Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

1q2 03.12.2009 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 825036)
Wiadomo, że nie ma się co chwalić kuponami po fakcie, ale w nocy na dużym farcie mi się udało trafić:

A co nam zostało :lol:?

Podanie kuponu 'przed' to prawie gwarancja nietrafienia , choć wczoraj posiliłem się City i nieźle na tym wyszedłem

pan Dudi 03.12.2009 16:13

No, City trzeba było grać z handi, skoro była taka jawna okazja, ale i tak nie ma co narzekać. Na dziś walczę ze sobą, żeby się nie skusić na podupconą Ligę Europejską, bo tam nigdy nic dobrego się nie dzieje, a ja mam słabą wolę i zagram na "a nuż" i ****a będzie tył :lol: Narazie nie widzę nic ciekawego oprócz przed chwilą trafionego Omska, ale potrzebuję do pełni szczęścia jeszcze jednej wygranej w KHL (nie powiem kogo, bo się wy.......i na pewno :D ).

Poza tym mam zagrane za 5 zeta przeciw HV71 po kursie 7.00. :D

1q2 03.12.2009 16:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 825161)
No, City trzeba było grać z handi, skoro była taka jawna okazja, ale i tak nie ma co narzekać. Na dziś walczę ze sobą, żeby się nie skusić na podupconą Ligę Europejską, bo tam nigdy nic dobrego się nie dzieje, a ja mam słabą wolę i zagram na "a nuż" i ****a będzie tył :lol: Narazie nie widzę nic ciekawego oprócz przed chwilą trafionego Omska, ale potrzebuję do pełni szczęścia jeszcze jednej wygranej w KHL (nie powiem kogo, bo się wy.......i na pewno :D ).

Poza tym mam zagrane za 5 zeta przeciw HV71 po kursie 7.00. :D

Ligę europejską obstawiłem - tzw pewniaki:D - HV też za trochę więcej niż 5 - chłopaki ostatnio zdecydowanie spuścili z tonu i tym oto pokrętnym rozumowaniem, liczę w końcu na przekonywującą wygraną:D

A przeciwko to tez zagrałem tyle że Farjestadt;)

rocco_1906 03.12.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 825161)
ma : Narazie nie widzę nic ciekawego oprócz przed chwilą trafionego Omska, ale potrzebuję do pełni szczęścia jeszcze jednej wygranej w KHL (nie powiem kogo, bo się wy.......i na pewno :D ).

czyzby Magnitogorsk??:-p

pan Dudi 03.12.2009 18:05

Właśnie nie. Zasrane Torpedo, które dostaje 4-0. Jak widać, nie można nawet WSPOMNIEĆ tutaj o swoim typie, bo klątwa nie śpi. ;)

Czyli standardowo skuszę się jednak na jakąś ligę europejską :lol: Co polecacie? :D

hunter 03.12.2009 18:08

Partizan rezerwą w Tuluzie (kontuzje po derbach z Crveną), więc polecam nawet -1 na Francuzów.

maciek777 03.12.2009 18:08

Dudi ja gram na pewno Werder,bede robil dubla i wacham sie,czy dodac do tego albo Rome albo PSV albo Kopenhage under 2.5 :)

pan Dudi 03.12.2009 18:21

Ruski toną without a trace jak mają francuzi ;) Co się tu wpiszę, że przegrywają tyle i tyle, to dostają kolejną bramkę, także może nic już nie powiem na tamten temat :lol:

Na szybkości zagrałem sobie lekki kupon:

Cytat:

Dinamo Bucharest - Sturm Graz : 1
1.78


PSV Eindhoven - AC Sparta Prague Goście trafiają: Tak
1.67


FC København - CFR Cluj : 1
1.70


Werder Bremen - Nacional Goście trafiają: Tak
1.72


Werder z tego co piszą wyjdzie w rezerwowym składzie, bo grają ważny mecz w weekend, a tu mają już pewny awans, więc zagrałem, że stracą gola, ale pewnie wygrają ;)

Zagram tą Tuluzę chyba i może dorzucę jeszcze, że Bazylea strzeli w meczu z Romą 8)

Fuks 03.12.2009 18:48

ja zagrałem Rome, Tuluze , PSV i Fulham. Werder sie nie zdecydowalem bo wyjdą w rezerwowym składzie...

maciek777 03.12.2009 19:00

Dziekie hunter za info o Werderze,nie doczytalem tego.
Na dzis bezpieczniejszy kupon za grubiej :

PSV-Sparta 1 1.5
Kopenhaga-Cluj under 3,5 1,20
ako:1,8

I taki luzniejszy za drobne :)

Kopenhaga-Cluj 1
Werder-Nacional over 2,5
Shaktar-Brugge over 2,5
Austria Wiedeń-Athletic Bilbao x2
ako:5,36

Życze dziś wysokich wygranych :)

luki 03.12.2009 19:38

Warto zagrac na Maccabi Telaviv w Eurolidze koszykarzy? Myślę też nad Fulham z handi

pan Dudi 03.12.2009 20:25

Wygląda na to, że śmierdząca Sparta Praga mnie oszuka. Liczyłem na identyczną sytuację jak w meczu Werderu, czyli w miarę szybko dwie brameczki gospodarzy, utrata czujności i jakiś farfocel (lub nie ;) ) gości, a tu PSV coś się nie przykłada delikatnie mówiąc.

Fuks 03.12.2009 20:52

haha, PSV sie przylozylo w ostatniej minucie... uffff

gris 03.12.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 824909)
Olympiakos Piraeus - Trentino 2 1.4

AS Roma - FC Basel 1893 1 1,45

AS Roma - FC Basel 1893 over 2,5 1,6


Wie ktoś dlaczego przerwano mecz Austrii Wiedeń?

farciarz 03.12.2009 21:06

No niestety :-/ a myslałem że Szachtar mnie nie zawiedzie

Brema - Nacional 1.44 nr: 847 typ: 1 TAK
Fulham - CSKA Sofia 1.30 nr: 853 typ: 1
FC Kopenhaga - Cluj 1.82 nr: 848 typ: 1 TAK
Szachtar - FC Brugge 1.45 nr: 850 typ: 1 NIE

maciek777 03.12.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 825234)
Dziekie hunter za info o Werderze,nie doczytalem tego.
Na dzis bezpieczniejszy kupon za grubiej :

PSV-Sparta 1 1.5
Kopenhaga-Cluj under 3,5 1,20

ako:1,8

I taki luzniejszy za drobne :)

Kopenhaga-Cluj 1
Werder-Nacional over 2,5

Shaktar-Brugge over 2,5
Austria Wiedeń-Athletic Bilbao x2
ako:5,36

Życze dziś wysokich wygranych :)

Nooo PSV szczesliwie,ale to najwazniejsze :) Szkoda troche Shaktaru,bo wszystko zielone by bylo,ale to co mialo wejsc to weszlo..

1q2 03.12.2009 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 825161)

Poza tym mam zagrane...

Widzę że hokeje nam weszły jak nic:D , piłka bez najmniejszych problemów , jeszcze Roma jak widzę bardzo mi się stara, by ten wieczór można było uznać za perfekcyjny:)

pan Dudi 03.12.2009 21:54

No, widzę, że Twoja drużyna przynajmniej wygrała po dogrywce. Moja przegrała, ale to i tak chyba niezły wynik patrząc na kursy. Mi wklejony kupon zdupcyła Sparta niestety. Teraz wszystkie oczy zwrócone na Romę :D

Fuks 03.12.2009 23:22

jakies typy na hokej i nba? musze kontynuowac passe :P

maciek777 03.12.2009 23:31

Widze,ze duzo osob stawia na Celtów na dzisiejsza noc,warto ?

Na noc :
Boston Cletics-San Antonio Spurs 1 1.91
Houston Rockers-Golden State Warriors 1 1.73

ako 3.30

ebi 03.12.2009 23:51

ja zagralem
Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche 1
San Jose Sharks - St. Louis Blues 1
kurs: 2,81
za 50

wislabielany 04.12.2009 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 825388)
Widze,ze duzo osob stawia na Celtów na dzisiejsza noc,warto ?

Na noc :
Boston Cletics-San Antonio Spurs 1 1.91
Houston Rockers-Golden State Warriors 1 1.73
ako 3.30

Ładnie Ci weszło ;)

Dziś w nocy ciekawe mecze w NBA

LA Lakers - Miami, Cleveland - Chicago i Oklahoma - Boston . Miami i Boston grają po 2 meczu z rzędu.

Fuks 04.12.2009 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 825438)
W tabeli z 63 pkt na koncie prowadzi Kashima, o 2 oczka mniej ma Kawasaki.
Kashima, żeby być pewna triumfu musi jutro wygrać z Urawą, ale jeśli zremisuje lub przegra, to w przypadku zwycięstwa Kawasaki z Kashiwą Reysol ona zdobędzie pierwszy w historii tytuł mistrza.

tzn jak kashima nie wygra a wygra kawasaki to kawasaki ma mistrza? bo troche to napisales bezsensu :P

A nhl nocne to jakis zart :P Sharks u siebie z St. Louis Blues przegralo....

MakuTS 04.12.2009 10:26

Do Kashima ma rywala w dobrej formie( ocena na sucho tylko ze statystyk).

kupony na dzisiaj + Japonia:

Besiktas 1.22, 5,00 PLN Singiel
Remis lub Unirea Urziceni @ 1.11, 5,00 PLN Singiel
AZ @ 1.36, 5,00 PLN Singiel
Bayern Monachium @ 1.25, 5,00 PLN Singiel

Kawasaki-F @ 1.66
Bayern Monachium @ 1.25
AZ @ 1.36
De Graafschap @ 1.55
Remis lub Unirea Urziceni @ 1.11
Besiktas @ 1.22
4 zdarzenia, 15 Zakłady * 10,00 PLN 150,00

Kawasaki-F @ 1.66, 100,00 PLN Singiel 100,00 0,00

gris 04.12.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 825306)


AS Roma - FC Basel 1893 1 1,45

AS Roma - FC Basel 1893 over 2,5 1,6





Graz 99ers - Klagenfurt 1 1,5
HC Slovan Bratislava - Spisska Nova Ves 1 1,2
AKO 1,8

pan Dudi 04.12.2009 11:12

Mi znowu w nocy wlazł dubelek z under/ over na drużynę w nba. Chyba zacznę się interesować tym sportem :lol:

Na teraz mam puszczone australijskie Newcastle 2 dnb, a na potem FC Augsburg i AZ.

Potem może pokombinuję coś z drugimi ligami we Francji i Holandii.

Fuks 04.12.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 825447)
Dokładnie jest jak piszesz, nie wiem co tam jest niezrozumiałe, starałem się to wytłumaczyć najprościej jak się da :-)

myśle ze problem polegał na tym, ze myslalem ze Kawasaki to rodzaj męski, a ty uzyles jak rodzaj żenski :P

ja mocno zastanawiam sie dzisiaj nad podparciem Zagłębia, bo Legia nie wygra przeciez 3 kolejnego meczu na wyjeździe


Cytat:

AZ @ 1.36, 5,00 PLN Singiel 20,00
moglby ktos to wyjasnic, bo srednio łapie, kurs jeszcze wiem gdzie jest, ale 5 i 20 to nie potrafie dopasowac...

gris 04.12.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 825500)
moglby ktos to wyjasnic, bo srednio łapie, kurs jeszcze wiem gdzie jest, ale 5 i 20 to nie potrafie dopasowac...

Mnie się wydaje, że za 20 zł zagrał w singlu ten mecz a za 5 poszło jako taśma.

1q2 04.12.2009 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 825445)

A nhl nocne to jakis zart :P Sharks u siebie z St. Louis Blues przegralo....

tracąc gola na 7 sek przed końcem przy 2-1:P, a chwile temu się jarałem Atlantą że mi weszła na 7 sek :lol:
Dobrze że przynajmniej Pingwiny siadły bo byłby nocny pogrom.

rocco_1906 04.12.2009 13:51

Slavia Praga - Sparta Praga

typ:Slavia-koncowe zwyciestwo

kurs: 1,80

pan Dudi 04.12.2009 14:56

Jak Kamil Kosowski łaskawie nie ruszy dupska i zaraz jego drużyna nie strzeli dwóch bramek, to będą mieli u mnie przejebane.


Edit: ....., strzelili tylko 1. :[

maciek777 04.12.2009 16:36

Na dzis i jutro :

Jastrzebski Wegiel-AZS Olsztyn over 135.5 pkt 1.55
Ceahlaul Piatra-Unirea 2 1.55

ako 2.40

Zycze wysokich wygranych :)

MakuTS 04.12.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 825509)
Mnie się wydaje, że za 20 zł zagrał w singlu ten mecz a za 5 poszło jako taśma.

sam niewiem skąd to 20.oo:shock: zagrałem po 5 zł bo bo to ostatnie pieniądze na koncie. swoją drogą unirea musi ruszyć dupy.

Unirea dała rady ale Besiktas na 0:0 :/ teraz reszta tylko na zwrot musi wejsć

rocco_1906 04.12.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 825519)
Slavia Praga - Sparta Praga

typ:Slavia-koncowe zwyciestwo

kurs: 1,80

Slavia 3-1

koniec z fatum:-D

1q2 04.12.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 825652)
Slavia 3-1

koniec z fatum:-D

Bardzo ładny wynik także dla mnie;)

Tak więc tez postaram się przełamać.

Noc - Chicago vs wiesniaki z Nashville:) 1 po kursie 1.85

ps Unirea raczej da radę choć z dużymi problemami.

LuKaS TSW 04.12.2009 23:03

Ja miałem na dziś tylko Bredę ze Spartą i oczywiście nie wygrali:-/

1q2 04.12.2009 23:20

A mi Alkmaar zjebał konkretny kupon....jak ja nie znoszę syndromu ostatniego meczu(nie mylić z jednym meczem, który nie był ostatni;) - podobna sprawa ale o wiele mniej bolesna), szczególnie jak ten ostatni mecz wydaje się być najprostszym.

ps

znacie jakąś stronkę gdzie można by prześledzić statystyki meczów ,powiedzmy tych lepszych lig - ilość strzałów,posiadanie itp?

Tylko_Wisła! 04.12.2009 23:25

A mi dzisiaj 2 liga francuska zjebała kupon a konkretnie FC Istres - SM Caen .Lider(Caen) przegrał z przedostatnią drużyną tabeli 2:1 :-/ .


http://www.bet-at-home.com/pic/dot.gif

ebi 04.12.2009 23:31

jakies typy na noc ?

pan Dudi 04.12.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 825727)
A mi Alkmaar zjebał konkretny kupon...

No ****a, wracam z knajpy, skąd sprawdzałem wynik po powiedzmy połowie- widzę AZ wygrywa, więc spokojnie piję sobie kolejne piwko, wchodzę na neta w domu, widzę Twojego posta i cały szampański nastrój szlag trafił. Dobrze, że jakieś Słowaki powygrywali swoje mecze hokejowe, to dzień nie jest zupełnie stracony. Teraz coś na noc, piwko na dobicie i do spania.:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl