Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kisis 10.12.2008 15:36

2-3 dni, lepiej wpłacać w banku, pieniądze są na koncie następnego dnia.

edit: pisałem w tym samym czasie co born2b3k...

mic 10.12.2008 16:26

To co to masz za bank ze za przelew placisz 15 zl ?! :shock:

Idz do banku do ktorego przelewasz, to zrobia Ci to za darmo, a w dodatku pieniadze od razu beda na koncie

d.j 10.12.2008 16:28

To nie wiem w jakim ty banku wpłacasz... np spódzielczy ma wszystkie przelewy po 2,5...
pieniądze są następnego dnia na koncie:)

rafiABG 10.12.2008 16:34

mam pytanie do troche kumatych w tej dziedzinie.
z jakiego materiału robione są sektorówki takie jak np.Gdzie Wisła plynie... lub God save the Queen ?

d.j 10.12.2008 16:42

I może jeszcze podać sklep i ile kosztuje metr??

Ludzie zastanówcie się... są informacje które na forum pojawiać się nie mogą...

Arkas 10.12.2008 17:26

Mozna doladowac KKM na dwa tygodnie??

joker_wislak 10.12.2008 17:31

nie, najmniej to miesiąc

PrawdziwośćDlaGry 10.12.2008 17:31

z tego co mi wiadomo to nie. ale podobno jest taka opcja(mama mi mówiła:D) że można kupić KKM i potem gdzieś w punkcie sprzedaży okresowych biletów (np. Mistrzejowice, Centrum) można zmienić na inną linię, ale nie wiem czy to pewne info :)

--- 10.12.2008 17:58

przy kopiowaniu (na telefon) plików w formacie "jar" wyskakuje mi coś takiego
http://img132.imageshack.us/img132/3080/beztytuujh4.jpg
co zrobić by normalnie przekopiować ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awe 10.12.2008 18:14

Może ktoś pamieta/kojarzy taki serial, leciał ładne pare lat temu, chyba na polsacie. To było coś o fotografie, który zrobił jakieś zdjęcie, na którym zdemaskował jakiś spisek, coś w tym guście. Potem musiał uciekac przed tajemniczą organizacją :)

Diabolos 10.12.2008 18:15

Poszukuje kogoś kto skończył na AWF turystykę lub jest na ostatnim roku. Jeśli jest ktoś taki proszę o kontakt na priv ( chodzi o informacje o promotorach )

888 10.12.2008 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez --- (Post 640845)
...

Wychodzi na to, że twój telefon nie obsługuje tego formatu. Może powinieneś zgrać je do foldera z grami ? Pliki jar to z tego co wiem Java więc może być i tak, że twój telefon nie obsługuje Javy (starsze modele) w co raczej wątpie.

WILU TS 10.12.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 640836)
Mozna doladowac KKM na dwa tygodnie??

Z tego co kojarzę to tak,wchodzisz w więcej opcji (czy jakoś tak) i tam pojawia Ci się kalendarz,zaznaczasz odkąd dokąd i zatwierdzasz.Po prostu zamiast klikać opcję PRZEDŁUŻ wejdź w dostosuj czy też więcej opcji

1q2 10.12.2008 18:56

Orientuje sie ktos, jaka sa przepisy dotyczace wyceny szkod z OC sprawcy.
Chodzi mi o np takie sprawy czy ubezpieczyciel moze sam z siebie zdecydowac ze np drzwi sa do klepania a nie do wymiany - gdzie np w autoryzowanych punktach napraw nie dokonuje sie 'klepania' , tylko wymian a ponoc poszkodaowana osoba ma prawo wybrac sobie zaklad w ktorym naprawia auto.

Mowiac prosciej - w serwise na oko wycenili szkody na ok 4tys a od ubezpieczyciela dostalem propozycje wyplaty....tysiaca zlotych.(oczywiscie to ten wariant gdzie ich nie interesuje czy naprawie za to auto czy przepije).Niby ta wycena jest niezobowiazujaca, bo mozna naprawic auto i przedstawic rachunki no ale i tak roznica pomiedzy tym co ja bym chcial zrobic(wymiana) a ich propozycja(klepanie) bedzie ogromna.

Mozna sie gdzies odwolac od tej ich interpretacji?

donPedro23 10.12.2008 19:40

Przez przypadek przelałem pieniądze na złe konto (zamiast do firmy, to poszły do jakiegoś gościa). Jest szansa żeby je odzyskać?? Czy bank mi powie, że to nie ich sprawa??

dostuffca 10.12.2008 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 640889)
Przez przypadek przelałem pieniądze na złe konto (zamiast do firmy, to poszły do jakiegoś gościa). Jest szansa żeby je odzyskać?? Czy bank mi powie, że to nie ich sprawa??

Najprawdopodobniej zależy od dobrej woli zarówno banku jak i typa na którego konto poszły.
Kiedyś robiłem przelewy w nocy i zaspany zaznaczyłem nie tego odbiorcę co trzeba - zamiast bratu pożyczyć 100zł dofinansowałem UPC. 2 pisma i oddali. Ale tam wiedziałem kto był przypadkowym odbiorcą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d.j (Post 640825)
I może jeszcze podać sklep i ile kosztuje metr??

Ludzie zastanówcie się... są informacje które na forum pojawiać się nie mogą...

Bo jest to wiedza tajmena, święta i ogólnie zakazana. Co jest takiego kumatego w rodzaju materiału?:)

donPedro23 10.12.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 640896)
Kiedyś robiłem przelewy w nocy i zaspany zaznaczyłem nie tego odbiorcę co trzeba - zamiast bratu pożyczyć 100zł dofinansowałem UPC. 2 pisma i oddali. Ale tam wiedziałem kto był przypadkowym odbiorcą.

Hehe ja miałem właśnie do UPC przelać za neta:rotfl: A gościu nie jest przypadkowy, bo kiedyś u niego coś na allegro kupowałem i w sumie jego dane mam (oprócz telefonu:-p), więc staropolskim zwyczajem wystosuję pierwszy od 10 lat list:lol:

1q2 10.12.2008 20:27

Najlepiej tez zadzwon do swojego banku i dopytaj sie co i jak.A najlatwiej oczywiscie dogadac sie z kolesiem, zeby poprostu przelal Ci z powrotem kase.

donPedro23 10.12.2008 20:40

Właśnie znalazłem w necie jego numer (sic!), koleś uczciwy, powiedział, że podjedzie do banku(!) i sprawdzi i jak coś to przeleje (szacun, bo myślałem, że ma konto internetowe). Są jeszcze uczciwi ludzie:)

Dzięki panowie za pomoc

Goomis 10.12.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 640889)
Przez przypadek przelałem pieniądze na złe konto (zamiast do firmy, to poszły do jakiegoś gościa). Jest szansa żeby je odzyskać?? Czy bank mi powie, że to nie ich sprawa??

Znając dane osoby którą obdarowałeś...
Grzecznie poproś o zwrot kasy.
Jeżeli to nie przyniesie skutku powołaj się na art. 405-414 Kodeksu Cywilnego mówiące od bezpodstawnym wzbogaceniu się a w tym przypadku konkretnie o "nienależnym świadczeniu".
Prawo jest po twojej stronie <teoretycznie>.

BTW. Jeżeli pomyliłeś tylko numer konta natomiast wszelkie inne dane <imie, nazwisko, adres> były poprawne zawsze możesz oskarżyć bank o działanie bez należytej staranności (dzięki wspaniałemu Eliksirowy pieniądze przelewane są tylko na podstawie numeru konta a pozostałe dane adresata nie są sprawdzane jak to bywało kiedyś).

Mam nadzieje że obejdzie się bez Sądu :) Pozdrawiam,
LJ

LoLek_1906 10.12.2008 20:57

Czy pamięć przenośna, która była zainfekowana, po formacie jest już w 100% czysta? Chodzi o infekcję z pendrive'a. Paskudstwo mi się przyplątało :|

gse 10.12.2008 21:21

Jest jakiś temat o dowodzie osobistym ? Bo za nic nie mogę znaleźć...

Romy S. 10.12.2008 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gse (Post 640940)
Jest jakiś temat o dowodzie osobistym ? Bo za nic nie mogę znaleźć...

Spróbuj tam:

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=32...ura&proc=SA-10

https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=10160

https://www.bip.krakow.pl/?bip_id=1&mmi=319

https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=14...e&query=typ=do

Postudiujesz to i jeszcze czegoś nie będziesz wiedział to pytaj w tym temacie.

gse 10.12.2008 23:35

Bardziej chodzi mi o coś takiego http://ipsec.pl/elektroniczny-dowod-osobisty-w-2008 czy to i kiedy będzie miało miejsce...

Paparapa 11.12.2008 00:02

Pytanie do ekspertow:

Ktos wie,jak mozna sprawdzic,czy osoba,ktora masz na liscie GG ma rowniez ciebie ?

Numer z IP na 100% nie jest pewny.

Kobieta_Wislak 11.12.2008 00:09

zawsze można zapytać :>
albo wysłać kogoś na przeszpiegi... :-p

a tak serio to sama chętnie zobaczę odpowiedź czy to jest możliwe do sprawdzenia

sandbender 11.12.2008 01:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 640876)
Mowiac prosciej - w serwise na oko wycenili szkody na ok 4tys a od ubezpieczyciela dostalem propozycje wyplaty....tysiaca zlotych.(oczywiscie to ten wariant gdzie ich nie interesuje czy naprawie za to auto czy przepije).Niby ta wycena jest niezobowiazujaca, bo mozna naprawic auto i przedstawic rachunki no ale i tak roznica pomiedzy tym co ja bym chcial zrobic(wymiana) a ich propozycja(klepanie) bedzie ogromna.

Mozna sie gdzies odwolac od tej ich interpretacji?

Na początek link -> http://www.rzu.gov.pl/
Zapoznaj sie, jakby co zadzwoń tam pogadać. Tutaj chyba też się składa skargi.

Po drugie: kolekcjonuj dokumenty - wycena serwisu to podstawa. Ubezpieczyciela 1k PLN tez musi mieć jakieś uzasadnienie - niech dadzą swoja szczegółową wycenę. Nie wiem co Ci się popsulo, ale bardzo często w takich kosztorysach ubezpieczyciel daje zamienniki zamiast oryginalnych ( na co nawiasem mówiąc można się chyba nie zgodzić). W tym miejscu jest stanowisko rzecznika.

Po trzecie: jakakolwiek rozmowa z przedstawicielem ubezpieczyciela sprawcy albo w obecności świadków albo z ukrytym magnetofonem. Nie żartuje.

Po czwarte: nic na gębę wszystko mają dawać na papierze.

Oni sami z siebie nie dadzą Ci tej kasy. Dlatego musisz być jak Tommy Lee Jones w "Ściganym".

pan_premier 11.12.2008 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 641014)
Pytanie do ekspertow:

Ktos wie,jak mozna sprawdzic,czy osoba,ktora masz na liscie GG ma rowniez ciebie ?

Numer z IP na 100% nie jest pewny.

ustawić sobie zeby nie pokazywało twojego statusu nieznajomym i dac sobie opis:
XXXXXXXXXX ty jebany s****ysynie, brałem w aucie całą twja rodzinę

Jak cie ma to to zobaczy i moze sie odezwie, jak ci nie ma, nie zobaczy i się nie odezwie :lol:

zuraw9 11.12.2008 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paparapa (Post 641014)
Pytanie do ekspertow:

Ktos wie,jak mozna sprawdzic,czy osoba,ktora masz na liscie GG ma rowniez ciebie ?

Numer z IP na 100% nie jest pewny.

Jest taka wtyczka która działa na 100% ale tylko w programie AQQ.

leyzer87 11.12.2008 10:15

Da się gdzieś obejrzeć skrót wczorajszego meczu kadry z tureckim ligowcem?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl