Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

brylant17 16.07.2014 13:20

A Biała Gwiazda dalej będzie wszywana ?

huberix 16.07.2014 13:26

Ta Biedronke mozna by lekko zmodernizowac. Usunac zolte tlo, zmienic kolor i lekko czcionke napisu ''Biedronka'' i bedzie wygladalo elegancko :P

Wojtas 16.07.2014 15:35

Biedrona ,Ferrari cokolwiek,byle dobrze zaplacili:)

wislak2214 16.07.2014 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1367988)
Ta Biedronke mozna by lekko zmodernizowac. Usunac zolte tlo, zmienic kolor i lekko czcionke napisu ''Biedronka'' i bedzie wygladalo elegancko :P

Dziecko.... i co jeszcze? może stonke zamiast biedronki , co Ty masz za problemy , ciesz się , że w ogóle ktoś sie nami (chyba) zainteresował.

63.5 Kg 16.07.2014 16:00

Mowia ze jak Biedronka to ma być 3 mln ...

PhantomRanger 16.07.2014 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1368015)
Biedrona ,Ferrari cokolwiek,byle dobrze zaplacili:)

Nie wiem czy chciałbyś powrotu na koszulki Unimila. Co do samych koszulek to wydaje mnie się, że te od Nike były lepsze niż te od adidasa.

PS. Ferrari to nie miało/ nie ma swojej linii kosmetyków ? Kiedyś coś takiego widziałem. Dla włoskiego koncernu o światowej marce nawet 1 mln euro na reklamę w polskiej lidze to dla nich nic. Więc nie obraziłbym się gdyby to właśnie oni byli :)

MiroPL 16.07.2014 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1367978)
nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)

Reprezentacja też ma Biedronkę. :P

Alonso19 16.07.2014 22:30

Wystarczyłoby aby Biedronka dała sam napis na koszulce i styknie.

Reserve 17.07.2014 01:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1368115)
Wystarczyłoby aby Biedronka dała sam napis na koszulce i styknie.

....a, czytając takie posty nóż w kieszeni się otwiera.

POTENCJALNY sponsor, który ma wyłożyć 3 mln zł na sponsoring ma głęboko w dupie, czy logo będzie dobrze pasowało z koszulką. Daje kasę - jest logo. Oryginalne. Nie zmienione. Koniec, kropka.

MiroPL 17.07.2014 19:28

Kiedyś Jagiellonia miała sponsora Milko, czy jakoś tak i też to wyglądem nie pasowało.

głos z trybun 17.07.2014 21:41

Jutro startuje sezon a my znowu z Telefoniką na koszulkach ...

Wisła Kraków uznana marka w Polsce, 13 krotny Mistrz Polski, reprezentant Polski przez długie lata w europejskich pucharach w którym grało wielu reprezentantów kraju i od kliku lat nie możemy znaleźć sponsora który wyłoży około 2-3 mln zł ... Nawet za 1 mln zł nikt nie chce ? ...
Sam nie wiem co o tym myśleć :-/

Stelio 17.07.2014 21:48

Sponsora nie ma i nie będzie, w tym klubie wszystko kończy się na plotkach... Co rok kur... jego mac jest tylko jek zawodu... 0 transferów, żadnego sponsora, fatalna sytuacja finansowa, dno i wodorosty, ja już nie wierzę że cokolwiek w tym klubie się poprawi...

Alonso19 18.07.2014 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1368126)
....a, czytając takie posty nóż w kieszeni się otwiera.

POTENCJALNY sponsor, który ma wyłożyć 3 mln zł na sponsoring ma głęboko w dupie, czy logo będzie dobrze pasowało z koszulką. Daje kasę - jest logo. Oryginalne. Nie zmienione. Koniec, kropka.


I tu się mylisz, sponsor też czasem idzie na ustępstwa aby reklama jego firmy się lepiej prezentowała na koszulkach. Przykład? Fortuna i Legia gdzie ci pierwsi zrezygnowali z tła ochronnego aby logo lepiej się komponowało w koszulkę.
Drugi? Lechia podana wyżej, Lotos również zrezygnował z tła ochronnego, a na trzecim i bramkarskim stroju logo Lotosu jest całe białe choć sezon temu byłby tam paskudny biały pasek a dwa sezony, żółty. Podobnie zrobiła Energa i usunęła tło z wszystkich koszulek prócz wyjazdowej (choć i tam pewnie niedługo zniknie).
Trzeci? Choćby Boca Juniors i Citroen na rękawach, gdzie logo powinno być szaro-czarne (bo w końcu oryginalne, nie zmienione) a jest wersja z samą białą obwódką.
Czwarty? FibrLec w tym sezonie przystosowało swoje logo kolorystycznie tak aby pasowało do barw Boltonu.

Dlatego nie pisz, że sponsor ma to w dupie i tylko daje kasę.
Sam biały napis "Biedronka", ew. napis z żółtym tłem (tak jak jest na bandach gdy gra kadra) plus biedronka na rękawie i wydaje mi się, że by pasowało to do siebie.

WislaFan123 19.07.2014 13:43

Niby pierdoła ale... z jednej strony fajnie, że Wisła dostała stroje treningowe z najnowszej kolekcji Adidasa

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7162283137.jpg

Ale do ku*** jaki związek ma kolor czarny z naszy klubem? Już mi jakiś czas temu chodziło czy nie moglibyśmy mieć tych samych co Bayern - akurat ten błękitny bardzo zbliżony...

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hpho...48073343_o.jpg

PiVoSH92 19.07.2014 14:34

Bo zapewne Bayern ma umowę na wyłączność, jak każdy wielki klub.

P.S. - spodenki Bayernu pierwsza klasa, gdybyśmy mieli takie tylko niebieski i czerwony kolorami zamienić...

WislaFan123 19.07.2014 16:13

Ale nadal, jakiś odcień niebieskiego mogliby zrobić.. jak sie wcześniej zrobi to ustawić inny kolor na maszynie aż taki nie jest... Kwestia wywierania odpowiedniego nacisku na swojego sponsora, a jak nie to dogadać się np z innymi firmami, niekoniecznie gigantami jeszcze np Warrior, który mocno chce wchodzić na rynek europejski, żeby wyłącznościowo robił więcej niż tylko koszulki i getry pierwszej drużyny..

JacobCFC 20.07.2014 10:36

żałoba po tym co zrobił jacek, stąd ten czarny kolor...

kangurekm 20.07.2014 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaFan123 (Post 1368779)
Ale nadal, jakiś odcień niebieskiego mogliby zrobić.. jak sie wcześniej zrobi to ustawić inny kolor na maszynie aż taki nie jest... Kwestia wywierania odpowiedniego nacisku na swojego sponsora, a jak nie to dogadać się np z innymi firmami, niekoniecznie gigantami jeszcze np Warrior, który mocno chce wchodzić na rynek europejski, żeby wyłącznościowo robił więcej niż tylko koszulki i getry pierwszej drużyny..

Jeśli Warrior robiłby takie cuda jak dla Liverpoolu to uchowaj Boże od nich ;)

Mocny 23.07.2014 16:04

to jest projekt !!

http://pawelki.com/obrazek,4828.html

ABGwislakABG 23.07.2014 16:27

Ptaszki ćwierkają, że to dzisiejszy wyjazdowy strój Legii.

Kapcok7 27.07.2014 12:24

Takie spostrzeżenie.
http://files.tinypic.pl/i/00556/9l979pqd3rfw.png

PiVoSH92 27.07.2014 15:09

Oni nam 3 piłkarzy, my im stare stroje - dobry deal :P

R33 27.07.2014 16:04

O co w tym spostrzeżeniu chodzi? Na zdjęciu pokazany jest u nas 3 komplet który nie jest dedykowany, a jest zwyczajną masówką, tak więc nie widzę w tym nic dziwnego.

Kapcok7 28.07.2014 17:20

A napisał ktoś tu że coś jest dziwnego? Nie wiem czego Ty się doszukujesz, po prostu zauważyłem że nasz trzeci komplet jest identyczny jak pierwszy komplet Ruchu i tyle?

R33 28.07.2014 17:56

No tak samo jak zapewne wielu innych klubów które grają w adidasie i w barwach mają niebieski, tak więc takich spostrzeżeń jest mnóstwo. Na początku myślałem, że chodziło Ci o to, że my mamy niby dedykowane, a to samo ma Ruch, no ale już wiem, że nie.

Alonso19 28.07.2014 22:37

Trzecie stroje zazwyczaj są zwykłymi katalogami, ot wyjazdowy Ruchu sezon temu jako trzeci miało Nottingham Forest a w tym Panathinaikos (gdzie sezon temu mieli dedykowany). To normalnie jest.

MatMario 02.08.2014 17:24

W Futura park są koszulki Wisły, poprzedni model z kołnierzykiem za 69zl.

Wiec w miarę atrakcyjna cena. Kolor biały i czerwony. Rozmiary napewno xl i 2xl.

gypsy 22.08.2014 14:40

A wie ktoś czy te koszulki z poprzedniego sezonu są jeszcze w Futura Park? I czy są mniejsze rozmiary niż te, o których wspominał MatMario (S-ka mnie interesuje)?

Kapcok7 23.08.2014 09:50

Cudem będzie jeśli znajdziesz jeszcze L, o S to już nie ma mowy od spotkania z piłkarzami.

malaparte 11.09.2014 14:38

Czołem,

właśnie wróciłem ze sklepu, "dorzucili" sporo koszulek meczowych w kolorze białym, również M-ki i S-ki (69 PLN) , i trochę innej odzieży (dres pierwszej drużyny, bluzy polarowe).... pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl