![]() |
Mowa o tych starszych modelach z sezonu 10/11?
|
biorąc pod uwage ze to jedyny post kolegi, domniemuje ze właśnie marketing zaczął działąć...
i nawet skutecznie, bo sam wszedłem na strone sklepu internetowego...a tam Bunoza, Małecki, Sobol, Żuraw....no wszystko fajnie, ale ....a bez jaj! a biorac pod uwage ceny na stronie, za 69 zł to pewnie mozna kupić nogawkę spodenek |
Przed wczoraj byłem w Futurze i są koszulki meczowe za 69zł z sezonu moim zdaniem 12/13 (z białym kołnierzykiem).Bluzy treningowe bardzo fajnie się prezentują 49zł, czapeczki 19zł, spodnie dresowe za kolano 20zł, koszulka bez rękawów treningowa 20zł, ogólnie fajne promocje, jeszcze aż takiej wyprzedaży nie było.
|
wie ktoś gdzie kupie aktualną meczówke ale taniej niż w oficjalnym sklepie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czołem,
Szprotson; chyba tak ... koszulki z kołnierzykiem PiVoSH92; dziękuję owszem pierwszy post.... nie mam w tym żadnego celu, być może komuś ta informacja się przyda... pozdrawiam, |
w Futura Park ceny za sprzęt Wiślacki lecą na łeb na szyję :)
A może ktoś podrzuci propozycję koszulki z przewijającymi się nowymi Sponsorami? |
Ile tam koszulka kosztuje? :)
|
W Futurze były koszulki białe z TF i Gwiazda w rozmiarach L, M i chyba XL za 129 zł. krótki rękaw.
|
a czerwone były za ile ?
|
Tylko białe z tego sezonu były jak sprawdzałem. Ewentualnie treningówki jakieś i dresy jeszcze poza meczówkami.
|
ameryki pewnie tym nie odkryje :) tak to wygląda pod naszytą gwiazdą na koszulcehttp://pics.tinypic.pl/i/00619/5s8esv12lqmi.jpg
|
O tym już się na początku mówiło, gdy Biała Gwiazda weszła ponownie na koszulki. Dlatego jest naklejona,a nie wyszywana jak na niebieskich (bo niebieskie to zwykły komplet z katalogu).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem:
http://oi60.tinypic.com/21niaev.jpg Do prezentacji wykorzystałem fragment panoramy stadionu ze zbioru zdjęć Łukasza Libuszewskiego Pozdrawiam! :) |
Cytat:
No no postarałeś sie , a swoją drogą najlepiej prezentuje się PLAY jako sponsor potem NESTLE |
wszystko okej, ale spróbuj wykonać koszulki z oficjalnymi logami sponsorów, nie białym napisem
ciekaw jestem jak fiolet play'a by się komponował z naszym czerwonym |
Co by było gdyby nie wszedł Adidas
|
A co to za projekt jak można się zapytać?
|
Cytat:
|
Cytat:
A z koszulek to ciekaw jestem czy Under Armour nie zaproponowałoby tańszej a i wizualnie ładnej opcji. Swego czasu Jaga biegała w strojach UA i wyglądało to zajebiście. http://www.jagiellonia.pl/photo/Gall...2r0b2260_d.jpg |
Ja myślę, że Under Armour na pewno przygotowałby coś ładniejszego niż Adidas. Szczerze mam nadzieję, że pożegnamy się z trzema paskami, bo jak nie, to pewnie znowu wcisną nam najgorszy badziew z katalogu.
Co do tych koszulek przygotowanych przez Designinho - Play się ładnie prezentuje ;) |
http://img.uniatarnow.net/images/otottenhamuwdw.jpg
Wstawić nasze barwy i moim zdaniem byłyby kozackie. Prosty, klasyczny krój. Cena pewnie też niższa niż katologowy szajs adidasa |
A i owszem, UA ma bardzo proste wzory, a u nas prostota to na pewno duża zaleta (przynajmniej ja to tak postrzegam). Unikałbym koszulek, które mają jakiś wzór, fakturę itp - czysta czerwień prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Mi brakuje niebieskich wstawek na akt. koszulkach, aby nawiązać do barw.
|
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że po tym sezonie kończy się umowa z adidasem (dla którego pewien klub z warszawki jest "najważniejszy w Polsce") czy wiadomo może coś o potencjalnym nowym sponsorze technicznym? :)
|
kilka pytań i odpowiedzi
1.Skąd wiadomo ze dla Adidasa Legia jest najwazniejszym klubem w Polsce?? 2. Cytat:
3. Cytat:
3. Cytat:
Koszulka Chelsea w oficjalnym sklepie - 324 (za adidasa) Koszulka Arsenalu w oficjalnym sklepie - 283 (Puma) Koszulka Man Utd w oficjalnym sklepie - 285,12 (za Nike) Koszulka z brandingiem Jagielloni kosztowała bodajże 249 zł |
Cytat:
Cytat:
|
Kiedy będzie zaprezentowana nowa wersja koszulek z adidasa? Inne kluby z e-klasy miały przed sezonem a My nie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl