Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

PiVoSH92 11.09.2014 21:31

Mowa o tych starszych modelach z sezonu 10/11?

szprotson 11.09.2014 21:39

biorąc pod uwage ze to jedyny post kolegi, domniemuje ze właśnie marketing zaczął działąć...

i nawet skutecznie, bo sam wszedłem na strone sklepu internetowego...a tam Bunoza, Małecki, Sobol, Żuraw....no wszystko fajnie, ale ....a bez jaj!

a biorac pod uwage ceny na stronie, za 69 zł to pewnie mozna kupić nogawkę spodenek

bartek89TS 11.09.2014 21:44

Przed wczoraj byłem w Futurze i są koszulki meczowe za 69zł z sezonu moim zdaniem 12/13 (z białym kołnierzykiem).Bluzy treningowe bardzo fajnie się prezentują 49zł, czapeczki 19zł, spodnie dresowe za kolano 20zł, koszulka bez rękawów treningowa 20zł, ogólnie fajne promocje, jeszcze aż takiej wyprzedaży nie było.

wiernyNH1906 12.09.2014 06:29

wie ktoś gdzie kupie aktualną meczówke ale taniej niż w oficjalnym sklepie?

Ikki 12.09.2014 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1376474)
i nawet skutecznie, bo sam wszedłem na strone sklepu internetowego...a tam Bunoza, Małecki, Sobol, Żuraw....no wszystko fajnie, ale ....a bez jaj!

Mógłby ktoś podać adres tego sklepu internetowego?

PhantomRanger 12.09.2014 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ikki (Post 1376500)
Mógłby ktoś podać adres tego sklepu internetowego?

http://www.sklep.wisla.krakow.pl

malaparte 12.09.2014 15:09

Czołem,

Szprotson; chyba tak ... koszulki z kołnierzykiem
PiVoSH92; dziękuję owszem pierwszy post.... nie mam w tym żadnego celu, być może komuś ta informacja się przyda...

pozdrawiam,

filoo 03.01.2015 18:46

w Futura Park ceny za sprzęt Wiślacki lecą na łeb na szyję :)

A może ktoś podrzuci propozycję koszulki z przewijającymi się nowymi Sponsorami?

CelticusABG 03.01.2015 18:59

Ile tam koszulka kosztuje? :)

Neo1221 04.01.2015 10:34

W Futurze były koszulki białe z TF i Gwiazda w rozmiarach L, M i chyba XL za 129 zł. krótki rękaw.

KOMINEK 04.01.2015 11:50

a czerwone były za ile ?

Neo1221 04.01.2015 15:11

Tylko białe z tego sezonu były jak sprawdzałem. Ewentualnie treningówki jakieś i dresy jeszcze poza meczówkami.

St Yabol 14.01.2015 12:09

ameryki pewnie tym nie odkryje :) tak to wygląda pod naszytą gwiazdą na koszulcehttp://pics.tinypic.pl/i/00619/5s8esv12lqmi.jpg

R33 14.01.2015 18:28

O tym już się na początku mówiło, gdy Biała Gwiazda weszła ponownie na koszulki. Dlatego jest naklejona,a nie wyszywana jak na niebieskich (bo niebieskie to zwykły komplet z katalogu).

Designinho 16.01.2015 10:26

Cytat:

A może ktoś podrzuci propozycję koszulki z przewijającymi się nowymi Sponsorami?
Chętnie podrzucę, co to za sponsorzy? :)

WhiteDoctor 16.01.2015 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Designinho (Post 1387799)
Chętnie podrzucę, co to za sponsorzy? :)

NESTLE, PLAY, HENKEL, hmm jeszcze coś?

Designinho 16.01.2015 22:21

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem:

http://oi60.tinypic.com/21niaev.jpg

Do prezentacji wykorzystałem fragment panoramy stadionu ze zbioru zdjęć Łukasza Libuszewskiego

Pozdrawiam! :)

mls 16.01.2015 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Designinho (Post 1387870)
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem:

http://oi60.tinypic.com/21niaev.jpg

Do prezentacji wykorzystałem fragment panoramy stadionu ze zbioru zdjęć Łukasza Libuszewskiego

Pozdrawiam! :)


No no postarałeś sie , a swoją drogą najlepiej prezentuje się PLAY jako sponsor potem NESTLE

stalsanok1946 16.01.2015 23:04

wszystko okej, ale spróbuj wykonać koszulki z oficjalnymi logami sponsorów, nie białym napisem
ciekaw jestem jak fiolet play'a by się komponował z naszym czerwonym

Darkh 17.01.2015 01:37

Co by było gdyby nie wszedł Adidas
 
Kiedyś obiecałem, proszę bardzo:
http://i60.tinypic.com/254xbw8.jpg

Sorki za jakość zdęcia

Reserve 17.01.2015 23:31

A co to za projekt jak można się zapytać?

Darkh 18.01.2015 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1387956)
A co to za projekt jak można się zapytać?

Co by było gdyby nie wszedł Adidas

Reserve 18.01.2015 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1387958)
Co by było gdyby nie wszedł Adidas

Dzięki bardzo ;)

A z koszulek to ciekaw jestem czy Under Armour nie zaproponowałoby tańszej a i wizualnie ładnej opcji. Swego czasu Jaga biegała w strojach UA i wyglądało to zajebiście.

http://www.jagiellonia.pl/photo/Gall...2r0b2260_d.jpg

gypsy 18.01.2015 11:59

Ja myślę, że Under Armour na pewno przygotowałby coś ładniejszego niż Adidas. Szczerze mam nadzieję, że pożegnamy się z trzema paskami, bo jak nie, to pewnie znowu wcisną nam najgorszy badziew z katalogu.

Co do tych koszulek przygotowanych przez Designinho - Play się ładnie prezentuje ;)

kangurekm 18.01.2015 13:19

http://img.uniatarnow.net/images/otottenhamuwdw.jpg
Wstawić nasze barwy i moim zdaniem byłyby kozackie. Prosty, klasyczny krój. Cena pewnie też niższa niż katologowy szajs adidasa

PiVoSH92 18.01.2015 14:00

A i owszem, UA ma bardzo proste wzory, a u nas prostota to na pewno duża zaleta (przynajmniej ja to tak postrzegam). Unikałbym koszulek, które mają jakiś wzór, fakturę itp - czysta czerwień prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Mi brakuje niebieskich wstawek na akt. koszulkach, aby nawiązać do barw.

Stelio 18.01.2015 15:17

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że po tym sezonie kończy się umowa z adidasem (dla którego pewien klub z warszawki jest "najważniejszy w Polsce") czy wiadomo może coś o potencjalnym nowym sponsorze technicznym? :)

szprotson 18.01.2015 15:35

kilka pytań i odpowiedzi
1.Skąd wiadomo ze dla Adidasa Legia jest najwazniejszym klubem w Polsce??

2.
Cytat:

A z koszulek to ciekaw jestem czy Under Armour nie zaproponowałoby tańszej a i wizualnie ładnej opcji
Wystarczy spojrzeć w katalog UA i będziesz wiedział co oferowali w tym sezonie.

3.
Cytat:

Ja myślę, że Under Armour na pewno przygotowałby coś ładniejszego niż Adidas
Po co myśleć, wystarczy spojrzeć w katalog i wszystko wiadome. p.s. Ja myślę że TICO zrobiło by też coś ładniejszego. Tudzież Mayor,kokkot,r-gol, zina, jako, vigo czy tez puma. No ale skoro wiesz ze "na pewno" zrobiliby dla Nas specjalnie koszulki, to spoko napisz do nich niech wysla projekt czy cos, pojdziesz do klubu i bedziesz walczył w marketingu.

3.
Cytat:

Wstawić nasze barwy i moim zdaniem byłyby kozackie. Prosty, klasyczny krój. Cena pewnie też niższa niż katologowy szajs adidasa
Koszulka Spurs w oficjalnym sklepie - 283 (za marke UA)
Koszulka Chelsea w oficjalnym sklepie - 324 (za adidasa)
Koszulka Arsenalu w oficjalnym sklepie - 283 (Puma)
Koszulka Man Utd w oficjalnym sklepie - 285,12 (za Nike)
Koszulka z brandingiem Jagielloni kosztowała bodajże 249 zł

Kapcok7 18.01.2015 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1387969)
Szczerze mam nadzieję, że pożegnamy się z trzema paskami, bo jak nie, to pewnie znowu wcisną nam najgorszy badziew z katalogu

Widać że kolega zupełnie zielony w temacie koszulek, po pierwsze nasz komplet nie jest to badziew z katalogu, kolorystyka się lekko różni (personalizacja kolorów rękawów) takiej nie odstaniemy w katalogu, oprócz tego wprasowany herb z tyłu koszulki. Myślisz że ktoś zrobi coś więcej dla klubu z Polski gdzie koszulki sprzedają się jak na lekarstwo? Po za tym co do katalogu to obecne koszulki są jednymi z droższych pozycji w katalogu Adidasa. A co do samego wyglądu to już sprawa gustu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1387987)
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że po tym sezonie kończy się umowa z adidasem (dla którego pewien klub z warszawki jest "najważniejszy w Polsce") czy wiadomo może coś o potencjalnym nowym sponsorze technicznym? :)

Poprawiam do czerwca 2016.

czechu 18.01.2015 15:56

Kiedy będzie zaprezentowana nowa wersja koszulek z adidasa? Inne kluby z e-klasy miały przed sezonem a My nie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl