![]() |
Oczywiscie nie mogło byc inaczej i w meczu LE Marcelo od 1 minuty na boisku - na razie 1-0 dla Lille.
|
Marcelo właśnie brameczke na 3-1 dla PSV strzelił. Oczywiście głową po wrzutce z rożnego :D
|
I Marcelo strzela bramke na 3-1 dla PSV :)
|
Brawo Marcelo... :)
|
Marcel już gola strzelił :) na razie 72 minuta i 3:1 dla PSV
Edit: Więcej was się przede mną wepchać nie mogło? :D |
Cytat:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10765 |
Dobrze że Marcelo wyjechał do Holandii... Lubię go jako nie tylko piłkarza, ale i człowieka, więc cieszę się że zamiast siedzieć teraz w Gdyni i martwić się czy rozegrany zostanie mecz to podbija europejskie boiska. Brawo Marcelo! :)
|
Marcelo nie ma problemu z aklimatyzacją. A co z Brożkami?
|
Zdjęcie Marcelo nawet wylądowało na głównej UEFA. Nie ma co, chłopak się promuje, a pośrednio promuje też i Wisłę. Może nie wśród kibiców, ale na pewno wśród piłkarzy- im lepiej rozwija się kariera Marcelo, tym większe szanse, że kolejna perełka z Brazylii trafi na R22. No i co by nie mówić, fajnie byłoby zobaczyć nawet eks-Wiślaka w koszulce canarinhos.
"Skrót skrótu" PSV - Lille Edit: faktycznie teraz są wywiady. Rano był półminutowy skrót ze wszystkimi bramkami, no cóż... |
|
Cytat:
|
http://www17.zippyshare.com/v/41448818/file.html bramka Marcelo wycięta ze skrótu.
Co prawda podobno to "były zawodnik warszawskiej Wisły", ale wkleję tutaj :) |
Cytat:
Hehe ''warszawska Wisła i Marcel''. Brawo dla tego pana... |
ale to nie Marcelo tylko Marcel :D:D może taki grał w Warszawie :P
|
Michael Thwaite - kangur gra u siebie i chyba nieźle mu idzie :-D
http://www.goldcoastunited.com.au/de...id=356&tid=282 http://www.a-league.com.au/site/_con...8173-Photo.jpg nawet Robbie Fowler trafił do Australii :D http://www.a-league.com.au/site/_con...7833-Photo.jpg |
Głowa od początku w składzie, Brożki zaczęły na ławce.
|
Głowa dwa razy z pustej bramki wybił
ale co innego chciałem napisac Trabzonspor gra z czwarta druzyna w tabeli o trudnej nazwie Poziom meczu moze poza taktyka to jest Bundesliga albo Ligue 1 za Turkami, po tym co dzis i wczoraj w Ekstraklasie zobaczylem, to my 100 lat jestemy |
Brawo Glowa !
"... ile Cie trzeba cenic ten tylko sie dowie, kto Cie stracil" Widzac jakie obecnie mamy problemy z obrona, nasz byly kapitan to prawdziwy skarb. Wart kazde pieniadze. |
bliźniaki chyba szybko wrócą z tureckiej przygody, jak Paweł nie zacznie strzelać goli to go trzymać nie będą a Piotrek to wogole musi sie postarać żeby szanse dostac.
|
Cytat:
|
Cytat:
Korzystniej prezentuje się tylko Lech (14) i Jaga (13) ale ekipa Probierza ma do rozegrania zaległy mecz ze Śląskiem. Wiadomo, defensywa szczelna, bo napastnicy w lidze w większości kiepscy, ale przynajmniej na chwilę obecną nie mamy powodów do niepokoju. Jaliens, Chavez i Bunoza na środku wystarczą nam w tym sezonie zarówno na PP jak i Ekstraklasę. |
Paweł dziś na boisku jakieś 20 minut, miałdobry początek kariery w Turcji, asysta w pucharze, ale teraz nie widoczny, a wiadomo jak żywiołowo reagują kibice w Turcji.
|
A Piotrek zagrał już w Trabzonie czy jeszcze nie? W oficjalnym meczu? Jeśli tak to ile meczów?
|
Cytat:
|
Brożki pojechały zrobić karierą, ale ich powrót do Wisełki chyba powoli staje się faktem. Już trenują sporo z drużyną i trener nie widzi ich w składzie, chyba ze satysfakcjonuje ich ławka rezerwowych...
|
Od razu wracać...a kto im tyle w Polsce zaoferuje ? :)
Tam jest konkurencja do miejsca w składzie. "Ziazia", Yilmaz i Bulut zdobywają bramki jak nie jeden to drugi. Są dłużej w drużynie więc normalne, że cieszą się większym zaufaniem trenera. Brożki może się przebiją jak ktoś z drużyny odejdzie po sezonie. Zresztą kontrakt mają nie na pół roku, tylko na pare lat. Kiedyś pograją :) |
http://www.90minut.pl/news/148/news1...arem-Perm.html
Wygląda na to, że Nikola nie będzie już grał w naszej lidze w tej rundzie. |
Sytuacja Brozkow byla dla mnie od poczatku "trudna" jesli chodzi o ich gre w pierwszym skladzie.
Wiadomo ze pieniadze i te sprawy ale oni obydwaj w formie sie raczej spadającej ,i chyba szybciej wroca do Polski niz nam sie wydaje...tylko czy do Wisly... |
|
Adaś gola strzelił... Kokoszka
|
Cytat:
PS. Nie umniejszam ze byl swietnym stoperem, ale nie gloryfikowalbym tylko dlatego ze bramke strzelil |
Marcin Baszczyński kontuzjowany : http://www.90minut.pl/news/149/news1...zynskiego.html
|
szkoda Baszcza... szkoda, że go już nie ma z nami... jestem pewien, że mimo 30 paru lat na karku grałby z większym zaangażowaniem i ambicją niż taki za przeproszeniem Garguła czy Łobodziński...
|
|
Nikola znowu szokuje:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Jak to mawia Greg House: Ludzie się nie zmieniają...
|
Ktoś ostatnio tęsknił za Pawełkiem, no to sobie może obejrzeć "pawełka".
http://www.youtube.com/watch?v=JbAPTR6Eiwc |
|
Cytat:
|
Teraz od razu na usta rzuca się to pytanie: Gdzie jesteście wielcy zwolennicy przedłużenia kontraktu z Pawełkiem po 3,5 rocznym kalectwie w bramce i jednej średniej rundzie??? Chwała, że w tym klubie ktoś myśli i nie zgodzili się na jego finansowe zachcianki, bo mielibyśmy kolejnego słabego grajka, który tylko kasę ciągnie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl