Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

jaro1985r 18.08.2009 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 780217)
dzisiaj nic nie ma, wtorek-środa

Sheriff-Olympiakos 2 1,80
Newcastle-Sheffield Wednesday 1 1,87
Red Bull - Maccabi 1 1,85

2z3 za 369,39 do wygrania 1252,23zł

No panowie jutro wielkie emocje mnie czekają :)

Jaroo1 18.08.2009 21:46

Cytat:

Celtic- Arsenal X2
Kopenhaga- APOEL 1
Sheriff- olympiakos 2
Sporting- Fiorentina 1X
za 10 zł do wygrania 38

aaa, "wejszło" :P :D

PaluchTSW 18.08.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PaluchTSW (Post 780577)
moje typy na dzis

Huddersfield - Brighton 1
Colchester - Gillingham 1
Bristol C. - QP Rangers 1
Walsall - Leeds 2
Peterborough - West Brom. 2

system 4 z 5 za 2 zl za zaklad (razem 10 zl) do wygrania 158.79zl

drugi kupon

Celtic - Arsenal x2
Sporting - Fiorentina 1x
Tiraspol - Olympiakos 2
Timiosara - Stuttgart 2
FC Kopenhaga - Apoel Nikozja 1

system 4 z 5 za 2zl za zaklad (razem 10 zl) do wygrania 52.28zl


wszystko siadlo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

NowaHutaWNH 18.08.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 780695)
Sunderland - Chelsea 2
Hull City - Tottenham 2
Sheriff Tiraspol - Olympiakos Pireus 2
Olympique Lyon - Anderlecht 1

za dychę do zgarnięcia 75 zł

Chelsea i Olympiakos siadły. Żałuje że nie dodałem Arsenalu bo poważnie myślałem nad tym meczem.

Jaroo1 19.08.2009 10:07

ja na dzisiaj:
Levski- Debreceni 1
OL- Anderlecht 1
Salsburg- Maccabi 1

za 10 zł dow ygrania 40

I tak dla beki, anoz wejdzie :D

Ventspils- Zurich 2
Thun- Vaduz 1
Birmingham- Portsmouth 1
Aalborg- Nordsjaelland 1

System 2 z 4, za 12 zł (2 zł na rzad), do wygrania 48

Robbie92 19.08.2009 10:09

arsenal x2
sporting 1x
olympiakos x2

levski 1x
salzburg 1x

za 20 zl do wygr. 50 zl

dawidTS 19.08.2009 12:10

http://images40.fotosik.pl/179/82e819058261d633m.jpg

Ide na wódkę :D

bula1010 19.08.2009 13:46

wczoraj tylko nie weszło wigan ;/ ch*j w to i jedziemy dalej :P :

Burnley-Manchester 2
Liverpool-Stoke 1
Hull-Tottenham 2
Panathinaikos-Atletico 2
Lyon-Anderlecht ( 2.5 gola) +


kurs 14.64 za 5zł do wygrania 65.39zł

kur*a zaś jeden mecz pech trwa ale znowu jedziemy dalej

kacap 19.08.2009 14:00

ja najskromniej chyba z Was wszystkich ;-) :

Odra Wodzisław - Legia Warszawa
Wynik meczu : Legia Warszawa (Kurs: : 1,75)

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Wynik meczu : Wisła Kraków (Kurs: : 1,65)

Cracovia Krakow - Lech Poznań
Wynik meczu : Lech Poznań (Kurs: : 1,70)


stawka 4,00 zł
do wygrania 19,64 zł http://pl.betclic.com/img/btnPrint.gif

Donki 19.08.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 781069)
ja najskromniej chyba z Was wszystkich ;-) :

Odra Wodzisław - Legia Warszawa
Wynik meczu : Legia Warszawa (Kurs: : 1,75)

Arka Gdynia - Wisła Kraków
Wynik meczu : Wisła Kraków (Kurs: : 1,65)

Cracovia Krakow - Lech Poznań
Wynik meczu : Lech Poznań (Kurs: : 1,70)


stawka 4,00 zł
do wygrania 19,64 zł http://pl.betclic.com/img/btnPrint.gif

Nie chce nic mówić ale obawiam się że Legia albo Lech mogą wtopić:p

LuKaS TSW 19.08.2009 16:12

2 z 3
ŁKS-Warta 1
Jastrzębie-Kolejarz X
Emelec-Barcelona 1

za 20 zł do wygrania 73 zł


i prosty:
Fram-Grindavik 1
Panathinaikos-Atletico 1X
Antwerp-Wetteren 1
Cruz Azul-Saprissa 1

za 10 zł do wygrania 47,60 zł

KRIS22 19.08.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 780217)
dzisiaj nic nie ma, wtorek-środa

Sheriff-Olympiakos 2 1,80
Newcastle-Sheffield Wednesday 1 1,87
Red Bull - Maccabi 1 1,85

2z3 za 369,39 do wygrania 1252,23zł

Mam pytanko gdzie puszczasz takie systemy w jakims bukmacherze internetowym czy cos w stylu Toto Mix , StS ?? Widzę ze osiągasz niezłe rezultaty w bukmacherce Gratulacje

Jaroo1 19.08.2009 16:50

Eee jako ze zapytałes Jarka to ja jako drugi Jarek odpowiem hehe :p Nie wiem jak kolega ale ja np tez puszczam systemem przez internet na koncie w Bet-at-home ;)
PS nawet jak u nich przegrywam to ajnie bo w koncu sponsor Wisły, wiec jestem tez sponsorem Wisły uhehe

KRIS22 19.08.2009 16:58

Ja mam konto w Bet 365 i nie wiem za bardzo jak własnie taki kuponik systemowy puścić jak wybieram np. 3 mecze to ma do wyboru wiadomo Single , Duble i Treble to rozumiem jest jeszcze cos takiego jak Trixie i tego nie kumam jeśli jest mi ktoś w stanie pomóc to z góry dziekuje. Może to banalnie proste ale dopiero od niedawna gram przez neta wczesnie puszczałem kupony w Toto MIxie i tak nie było problemu z kuponami systemowymi.

jaro1985r 19.08.2009 17:13

Kris22 praktycznie w każdym bukmacherze jest możliwość gry systemami. Ja gram na www.tobet.pl 2z3 bo najprostszy i za duże pieniądze nie ma co kombinować więcej. Duble to jest właśnie gra kombinacjami! Poczytaj sobie bo na pewno znajdziesz coś o grze systemami. Jest to naprawdę fajna opcja gdy się gra duże stawki.

grzesiek632 19.08.2009 17:37

Witam mam głupie pytanie ale musze je zadac...

Nigdy nie grałem zakładu kombinacyjnego i chcialbym..
Wybrałem 7 spotkan i chce potawic zakład 2z7 ( albo 3z7 jeszczenie wiem )
Wychodzi mi 21 kombinacji. Stawke na zakład daje 10zł i oczywiscie wkład całkowity wynosi 210 zł.
pytanie 1--- wygrana wychodzi mi 653.97 PLN i czy ta kwote wygram niezaleznie od tego jakie 2 mecze mi wejda? czy po kursach 2,30 czy po 1,60 to bedzie taka sama wygrana?
pytanie 2 --- Jak mam to rozpisac ''na karteczce'' ktora przeznacze babie za lada w STS?:shock: :-)
pytanie3 --- oplaca sie grac tym systemem?

Donki 19.08.2009 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 781146)
Witam mam głupie pytanie ale musze je zadac...

Nigdy nie grałem zakładu kombinacyjnego i chcialbym..
Wybrałem 7 spotkan i chce potawic zakład 2z7 ( albo 3z7 jeszczenie wiem )
Wychodzi mi 21 kombinacji. Stawke na zakład daje 10zł i oczywiscie wkład całkowity wynosi 210 zł.
pytanie 1--- wygrana wychodzi mi 653.97 PLN i czy ta kwote wygram niezaleznie od tego jakie 2 mecze mi wejda? czy po kursach 2,30 czy po 1,60 to bedzie taka sama wygrana?
pytanie 2 --- Jak mam to rozpisac ''na karteczce'' ktora przeznacze babie za lada w STS?:shock: :-)
pytanie3 --- oplaca sie grac tym systemem?

1Wygrasz tyle kasy jeżeli wszystkie mecze Ci wejdą
2 Nie wiem
3 Systemem opłaca sie grać po wyskoich kursach, min 2.0

Jaroo1 19.08.2009 18:34

Grzesiek to jest tak, masz 2 z 7 jak mowisz i z tego masz 21 kombinacji. Czyli jesli wejda 2 mecze to masz 1 kombinacje wygrana (1 rzad), jesli 3 to masz 3 rzedy i tak dalej to sie zwieksza. Jesli 7 meczow to masz 21 rzedow wygranych czyli te 600 zł hehe.
I np wchodza 2 mecze, kursy powiedzmy po 2 zł (bo wlasnie oplaca sie grac systemem tylko na wysokie kursy ;) ) czyli wejdzie Ci jeden rzad. 2 zł x 2 zł=4, stawka na rzad była 10 zł czyli wygrywasz 40 zł i finito :P Tez kiedys myslałem kurde jakie to latwe, wystarczy kilka meczow po 1.4 wziac, trafic 2 i masz tyle kasy uheheh az nie obsawilem i sie nie przekonałem ze to nie takie latwe hehe
Wiec generalnie jak trafisz to minimum czyli np 3 z 7 czy 2 z 7 to zawsze wyjdzie ze na minusie bedziesz, trzeba trafic wiecej meczow one pozwola zebys wygrał wiecej rzedow

Jak to powinienes rozpisac to nie wiem ale domyslam sie ze wystarczy napisac na kartecze ze chcesz zagrac systemem np 2 z 7 i podac mecze, wtedy ona pewnie wprowadzi to do kompa, jako system i kombinacje sie same pojawia na kuponie ;)

Cytat:

Jeżeli ktoś gra w Bet-at-home i chce 5€ bonusu to niech wejdzie w załącznik. Kosztowało mnie to 2,5 ale postanowiłem się podzielić. Sprawdzone działa:-)
Załączone obrazkihttp://wislakrakow.com/forum/images/attach/jpg.gifbah.JPG (45,5 KB, 6 wyświetleń)
a to jest napewno bezpieczne zeby komus swoj nr konta przesyłac...?

grzesiek632 19.08.2009 20:00

Dobra dzieki za rozkminke. Juz łapie mniej wiecej o co w tym chodzi. I.... decyduje sie pozostac przy akumulowanym;)

moj kupon na jutro:
Lech P. - FC Brugge - over 2,5
kurs:1.85
Rapid W. - Aston Villa 2
kurs: 2.00

stawka: 50zł
wygrana: 166.50 zł

Na weekend:

Lubin Ruch 1
kurs: 2.30
Arka G. v Wisla K 2
kurs: 1.60
Katowice - Leczna 2
kurs: 3.10

stawka: 30zł
wygrana: 308.07

Jeszcze raz dzieki Jaroo1 widac ze sie na tym znasz! A wszystkim Wiślakom zycze wygranych!

kadziolek1906 19.08.2009 21:43

Założyłem konto na Bet-at-home ile idzie przelew ???

jaro1985r 19.08.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 780217)
dzisiaj nic nie ma, wtorek-środa

Sheriff-Olympiakos 2 1,80
Newcastle-Sheffield Wednesday 1 1,87

Red Bull - Maccabi 1 1,85

2z3 za 369,39 do wygrania 1252,23zł

45zł do przodu

Jutro:
Mfk Koszyce-Roma 2 1,50
Rapid-Aston Villa 2 2,15
Dinamo Bukareszt-Slovan Liberec 1 1,70
2 z 3 za 399zł do wygrania 1257,29zł !

piątek-sobota

Arka-Wisła 2 1,65
Bełchatów-Piast 1 1,75
Beskid Andrychów-Juventa Starachowice 1 2,00
2 z 3 za 501 zł do wygrania 1617,81 zł !!!

Jaroo1 19.08.2009 22:34

Cytat:

Ventspils- Zurich 2
Thun- Vaduz 1
Birmingham- Portsmouth 1
Aalborg- Nordsjaelland 1

System 2 z 4, za 12 zł (2 zł na rzad), do wygrania 48
3 mecze weszły, 22,80 zł wygrane. Ogolnie dzisiaj 80 gr do prozdu- bo mi tamten 1 kupon nie wszedł hehe

luki 19.08.2009 23:22

Zastanawiam się nad takim czwartkowo-piątkowym

Kosice-Roma 2
Arka-Wisła 2

1q2 20.08.2009 00:27

Ja na dziś wariant rumuński choć wielkiego przekonania do tego nie mam.

Dinamo+Steaua+Partizan.

oraz już bardziej hardkorowo

Sparta+Roma+Mettalurg+Cluj

felipe 20.08.2009 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luki (Post 781319)
Zastanawiam się nad takim czwartkowo-piątkowym

Kosice-Roma 2
Arka-Wisła 2

Roma raczej spokojnie, Koszyce mają problem z ciułaniem punktów nawet w swojej lidze.
Na Wisłę mimo wszystko natomiast bym nie wyłożył swoich pieniędzy ;) Już nie te czasy, gdy krakowian obstawiało się w ciemno, ponadto w Gdyni gra się ciężko.

Jaroo1 20.08.2009 09:59

Benfica Lissabon - Vorskla-Naftohaz Poltava 1
Everton FC - SK Sigma Olomouc 1
FC Twente Enschede - FK Karabakh 1
Fulham FC - Amkar Perm 1
Galatasaray - FC Levadia Tallinn 1
Genoa CFC - Odense BK 1
SS Lazio Roma - IF Elfsborg 1

troche ryzykowne bo az 7 meczow ale coz moze sie uda
za 10 zł do wygrania 54

bartek89TS 20.08.2009 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 781405)
Benfica Lissabon - Vorskla-Naftohaz Poltava 1
Everton FC - SK Sigma Olomouc 1
FC Twente Enschede - FK Karabakh 1
Fulham FC - Amkar Perm 1
Galatasaray - FC Levadia Tallinn 1
Genoa CFC - Odense BK 1
SS Lazio Roma - IF Elfsborg 1

troche ryzykowne bo az 7 meczow ale coz moze sie uda
za 10 zł do wygrania 54

To ja jeszcze lepiej:D Ide na hardcore:) 13 meczy:-D

Koszyce-AS Roma 2
PAOK S.-Heerenveen 1
St.Bukareszt-St.Patricks 1
D.Bukareszt-Liberec 1
Twente-FK Karabach 1
Benfica-Poltava 1
Galatasaray-Levadia Talli 1
Lazio Rzym-Elfsborg 1
Ajax-Slovan 1
Bremen-Aktobe 1
Everton-Olomouc 1
Fulham-Perm 1
Bilbao-Tromso 1

za 2zł, do wygrania 75
(wczorajsze mecze LM spier..... mi 3 kupony:evil:)

bula1010 20.08.2009 14:07

siema na dziś 2 kupony:

1:
MFK Kosice - AS Roma 1:0 typ 2
Bnei Yehuda Tel Aviv - PSV Eindhoven 2
Guingamp - Hamburger SV 2
Breda - CF Villarreal 2
Rapid Wien - Aston Villa 2
Baku - FC Basel 2

kurs 25.96 za 4zł do wygrania 103.27zł

2:
FC Sion - Fenerbahce 2
FC Vaslui - AEK Athen 2
Lech Poznan - Club Brugge 1
Stabaek IF - CF Valencia 2
Nacional Madeira - Zenit 2

kurs 21.58 za 5zł do wygrania 105.37.zł

3:
Lech Poznan - Club Brugge 1
SK Rapid Wien - Aston Villa 2
Stabaek IF - CF Valencia 2
Breda - CF Villarreal 2
Bnei Yehuda Tel Aviv - PSV Eindhoven 2
Guingamp - Hamburger SV 2

kurs 21.03 za 5zł do wygrania 105zł

NowaHutaWNH 20.08.2009 14:49

Bnei Yehuda Tel Aviv - PSV Eindhoven 2
FC Sion - Fenerbahce 2
Lech Poznan - Club Brugge 1
SK Rapid Wien - Aston Villa 2
Stabaek IF - CF Valencia 2

stawka 5 zł ewentualna wygrana 67 zł

Wisła V 20.08.2009 15:12

to ja na dzisiaj 6 zdarzeń;)

stabek-valencia 2 1.70
twente-fk qarabaq 1 1.22
sivaspor-szachtar d. 2 2.15
genoa-odense 1 1.55
bilbao-tromsoe 1 1.30
guingamp-HSV 2 1.67


za 4zl zakladana wygrana 54zl

komentarze mile widziane;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl