Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

ichigo 21.03.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1068376)
Piotr Brożek i Arek Głowacki po 90 minut w pierwszym składzie Trabzonu przeciwko GENÇLERBIRLIĞI. Paweł wszedł na ostatnie 8 minut

Na jakiej pozycji gra Piotrek? Obrona czy pomoc?

gianbuffon 21.03.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 1068451)
Na jakiej pozycji gra Piotrek? Obrona czy pomoc?

Oglądałem do 70 min i grał na lewej obronie. Ale w pierwszych meczach chyba grał na lewej pomocy.

Edit: oglądnąłem skrót i wynika z niego, że cały mecz grał na lewej obronie. Po jednej akcji przez jego złe ustawienie mogła paść bramka, ale przy pomocy bramkarza naprawił swój błąd.

maciek5656 21.03.2011 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1067583)
Ja mam takie małe pytanie - czy Mirek Szymkowiak komentował już mecze w C+ czy ten dzisiejszy GKS - Legia to jego debiut "w kabinie"? ;) Nie chodzi mi oczywiście o rolę "latającego" reportera.

To zdaje się był jego drugi mecz w tej roli. Wg. mnie wypadł dużo lepiej niż jako reporter z murawy.

KoPer 22.03.2011 09:30

Fajny urywek nt. Skorży i jego tłumaczeń z kolejnych porażek w Legii:

Cytat:

Każdą porażką wydaje się szczerze zaskoczony, winę zrzuca na szybko stracone gole, zbyt wąską kadrę, czasem nierówne boisko. W przegranych jesienią derbach z Polonią (0:3) "po stracie gola zespół przestał realizować założenia taktyczne". Pierwszej porażce z GKS u siebie (0:2) winni byli napastnicy: "W ataku nie mam dużego pola manewru". Z Ruchem (0:1) "piłkarze zbyt często wchodzili ze sobą w sprzeczki". W blamażu z Wisłą (0:4) "pierwsza bramka padła w najmniej spodziewanym dla nas momencie", tak samo jak w niedawnym meczu ze Śląskiem (1:2), gdzie "stracony gol wyraźnie podciął nam skrzydła". Po niedzielnej wpadce z GKS (znów 0:2) oprócz nierównego boiska "istotny okazał się niewykorzystany rzut karny".

W sobie Skorża winy nie widzi, choć to dla niego kolejna nieudana runda w ekstraklasie, jak na aspiracje i możliwości klubu, w którym pracuje. W Wiśle broniły go wyniki, choć skutecznie drużyna grała tylko w pierwszym sezonie jego pracy. W Legii nie ma ani wyników, ani porywających meczów, a szkoleniowiec zaklina rzeczywistość. - Jesteśmy na krzywej wznoszącej. Gramy coraz lepiej i nie zmieni tego wynik ostatniego meczu - wypalił po ostatniej przegranej na własnym boisku ze Śląskiem. Dopiero w niedzielę w Bełchatowie przyznał, że drużyna ma problem.
Całość: http://www.sport.pl/pilka/1,70994,92...la_Skorzy.html

Borinho 22.03.2011 10:16

Dla Macieja Małą piosenkę mam :
Oj Maciej Oj Maciej ... czy los Franka Smudy nic nie nauczył cię ... Po Wiśle nigdy nie bierz Legi bo skończysz źle...
Oj Maciek Kto teraz kto!! teraz przyjmie cię gdy wypi.... z Legii cię !!
Oj Maciekk okazałeś zdrajcą się i Marnie skończysz dziś !!!
Oj Maciej Maciej ja już nie ufam ci !!! za tytuły dwa dziękuje ci ale z drugiej strony Levadia mi się śni śni i gdy budzę się to już wiem to już wiem że Maciej to kiepski trener ....oj nawet bardzo bardzo
Za mydlenie oczów , kłamstewka małe , za głupotę taktyczną oj Maciej Maciej wkrótce tylko 3 liga przyjmie cię !!!
i wtedy krzykniesz swoje sztandarowe hasło ,, Cóż teraz Liga Będzie ciekawsza!!!

tomo 22.03.2011 10:24

I teraz uważaj bo zostaniesz pożarty przez wyznawców Skorży ! :)

Bart 22.03.2011 12:38

I dostaniesz bana bo pan Skorża to pupilek SKWK

Lysy 22.03.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1068599)
I teraz uważaj bo zostaniesz pożarty przez wyznawców Skorży ! :)

Może przez ludzi którzy potrafią obiektywnie spojrzeć na pewne sprawy, którym nie cieknie piana z pyska jak widzą nazwisko Skorża?

tomo 22.03.2011 15:05

To było do mnie ? ale się uśmiałem. Pudło kolego. Czyżby odezwał się ten, o którym piszę w poście wyżej ?

Borinho 22.03.2011 18:33

Spokojnie Spokojnie przecież to takie żarty .. Krzywda się nikomu nie dzieje .. Maciek to fajny gość :) lekki bajkopisarz ale jak widać kupił sobie tym dużo Ludzi teraz w Legii mu nie idzie: Bo fanom ciężką w tyłek wejść a i wynikami przeszedł wszystko !!!.
Swoją drogą są też jacyś fanatycy Smudy na forum też w wielkim stylu wygrał Mistrza z Wisła a w Pucharach powalczył z mocną wtedy Parmą

filemon 22.03.2011 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 1068733)
w Legii mu nie idzie: Bo fanom ciężką w tyłek wejść a i wynikami przeszedł wszystko !!!.

pisane w translatorze? :D

dj_ibutti 23.03.2011 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bart (Post 1068636)
I dostaniesz bana bo pan Skorża to pupilek SKWK

SKWK nie ma nic wspólnego z tym forum...

PvD 23.03.2011 16:43

Nietuzinkowy Wiślak dziękuje i pomaga nadal

Kapitan polskiej reprezentacji piłkarskiej, a zarazem nietuzinkowy fan Białej Gwiazdy Jakub Błaszczykowski pragnie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc zorganizowaną na rzecz malutkiej Lilianki.

Przypomnijmy, jego koszulka, w której 4 lutego tego roku zagrał 89 minut przeciwko Schalke (wynik meczu 0-0) zlicytowana została za 760 zł, do tego sam piłkarz postanowił dołożyć od siebie kolejne 1000 zł, by operacja "naprawy" serduszka małej dziewczynki mogła jak najszybciej dojść do skutku.

To kolejny nietuzinkowy gest najlepszego rodzimego gracza, który nigdy nie był i nadal nie jest obojętny na prawdziwą, ludzką krzywdę.

Wisła = Kuba, Kuba = Wisła

Wielu może się nie zgadzać z powyższym ale zdaniem niektórych reprezentantów ABG tak właśnie jest.

aNouc 25.03.2011 21:51

Al-Ittihad 3-1 Trabzonspor , towarzysko. Z fejsbuka wynika że strzelcem gola Paweł (5 minuta)

herkules 26.03.2011 11:35


Hives4 26.03.2011 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1069586)
Al-Ittihad 3-1 Trabzonspor , towarzysko. Z fejsbuka wynika że strzelcem gola Paweł (5 minuta)

Dokładnie. Bramka Pawła:

http://www.youtube.com/watch?v=lkmlFY7Addg

bartekd16 26.03.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1069700)

Czy ten gościu z 5 na koszulce to naprawdę zawodnik?

Rudi5555 26.03.2011 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1069700)

A w 0:38 koleś na trybunach z białą gwiazdą. Przypadek ? :D

szprotson 26.03.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rudi5555 (Post 1069719)
A w 0:38 koleś na trybunach z białą gwiazdą. Przypadek ? :D

nie. NIe przypadek

Turcy mają biała gwiazde na fladze,a chłop ubrany własnie w taką flage jest.

aNouc 27.03.2011 00:12

Konyaspor - Szachtar 2-0. Obroniony rzut karny przez Pawełka. Towarzysko.

grzesiek632 27.03.2011 21:14

Kalu Uche strzelił dziś dwa gole dla reprezentacji Niegrii w meczu eliminacji do PNA przeciwko Etiopii.

wooojo 28.03.2011 17:07

Renesans Kosy, Kamil jak wino im starszy tym lepszy, no i przede wszystkim to jest charakter jaki by się tam przydał na boisku, nigdy się nie podaje.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/pol...wiadomosc.html

qchar90 01.04.2011 14:41

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mar...965,1,379.html
wywiad z Pawełkiem

wislak68 01.04.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1071457)

No to teraz już przynajmniej wiemy skąd się wzięły "pawełki". Mariusz po prostu "nie czuł zaufania" :rotfl:. Czytając ten wywiad dochodzę do wniosku że chyba dobrze stało sie dla wszystkich że Mariusza już z nami nie ma.

AYALA 02.04.2011 11:24

Nikola na ławie w Amkar Perm,szanse na gre ma nieduże.Właśnie oglądam mecz jego drużyny z Krylia Sowietow.Gra i tempo meczu o wiele szybsze niż w naszej ekstraklasie,ogólnie to przepasc.Wątpie że tam sie odnajdzie.Nie ma to jak nasza ekstraklasa :D

MatMario 02.04.2011 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1071457)

Bardzo cenny jest u Pawełka ten wielki samokrytycyzm. Brawo Mario! Dobrze że zaufanie poczułeś jak się kontrakt kończył, a 4,5 roku wcześniej nic, zero zaufania :D

Co za gość, Smuda go po jednym błędzie skreślił... No cóż, nawet Smuda jakąś dobrą decyzję musiał kiedyś podjąć.

bartekd16 02.04.2011 19:02

Wszedłem sobie z ciekawości na forum Legły i zauważyłem że już jest ostra nagonka na Skorżę wśród kibiców. Chyba długo nie pociągnie.

rychu 02.04.2011 19:23

Trabzonspor wygrał 1-0 z Konyasporem. Z naszych cały mecz zagrali Piotrek i Pawełek. W 90 minucie wszedł Pawełek Brożek, Głowa cały mecz na ławce.

Brozinho_23 03.04.2011 21:51

http://galeria.wislakrakow.com/20110403/md/46.jpg
To jest Dudu (ten w czapce) albo jakiś inny były piłkarz Wisły? Bo coś kojarzę i nie mogę skojarzyć.

PS: Tak trochę do Eto'o podobny :D .

Wojtas 03.04.2011 22:17

Dzis na meczu byl Gorawski,Zienczuk.

Fajnie ze byli pilkarze odwiedzają czasem troche inaczej wygladający stadion :D ,niz wtedy gdy oni grali przy R22.


P.S To chyba nie jest Dudu na tym zdjeciu :)

P.e.c.h 03.04.2011 22:20

Jezeli jest w ogóle ktoś do kogoś podobny to wg mnie ten z lewej do Temple Omeonu;)

aczkolwiek wszyscy sa tacy sami:P

tofik 04.04.2011 11:38

http://www.tvgolo.com/football.php?s...from=&ucat=65&
Kuban Krasnodar Dana Petrescu dobrze zaczał w rosyjskiej Premier Lidze, widac, ze jak ma wolną rękę odnośnie przemeblowania składu i czas to potrafi posklejać solidną drużynę zabijaków :)

westersyl 04.04.2011 11:48

Cytat:

Mariusz Pawełek: Trochę zaskoczyły mnie zaskoczyły te ruchy w Krakowie, w tym ściągnięcie 34-letniego bramkarza na moje miejsce
Mariusz pod każdym względem bramkarskiego rzemiosła jest słabszy od Pareiki. Począwszy od umiejentosci czysto bramarskich takich jak gra na lini, wychodzenie do dośrodkowań, wznawianie gry (generalnie gra na nogami), dodają do tego takie coś jak spokój w bramce którego Pawełek nie ma. Delikatnie mówiąc nie wypada mu oceniać bo jest słabszy od Sergieja i jego wiek nie ma tu żadnego znaczenia bo moim zdaniem on pobroni jeszcze kilka ładnych lat. Mam nadzieję, że u nas.

Widziałem jego ostatni mecz z Trabzonem, Mariusz grał w siatkówkę o bronieniu tutaj mowy być nie mogło. Cieszę się że mamy nareszcie bramkarza bo z Mariuszem to nigdy nie wiadomo... on może sobie wrzucić piłkę do własnej bramki w meczu eliminacji do CL.

zim zum 04.04.2011 11:55

Dodać należy, że żalił się jeszcze o pieniądze. W Turcji od jesieni mu będą płacili kozami i wielbłądami jak spadną w takim pięknym stylu na jaki się zanosi. :)

serek.c2 05.04.2011 21:28

http://legia.net/wiadomosci,40941-ka..._czwartek.html

Zdziadziały Henio ich zbawi :D

KOMINEK 05.04.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1073352)

A taki fajny klub był :rotfl:

Proud 05.04.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1073358)
A taki fajny klub był :rotfl:

"amerykański"

:D

wujekWojtek 06.04.2011 01:37

szkoda xDD

Marcinnno 06.04.2011 06:27

Nie ma co ruszać Maciusia bo robi dobrą robotę w Warszawie ! Jeszcze tylko, żeby został trenerem Lecha i rozwalił go tak jak Legie to może zacznę go lubieć...

mitmichael 06.04.2011 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1073352)

Patrzac na to co sie dzieje w ostatnich miesiacach z Kasperczakiem mozna powiedziec, ze gdzies sie zatracił. To juz nie ten sam trener co kiedys - raczej Legii nie zbawi ale to nie nasz problem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl