02.2009 14:59

Żółtko roślinne - krem tłusty, firma ATW.


Cos takiego:
http://torebka.kafeteria.pl/photos/d...934473bcfc.jpg

Ala1955 01.02.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 666765)
Tzn może się źle wyraziłem... mam popękaną skórę na kostkach... i czym takie coś smarować, okładać?

Sprawdź PW :-)

DominoForza 01.02.2009 15:03

:shock: ja..... kuzwa wy czytacie co piszecie :shock: to nie jest forum kosmetyczne,zaraz zaczna padac pytania z czym najlepiej podac kaczke i jak zrobic farsz do pierogow

emsi 01.02.2009 15:11

Jak najlepiej zrobić farsz do pierogów??

Żmijka 01.02.2009 15:12

A jaki Emsi? Ruskie?

emsi 01.02.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 666778)
A jaki Emsi? Ruskie?

Inne jakieś tylko nie na słodko :D

DominoForza 01.02.2009 15:14

http://www.rysch.com/kuchnia/pierogi_ruskie.htm .......

emsi 01.02.2009 15:16

Miały nie być ruskie :foch:

Żmijka 01.02.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 666779)
Inne jakieś tylko nie na słodko :D

Z mięsem? Czy np bardziej nietypowe ze szpinakiem i fetą?

Z mięsem do mieso mielone, dodać podsmazoną cebulkę, przyprawy, można boczek w malutkich kosteczkach. Wszystko przesazyc na patleni trochę, odcisnąć tłuszcz i do pieroga :)

Szpinak&feta. Szpinak, najlepiej w liściach, na patelnię na odrobini masła, dodać czosnek (albo nie,jak nie ;) ), dusić chwilę. Pokroić fetę w malutką kosteczkę, najlepiej najchudszą (suchą). Chwilę poddusić, również trochę odcisnąć. I do pieroga :D

Szymek_R22 01.02.2009 16:51

Szukam kwiaciarni, w okolicach placu inwalidów-kleparza, która będzie otwarta około 18-19 dzisiaj.
Pilne

globoos 01.02.2009 16:54

a na kleparzu nie będą otwarte te budki czasem?

mic 01.02.2009 17:01

Moglby ktos podac linki do meczu Liverpool-Chelsea bo strona soccer-live padla

Maniek_Olkusz 01.02.2009 17:35

Jaka jest nazwa remixu z tego filmiku "18 116 km za Wisłą" ??

Deivid 01.02.2009 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maniek_Olkusz (Post 666857)
Jaka jest nazwa remixu z tego filmiku: http://www.********/news/show/2856 ??

Scotty - The black pearl (Dave Darell Remix)

maTyS. 01.02.2009 19:35

jakie kluby na Rynku są dzisiaj otwarte ?

węgorz2 01.02.2009 19:48

wydaje mi sie ze otwarte jest wszystko ,tylko godziny otwarcia sa krotsze
wie ktos kiedy jest najblizsze spotkanie SKWK?

miba 01.02.2009 19:52

Kierowcy- chłop wjechał mi w d*** wczoraj wieczorem, spisałem oświadczenie, (gdzie mam jego dane, imie nazwisko, nr ubezpieczenia, nr prawa jazdy, nr dowodu itd) napisał, że nie wyhamował i uderzył w STOJĄCE auto (moje), które następnie uderzyło w auto stojące przed nim (czyli mam rozbitą d*** i przód) i podobno jest tak, że tył poleci z ubezpieczenia tego goscia, a przód z mojego, bo nie zachowałem odpowiedniego odstępu od auta przede mną. Prawda to?
I druga sprawa, czy teraz ja mam iść z oświadczeniem go jego ubezpieczalni (generali) dać im to oświadczenie i czekać na wycenę, czy co?
A do tego co zrobić później- bezgotówkowo, gotówkowo?

Bobus17 01.02.2009 20:31

Ja kiedyś mialem podobne zdarzenie , nie ja kierowałem ale tak samo jak u ciebie ,jechalem droga szybkiego ruchu i gosc zatrzymal sie przedemna bo skrecal mysmy sie zatrzymali za gosciem a babka z impetem wjechala nam w tylek .. i rzuciło nas na auto z przodu ... z tego co wiem całosc poszla z ubezpieczenia babki .. bo mysmy juz stali .. a ze wujek nie mial nogi na chamulcu to i nas rzucilo do przodu ..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl