Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

joshi 17.01.2010 11:55

fajny ten Kiełb, a to kiks a to nie trafi w piłkę ... cena 1mln Euro :rotfl:

Pan Jotka 17.01.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 842529)
Sądzę, że Smuda nie przetrwa roku, jeśli nadal będziemy tak beznadziejnie grać :)

Spokojnie. Dziadujemy bo jest okres przygotowawczy.Potem bedziemy dziadowac bo to tylko towarzyskie mecze będą a jak wiadomo: mecze towarzyskie nie wyzwalają emocji i woli walki. A później bedzie Euro i wtopa. Oczywiscie Jurek Engel będzie dalej sławił polska myśl szkoleniową... Dramat poslkiej piłki trwa w najlepsze.

ps. a Jurek Engel swoje...hehehhehehehehehhe

Eleusis 17.01.2010 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 842508)
Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC

Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal :lol:

Taa, jasne... Po pierwsze Pawełek wyszedł jak już piłka spadała napastnikowi na głową, a gdyby został to byłyby jakieś tam szanse na obronę... Jak dla mnie wina jest pół na pół- bramkarza i obrońców ( którzy zresztą zagrali słabiutko).
Engel mnie kompletnie konkretnie dobija...

Kordel_Walker 17.01.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez L U Z N Y (Post 842515)
Narzekanie na Pawełka stało się już pewnym zwyczajem tego forum więc nie dziwią mnie te komentarze. Życzę odrobinę dystansu bo na klopsach Pawełka świat się nie kończy zwłaszcza w tak eksperymentalnym zestawieniu drużyny

Chłopie jakiego dystansu? Pawełek to podobnie jak D.Dudka to Nikodem Dyzma polskiego futbolu. Co oni robią na tym poziomie w takich klubach i w reprezentacji?!! Porządny bramkarz to podstawa. Co z tego, że mamy dobrą obronę, jak Pawełek przepuszcza co trzeci strzał lecący na bramkę? Nie wymagam od niego, żeby wybraniał nam mecze jak Mucha w Legii, ale żeby wybraniał to co powinien wybronić.

el Nuero 17.01.2010 12:20

Jaki był cel tej eskapady?
 
joshi - Kiełb to wyglądał, jakby występował w roli kopacza w rugby (tylko że tam kopacz ma trochę inne, bardziej pozytywne znaczenie). Przy takiej celności jak w końcówce, to w nasza trybunę D by nie trafił :-P

A co do samego meczu - po prostu smutek. Jednak piłkarze grający za granicą to "trochę" inna półka. Obraniak strzelił wczoraj gola dla Lille, Piszczek strzelił Hannoverowi, Janczyk uzbierał już 9 trafień w Belgii... Można tak wymieniać dalej. Niestety, to Tajlandii pojechali nasi "ligowcy", to Duńczycy "jak ligowców" ich pojechali. I nic dziwnego, że Smuda ma teraz sporo powodów do zmartwień.

PS. Można Białońskiego lubić lub nie, ale jego gorzki felieton ma sporo racji:
http://sport.interia.pl/felietony/bi...wiczom,1425188

tofik 17.01.2010 13:09

CHujowi jestesmy w piłkę bez wyjątku. Talentu brak, zajmijmy się sportami, które nam wychodza. Czyli nie wiem czym właściwie...żużlem ? :D

Proud 17.01.2010 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 842569)
CHujowi jestesmy w piłkę bez wyjątku. Talentu brak, zajmijmy się sportami, które nam wychodza. Czyli nie wiem czym właściwie...żużlem ? :D

siatkówka, piłka ręczna.

Przynajmniej mam pewność, że chłopaki bez walki nie oddadzą meczu.

AYALA 17.01.2010 14:04

chyba Smuda będzie musiał dalej szukac telentów w Oberlidze bo z tym materiałem co ma teraz wiele nie ugra.

dynek.pl 17.01.2010 14:11

A mi sie w tym meczu podobalo, ze w pierwszej polowie dalismy rade rozegrac pare sensownych akcji pilka po ziemii. Skoro Franz dal rade nauczyc tego w kilka dni nasze ligowe cioty to z zawodnikami zagranicznymi powinno byc latwiej i moze cos sensownego zaczniemy grac.

wolfy 17.01.2010 17:32

Właściwie, to jesteśmy już tak nisko, że nawet taki wynik po takiej grze nikogo nie wzrusza.
Odrobina optymizmu - wiele gorzej już być nie może.

Watts 17.01.2010 17:54

Mam jedynie nadzieję, że Smuda prędko sparzy się na modelu wczesnego Beenhakkera, czyli zabieraniu na zgrupowania bezużytecznego szrotu z polskiej ligi (napastnik z I ligi to dla mnie śmiech na sali).

ciacho 17.01.2010 18:01

Można gdzieś obejrzeć skrót, bo znaleźć nie mogę?

Krissu 17.01.2010 18:03

sport.tvp.pl

swinia 17.01.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 842508)
Ty masz jakiekolwiek pojecie o pilce noznej ? Bo winic Pawelka za bramke na 3-1 to trzeba znac pilke nozna tylko od strony FIFY. I to wersji PC

Sezon ogorkowy, najazd nastoletnich malkontentow sie zaczal :lol:

Dzisiaj Kołtoń(a on w moim mniemaniu ekspertem jest) w Cafe Fubol powiedział , że przy każdej bramce Pawełek zawinił.

wolfy 17.01.2010 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 842804)
Dzisiaj Kołtoń(a on w moim mniemaniu ekspertem jest) w Cafe Fubol powiedział , że przy każdej bramce Pawełek zawinił.

Kołtoń ekspertem?
Mam odmienne zdanie, zwłaszcza po przeczytaniu kilku jego tekstów na interii. Zresztą, w "PS" też zdarzało mu się ostro dawać do pieca.

Peroslaw88 17.01.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 842804)
Dzisiaj Kołtoń(a on w moim mniemaniu ekspertem jest) w Cafe Fubol powiedział , że przy każdej bramce Pawełek zawinił.

moim zdaniem:

1 bramka - to mega "Pawełek" Pawełka i jego wina w 100%
2 bramka - jakoś tak koślawię się rzucił i mógł wyjąć, ale to nie był jakiś dramat. Wina w 20%
3 bramka - jak bramkarz wychodzi to już do końca ma iść. Wina w 50% Pawełka.

Więc w sumie przy każdej zawalił:-P

swinia 17.01.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 842807)
Kołtoń ekspertem?
Mam odmienne zdanie, zwłaszcza po przeczytaniu kilku jego tekstów na interii. Zresztą, w "PS" też zdarzało mu się ostro dawać do pieca.

W Polsce każdy ma swoje zdanie o polityce i piłce nożnej.
Ja Kołtonia uważam za eksperta, ale twoje zdanie szanuję.
Pozdrawiam

eye63 17.01.2010 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swinia (Post 842845)
W Polsce każdy ma swoje zdanie o polityce i piłce nożnej.
Ja Kołtonia uważam za eksperta

A to pewnie stąd masz ten nick, hm :)

swinia 17.01.2010 23:21

A to akurat od nazwiska:)
Ja chętnie poczytam, kogo wy uważanie za eksperta??

Szymonito 18.01.2010 01:27

Dania - Polska 3-1 (2010.01.17)
wszystkie bramki, bez hasła

Kod:

http://hotfile.com/dl/24591413/6451e97/2010-01-17_Dania-Polska_3-1.zip.html

John1906 18.01.2010 11:39

co do Kołtonia i Pawełka :)
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ie,1425869,377

Maciuś 20.01.2010 10:11

"Nawet na ławce rezerwowych zabraknie Dawida Nowaka, który podczas meczu z Danią doznał kontuzji stopy. Piłkarz GKS Bełchatów nie opuści jednak zgrupowania i ma szansę na wyleczenie się do sobotniego meczu z Singapurem."

Kazdy kto chce Nowaka u nas powinien dostawac dozywotniego bana.

Kaan 20.01.2010 10:53

Gdzie w internecie będzie mozna sobie obejrzeć Tajlandia-Polska. Przepatrzyłem soccer-live i meczenazywo i brak. Trzeba wykorzystac sytuacje ze szefa w pracy brak;)

edit: dzieki, niedowidze chyba

LuKaS TSW 20.01.2010 11:28

Według bukmacherów jesteśmy faworytami:) Mam nadzieję że dziś wygramy,Duńczycy gromią Singapur więc może ta nasza reprezentacja nie jest aż taka zła.Ja bym dał Robaka od początku,bo pamiętam mecze Widzewa z poprzedniej rundy to trochę zagrożenia pod bramką przeciwnika chociażby przy stałych fragmentach robił.

Ploughmanson 20.01.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 844064)
Gdzie w internecie będzie mozna sobie obejrzeć Tajlandia-Polska. Przepatrzyłem soccer-live i meczenazywo i brak. Trzeba wykorzystac sytuacje ze szefa w pracy brak;)

Coś to słabo przepatrzyłeś... :)
Godzina 12:30 -> http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Maciuś 20.01.2010 12:53

Ci Tajowie to kompletni amatorzy.

kuba126 20.01.2010 12:54

ehh jak sie oglada gre Polaków to nóż w kieszeni sie otwiera, mam nadzieje ze w koncu wygrają...

"Ci Tajowie to kompletni amatorzy." a Polacy to kto? Tajowie mają kontrole nad meczem jak na razie

zim zum 20.01.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 844107)
Ci Tajowie to kompletni amatorzy.

a nasi ? nie wiem ile to juz milionów jest wart ten Sadlok, ale w tym momencie tak został okiwany, że aż na dupie sobie siadł :lol:

For_FuN_ 20.01.2010 13:03

Wlasnie mialem napisac, ze po tym turnieju, wartosc Sadloka powinna spasc drastycznie...narazie zalicza 2 kompromitujace wystepy, a z potegami to nie gralismy.

Inna sprawa...co w kadrze robi ktos taki, jak Bandrowski? Nawet jesli to jest reprezentacja tylko polskiej ligi(chociaz ja tak nie uwazam, bo niektorych slabiutkich pilkarzy powolal Smuda), to ten czlowiek nie powinien miec w niej miejsca. Czesto nie lapal sie do skladu Lecha, a kiedy gral, to nie byl absolutnie wyrozniajacym sie pilkarzem ekstraklasy(a chyba tacy powinni grac w kadrze?). Na mysl o tym, ze jeszcze niedawno w reprezentacji grali defensywni pomocnicy klasy Kaluznego czy Sobolewskiego, a dzisiaj taki Bandrowski...to naprawde...

2 akcje w ciagu 30 minut spotkania ze 105 druzyna w rankingu FIFA... :D!

dynek.pl 20.01.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 844109)
a nasi ? nie wiem ile to juz milionów jest wart ten Sadlok, ale w tym momencie tak został okiwany, że aż na dupie sobie siadł :lol:

nasi sa na wakacjach :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl