![]() |
Cytat:
|
Skorza powinien zostać. Skoro słaba gra jest winą trenera a nie piłkarzy, to świetna gra dwa lata temu i dobra rok temu, też była winą trenera. Skoro Skorża potrafił wprowadzić drużyne na wyżyny raz, to uda mu się i drugi. Jest największy kryzys odkąd Skorża się pojawił w Wiśle, a mimo tego Wisła jest liderem. Skoro drużyna w kryzysie jest najlepsza w Polsce, to chyba nie jest tak źle. Teraz będzie już tylko lepiej. Trudno o coraz lepsza grę i wyniki, skoro drużyna jest regularnie osłabiana, a teraz doszło mnóstwo kontuzji.
|
Ale Kaczmarek dozwolony ;) bez obrazy moderatorze "Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona" ale tu nie ma nic o Kaczmarku ktoś wspomniał że bnd od czwartku co o tym myślicie? ;)
|
Przynajmnej Białasa nie wyciągną z kapelusza, bo już zajęty ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kasperczak pokazał co potrafi w Zabrzu .W Wisle z takim składem jak mial to też nie sztuka zrobić było takie wyniki.Pozatym jak mial zakaz stadionowy na Wiśle i sądził sie o pieniądze to Cupiał takich rzeczy nie zapomina.Nam potrzebny jest trener taki jak Smuda ktory żyje z zawodnikami na boisku i w szatni a dziadek Kasperczak taki nie był
|
Cupial zapomnial szybciej niz myslisz, bo chyba po Engelu bylo bardzo blisko do ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wisle tylko Panowie nie dogadali sie w kwestiach finansowych.
To jest trener stworzony do ofensywnie usposobionych druzyn. Gdzie sa zawodnicy z potencjalem do gry z przodu. I ja uwazam, ze z takimi zawodnikami jak Kirm, Ba, Brozek, Malecki czy Boguski Heniu moglby naprawde cos zdzialac. |
Bobo Kaczmarek??
Ten od całowania po rękach Beenhakera ?? Ten co prawdopodobnie jest świadkiem koronnym w sprawie korupcyjnej bo inaczej już by by Bogusławem K.?? Ten, którego najwiekszym osiągnieciem jest wiceistrzostwo z Groclinem gdzie skład ustalali na spółkę Drzymała z Tomasze Wieszczyckim?? |
Nie od środy a od piątku i nie Gmoch a Dariusz Szpakowski :P :P
Ludzie Kasperczak? Żartujecie? Ile Wisłę kosztowało by się go pozbyć. Jechał na rozpędzonym wózku wtóry rozpędził Franek Smuda. Najmocniejszym wsparciem Macieja Skorży oprócz lidera i powiększenia przewagi w tej kolejce ;) Jest to że kontrakt mu się kończy po sezonie a na pewno nikt nie chce płacić za zerwanie kontraktu. |
Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .
|
Cytat:
Skompromitował się z Tibilsi ale też wcześniej wygrał bardzo wiele . Co do składu to Smuda miał prawie ten sam skład w 2002 roku i na wiosnę wszystko przegrywał i tracił punkty . Kasperczak wziął drużynę omal w 2 miesiące pracy mistrzostwa nie wygrał . Zawsze będę miał szacunek dla Kasperczaka za to jaki styl gry zainicjował Wiśle i to jak graliśmy wtedy i nie jest to takie proste jak mówisz że każdy by mistrza zdobył... i to tak grając. Natomiast wracając do Skorży martwi mnie to że drużyna ma tylko przebłyski jakiegoś tam stylu .... a obecnie ten styl nie istnieje. Uważam poprostu że pomysł na drużynę się Skorży skończył bo drużyna gra najgorzej od wielu lat a wyniki tej rundy są poniżej wszelkiej krytyki . |
Ciekawe bo moim zdaniem Wisla Skorzy z pierwszej rundy miala jeszcze lepszy styl gry niz Wisla Kasperczaka za najlepszych czasow. Ale to tylko moja opinia...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie. Zaraz po powrocie Kosy do klubu i przyjsciu Skorzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
przepraszam Cię bardzo, ale Ty dziecko neo jesteś a nie moderator! |
Aktualna gra wygląda gorzej niż za Petrescu. Dan przynajmniej zmuszał naszych do biegania, to w połączeniu z ich umiejętnościami robiło wyniki z zespołami z niższych miejsc. Na dzień dzisiejszy, nie mamy ani stylu, ani wyników.
Co gorsza, nie widać następców Maćka, więc na razie powinien pozostać na stanowisku, przy przewietrzeniu szatni nowymi zawodnikami. |
Cytat:
Cytat:
Nastepna runda, prowadzil Wisle w 7 ligowych spotkaniach - 3 zwyciestwa, 4 remisy Wynik rzeczywiscie nie powalajacy na kolana, ale napewno lepszy niz 2 porazki i remis na rozpoczecie rundy. Poza tym kazdy widzial z jakim zaangazowaniam nasi grali - ewidentnie przeciwko trenerowi. W przypadku Skorzy tego nie mozna powiedziec. I moim zdaniem porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni. Zwlaszcza, ze wcale nie mozna przyjac, ze Petrescu by przegral rewanz. Mogl rownie dobrze wygrac, jak Okuka w Salonikach. |
Cytat:
|
Zwalniacie Skorżę, a tu proszę po trzech wiosennych kolejkach utrzymał pozycję lidera. :lol: Wyniki są, tak pokazuje tabela. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
słaba forma grajków = Skorża ich źle przygotował dobra forma grajków = Skorża miał farta bo akurat im się fartem trafiło i forma zaskoczyła :lol: |
Cytat:
|
Nasza liga nie jest zadnym wyznacznikiem sily zespolu, tutaj Skorza w naszej miernocie nie ma mozliwosci wykazania sie a skoro Wisla mimo fatalnej gry utrzymuje lidera to tylko i wylacznie dlatego zetaki akurat jest obraz naszej marnej ligi ze kazdy z kazdym potrafi wygrywac. Wiec w sumie jakos Wislacy utrzymuja to 1 sze miejsce mimo fatalnej gry. Jednak z takim zesplem i ambicjami wlasciciela i kibocow nie mozna wiazac zadnych nadzieji na ewentualne wystepy w europejskich rozgrywkach - na co wszyscy licza przedewszystkim. Skorza odpowiada za to jak zespol gra tak jak kazdy inny trener, szczegolnie majac taki potencjal pilkarski - jak na nasza marna lige ogromny...
|
Cytat:
zawodnikom musi się chcieć, muszą intensywnie przepracować okres przygotowawczy, muszą podnosić swoje indywidualne umiejętności, swoją siłę fizyczną i swoją motywację. Na tak przygotowany materiał dopiero może przyjść jakiiś choćby średniej klasy trener europejski. I nauczyć ich taktyki, schematów, ustawień i posłuszeństwa Taki zbieg zaszedł w przypadku pierwszej rundy Skorzy w Wisle. I efekty były, bo do dobrego (nie tylko potencjalnie, czy wirtualnie) materiału dołączył niezły trener, ktory potrafił to poskładać. Druga runda i kolejny sezon charakteryzowały się tym, że nie do końca został spełniony pierwszy warunek. zawodnikom nadal się chciało, ale nie pracowali już tak intensywnie, przestali podnosic swoje umiejętności i w efekcie wygraliśmy mistrzostwo, ale mistrz ten był jednym z najsłabszych w historii. Teraz już materiał jest kiepsko przygotowany, więc i Skorża niewiele może. Jednak widać nadal w tej drużynie potencjał, wole walki i ambicję choć forma nie ta. Podejrzewam, że za dwa tygodnie zacznie się szczyt formy Wisły. Skorzysta na tym nowy trener - jesli przyjdzie jutro, bo wszystkim będzie sie zdawało, że to efekt nowej miotły. A to po prostu wejście w sezon z opóźnionym zapłonem. |
Cytat:
"porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni." Poza tym, pierwszy mecz z Iraklisem przegraliśmy tylko 0:1 po świetnym strzale Greka, w przekroju całego spotkania byliśmy lepszym zespołem. W rewanżu prowadził nas Okuka, ale chyba sam nie wierzysz, że dzięki niemu wygraliśmy 2:1? Zespołu nie można odmienić w tydzień, mieliśmy szczęśliwy rzut wolny, a w dogrywce zabiegaliśmy przeciwnika, dzięki hard work Petrescu. Okuka później spuszczał nas w dół i wyleciał. Skorży można przypisywać dwa mistrzostwa - okej. Skorży można przypisywać świetną formę Brożka - myślę, że Paweł sam pracował nad swoją skutecznością i to dzięki sobie zawdzięcza tytuł króla strzelców. Jeśli jest to sprawka Maćka, to czemu Kirm ciągle jest nieskuteczny? Czemu nasze rzuty rożne i wolne grane są tylko na dwa sposoby? Rozwiązania Jagi sprawiały mistrzowi Polski ogromne kłopoty, a u nas wolniaki bite na Marcelo przestały działać. Jeśli Kasperczak wyleciał za wtopy z Dinamem i Valerengą, to Skorża ma za sobą też dwie wpadki - Tottenham i Levadia i niech mi nikt nie pisze, że Spurs byli ekipą poza naszym zasięgiem. Grali fatalnie, w lidze zdobyli pare punktów, zajmowali ostatnie miejsce. |
Oczywiście Wasiu masz racje mają takie warunki że każdy powinien dawać z siebie 110% no ale jakiś jest powód że tego nie robią albo to im nie wychodzi.
Ewidentnie Skorżę trzeba obarczyć za brak stylu i pomysłu na grę, no ale nie można go winić za wszystko. Dla mnie marzeniem było by zatrudnienie całego nowego zarządu który miałby pomysł na Wisłę, mogli by chociaż go " zerżnąć " od Barcelony i stawiając na młodzież dążyć do tego żeby za kilka lat x% pierwszej jedenastki stanowili wychowankowie. To tak z serii SF. |
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Takie metody zastosował Wojciechowski na początku sezonu. Wiemy jak to się skończyło. |
Cytat:
Cytat:
|
Wasiu, ale jesli zawodnicy twierdza, że treningi są za ciężkie z tego względu, że nie chce im sie intensywnie trenować to co wtedy? Tego nie wiemy... tomaso, też bym chciał doczekać takich czasów, ale pożyjemy, zobaczymy.
|
Jak zmieniać trenera, to pod kątem pucharów. Jak pod kątem pucharów, to nie obejdzie się bez wydatków. I nie mam tu na myśli wydatku na kontrakt dla nowego kołcza. Tylko na bramkarza, obrońcę, 2 skrzydlowych, napastnika.
Więc niech Cupi się powaznie zastanowi. Jeśli pogoni Skorżę, a później dalej będzie melanż bez hajsu, tylko same wymagania, to jest to bez sensu. Właśiciwie, to w tej sytuacji każda decyzja będzie i dobra i zła. Taka sytuacja bez dobrego wyjścia, normalnie jak w tragedii antycznej Wisełka :( |
Trochę was tu uspokoje bo się głowy wam grzeją :)
Na dzień dzisiejszy nikogo droższego a za tem i lepszego od Skorży do Wisły nikt nie sprowadzi. Po sezonie nie będzie kasy na takie wymiany składu jak się tutaj śnią np tobie Kocie. Nie będzie żadnej kasy, dopóki nie zmieni WŁAŚCICIEL a nie trener. Od 3 lat gramy piłkę po "kosztach" i dziś zbieramy tego żniwo. Co my zainwestowaliśmy? W kontrakty które i tak trzeba płacić? Popatrzcie na to że premie za mistrzostwo z poprzedniego roku dalej są zamrożone, w wywiadach taki np Hajto wpsomina że u nas z płynnością też nie jest za wesoło. To są wszystko jakieś wzmianki ale skądś się to bierze. |
|
Trzeba z przymrużeniem oka patrzyć na wypowiedzi, tu cytuję artykuł, "osoby, która niedawno pracowała przy Reymonta."
ps Nic nie wykluczam oczywiście. |
Cytat:
uwielbiam takie teksty Cytat:
to tak jak niby ktoś z SKWK rozmawiał z Białońskim.. co oczywiscie nie było prawdą... Cupiał jest jaki jest, ale mysle ze z czasem nabrał pokory i bedzie działal z glową.. na kilka kolejek przed końcem nie ma sensu zwalniać trenera.. nie wyjdzie nam to na dobre, a wrecz przeciwnie.. skonczy sie sezon i usiadzie do rozmow.. zresztą nic nowego z tego newsa nie wynika.. juz weszlo pisalo ze po Jagiellonii Skorza odejdzie.. inni juz wrecz zapewniali ze po meczu z GKS-em odejdzie.. i tak w kółko.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl