Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

prober 14.03.2010 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 869352)
Koniec od teraz lecą bany

Jeśli moderatorzy zamierzają banować użytkowników za podawanie niesprawdzonych informacji, to niech zaczną od siebie. Bezcelową dyskusję rozpoczął jeden z was.

FredzIo 14.03.2010 19:36

Skorza powinien zostać. Skoro słaba gra jest winą trenera a nie piłkarzy, to świetna gra dwa lata temu i dobra rok temu, też była winą trenera. Skoro Skorża potrafił wprowadzić drużyne na wyżyny raz, to uda mu się i drugi. Jest największy kryzys odkąd Skorża się pojawił w Wiśle, a mimo tego Wisła jest liderem. Skoro drużyna w kryzysie jest najlepsza w Polsce, to chyba nie jest tak źle. Teraz będzie już tylko lepiej. Trudno o coraz lepsza grę i wyniki, skoro drużyna jest regularnie osłabiana, a teraz doszło mnóstwo kontuzji.

Zieniu1906 14.03.2010 19:37

Ale Kaczmarek dozwolony ;) bez obrazy moderatorze "Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona" ale tu nie ma nic o Kaczmarku ktoś wspomniał że bnd od czwartku co o tym myślicie? ;)

Oldpara 14.03.2010 19:40

Przynajmnej Białasa nie wyciągną z kapelusza, bo już zajęty ;)

Markus 14.03.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu1906 (Post 869361)
Ale Kaczmarek dozwolony ;) bez obrazy moderatorze "Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona" ale tu nie ma nic o Kaczmarku ktoś wspomniał że bnd od czwartku co o tym myślicie? ;)

Byłoby to bardzo złe rozwiązanie dla Wisły. Słaby trener, bez osiągnięć, europejskiego warsztatu i profesjonalnej wizji funkcjonowania klubu, co nie raz w wywiadach pokazał. Posiada tylko cięty język.

nesta 14.03.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu1906 (Post 869361)
Ale Kaczmarek dozwolony ;) bez obrazy moderatorze "Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona" ale tu nie ma nic o Kaczmarku ktoś wspomniał że bnd od czwartku co o tym myślicie? ;)

Nie strasz..

zbymak 14.03.2010 19:43

Kasperczak pokazał co potrafi w Zabrzu .W Wisle z takim składem jak mial to też nie sztuka zrobić było takie wyniki.Pozatym jak mial zakaz stadionowy na Wiśle i sądził sie o pieniądze to Cupiał takich rzeczy nie zapomina.Nam potrzebny jest trener taki jak Smuda ktory żyje z zawodnikami na boisku i w szatni a dziadek Kasperczak taki nie był

nesta 14.03.2010 19:48

Cupial zapomnial szybciej niz myslisz, bo chyba po Engelu bylo bardzo blisko do ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wisle tylko Panowie nie dogadali sie w kwestiach finansowych.

To jest trener stworzony do ofensywnie usposobionych druzyn. Gdzie sa zawodnicy z potencjalem do gry z przodu. I ja uwazam, ze z takimi zawodnikami jak Kirm, Ba, Brozek, Malecki czy Boguski Heniu moglby naprawde cos zdzialac.

bridgeburner 14.03.2010 19:48

Bobo Kaczmarek??
Ten od całowania po rękach Beenhakera ??
Ten co prawdopodobnie jest świadkiem koronnym
w sprawie korupcyjnej bo inaczej już by by Bogusławem K.??
Ten, którego najwiekszym osiągnieciem jest
wiceistrzostwo z Groclinem gdzie skład ustalali na spółkę
Drzymała z Tomasze Wieszczyckim??

Tenzen 14.03.2010 19:48

Nie od środy a od piątku i nie Gmoch a Dariusz Szpakowski :P :P

Ludzie Kasperczak? Żartujecie? Ile Wisłę kosztowało by się go pozbyć. Jechał na rozpędzonym wózku wtóry rozpędził Franek Smuda.

Najmocniejszym wsparciem Macieja Skorży oprócz lidera i powiększenia przewagi w tej kolejce ;) Jest to że kontrakt mu się kończy po sezonie a na pewno nikt nie chce płacić za zerwanie kontraktu.

Zieniu1906 14.03.2010 19:54

Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .

Borinho 14.03.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 869370)
Kasperczak pokazał co potrafi w Zabrzu .W Wisle z takim składem jak mial to też nie sztuka zrobić było takie wyniki.Pozatym jak mial zakaz stadionowy na Wiśle i sądził sie o pieniądze to Cupiał takich rzeczy nie zapomina.Nam potrzebny jest trener taki jak Smuda ktory żyje z zawodnikami na boisku i w szatni a dziadek Kasperczak taki nie był

Odnośnie Kasperczaka to zrobił drużynę która grała w takim stylu jak nikt w Polskiej lidze przez ostatnie 15-20 lat !!!
Skompromitował się z Tibilsi ale też wcześniej wygrał bardzo wiele . Co do składu to Smuda miał prawie ten sam skład w 2002 roku i na wiosnę wszystko przegrywał i tracił punkty . Kasperczak wziął drużynę omal w 2 miesiące pracy mistrzostwa nie wygrał . Zawsze będę miał szacunek dla Kasperczaka za to jaki styl gry zainicjował Wiśle i to jak graliśmy wtedy i nie jest to takie proste jak mówisz że każdy by mistrza zdobył... i to tak grając.
Natomiast wracając do Skorży martwi mnie to że drużyna ma tylko przebłyski jakiegoś tam stylu .... a obecnie ten styl nie istnieje. Uważam poprostu że pomysł na drużynę się Skorży skończył bo drużyna gra najgorzej od wielu lat a wyniki tej rundy są poniżej wszelkiej krytyki .

koyoot 14.03.2010 19:57

Ciekawe bo moim zdaniem Wisla Skorzy z pierwszej rundy miala jeszcze lepszy styl gry niz Wisla Kasperczaka za najlepszych czasow. Ale to tylko moja opinia...

dynek.pl 14.03.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu1906 (Post 869379)
Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .

podal sie po Levadii

gigant 14.03.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 869382)
Ciekawe bo moim zdaniem Wisla Skorzy z pierwszej rundy miala jeszcze lepszy styl gry niz Wisla Kasperczaka za najlepszych czasow. Ale to tylko moja opinia...

Możesz uścislić o której pierwszej rundzie mówisz? Z obecnego sezonu?

koyoot 14.03.2010 20:07

Nie. Zaraz po powrocie Kosy do klubu i przyjsciu Skorzy.

westersyl 14.03.2010 20:07

Cytat:

Możesz uścislić o której pierwszej rundzie mówisz? Z obecnego sezonu?
Pewnie chodzi o rundę w której miał do dyspozycji takich piłkarzy jak Cantoro Zieńczuk, Baszczynski, Paulista, Dudka Kosowski. Potem mu ich odebrali.

Sancezz 14.03.2010 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 868798)
Niech bierze od razu cały ten swój "sztab". Łącznie z "fizjologiem" i "skautami".

Wydaje mi się, ze po Levadii piłkarze stracili zaufanie do Skorży. To plus (znów) zawalone przygotowania daje nam obecny obraz nędzy i rozpaczy. Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Wisły ze Skorżą na ławce.

człowieku! piłkarze stracili zaufanie i wypracowali sobie 5ptk przewagę w tabeli w pierwszej rundzie grając wszystkie mecze na wyjedzie?
przepraszam Cię bardzo, ale Ty dziecko neo jesteś a nie moderator!

vaazon 14.03.2010 20:10

Aktualna gra wygląda gorzej niż za Petrescu. Dan przynajmniej zmuszał naszych do biegania, to w połączeniu z ich umiejętnościami robiło wyniki z zespołami z niższych miejsc. Na dzień dzisiejszy, nie mamy ani stylu, ani wyników.

Co gorsza, nie widać następców Maćka, więc na razie powinien pozostać na stanowisku, przy przewietrzeniu szatni nowymi zawodnikami.

Wasiu 14.03.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 869382)
Ciekawe bo moim zdaniem Wisla Skorzy z pierwszej rundy miala jeszcze lepszy styl gry niz Wisla Kasperczaka za najlepszych czasow. Ale to tylko moja opinia...

No chyba raczysz zartowac. Trafil Skorza na runde zycia Zienia, wrocil Kosa, Brozio zaskoczyl a reszta zawodnikow chciala sie zrehabilitowac za 8 miejsce. Mam w pamiecie tamte mecze i szacun dla Skorzy ze tak nas wtedy odmienil, ale to byla jedna runda. JEDNA. Reszta jego pracy to jest rownanie w dol. Z kazda kolejna runda mamy gorsze wyniki. Za Kaspra tez byly problemy, ale on przynajmniej potrafil wyciagac zespol z kryzysow. Najlepsza ligowa runda za Kasperczaka to jefo ostatnia w Wisle - jesien 2004, kiedy golilismy wszystkim jak chcelismy. Po 2,5 roku urzedowania Skorzy druzyna jest w rozsypce. I on napewno sobie nie poradzi z odwroceniem tej sytuacji.

Cytat:

Dobry żart... nie wiem ile tam było w jednej rundzie ale chyba 8 remisów za Petrescu... do tego dostaliśmy z ostanią drużyną ligi greckiej u siebie.
Pierwsza runda za Petrescu - 13 spotkan - 11 zwyciestw, 1 remis, 1 porażka
Nastepna runda, prowadzil Wisle w 7 ligowych spotkaniach - 3 zwyciestwa, 4 remisy
Wynik rzeczywiscie nie powalajacy na kolana, ale napewno lepszy niz 2 porazki i remis na rozpoczecie rundy. Poza tym kazdy widzial z jakim zaangazowaniam nasi grali - ewidentnie przeciwko trenerowi. W przypadku Skorzy tego nie mozna powiedziec.
I moim zdaniem porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni. Zwlaszcza, ze wcale nie mozna przyjac, ze Petrescu by przegral rewanz. Mogl rownie dobrze wygrac, jak Okuka w Salonikach.

westersyl 14.03.2010 20:31

Cytat:

Aktualna gra wygląda gorzej niż za Petrescu. Dan przynajmniej zmuszał naszych do biegania, to w połączeniu z ich umiejętnościami robiło wyniki z zespołami z niższych miejsc. Na dzień dzisiejszy, nie mamy ani stylu, ani wyników.
Dobry żart... nie wiem ile tam było w jednej rundzie ale chyba 8 remisów za Petrescu... do tego dostaliśmy z ostanią drużyną ligi greckiej u siebie.

_ukoL 14.03.2010 20:41

Zwalniacie Skorżę, a tu proszę po trzech wiosennych kolejkach utrzymał pozycję lidera. :lol: Wyniki są, tak pokazuje tabela. :lol:

Colin 14.03.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 869355)
a Brożek w wywiadzie powiedział tak: „Nie wiem. Nie wyglądamy za dobrze. Ale mogę tylko powiedzieć, że dzisiaj na tyle było nas stać. Nie wiem, co się dzieje. Przede wszystkim nie utrzymujemy piłki z przodu i to jest problem, bo ta piłka wraca i musimy dużo biegać. No i ta gra się nie klei. Są tu oczywiście braki typowo piłkarskie” to co ma do tego Skorża? ma ich nauczyć przetrzymywać piłkę czy prosto podać?

Właśnie tak. On jest od tego, żeby pokazać co chce żeby grali. Pamiętam treningi z Petrescu. Na wielu z nich pewnym punktem było rozgrywanie ataku pozycyjnego, ćwiczyli schematy rozegrania, jak się zachowywać w ataku pozycyjnym czy kontrataku w danej sytuacji/różnych sytuacjach. W dodatku siłą Petrescu było też doświadczenie z gry jako piłkarza. On na tych treningach był takim trochę "grającym trenerem", często grał z nimi gierki, "dziadka", ćwiczył schematy rozegrania. To budowało więź i pozwalało Petrescu popatrzeć na drużynę i poszczególnych zawodników z dwóch stron: z zewnątrz jako trenera i wewnątrz jako kolegi z drużyny. Na pewno często mu to ułatwiało, dawało wskazówkę kto nadaje tempo w grze drużyny, kto jest ważnym ogniwem i kto jest w formie. Poza tym było widać, że on ma pomysł na grę drużyny. Widziałem wiele razy jak były ćwiczone schematy rozegrania ataku pozycyjnego na treningach. To właśnie trener jest od tego, żeby pokazać im co powinni grać i jak się w poszczególnych sytuacjach zachowywać. No bo na miłość boską nie róbmy z zawodu trenera kukły, której zadaniem jest tylko obserwowanie tego co się dzieje na boisku w meczach.

yogul 14.03.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 869413)
Trafil Skorza na runde zycia Zienia, wrocil Kosa, Brozio zaskoczyl a reszta zawodnikow chciala sie zrehabilitowac za 8 miejsce.

Ależ mi się to podoba na tym forum,
słaba forma grajków = Skorża ich źle przygotował
dobra forma grajków = Skorża miał farta bo akurat im się fartem trafiło i forma zaskoczyła :lol:

Wasiu 14.03.2010 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 869423)
Ależ mi się to podoba na tym forum,
słaba forma grajków = Skorża ich źle przygotował
dobra forma grajków = Skorża miał farta bo akurat im się fartem trafiło i forma zaskoczyła :lol:

A kto mu przeszkodzil zeby drugi raz ich tak przygotowac ? Pieniadze w terminie, wyjazdy na zgrupowania z pieknymi boiskami, silni sparingpartnerzy, boisko treningowe w Krakowie kiepskie ale tez bez tragedii. Nic, tylko cwiczyc i wpajac swoja mysle trenerska do glow.

InfinitI 14.03.2010 20:56

Nasza liga nie jest zadnym wyznacznikiem sily zespolu, tutaj Skorza w naszej miernocie nie ma mozliwosci wykazania sie a skoro Wisla mimo fatalnej gry utrzymuje lidera to tylko i wylacznie dlatego zetaki akurat jest obraz naszej marnej ligi ze kazdy z kazdym potrafi wygrywac. Wiec w sumie jakos Wislacy utrzymuja to 1 sze miejsce mimo fatalnej gry. Jednak z takim zesplem i ambicjami wlasciciela i kibocow nie mozna wiazac zadnych nadzieji na ewentualne wystepy w europejskich rozgrywkach - na co wszyscy licza przedewszystkim. Skorza odpowiada za to jak zespol gra tak jak kazdy inny trener, szczegolnie majac taki potencjal pilkarski - jak na nasza marna lige ogromny...

FraMat 14.03.2010 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 869423)
Ależ mi się to podoba na tym forum,
słaba forma grajków = Skorża ich źle przygotował
dobra forma grajków = Skorża miał farta bo akurat im się fartem trafiło i forma zaskoczyła :lol:

Rzeczywistość jednak jest bardziej złozona. Uważam, że aby jakikiolwiek trener: Hiddink :-P czy... Skorża mogli coś zrobić z Wisłą to musi zbiec się naraz kilka czynników:
zawodnikom musi się chcieć,
muszą intensywnie przepracować okres przygotowawczy,
muszą podnosić swoje indywidualne umiejętności, swoją siłę fizyczną i swoją motywację.

Na tak przygotowany materiał dopiero może przyjść jakiiś choćby średniej klasy trener europejski. I nauczyć ich taktyki, schematów, ustawień i posłuszeństwa

Taki zbieg zaszedł w przypadku pierwszej rundy Skorzy w Wisle.
I efekty były, bo do dobrego (nie tylko potencjalnie, czy wirtualnie) materiału dołączył niezły trener, ktory potrafił to poskładać.
Druga runda i kolejny sezon charakteryzowały się tym, że nie do końca został spełniony pierwszy warunek.
zawodnikom nadal się chciało, ale nie pracowali już tak intensywnie, przestali podnosic swoje umiejętności i w efekcie wygraliśmy mistrzostwo, ale mistrz ten był jednym z najsłabszych w historii.

Teraz już materiał jest kiepsko przygotowany, więc i Skorża niewiele może.
Jednak widać nadal w tej drużynie potencjał, wole walki i ambicję choć forma nie ta.
Podejrzewam, że za dwa tygodnie zacznie się szczyt formy Wisły.
Skorzysta na tym nowy trener - jesli przyjdzie jutro, bo wszystkim będzie sie zdawało, że to efekt nowej miotły. A to po prostu wejście w sezon z opóźnionym zapłonem.

vaazon 14.03.2010 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 869414)
Dobry żart... nie wiem ile tam było w jednej rundzie ale chyba 8 remisów za Petrescu... do tego dostaliśmy z ostanią drużyną ligi greckiej u siebie.

Jak kolega Wasiu później napisał:
"porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni."

Poza tym, pierwszy mecz z Iraklisem przegraliśmy tylko 0:1 po świetnym strzale Greka, w przekroju całego spotkania byliśmy lepszym zespołem. W rewanżu prowadził nas Okuka, ale chyba sam nie wierzysz, że dzięki niemu wygraliśmy 2:1? Zespołu nie można odmienić w tydzień, mieliśmy szczęśliwy rzut wolny, a w dogrywce zabiegaliśmy przeciwnika, dzięki hard work Petrescu. Okuka później spuszczał nas w dół i wyleciał.

Skorży można przypisywać dwa mistrzostwa - okej.
Skorży można przypisywać świetną formę Brożka - myślę, że Paweł sam pracował nad swoją skutecznością i to dzięki sobie zawdzięcza tytuł króla strzelców. Jeśli jest to sprawka Maćka, to czemu Kirm ciągle jest nieskuteczny?
Czemu nasze rzuty rożne i wolne grane są tylko na dwa sposoby? Rozwiązania Jagi sprawiały mistrzowi Polski ogromne kłopoty, a u nas wolniaki bite na Marcelo przestały działać.
Jeśli Kasperczak wyleciał za wtopy z Dinamem i Valerengą, to Skorża ma za sobą też dwie wpadki - Tottenham i Levadia i niech mi nikt nie pisze, że Spurs byli ekipą poza naszym zasięgiem. Grali fatalnie, w lidze zdobyli pare punktów, zajmowali ostatnie miejsce.

yogul 14.03.2010 21:07

Oczywiście Wasiu masz racje mają takie warunki że każdy powinien dawać z siebie 110% no ale jakiś jest powód że tego nie robią albo to im nie wychodzi.
Ewidentnie Skorżę trzeba obarczyć za brak stylu i pomysłu na grę, no ale nie można go winić za wszystko.

Dla mnie marzeniem było by zatrudnienie całego nowego zarządu który miałby pomysł na Wisłę, mogli by chociaż go " zerżnąć " od Barcelony i stawiając na młodzież dążyć do tego żeby za kilka lat x% pierwszej jedenastki stanowili wychowankowie.
To tak z serii SF.

tomaso 14.03.2010 21:12

A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!

picasso 14.03.2010 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 869441)
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!

a w jaki sposób ty tą pensję chcesz niby obnciąć?i skąd weźmiesz kasę na pensje dla następnych kopaczy,nie mając zresztą pewności,że też im sie będzie chciało?

gigant 14.03.2010 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 869441)
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!

Dużo nie trzeba, wystarczy pozbyc się jednego z Brożków, obojętne którego i wyjdzie nam to na dobre. Nie mam pretensji do żadnego, ale wydaje mi się że razem we dwóch mają w szatni więcej do powiedzenia niż trener.

Acima 14.03.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 869441)
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!


Takie metody zastosował Wojciechowski na początku sezonu. Wiemy jak to się skończyło.

Wasiu 14.03.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaso (Post 869441)
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!

Nie da sie osiagac sukcesow prowadzac regularne wojny w klubie. Wiadomo, ze granie przeciwko trenerowi i olewanie jego zalecen jest karygodne, ale z drugiej strony zawodnicy to nie jest ciemna masa, slepo wykonujaca obowiazki. Znaja dobrze swoje organizmy i jezeli twierdza, ze treningi sa za ciezkie to moze rzeczywiscie tak jest. Poza tym jakos nieprzypominam sobie zeby ostatnio Wislacy grali wybitnie przeciwko jakiemus trenerowi oprocz Petrescu. Wiec argument uzyty przez Ciebie akurat w tej sytuacji, w jakiej teraz sie znajdujemy jest troche nietrafiony.

Cytat:

Wasiu, ale jesli zawodnicy twierdza, że treningi są za ciężkie z tego względu, że nie chce im sie intensywnie trenować to co wtedy?
No wiadmo, ze taka sytuacja jest karygodna, ale z drugiej strony ja do konca nie wierze, ze oni tak na wszystko maja "wyjebane". Wiadmo, ze kasa sie liczy, przed transferem walcza o jak najwyzzy kontrakt, ale chyba zaden czlowiek nie lubi regularnie przegrywac, a potem czytac w mediach jakim jest nieudacznikiem i łajza. Zmierzam do tego, ze to ze nie zawsze moga wcale nie oznacza, ze nie chca. Dlatego argument tomaso (fakt faktem sluszny, bo wybor trenera nie zalezy od widzimisie pilkarzy) jest akurat teraz nieadekwatny, bo w Białymstoku naszym sie chcialo. Ale co z tego, jak nie wiele moga.

Wichar87 14.03.2010 21:31

Wasiu, ale jesli zawodnicy twierdza, że treningi są za ciężkie z tego względu, że nie chce im sie intensywnie trenować to co wtedy? Tego nie wiemy... tomaso, też bym chciał doczekać takich czasów, ale pożyjemy, zobaczymy.

tofik 14.03.2010 21:50

Jak zmieniać trenera, to pod kątem pucharów. Jak pod kątem pucharów, to nie obejdzie się bez wydatków. I nie mam tu na myśli wydatku na kontrakt dla nowego kołcza. Tylko na bramkarza, obrońcę, 2 skrzydlowych, napastnika.
Więc niech Cupi się powaznie zastanowi. Jeśli pogoni Skorżę, a później dalej będzie melanż bez hajsu, tylko same wymagania, to jest to bez sensu.

Właśiciwie, to w tej sytuacji każda decyzja będzie i dobra i zła. Taka sytuacja bez dobrego wyjścia, normalnie jak w tragedii antycznej Wisełka :(

MatMario 14.03.2010 22:04

Trochę was tu uspokoje bo się głowy wam grzeją :)

Na dzień dzisiejszy nikogo droższego a za tem i lepszego od Skorży do Wisły nikt nie sprowadzi.

Po sezonie nie będzie kasy na takie wymiany składu jak się tutaj śnią np tobie Kocie.

Nie będzie żadnej kasy, dopóki nie zmieni WŁAŚCICIEL a nie trener.

Od 3 lat gramy piłkę po "kosztach" i dziś zbieramy tego żniwo.

Co my zainwestowaliśmy? W kontrakty które i tak trzeba płacić?

Popatrzcie na to że premie za mistrzostwo z poprzedniego roku dalej są zamrożone, w wywiadach taki np Hajto wpsomina że u nas z płynnością też nie jest za wesoło. To są wszystko jakieś wzmianki ale skądś się to bierze.

AYALA 14.03.2010 22:43

Los Skorży przesądzony

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,76...zesadzony.html

DarekK_11 14.03.2010 22:49

Trzeba z przymrużeniem oka patrzyć na wypowiedzi, tu cytuję artykuł, "osoby, która niedawno pracowała przy Reymonta."

ps Nic nie wykluczam oczywiście.

SpoXsteR 14.03.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 869481)


uwielbiam takie teksty

Cytat:

- Pan Cupiał darzy Skorżę naprawdę dużą sympatią, ale jest już niemal przesądzone, że trener odejdzie. Wobec nikogo prezes nie miał tyle cierpliwości, ale ten układ już dłużej nie ma sensu i zostanie zerwany - mówi osoba, która niedawno pracowała przy Reymonta.
:lol:

to tak jak niby ktoś z SKWK rozmawiał z Białońskim.. co oczywiscie nie było prawdą...

Cupiał jest jaki jest, ale mysle ze z czasem nabrał pokory i bedzie działal z glową.. na kilka kolejek przed końcem nie ma sensu zwalniać trenera.. nie wyjdzie nam to na dobre, a wrecz przeciwnie.. skonczy sie sezon i usiadzie do rozmow.. zresztą nic nowego z tego newsa nie wynika.. juz weszlo pisalo ze po Jagiellonii Skorza odejdzie.. inni juz wrecz zapewniali ze po meczu z GKS-em odejdzie.. i tak w kółko..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl