Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Donki 16.11.2010 20:07

Ja pierdziele jeszcze nam Arboledy w kadrze potrzeba :-/

Sylwek1906 16.11.2010 20:24

Jak ten pajac bedzie grał w Reprezentacji Mojego Kraju już nigdy w życiu nie oglądne meczu Polski,
Polska dla Polaków, rodowitych Polaków, wystarczył taki Roger. I nie chodzi mi tu o to, że jeden grał
w Legii a drugi gra w Lechu. Po prostu jeśli chcą sie jakoś rozwijać to trzeba przeboleć kilka lat słabej
gry a nie dawać obywatelstwo byle pajacowi żeby zagrał 3 mecze na Euro czy Mistrzostwach Św.

dj_ibutti 16.11.2010 21:42

Tyle, że Ajbojeda może legalnie ubiegać sie o obywatelstwo polskie... tak czy siak jak on zagra w kadrze to .......ę tą reprezentację i kibicuję Serbom.

flamengista 16.11.2010 21:44

Ja nawet nie jestem przeciwnikiem Borysiuka w kadrze. Obiektywnie patrząc: jeśli 19-letni polski piłkarz gra na pozycji defensywnego pomocnika i ma pewny plac w Legii, to jest poważnym kandydatem do gry w reprezentacji (BTW: gdyby u nas Wilk wywalczył sobie pewny plac, byłoby podobnie). Akurat na tej pozycji reprezentacja ma problemy, więc czemu nie. Do tego Borysiuk nie grał źle w lidze ostatnimi czasy.

Natomiast sam kontekst powołania jest tragikomiczny. Gdyby Smuda powołał Borysiuka od razu, nic by się nie stało. Ale nie, on powołał go po laniu w Krakowie, po meczu w którym Legia nie istniała jako zespół. W meczu, w którym stał i patrzył się na 30-metrowe ułańskie rajdy Małeckiego. W meczu, w którym Sobolewski go upokorzył.

Dla mnie jest to po prostu... dziwne.

PS.
Cytat:

To zawodnik, na którego w każdej chwili można liczyć, na pewno wzmocniłby naszą defensywę
:shock: A przecież jeszcze rok temu Smuda mówił coś wręcz przeciwnego!

Marcin_fan 16.11.2010 21:47

dj_ibutti: dlaczego akurat Serbom ??:)

dj_ibutti 16.11.2010 21:55

W Serbii jest fajny poziom kibicowania + mają twarde, prawicowe poglądy + w kadrze mają samych Serbów (chyba że coś się zmieniło?). Ogólnie ich lubię ;)

szczepanwislak 16.11.2010 22:08

Co do Arboledy to raczej nie... A temat ze Smolarkiem i Borysiukiem to chyba awaria Smudy na to , że nie ma kogo powołać kto by wg niego był w formie na kadrę. Sam Ebi powiedział selekcjonerowi aby ten go teraz nie brał pod uwagę na ten mecz ale Franz się nie ugiął. I Szkoda tylko , że jutro Drogba i Kalou nie zagrają...

Titto 17.11.2010 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1012572)
W Serbii jest fajny poziom kibicowania + mają twarde, prawicowe poglądy + w kadrze mają samych Serbów (chyba że coś się zmieniło?). Ogólnie ich lubię ;)

Fajny poziom kibicowania? W Serbii jedynie 3 kluby kibicowsko stoją na wysokim poziomie jest to oczywiście Partizan, Crvena Zvezda i Vojvodinia w innych serbskich klubach na mecze przychodzi 200,300 osób. Ogółem to u nas jest zdecydowanie lepszy poziom kibicowania.

For_FuN_ 17.11.2010 15:02

Panie Lato, moze pan wyda zakaz publicznego wypowiadania sie Smudzie?? Bo co ten czlowiek opowiada, to sie w glowie nie miesci.

Co do dzisiejszego meczu, to WKS powinien gladko sobie z nami poradzic(chociaz zastrzegam, ze nie wiem w jakim skladzie wystapia).

Titto 17.11.2010 15:13

Zajebi*cie 71 miejsce w rankingu. Najgorsze w historii reprezentacji polski. Franka trzeba dyscyplinarnie wypierd*lić bo hańby nasz kraj. Smuda zostanie do Euro2012 i wtedy pewne jest że nasza reprezentacji się skompromituje.

Aero 17.11.2010 15:18

Ale .......isz. Do EURO 2012 możemy grać tylko i wyłącznie mecze towarzyskie, które są punktowane znacznie niżej, niż choćby te eliminacyjne. Nie mieliśmy absolutnie żadnych szans na awans w rankingu FIFA, a kadrę Smuda przejął w momencie, gdy byliśmy bodajże w okolicach czterdziestego miejsca. Jedyną naszą szansą na utrzymanie się tam było granie tylko i wyłącznie z przeciwnikami pokroju Izraela, Szwajcarii i wygrywanie tych meczów.

arti 17.11.2010 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aero (Post 1012751)
Ale .......isz. Do EURO 2012 możemy grać tylko i wyłącznie mecze towarzyskie, które są punktowane znacznie niżej, niż choćby te eliminacyjne. Nie mieliśmy absolutnie żadnych szans na awans w rankingu FIFA, a kadrę Smuda przejął w momencie, gdy byliśmy bodajże w okolicach czterdziestego miejsca. Jedyną naszą szansą na utrzymanie się tam było granie tylko i wyłącznie z przeciwnikami pokroju Izraela, Szwajcarii i wygrywanie tych meczów.

Ale my spadamy na pysk, a nie jesteśmy na tej samej pozycji. Jak będziemy dostawać manto od wszystkich ew. jakiś remisik od czasu do czasu na wycieczce do usa to będzie tak dalej.
Nie łapmy się na bełkot Smudy, że rankingi g.wno warte bo spadanie na pysk w tym rankingu jest głównie dlatego, że dostajemy w d.pę od prawie każdego, a nie bo ktoś nas nie lubi.

Titto 17.11.2010 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aero (Post 1012751)
Ale .......isz. Do EURO 2012 możemy grać tylko i wyłącznie mecze towarzyskie, które są punktowane znacznie niżej, niż choćby te eliminacyjne. Nie mieliśmy absolutnie żadnych szans na awans w rankingu FIFA, a kadrę Smuda przejął w momencie, gdy byliśmy bodajże w okolicach czterdziestego miejsca. Jedyną naszą szansą na utrzymanie się tam było granie tylko i wyłącznie z przeciwnikami pokroju Izraela, Szwajcarii i wygrywanie tych meczów.

Nie chodzi mi o samo miejsce w rankingu, ale wyniki jakie odnosi kadra. Zremisowaliśmy ze słabiutkim Ekwadorem przegraliśmy z Kamerunem, który praktycznie nie miał trenera z Hiszpanią przegraliśmy 6:0 i była to najwyższa porażka od lat.

sportnh 17.11.2010 15:48

Wyjściowy skład Polski na mecz z WKS wg TVP Sport: Fabiański - Sadlok, Wojtkowiak, Jodłowiec, Piszczek - Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowski
zenada.

emjot 17.11.2010 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1012759)
Wyjściowy skład Polski na mecz z WKS wg TVP Sport: Fabiański - Sadlok, Wojtkowiak, Jodłowiec, Piszczek - Matuszczyk, Murawski, Obraniak, Mierzejewski, Błaszczykowski - Lewandowski
zenada.

dlaczego od razu żenada
mam nadzieję że Brożek w ogóle nie wyjdzie na boisko bo jeszcze by się połamał i dopiero byłby problem...
a repra...
a kij z reprą

Titto 17.11.2010 16:19

Sadlok, Wojtkowiak, Jodłowiec?
:>:-):):-D:D:lol::rotfl::evil:
Szkoda słów...

Filippo123321 17.11.2010 16:20

To moze powiedz kogo innego widzisz teraz w kadrze? Glika, Pietrasiaka?

For_FuN_ 17.11.2010 16:22

Sadlok, Wojtkowiak i Jodlowiec "zasluzyli" sobie na powolania super forma :D. Nie mowie juz o Mierzejewskim, na ktorego w kadrze nie moge patrzec(bo to inny poziom, a nie liga polska).

WiślakMyślenice 17.11.2010 16:30

Panowie i Panie.

Akurat na mecze naszej reprezentacji i Wisły wchodzą mi typy dokładnych wyników.

Zatem wróżbita Krzysztof (nie mylić z Maciejem) przewiduje 4 do jaja dla WKS-u.

2 bramki Din Dane Zokora Toure (nie widziałem czy miał we śnie Yaya czy też nie)

Amen.

fialo 17.11.2010 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1012778)
Panowie i Panie.

Akurat na mecze naszej reprezentacji i Wisły wchodzą mi typy dokładnych wyników.

Zatem wróżbita Krzysztof (nie mylić z Maciejem) przewiduje 4 do jaja dla WKS-u.

2 Drogba, po jednej Kalou i Zokora.

Amen.

Szkoda tylko, że Drogba z Kalou zostali w domu :lol:

Ja na reprezentację już dawno położyłem lachę. Mam ich gdzieś. Nie interesuje mnie to ani trochę.

Titto 17.11.2010 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1012778)
Panowie i Panie.

Akurat na mecze naszej reprezentacji i Wisły wchodzą mi typy dokładnych wyników.

Zatem wróżbita Krzysztof (nie mylić z Maciejem) przewiduje 4 do jaja dla WKS-u.

2 Drogba, po jednej Kalou i Zokora.

Amen.

Drogba i Kalou nie zagrają.

Amen.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 1012771)
To moze powiedz kogo innego widzisz teraz w kadrze? Glika, Pietrasiaka?

Ja widziałbym reprezentacje w takim zestawieniu w defensywie.
http://this11.com/boards/1290007975701279.jpg

emj10 17.11.2010 19:02

Titto czegoś Ty się najadł? Wołąkiewicz, Bąk?

IncognitoTSW 17.11.2010 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 1012771)
To moze powiedz kogo innego widzisz teraz w kadrze? Glika, Pietrasiaka?

Może nie od razu tu i teraz, ale po wyleczeniu wszystkich urazów można by sklecić taką obronę:
Lewa strona : Boenisch
Środek : Głowacki, Bosacki
Prawa : Piszczek

cinekw 17.11.2010 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 1012833)
Może nie od razu tu i teraz, ale po wyleczeniu wszystkich urazów można by sklecić taką obronę:
Lewa strona : Boenisch
Środek : Głowacki, Bosacki
Prawa : Piszczek

Bosacki za stary na repre, nie mam drugiego kandydata tutaj, szkoda też że Glowa czesto ma kontuzje, przynajmniej ostatnio

tofik 17.11.2010 19:15

Zna ktoś skład WKS ?

IncognitoTSW 17.11.2010 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1012836)
Bosacki za stary na repre, nie mam drugiego kandydata tutaj, szkoda też że Glowa czesto ma kontuzje, przynajmniej ostatnio

Tylko pytanie czy stary, wciąż szybki Bosacki nie jest lepszy od Glika czy Sadloka?

nbp 17.11.2010 19:28

Panowie, mecze naszych grajków można obstawiać w ciemno na korzyść naszych rywali. Jaki by ten przeciwnik nie był, kasę można kosić równo.

Czytałem posty Pana_Premiera w dziale bukmacherki i już wiem trochę więcej o bukmacherach i o tym jak zarabiają.

Ale mimo wszystko kurs 2.80 na wygraną Polski i AŻ 2.40 na WKS - to można nieźle zarobić na obstawieniu murzynów.

Titto 17.11.2010 20:51

Gol, niesamowite.:shock:

felipe 17.11.2010 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1012879)
Gol, niesamowite.:shock:

Lewandowskiemu Poznań służy.
Gol ładny :)

63624 17.11.2010 21:04

Lewandowskiemu przygotowanie fizyczne w Borussii służy, udaje mu się nawet odzyskać piłkę na połowie rywala i nie przewraca się już tak często jak miał w zwyczaju. Niemcy umieją ciosać polskie drewno.:)
Smuda powinien Kloppa całować po rękach, że mu Piszczka, Błaszczykowskiego i Lewandowskiego tak przygotował.:-p Bez nich byśmy w ogóle w tej kadrze nikogo nie mieli.

Titto 17.11.2010 21:08

@Filippo
Widzisz, mówiłem że to zestawienie obrony to pomyłka.
Jodłowiec, Sadlok, Wojtkowiak grają fatalnie.

Marcin_fan 17.11.2010 21:12

63624: dokładnie, teraz Lewandowski potrafi porządnie zastawić sie i juz go tak łatwo nie przewracaja... narazie obiecująco wygląda...

Titto 17.11.2010 21:18

No i Sadlok...
Co ten kiepski kopacz robi w reprezentacji?

Kamson 17.11.2010 21:18

Jeb*ny Szpakowski przed końcowym gwizdkiem pie*doli, że prowadzimy do przerwy. Pomyślałem sobie "nie mów hop dziadu". I co? Gervinho :)

emj10 17.11.2010 21:19

Mam nadzieje, ze to ostatni mecz Wojtkowiaka w kadrze.

mic 17.11.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1012898)
Jeb*ny Szpakowski przed końcowym gwizdkiem pie*doli, że prowadzimy do przerwy. Pomyślałem sobie "nie mów hop dziadu". I co? Gervinho :)

Nasi stracili bramke i dlatego Szapkowski jest jebany ? :shock:

gigant 17.11.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1012898)
Jeb*ny Szpakowski przed końcowym gwizdkiem pie*doli, że prowadzimy do przerwy. Pomyślałem sobie "nie mów hop dziadu". I co? Gervinho :)

Podobnie jak Węgrzyn w derbach, a za chwilę ZONK.

63624 17.11.2010 21:22

Drużyny Smudy od lat mają tak samo, grać w obronie nie umieją. Ostatnia minuta to potwierdziła. W ataku to jeszcze jako tako wygląda, ale defensywa to jest dramat. Chyba tylko szarże w stylu polskiej husarii coś tam na EURO nam dadzą, bo jak nie mamy piłki to jest chaos i popłoch.:-P

aNouc 17.11.2010 21:22

Szpakowski znów mnie rozpierdala z tym swoim tygodnikiem kibica :lol:
Dobre było też z tą atmosferą a potem z nowymi stadionami porównując je do filharmonii, filharmonia to całkiem co innego od tego co jest na stadionie w Poznaniu Panie Darku

co do meczu to gol z dupy, po zdecydowanej dominacji WKS, WKS po golu momentalnie przydzumiony z pytaniem w głowach "Polska nam gola strzeliła? :shock:" , przez co sporo akcji na wiwat, powoli się chyba otrząsają. Czekamy na drugą wyliczankę tygodnika kibica

Donki 17.11.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1012887)
Lewandowskiemu przygotowanie fizyczne w Borussii służy, udaje mu się nawet odzyskać piłkę na połowie rywala i nie przewraca się już tak często jak miał w zwyczaju. Niemcy umieją ciosać polskie drewno.:)
Smuda powinien Kloppa całować po rękach, że mu Piszczka, Błaszczykowskiego i Lewandowskiego tak przygotował.:-p Bez nich byśmy w ogóle w tej kadrze nikogo nie mieli.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1012893)
63624: dokładnie, teraz Lewandowski potrafi porządnie zastawić sie i juz go tak łatwo nie przewracaja... narazie obiecująco wygląda...

Panowie czy wy oglądacie Lewandowskiego w bundeslidze ?

Lewandowski to dalej drewno, nie ma sie co podniecac :-p
Czy to czasem nie pan Smuda mówił, że u niego bedą grali tylko Ci którzy grają w klubie ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl