Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Mario Nh 06.03.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1060721)
Mariusz wraca do dawnej formy , wyraźnie lepsza dyspozycja była tylko chwilowa i możemy się cieszyć ,że nie zdecydował się przedłużyć z nami kontraktu dzięki czemu mogliśmy pozyskać bardzo pewnego Pareiko .

Szkoda, ze nie zapisałem postów użytkowników zarejestrowanych jeszcze przed 2005 rokiem.
Takich interwencji jak Pawełka w ostatniej rundzie mieliśmy już więcej nie oglądać.
Tak, zwolennikom Mariuszka musi być teraz nieźle łyso.

dj_ibutti 06.03.2011 12:44

A mi nie jest łyso. Uważam, że błąd popełnił tylko przy dośrodkowaniu, które wypluł. Błędy zdarzają się każdemu. Na pozycji bramkarza je najbardziej widać. Pereiko też popełni jakiś głupi błąd, gwarantuje Wam.

Blaszczu16 06.03.2011 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1060745)
Teraz od razu na usta rzuca się to pytanie: Gdzie jesteście wielcy zwolennicy przedłużenia kontraktu z Pawełkiem po 3,5 rocznym kalectwie w bramce i jednej średniej rundzie??? Chwała, że w tym klubie ktoś myśli i nie zgodzili się na jego finansowe zachcianki, bo mielibyśmy kolejnego słabego grajka, który tylko kasę ciągnie.

Ja byłem wielkim orędownikiem przedłużenia kontraktu z Mariuszem. W tym spotkaniu cała Konya zagrała bardzo słabo, zresztą w 24 spotkaniach zgromadzili tylko 16 punktów i są przedostatnim zespołem w Super Lig. Oczywiście, że duży błąd Pawełka przy bramce na 0-2, ale bliźniaczo podobną akcją niedawno "popisał" się najlepszy nasz zawodnik na Mistrzostwach Świata w Niemczech i na EURO 2008, więc z tym gnojeniem Pawełka bym nie przesadzał. W jednej akcji na tym skrócie świetnie interweniował, więc to nie jest tak, że Mariusz jest zupełną łamagą.

Jednej średniej rundzie? Ty oglądałeś jakikolwiek mecz w rundzie jesiennej Wisły w lidze? Tylko z Ruchem zawinił, w pozostałych spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Powiem więcej, to był najlepszy bramkarz jesienią w Ekstraklasie, tylko że większość dzieliła jego dokonania przez 2, mając w pamięci błędy z przeszłości.

Nie mniej jednak na chwilę obecną jestem w pełni zadowolony z Sergieja Pareiki. Świetny bramkarz, dla mnie jak dotychczas najlepszy zimowy zakup w Wiśle.

Mario Nh 06.03.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1060789)
A mi nie jest łyso. Uważam, że błąd popełnił tylko przy dośrodkowaniu, które wypluł. Błędy zdarzają się każdemu. Na pozycji bramkarza je najbardziej widać. Pereiko też popełni jakiś głupi błąd, gwarantuje Wam.

Na pewno, ale przynajmniej w 99 innych sytuacjach zachowa się jak należy, nie jak Mariuszek przy bramce m.in. w Poznaniu.

Jagul 06.03.2011 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1060791)
Jednej średniej rundzie? Ty oglądałeś jakikolwiek mecz w rundzie jesiennej Wisły w lidze? Tylko z Ruchem zawinił, w pozostałych spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Powiem więcej, to był najlepszy bramkarz jesienią w Ekstraklasie, tylko że większość dzieliła jego dokonania przez 2, mając w pamięci błędy z przeszłości.

A co on niby takiego zrobił?? Obronił parę strzałów kiedy piłka w niego leciała?? Chyba od tego jest bramkarz. Dla mnie zawalił bramkę z Bełchatowem, Górnikiem, Ruchem oraz Lechią (ta Dawidowskiego). Oprócz tego w jego interwencjach było więcej farta niż umiejętności. Miał rundę konia bardzo fajnie ale to nigdy nie był bramkarz na Wisłę.

Piotrek87 06.03.2011 13:01

dokładnie. Ja nie rozumiem skąd taki "fenomen" Pawełka. Gość był 5 lat w Wiśle i powiedzmy sobie szczerze, że 4,5 roku zawodził. Ilość puszczonych przez niego z jego winy bramek była ogromna. Masę kuriozalnych błędów popełniał. Ostatnia runda w miarę mu wyszła ale co z tego? To tak jak Dawidowski u nas 5 lat nic nie grał a jedna runda w Lechii mu wyszła i co to zmienia? Tym tokiem rozumowania to i Dawid wielki piłkarz i mogliśmy z nim przedłużyć kontakt.

Titto 06.03.2011 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mulda (Post 1060659)

Niesamowite jak bardzo można się stoczyć...
Nie uważam, żeby Kmiecik był jakimś dobrym zawodnikiem nawet jak na Polskie warunki, ale moim zdaniem nie jest, aż tak słaby, żeby grać w 4 lidze...
Wydaje mi się, że gość ma potencjał na grę w 1,2 lidze.

Blaszczu16 06.03.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Piotrek87 (Post 1060806)
dokładnie. Ja nie rozumiem skąd taki "fenomen" Pawełka. Gość był 5 lat w Wiśle i powiedzmy sobie szczerze, że 4,5 roku zawodził. Ilość puszczonych przez niego z jego winy bramek była ogromna. Masę kuriozalnych błędów popełniał. Ostatnia runda w miarę mu wyszła ale co z tego? To tak jak Dawidowski u nas 5 lat nic nie grał a jedna runda w Lechii mu wyszła i co to zmienia? Tym tokiem rozumowania to i Dawid wielki piłkarz i mogliśmy z nim przedłużyć kontakt.

Nie, oczywiście nic to Wiśle nie dało, że był pewnym punktem drużyny jesienią, nic a nic:rotfl:. A teraz na poważnie, między innymi gdyby nie on to nie mielibyśmy 3 pkt. straty do Jagi tylko dużo więcej po rundzie jesiennej, ale możemy tak długo dyskutować, a nikt nie przekona do swoich racji drugą osobę.

Piotrek87 06.03.2011 13:17

ta o te, że zawalił bramki z Bełchatowem, Górnikiem, Ruchem oraz Lechią to już nie pamiętasz w tej niby udanej rundzie?Ale racja jak na Pawełka to sukces, że tylko w 4 meczach coś zawalił a i fucka też nie pokazał do kibiców. Racja w takim razie zgodzę się, że to była bardzo udana runda dla niego bez spektakularnych wpadek xd. Dla mnie przy przedłużaniu kontraktu liczy się całokształt i nie wierzyłem w to, że Pawełek utrzyma wysoką formę dłużej. Wychodzi jednak na rację tych co nie są za Pawełkiem popatrz na jego interwencje w Turcji. Słuchaj policz ile punktów przez niego straciliśmy i ile było kompropitujących interwencji przez 5 lat jego pobytu w Wiśle a ile meczy wybronił. Ja jeszcze zauważyłem jedna sprawa. Jak bronił Pawełek to obrońcy rzadko podawali do bramkarza widać to było i wielu komentatorów to podkreślało. Teraz jak jest Pareiko to obrońcy spokojnie podają do bramkarza tak jak wszędzie to się robi.

JrQ- 06.03.2011 13:19

nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola
tak było zawsze, nawet w ostatniej rundzie, gdzie wg Was bronił "fantastycznie"

Piotrek87 06.03.2011 13:23

dokładnie JrQ- niestety Pawełek tak ma, że raz na jakiś czas wpuści spektakularną szmatę i zawsze tak było i pewnie mu tak zostanie.

Saimoz 06.03.2011 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1060821)
nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola


ten wlasnie jeden babol na 5 meczow dyskwalifikuje go jako dobrego bramkarza .... dobry bramkarz puszcza babola raz na 5 sezonow

eye63 06.03.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saimoz (Post 1060824)
ten wlasnie jeden babol na 5 meczow dyskwalifikuje go jako dobrego bramkarza .... dobry bramkarz puszcza babola raz na 5 sezonow

Ja bym to inaczej określił i próbował się domyślić - skąd te "babole" się biorą. Myślałem, że poprzednia runda Pawełka w Wiśle to była zasługa opuszczenia sztabu szkoleniowego przez Jacusia Kazimierskiego. Stwierdziłem, że Pawełek wreszcie pokazuje swoje solidne umiejętności, no i całkiem niezły z niego bramkarz.

Okazuje się, że nie - i zawsze będzie tylko średniakiem, zdecydowanie za słabym na Wisłę. Dlaczego? Bo jest bardzo słaby psychicznie. To jego największa wada. Po puszczeniu "szmaty" bramkarz może się załamać, wziąć w garść i grać dużo lepiej, nie popełniając błędów lub kompletnie nic się nie nauczyć. Pawełek niestety, z powodu swojej psychiki podejrzewam, za bardzo denerwuje się w bramce i wystarcza drobne niepowodzenie, żeby stracił nad sobą panowanie, a wtedy mnoży błędy, przeplatając je jednak z dobrymi interwencjami.

I umówmy się, dopóki Pawełek nie będzie stabilny psychicznie, dopóty mniejsze lub większe błędy będą mu się często przydarzać. Wątpię, że kiedyś uda mu się tę sytuację opanować, ale kto wie - a nuż jak będzie miał 34 lata, to też będzie "wymiatał" jak Pareiko.

ciesla093 06.03.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1060821)
nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola
tak było zawsze, nawet w ostatniej rundzie, gdzie wg Was bronił "fantastycznie"

Takiego bramkarza jak Pawełek to mamy w A-klasowym klubie, a nawet mógłbym się kłócić który jest lepszy... Mówię poważnie, ale to nie oznacza że ten bramkarz z A-klasy jest wybitny, to znaczy że Pawełek trafił tam, gdzie go nigdy nie powinno być, czyli do Wisełki. Nie sztuką jest bronić to co można, tylko bronić coś co musi znaleść się w bramcę i do tego nie puszczać ,,pawełków"

skeba 06.03.2011 14:40

No trudno, nie chciał grać w Wiśle kolejnego sezonu, wybrał Turcję. Żeby mu się tylko czkawką nie odbiła.

Blaszczu16 06.03.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1060861)

A teraz przeczytaj od początku całą stronę...

JohnnyH 06.03.2011 15:00

Z dedykacją dla Lysego....największego miłośnika "talentu" Mariuszka :D

krzywy 06.03.2011 18:19

Trabzonspor od 18 gra na wyjeździe z Besiktasem na razie 0:0 w wyjściowej 11 Pietia i Głowa

JackDaniels 06.03.2011 21:09

Besiktas przegrał z Trabzonem 1-2 cale spotkanie zagrał Arek i Piotrek ! Od 43 minuty Trabzonspor grał w dziesięciu

westersyl 10.03.2011 20:55

PSV na własnym stadionie zremisowało z Rangersami 0:0
Marcelo z "Wizla Krakow" zagrał całe spotkanie i to on miał dwie najgodniejsze sytuacje w całym meczu. Niestety obie spartolił. Raz dostał piłkę na głowę to nie trafił, może dlatego że przeszkodził mu trochę kolega z drużny. Natomiast dla drugiej sytuacji już usprawiedliwienia nie ma, u nas taką sytuacje wykorzystałby zamkniętymi oczami. Kompletnie nie obstawiony również dostał piłkę na głowę, strzela obok bramki z dosyć bliskiej odległości.

JrQ- 10.03.2011 21:53

Marcel robi(ł) za snajpera nie tylko u nas :D
oj będą z niego ludzie

gianbuffon 12.03.2011 22:43

12.03.2011. 18:00
Trabzonspor 1 - 0 Kasimpasaspor
W końcu od pierwszej minuty zagrali wszyscy byli Wiślacy. Paweł Brożek miał asystę przy bramce i zszedł w 58 min. Pozostała dwójka pełne 90 min.

rychu 13.03.2011 00:22

http://www.youtube.com/watch?v=bACGb8HVsXo - bramka dla Trabzonu. Fajna akcja ;) Piłka od Głowy do Pietii, ten do brata, wrzutka i ładna brameczka ;)

Natomiast wg soccerway to Piotr został zmieniony w 58, a nie Paweł

gianbuffon 13.03.2011 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rychu (Post 1063972)
http://www.youtube.com/watch?v=bACGb8HVsXo - bramka dla Trabzonu. Fajna akcja ;) Piłka od Głowy do Pietii, ten do brata, wrzutka i ładna brameczka ;)

Natomiast wg soccerway to Piotr został zmieniony w 58, a nie Paweł

Ja info brałem stąd
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=6767#Icerik

fantom chicago 13.03.2011 01:59

W piatek usiadlem i sprawdzilem wyniki nejakiego tureckiego klubu do ktorego odszedl nasz byly bramkarz( z tych paru lat zagral tylko dobre pol sezonu , choc z reka na sercu chyba bylem z niewielu gosci , ktory w niego wierzyl), i oprocz dwoch bezbramkowych remisow , pozostale piec spotkan dostawali w dupe. Nie chce krakac , alenasz obecny bramkarz jest chyba najlepszy od czasow..( nie , nie bede pisal Bobrowicza - caly czas mam w pamieci tamten mecz...)

dj_ibutti 13.03.2011 09:33

Bo mają najgorszą obronę w lidze? Która w zasadzie nie stwarza większej presji niż pachołki? Nie tylko bramkarz odpowiada za stracone gole...

IncognitoTSW 13.03.2011 11:47

"Głowa" obchodzi dzisiaj 32 urodziny, życzę jak najmniej kontuzji i żeby utrzymywał się w formie jeszcze przez parę lat !

PvD 16.03.2011 22:47

Wiślak "Błaszczu" pomaga

Piłkarz Borussi Dortmund reprezentant Polski,były piłkarz Białej Gwiazdy Kuba Błaszczykowski przekazał na licytację swoją orginalną koszulkę w której wystąpił w meczu BVB - Schalke 04.

Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie 10 miesięcznej Lilianki., Lilianka wymaga leczenia operacyjnego z powodu wrodzonej wady serca w postaci ubytku międzyprzedsionkowego typu sinus venosus oraz częściowego nieprawidłowego spływu żył płucnych.

LICYTACJA

Przy każdej okazji należy podkreślić, że Kuba to prawdziwy Wiślak, który nie zapomina o kibicach z Reymonta 22.

Bardzo serdecznie zachęcamy do licytacji!!!

flamengista 16.03.2011 23:12

Warto wspomnieć, że dzisiaj Darek Łatka zachował się co najmniej przyzwoicie. Nie dość, że zagrał dobre zawody to jeszcze w ważnym momencie "wiślackość" dała znać o sobie. Szkoda dla nas, że nie wykorzystaliśmy prezentu. Choć z drugiej strony - lepiej dla Darka, bo swojaka nikt nie będzie pamiętał.

domenica90 16.03.2011 23:28

Szczególnie, że to nie on go strzelił...

flamengista 17.03.2011 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domenica90 (Post 1066077)
Szczególnie, że to nie on go strzelił...

W powtórkach wydawało się, że kto inny ale stacja TVP Sport podała jego jako autora gola.

Oczywiście dopuszczam możliwość, że to oni się pomylili - poziom transmisji był bliski dna.

murray 17.03.2011 20:12

http://www.weszlo.com/news/6499

Wywiad z Konradem.
Dodam, że świetny.
Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego.

Wojtas 18.03.2011 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1066473)
http://www.weszlo.com/news/6499

Wywiad z Konradem.
Dodam, że świetny.
Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego.



Goly to super gosc,taka szkoda ze te kontuzje tak mu zakonczyly kariere,ale w pilkarz musi miec i taka opcje w tym zawodzie.

Powodzenia Konrad

AYALA 18.03.2011 13:43

Henia zwolnili z Kavali
http://www.90minut.pl/news/150/news1...-z-Kavali.html

tomasz_19 18.03.2011 21:30

Żieńczuk gra i strzela dziś na Lamp Nou :D

buczo1985 18.03.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1066698)

A w temacie "Ekstraklasa" ktoś tam już krakał, że może niedługo zobaczymy Henia na ławce w polskiej lidze :) No chyba, że już ostatecznie wybierze się na zasłużoną emeryturę...

cassius31krakow 19.03.2011 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1066857)
Żieńczuk gra i strzela dziś na Lamp Nou :D


raczej: Old Trafo
:rotfl:

IncognitoTSW 20.03.2011 16:07

Marcelo tradycyjnie dziś w 1 składzie w meczu PSV z Utrechtem

emailowiec 20.03.2011 16:12

Ja mam takie małe pytanie - czy Mirek Szymkowiak komentował już mecze w C+ czy ten dzisiejszy GKS - Legia to jego debiut "w kabinie"? ;) Nie chodzi mi oczywiście o rolę "latającego" reportera.

szprotson 21.03.2011 16:46

Piotr Brożek i Arek Głowacki po 90 minut w pierwszym składzie Trabzonu przeciwko GENÇLERBIRLIĞI. Paweł wszedł na ostatnie 8 minut


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl