![]() |
Cytat:
Wiem, wiem, kolejka nie ułożyła się po waszej myśli, Wisła wygrała to trzeba znaleźć sobie inny powód do trucia. Podobnie - powrót Rodado i Gogóła zamknąl temat Omraniego i Olejarki (w tej właśnie kolejności). Jeśli wróci Goku to może zabraknąć miejsca dla Villara. P.S. Eneko ostatnio zagrał z Tychami. Dostał szansę żeby Colley odpoczął, zmarnował, to już raczej koniec gry dla niego. Mam nadzieję że dla Krzyżanowskiego również. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Gwarantuję ci, że nikt spośród tu piszących nie jest wyrazicielem twoich urojeń. Nawet nie wiesz jak bardzo ośmieszasz się takimi wpisami. |
Widzę, że się temat zaśmiecił, w czym miałem swój udział... Mea culpa!
A wracając do statystyk to dograno brakujące mecze i Motor wskoczył na 6 miejsce zrównując się z nami punktami. Za to spadła Odra, która miała lepszy stosunek meczów z nami. Kod:
Wisła 5 GKS T. 3 Motor 6 Górnik Ł 9 Odra 8 GKS K. 4 WPłock 7#16 Resovia może "matematycznie" doskoczyć do #11 Miedzi. Wygląda, że Miedź i Stal już są na wakacjach. |
Wisła II powiększyła przewagę nad 2 zespołem 4 ligi.
Mecz na szczycie będzie w 33 kolejce: Wisła II Kraków-LKS Jawiszowice, 29 maja, 16:00 na stadionie Prądniczanki. Istnieje teoretyczna możliwość, że po tym meczu awansujemy. Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Statystycznie nasza historia z Pogonią to 95 meczów 41-26-28
Bramki 150:113. Ostatnie 5 meczów 2:1:2 Ostatni mecz 4:1 dla Pogoni w 2022 kiedy lecieliśmy z hukiem, Samobója w tamtym meczu strzelił Colley który dzisiaj uważany jest za naszą ostoję, drugiego strzelił Grucha, ogólnie tamten mecz z naszej strony to parodia futbolu. Wiem że dla wielu statystyki historyczne nic nie znaczą ale dla mnie mają jakieś tam znaczenie. Jak z jakimś przeciwnikiem idzie to idzie niezależnie od zawodników i mijających lat i tak samo w drugą stronę. |
Wisła II wygrała, LKS Jawiszowice wygrały, czyli nadal 6 zwycięstw brakuje.
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Lechii gratuluje awansu do esa. Zdeklasowali konkurencję swoją regularnością i konsekwencja w grze. Budżetem poniekąd też, ale nie w takim stopniu by robiło to aż taka różnice w tabeli.
Z dobrych informacji wróciliśmy do punktu w którym wygrywając wszystko w lidze niezależnie od przebiegów innych spotkań będziemy mieć wszystkie Play offy u siebie. Trzeba jeszcze "tylko" wygryac to co zostało |
Lechii to jeszcze brakuje 1 punktu.
Jest teoretycznie możliwe, że Lechia, Arka i GKS Katowice będą mieć 62 punkty i Lechia spada na 3 miejsce. |
Teoretycznie to może Lechia spaść na 4 czy 25 miejsce jak jej pkt odejma i lige powiększa 15 maja...
|
Taka ciekawostka, mamy tyle samo goli strzelonych w doliczonym czasie co Bayer Leverkusen.
https://twitter.com/CezaryKawecki/st...63775226806508 Cytat:
|
Cytat:
w Wisła d Arka w Miedź Arka wygra tylko derby: d Zagłębie w Lechia d GKS K. A GKS K. wygra wszystkie trzy: w GKS T. d Wisła w Arka I nie rozmawiamy tu o pier...ciu meteorytu tylko o zdarzeniach o niezerowym prawdopodobieństwie. Przy okazji. Jeśli Arka co najwyżej zremisuje dwa mecze (niestety dziady z Bielska nie strzeliły gola), a my wygramy wszystkie 4 mecze to mamy 2 miejsce. O ile strata punktów z Zagłębiem w następnej kolejce jest mało prawdopodobna, to przegranie ostatnich dwóch kolejek jest możliwe. |
Cytat:
Szanse 0.01% to w przybliżeniu ~ 0. Już prędzej Arka nie wygra w pozostałych 3 spotkaniach, ale bądźmy szczerzy - Sosnowiec u siebie to oni pukna bez najmniejszego problemu. Moje gratulacje dla ich awansu utrzymuje. Arce pogratulujemy za tydzień. |
Cytat:
|
Cytat:
Miejmy tylko nadzieje, że za niecałe 24 godziny będzie dla nas nadal interesujące ile punktów zdobędzie Arka :p |
Cytat:
|
1 liga na tle esa to jest przejrzysta, przewidywalna liga.
Na miejscu Wiślakow nawet by mi na myśl nie przyszlo aby zawracać sobie głowę wynikami Arki. Celem jest 3 miejsce barażowe i tylko to ich powinno interesować. Naprawdę byłoby świetna sprawa je wywalczyć. |
Na 3 miejsce też trzeba 4 razy wygrać więc nie ma znaczenia czy to będzie z bonusem czy bez.
Przed meczem z Zagłębiem mamy 4 punkty straty do GKS Katowice. |
Co się musi stać żebyśmy Arkę dogonili? Bo nie wiem czy jest sens myśleć jeszcze o top 2.
|
skąd Ty się urwałeś? Kogo Ty chcesz gonić? Właśnie przegraliśmy z czerwoną latarnią ligi grającą w 10tkę. Tak przegraliśmy - bo przegraną był tutaj jakikolwiek inny scenariusz niż 3pkt.
Teraz mecze z Lechą i Gieksą gdzie cudem będzie 1pkt i może jest jakaś nadzieja na 3pkt z Brukbetem ale na to też bym za bardzo nie liczył. W tym czasie inni mają łatwiejsze mecze i spadamy na 9 miejsce w lidze za lubelskimi potentatami - Motorem i Łęczną. Dziękuję dobranoc. |
Abyśmy przegonili Arkę muszą zajść wszystkie warunki:
1. Arka musi wszystko przegrać 2. Wisła musi wszystko wygrać 3. Wisła Płock musi co najmniej raz zremisować: w Odra w Znicz d Resovia 4. GKS Tychy muszą co najmniej raz zremisować: d GKS K. w Bruk-Bet d Górnik Ł i mamy 2 miejsce :> |
Do końca sezonu "zasadniczego" zostały 3 kolejki.
Brakująca średnia do prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 4,33 pkt/mecz <- bez szans Brakująca średnia do mało prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 3,67 pkt/mecz <- bez szans Brakująca średnia do baraży z prawdopodobieństwem bliskim pewności: 2,00 pkt/mecz (= 2 wygrane) <- statystycznie w 4 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do wysoce prawdopodobnych baraży: 1,33 pkt/mecz (= 1 wygrana + 1 remis) <- statystycznie w 3 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do prawdopodobnych baraży: 0,33 pkt/mecz (= 1 remis) <- statystycznie w 2 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży [w tym sezonie raczej nie wystarczy]; Brakująca średnia do mało prawdopodobnych baraży: 0,00 pkt/mecz <- statystycznie w 1 przypadku na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży <- właśnie przekroczyliśmy tę granicę, ale nic nie wskazuje na to, aby w tym sezonie to wystarczyło na cokolwiek; Minimum historyczne też osiągnęliśmy - w 1 przypadku na 11 do baraży wystarczyło 48 punktów. W tym sezonie na pewno nie wystarczy. Średnia ligowa Rudego: 1,58 pkt/mecz. Klasyfikacja Wolfy'ego: Rude 1,583 vs Sobolewski 1,417 Rude utrzymuje wywalczoną przewagę, ale czeka jego (i nas) ciężka próba - Sobolewski w odpowiednikach 3 ostatnich meczów ugrał całe 4 punkty, nam przydałoby się aby wywalczył jednak minimum 6. 12 meczów minęło, magiczna bariera wygranych 2 (słownie: dwóch) ligowych meczów z rzędu, ciągle okazuje się nie do przejścia dla Rudego. Czekamy na przełamanie obowiązkowo w tym sezonie, bo już wiadomo na "statystyczne 100%", że bez takowej mini-serii zwycięstw nie awansujemy ani bezpośrednio, ani przez baraże. |
W ramach "jest dobrze ale nie beznadziejnie" kolejki do końca:
Kod:
Wisła 6 GKS T. 5 Motor 8 Górnik Ł 7 Odra 9 WPłock 4 GKS K. 31. Jak zdobędziemy 9 punktów to zagramy w barażach 2. Górnik Łęczna i Motor mają tylko punkt mniej 3. Odra ma 2 przeciwników walczących o coś - Płock i Polonię 4. Górnik ma 2 przeciwników walczących o coś - Polonię i GKS Tychy 5. Motor ma tylko Resovię walczącą o utrzymanie 6. Znicz (12) się już utrzymał i ma matematyczne szanse na baraże - tj. może dogonić drużynę na miejscu nawet 4. Ale nie chce mi się wszystkich małych tabelek liczyć. 7. Podbeskidzie (17) ma tylko "matematyczne" szanse na utrzymanie. |
Cytat:
Walkower dla nas i przeciwko Arce, tylko 6 pkt straty, lepszy terminarz i będzie z górki. |
Cytat:
Z tym że na te 6 pkt z l &b postawiłbym jakieś grosze bo mi ostatnio słabo idzie u buków. |
Ja nie liczę na żadne punkty.
No może na 3 remisy w porywach. |
Cytat:
Z rzeczy które absolutnie się nie wydarzą, to nie wydarzy się najbardziej :D Prędzej Robert Makłowicz wystąpi na Fame MMA |
Nie ma zle. 6 miejsce. 2 wyjazdy w barazach i witamy pilkarzy w nocy pod stadionem w 20k. Bedzie klimacik xD
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl