![]() |
Oglądam, mecz Utrecht- Ajax, oglądam, oglądam. I w tej chwili zrezygnowałem, po tym meczu stwierdziłem, że polska liga wcale nie jest taka zła. Poziom dno.. To co robi Ajax w obronie to wydaje się, że 4 Jopów zagrałoby pewniej.
|
potwierdzam ja zrezygnowalem z ogladania po czerwieni dla Ajaxu
tym bardziej ze postawilem na Ajax:-/ |
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM1MTk5MTIwNDEzNDc0Njo2%2BiJ IGYj63JWcdWU%3D
Powiem tylko tyle Je... Lyon:D |
Krótka piłka, najlepszy bukmacher internetowy do grania koszykówki, chodzi o rózne ligi,i dużo zdarzen do jednego meczu, typu Handi, over itp.
|
Cytat:
|
Wczoraj Roma, Benfica pięknie siadły a Galatasaray zepsuł kupon tracąc bramke na 1:1 w 90 minucie. Na szczęscie grałem za małą stawkę.
|
Cytat:
Rzadko zwracam uwagę na typy na kosza, ale jak sam gram te swoje undery/ overy na drużynę/ wynik spotkania, to gram na betsson.com i to chyba oni mają aktualnie najlepszą ofertę na kosza (nba). |
Cytat:
|
eh gdyby Besiktas i Galatasaray plus AZ weszło byłoby pięknie a tak kończymy statystyke na minus (stawka 530 zwrot 527,37 )
Rozkminiał ktoś na jutro Chelse za większą kase a na drugi dzień Barcelone ? |
Maku Chelsea jutro pewnie nie wyjdzie w najmocniejszym składzie ,Ancelotti :
"W kadrze powinno znaleźć się pięciu młodych - Bruma, Kakuta, Borini, Ahamed i Philliskirk. Mecz od początku rozpocznie prawdopodobnie tylko Kakuta." Do tego nie wiadomo czy wystapią Terry i Cole,ktorzy maja problemy z kolanem i kostką. A APOEL bije sie z Atlhletico o awans,wiec beda bardzo zmobilizowani. Co do Barcy to powinni wygrac,ale bez wielkiej przewagi. |
Jednak te poniedziałki nie są najgorsze ;) Coś tam się udało ustrzelić. Teraz pytanie- co na noc? ;] Bo widzę, że sporo dzieje się w nhl, ale jakoś nie widzę murowanego faworyta w tych meczach... Może WSH?
|
co o ty myslicie za 2zl? dajcie jakies sugestie :P
Haifa - Bordeaux 1.40 typ: 1X XJuventus - Bayern 1.30 typ: 1X XWolfsburg - Manch.Utd. 1.37 typ: 1X XBesiktas - CSKA Moskwa 1.39 typ: X2 XZurich - Milan 1.45 typ: 2 XLyon - Debrecen 1.20 typ: 1 XOlympiakos - Arsenal 1.21 typ: 1X XSt.Liege - Alkmaar 1.20 typ: 1X XStuttgart - Unirea 2.06 typ: X2 |
Cytat:
|
Na noc :
Denver Nuggets-Philadelphia 76ers 1 1.30 Carolina Hurricanes-Pitsburgh Penguins 2(dogrywka i rzut karne) 1.36 ako 1.77 tak czasami tez bywa. |
****a to samo zagrałem wczoraj...
|
Juve - Bayern X
Besiktas - Cska X Le mans - Valencienes X Haifa - Bordeaux X Leicester - Bristol C. X Stsy za 5 zl do wzięcia 1389.80 :D |
Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (-7.5/+7.5) (Spread) 1 1,85
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets (+6.5/-6.5) (Spread) 2 1,85 St. Louis Blues - Colorado Avalanche (Typ) 2 2,80 wiem ze po fakcie, ale pieknie to weszło, pierwszy raz noc na plus od dluzszego czasu.. :P te remisy w poscie wyzej to troche nierealne jednak :D |
no i jednak to WSH weszło bardzo ładnie :D To był dobry poniedziałek, a byłby jeszcze lepszy gdyby San Antonio rzuciło 5 punktów mniej. :foch:
Co na dziś? Ja później coś z niższej ligi angielskiej wrzucę, bo widzę, że sporo się dzieje ;) Dobra, poszło z mojej strony na Leicester i WBA. |
Dudi ja na dzis gram prawdopodobnie dubel Milan + over 2,5 Realu.
Mozliwe,ze puszcze jeszcze jakiegos szalenca za piątke. Można grać Chelsea ale live,jak wiadomo bedzie w jakim składzie wyjdą i jak im będzie szło.Apoel walczy o awans i nie położy im sie. |
Zurich-Milan 2
Swansea-Plymouth 1 Hard-Inssbruck 1 (p.ręczna) kurs.3,22 |
Z tego co wiem to ManU mają już zapewniony awans, a poza tym mają poważne problemy kadrowe.
E: na potwierdzenie moich słów: "... W samolocie lecącym do Wolfsburga nie znaleźli się: Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, WEs Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea i Jonny Evans. Sporą sensacją jest także powołanie 19-letniego Olivera Gilla. W tym sezonie zaliczył on dziewięć występów dla drużyny rezerw. W pierwszym składzie Manchesteru United jeszcze nie zdążył zadebiutować. Oprócz Gilla w samolocie do Niemiec znalazło się miejsce dla innych graczy rezerw: Camerona Stewarta, Matty Jamesa, Magnusa Eikrema i Olivera Norwooda. W Wolfsburgu zabraknie natomiast Wayne’a Rooneya, Ryana Giggsa, Dymitara Berbatowa i Federico Machedy. Szkocki menadżer oszczędza ich bowiem na ciężki ligowy bój z Aston Villą w najbliższy weekend." ManU bardzo osłabione, a Wolfsburg jak wygra to zapewni sobie awans. |
Cytat:
Olympique - Real over 2,5 1,77 |
Na dzis :
Fc Zurich-AC Milan 2 1.32 Vfl Wolfsburg-Manchester United Czy drużyna 1 strzeli bramkę -TAK 1.25 AKO 1.65 stawka:380 zł wygrana: 627 zł I szaleniec : Real over 2,5 Milan 2 Wolsburg 1 Atletico 1 Swansea 1 ako 12.93 |
Ty razem olałem LM i puściłem coś takiego:
Zurich - Davos 2 Preston - Derby 1 Ako: 5,21 EDIT: k*rwa... |
Wracam po banie i gram
Maccabi Haifa vs Bordeaux 2 3.30 |
Oj, dawno nie grałem.
Chelsea - Apoel Nicosia - 1 - 1.36 Wolfsburg - Mach. Utd - 2 - 3.10 Atl.Madrid - FC Porto - 2 - 3.90 Marsylia - Real Madryt - 2 - 2.35 Zurich - Milan - 2 - 1.42 Juventus - Bayern - 1 - 2.25 Kurs: 123.45 - piękne cyferki :P Stawka: 10 zł Zakładana wygrana: 1111.10 - tu też pięknie :D Na Man. Utd zagrałem, bo skusił mnie kurs i marka, a FC Porto jakoś jestem dziwnie pewny :) Tak piszę, w gwoli ścisłości :D Na jutro mam cztery typy, a podzielę się nimi później, chyba, że nie będę w stanie ;P Nadzieja matką mądrych, czy jakoś tak xD Pozdrawiam ^^ Atletico Madrid 0 - 1 FC Porto 2' [0 - 1] B. Alves Beka :P |
Zaczęło się zajebiście dla mnie. Dwie drużyny z championship na które postawiłem jako pierwsze potraciły bramki w tej kolejce. Ja .......e.
|
No, mi na razie dwa nie wchodzą... Po jednej brameczce i tysiaczek :P
Zobaczymy co MU pokaże, jakoś się boję :D Pozdrawiam :) Jednak trzy :D Ale to początek dopiero... ;P |
WBA 1
Juventus 1X Marselie - Real +1,5 Atletico - Porto +1,5 |
Cytat:
Od razu mogę Ci powiedzieć, że Twój kupon nie wejdzie... |
Cytat:
Na szczęście ty na wynik nie masz wpływu. Pozdrawiam wszechobecny trolling. |
Cytat:
|
Cytat:
ja LM dzis tylko stawialem pojedynczo, CSKA i Bordeaux weszło, Wolfsburg nie.. jakies typy na noc? |
Cytat:
Tak czy siak gratuluje dzis komus,kto trafil LM :) Na noc : Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.29 Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.29 ako 1.66 Ebi co do Bostonu to jedynie z hc -12 sie opłaca,ale czy go pokryja to ciezko powiedziec. |
Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.30
Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.30 Boston Celtics nie opłaca się raczej grac kurs 1.05 :) co myslicie? |
Z mojej strony na dziś taki oto trójniak:
Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves (Typ) 1 1,30 Chicago Bulls - New Jersey Nets (under/over 192.5) (Totals) 1 1,85 Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers (Typ) 2 1,30 AKO: 3,13 Powodzenia ;) |
To dzisiaj:
Stuttgart vs Unirea Urziceni X2 / 2.20 |
Ja bym odpuścił Uniree.VFB gra kichę w lidze ale jednak ma o wiele lepszy zespół niż Rumuni i nie sądzę by zmarnowali taką okazje - z drugiej strony współczynnik na nich jest niski ,więc dla mnie mecz nie do grania ale oczywiście życzę Unirei jak najlepiej.
Dziś jednak Inter - all in:), bo ostatnio kiepściutko i na koncie szału nima. |
No to ja mam Rubin- 5 darmowych zeta z betsafe puściłem :D
|
Ja dziś Inter i się zobaczy w zależności od przebiegu meczów
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl