Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

trial 06.12.2009 14:07

Oglądam, mecz Utrecht- Ajax, oglądam, oglądam. I w tej chwili zrezygnowałem, po tym meczu stwierdziłem, że polska liga wcale nie jest taka zła. Poziom dno.. To co robi Ajax w obronie to wydaje się, że 4 Jopów zagrałoby pewniej.

farciarz 06.12.2009 15:42

potwierdzam ja zrezygnowalem z ogladania po czerwieni dla Ajaxu
tym bardziej ze postawilem na Ajax:-/

LuKaS TSW 06.12.2009 22:54

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM1MTk5MTIwNDEzNDc0Njo2%2BiJ IGYj63JWcdWU%3D
Powiem tylko tyle Je... Lyon:D

WislakWiDoK 06.12.2009 23:04

Krótka piłka, najlepszy bukmacher internetowy do grania koszykówki, chodzi o rózne ligi,i dużo zdarzen do jednego meczu, typu Handi, over itp.

Fuks 06.12.2009 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 826620)

daj spokoj.... dalem Lyon podparty, Valencie i Rome, piekny kupon byl.... eh.. jakies typy na noc NBA i NHL ?

Wiślak178 07.12.2009 18:29

Wczoraj Roma, Benfica pięknie siadły a Galatasaray zepsuł kupon tracąc bramke na 1:1 w 90 minucie. Na szczęscie grałem za małą stawkę.

pan Dudi 07.12.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 826625)
Krótka piłka, najlepszy bukmacher internetowy do grania koszykówki, chodzi o rózne ligi,i dużo zdarzen do jednego meczu, typu Handi, over itp.


Rzadko zwracam uwagę na typy na kosza, ale jak sam gram te swoje undery/ overy na drużynę/ wynik spotkania, to gram na betsson.com i to chyba oni mają aktualnie najlepszą ofertę na kosza (nba).

maciek777 07.12.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 826031)
Ebi Orlando sam bede gral. Do tego Bobcats i taki dubel pojdzie :)

Na noc :

Philadelphia 76ers - Charlotte Bobcats 2 1.40
Orlando Magic-Golden State 1 1.20
ako 1.68

Co do jutra to bardzo ciekawy jest kurs,ze Gregor Schlierenzauer będzie w top 3,w Bwin 1.50. Jeżeli tylko pogoda nie wypatrzy konkursu to jest bardzo duża szansa,ze tak będzie.Osobiscie polecam.

Na niedziele:
Czy Gregor Schlierenzauer będzie w top 3 ? tak 1.50
RKC Waalwijk-PSV 2 1.26
ako 1.89

Hmm przepraszam kogos,jezeli zaczerpnal typu z Gregorem,wygral by to ,niestety tego 1 skoku na 150 m nie ustal,a tego po prostu nie bylem w stanie przewidziec ;/

MakuTS 07.12.2009 21:17

eh gdyby Besiktas i Galatasaray plus AZ weszło byłoby pięknie a tak kończymy statystyke na minus (stawka 530 zwrot 527,37 )

Rozkminiał ktoś na jutro Chelse za większą kase a na drugi dzień Barcelone ?

maciek777 07.12.2009 21:26

Maku Chelsea jutro pewnie nie wyjdzie w najmocniejszym składzie ,Ancelotti :
"W kadrze powinno znaleźć się pięciu młodych - Bruma, Kakuta, Borini, Ahamed i Philliskirk. Mecz od początku rozpocznie prawdopodobnie tylko Kakuta."

Do tego nie wiadomo czy wystapią Terry i Cole,ktorzy maja problemy z kolanem i kostką.
A APOEL bije sie z Atlhletico o awans,wiec beda bardzo zmobilizowani.

Co do Barcy to powinni wygrac,ale bez wielkiej przewagi.

pan Dudi 07.12.2009 21:38

Jednak te poniedziałki nie są najgorsze ;) Coś tam się udało ustrzelić. Teraz pytanie- co na noc? ;] Bo widzę, że sporo dzieje się w nhl, ale jakoś nie widzę murowanego faworyta w tych meczach... Może WSH?

Robbie92 07.12.2009 21:39

co o ty myslicie za 2zl? dajcie jakies sugestie :P
Haifa - Bordeaux
1.40
typ: 1X
XJuventus - Bayern
1.30
typ: 1X
XWolfsburg - Manch.Utd.
1.37
typ: 1X
XBesiktas - CSKA Moskwa
1.39
typ: X2
XZurich - Milan
1.45
typ: 2
XLyon - Debrecen
1.20
typ: 1
XOlympiakos - Arsenal
1.21
typ: 1X
XSt.Liege - Alkmaar
1.20
typ: 1X
XStuttgart - Unirea
2.06
typ: X2

trial 07.12.2009 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robbie92 (Post 827073)
co o ty myslicie za 2zl? dajcie jakies sugestie :P
Haifa - Bordeaux
1.40
typ: 1X
XJuventus - Bayern
1.30
typ: 1X
XWolfsburg - Manch.Utd.
1.37
typ: 1X
XBesiktas - CSKA Moskwa
1.39
typ: X2
XZurich - Milan
1.45
typ: 2
XLyon - Debrecen
1.20
typ: 1
XOlympiakos - Arsenal
1.21
typ: 1X
XSt.Liege - Alkmaar
1.20
typ: 1X
XStuttgart - Unirea
2.06
typ: X2

Powiedz mi, że żartujesz proszę.. A tak na serio, to będziesz dla mnie mistrzem jeśli ten kupon wejdzie.

maciek777 08.12.2009 00:06

Na noc :

Denver Nuggets-Philadelphia 76ers 1 1.30
Carolina Hurricanes-Pitsburgh Penguins 2(dogrywka i rzut karne) 1.36
ako 1.77

tak czasami tez bywa.

Kolumbus 08.12.2009 08:34

****a to samo zagrałem wczoraj...

Lechista69 08.12.2009 09:07

Juve - Bayern X
Besiktas - Cska X
Le mans - Valencienes X
Haifa - Bordeaux X
Leicester - Bristol C. X

Stsy za 5 zl do wzięcia 1389.80 :D

Fuks 08.12.2009 09:20

Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (-7.5/+7.5) (Spread) 1 1,85
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets (+6.5/-6.5) (Spread) 2 1,85
St. Louis Blues - Colorado Avalanche (Typ) 2 2,80

wiem ze po fakcie, ale pieknie to weszło, pierwszy raz noc na plus od dluzszego czasu.. :P
te remisy w poscie wyzej to troche nierealne jednak :D

pan Dudi 08.12.2009 09:53

no i jednak to WSH weszło bardzo ładnie :D To był dobry poniedziałek, a byłby jeszcze lepszy gdyby San Antonio rzuciło 5 punktów mniej. :foch:


Co na dziś?


Ja później coś z niższej ligi angielskiej wrzucę, bo widzę, że sporo się dzieje ;)


Dobra, poszło z mojej strony na Leicester i WBA.

maciek777 08.12.2009 12:58

Dudi ja na dzis gram prawdopodobnie dubel Milan + over 2,5 Realu.
Mozliwe,ze puszcze jeszcze jakiegos szalenca za piątke.

Można grać Chelsea ale live,jak wiadomo bedzie w jakim składzie wyjdą i jak im będzie szło.Apoel walczy o awans i nie położy im sie.

LuKaS TSW 08.12.2009 15:27

Zurich-Milan 2
Swansea-Plymouth 1
Hard-Inssbruck 1 (p.ręczna)

kurs.3,22

konrad1991tsw 08.12.2009 15:35

Z tego co wiem to ManU mają już zapewniony awans, a poza tym mają poważne problemy kadrowe.

E: na potwierdzenie moich słów: "... W samolocie lecącym do Wolfsburga nie znaleźli się: Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, WEs Brown, Gary Neville, Rafael, Fabio, John O’Shea i Jonny Evans.
Sporą sensacją jest także powołanie 19-letniego Olivera Gilla. W tym sezonie zaliczył on dziewięć występów dla drużyny rezerw. W pierwszym składzie Manchesteru United jeszcze nie zdążył zadebiutować. Oprócz Gilla w samolocie do Niemiec znalazło się miejsce dla innych graczy rezerw: Camerona Stewarta, Matty Jamesa, Magnusa Eikrema i Olivera Norwooda.
W Wolfsburgu zabraknie natomiast Wayne’a Rooneya, Ryana Giggsa, Dymitara Berbatowa i Federico Machedy. Szkocki menadżer oszczędza ich bowiem na ciężki ligowy bój z Aston Villą w najbliższy weekend
."

ManU bardzo osłabione, a Wolfsburg jak wygra to zapewni sobie awans.

gris 08.12.2009 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 826136)

Feyenoord - Groningen 1 1,65
Acroni Jesenice - Red Bulls Salzburg over 5,5 1,4
AKO: 2,31


Olympique - Real over 2,5 1,77

maciek777 08.12.2009 16:35

Na dzis :

Fc Zurich-AC Milan 2 1.32
Vfl Wolfsburg-Manchester United Czy drużyna 1 strzeli bramkę -TAK 1.25

AKO 1.65
stawka:380 zł
wygrana: 627 zł

I szaleniec :
Real over 2,5
Milan 2
Wolsburg 1
Atletico 1
Swansea 1
ako 12.93

Arkas 08.12.2009 16:59

Ty razem olałem LM i puściłem coś takiego:

Zurich - Davos 2
Preston - Derby 1

Ako: 5,21

EDIT: k*rwa...

FredzIo 08.12.2009 18:55

Wracam po banie i gram
Maccabi Haifa vs Bordeaux 2 3.30

Doriath 08.12.2009 20:22

Oj, dawno nie grałem.

Chelsea - Apoel Nicosia - 1 - 1.36
Wolfsburg - Mach. Utd - 2 - 3.10
Atl.Madrid - FC Porto - 2 - 3.90
Marsylia - Real Madryt - 2 - 2.35
Zurich - Milan - 2 - 1.42
Juventus - Bayern - 1 - 2.25

Kurs: 123.45 - piękne cyferki :P
Stawka: 10 zł
Zakładana wygrana: 1111.10 - tu też pięknie :D

Na Man. Utd zagrałem, bo skusił mnie kurs i marka, a FC Porto jakoś jestem dziwnie pewny :) Tak piszę, w gwoli ścisłości :D

Na jutro mam cztery typy, a podzielę się nimi później, chyba, że nie będę w stanie ;P Nadzieja matką mądrych, czy jakoś tak xD

Pozdrawiam ^^

Atletico Madrid 0 - 1 FC Porto
2' [0 - 1] B. Alves

Beka :P

pan Dudi 08.12.2009 21:07

Zaczęło się zajebiście dla mnie. Dwie drużyny z championship na które postawiłem jako pierwsze potraciły bramki w tej kolejce. Ja .......e.

Doriath 08.12.2009 21:12

No, mi na razie dwa nie wchodzą... Po jednej brameczce i tysiaczek :P

Zobaczymy co MU pokaże, jakoś się boję :D

Pozdrawiam :)

Jednak trzy :D Ale to początek dopiero... ;P

WiślakNH 08.12.2009 21:16

WBA 1
Juventus 1X
Marselie - Real +1,5
Atletico - Porto +1,5

FredzIo 08.12.2009 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Doriath (Post 827514)
No, mi na razie dwa nie wchodzą... Po jednej brameczce i tysiaczek :P

Zobaczymy co MU pokaże, jakoś się boję :D

Pozdrawiam :)

Jednak trzy :D Ale to początek dopiero... ;P

Kolego, może się tak nie napalaj...
Od razu mogę Ci powiedzieć, że Twój kupon nie wejdzie...

Doriath 08.12.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 827518)
Kolego, może się tak nie napalaj...
Od razu mogę Ci powiedzieć, że Twój kupon nie wejdzie...

Czy ktoś się tu napina? Jezu...

Na szczęście ty na wynik nie masz wpływu.

Pozdrawiam wszechobecny trolling.

FredzIo 08.12.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 827432)
Wracam po banie i gram
Maccabi Haifa vs Bordeaux 2 3.30

Kulturalne potrojenie. Jutro też coś zagram.

Fuks 08.12.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 827356)
Na dzis :

Fc Zurich-AC Milan 2 1.32
Vfl Wolfsburg-Manchester United Czy drużyna 1 strzeli bramkę -TAK 1.25

AKO 1.65
stawka:380 zł
wygrana: 627 zł

lol to chyba nie lubisz Milanu :P

ja LM dzis tylko stawialem pojedynczo, CSKA i Bordeaux weszło, Wolfsburg nie..

jakies typy na noc?

maciek777 08.12.2009 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 827576)
lol to chyba nie lubisz Milanu :P

ja LM dzis tylko stawialem pojedynczo, CSKA i Bordeaux weszło, Wolfsburg nie..

jakies typy na noc?

Nooo nie lubie,ostatnio ladnie szlo to trochu te wygrane sie zmniejszyly przez tych dzisiejszych pseudo grajków..No ale tak tez bywa,ze niespodzianki sie zdarzaja :)

Tak czy siak gratuluje dzis komus,kto trafil LM :)

Na noc :
Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.29
Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.29
ako 1.66

Ebi co do Bostonu to jedynie z hc -12 sie opłaca,ale czy go pokryja to ciezko powiedziec.

ebi 08.12.2009 23:18

Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers typ 2 kurs: 1.30
Los Angeles Clippers - Orlando Magic typ 2 kurs: 1.30
Boston Celtics nie opłaca się raczej grac kurs 1.05 :)
co myslicie?

iiYama 08.12.2009 23:27

Z mojej strony na dziś taki oto trójniak:

Toronto Raptors - Minnesota Timberwolves (Typ) 1 1,30
Chicago Bulls - New Jersey Nets (under/over 192.5) (Totals) 1 1,85
Memphis Grizzlies - Cleveland Cavaliers (Typ) 2 1,30

AKO: 3,13

Powodzenia ;)

FredzIo 09.12.2009 15:58

To dzisiaj:
Stuttgart vs Unirea Urziceni X2 / 2.20

1q2 09.12.2009 17:19

Ja bym odpuścił Uniree.VFB gra kichę w lidze ale jednak ma o wiele lepszy zespół niż Rumuni i nie sądzę by zmarnowali taką okazje - z drugiej strony współczynnik na nich jest niski ,więc dla mnie mecz nie do grania ale oczywiście życzę Unirei jak najlepiej.

Dziś jednak Inter - all in:), bo ostatnio kiepściutko i na koncie szału nima.

pan Dudi 09.12.2009 17:23

No to ja mam Rubin- 5 darmowych zeta z betsafe puściłem :D

Zwierze 09.12.2009 18:49

Ja dziś Inter i się zobaczy w zależności od przebiegu meczów


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl