![]() |
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło. |
To tylko jeden mecz, wystarczy jakiś strzał życia któregoś z naszych na początku, a potem trochę farta. A Pogoń gra dość nierówno, ostatnio np skompromitowali się z Piastem. Oczywiście są od naszych wyraźnie lepsi piłkarsko i gdybyśmy rozegrali 10 meczów, to pewne z 7 by oni wygrali, z czego ze 3 bardzo wysoko.
No ale gramy jeden i trzeba liczyć, że uśmiechnie się do nas szczęście. I piłkarze przecież o tym wiedzą. |
Cytat:
Ale jaki z tego 100% zaangażowania może wyniknąć wynik meczu, hmm nie wiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Ktoś im wtedy dawał szansę ze do 80 minucie będą wirtualnie w europejskich pucharach? |
Cytat:
Ale taki Villar wychodzi jakby grał za karę. Może powinien się z raz-dwa znaleźć poza kadrą meczową? |
Jak ktoś oglądał mecz Pogoń-Piast 0-2 to wcale nie jesteśmy bez szans.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No i Arka zaliczyła pierwsze potknięcie. Szkoda tego meczu wczoraj :(
|
Tak, gdybyśmy na farcie wygrali to już mieliśmy autostradę do gonienia Arki hehehehe
Awans jest wazny ale też takie wmawianie sobie na siłę z tygodnia na tydzień, ze teraz to się uda. Nie ma sensu. Jesteśmy przez JK ciency i trzeba też jakoś swoje miejsce w szeregu znać, zamiast sobie robić głupie nadzieje. Walczymy góra o top 3 jeśli dobrze pójdzie, jeśli pójdzie gorzej to o top6, a jak pójdzie bardzo źle to nawet top6 nie będzie. Udawać, że jest dobrze, na siłę sobie wmawiać i cały czas zakłamywać obraz Wisły jest bez sensu, bo to też działa na szkodę klubu. My na siłę nie chciejmy mieć miejsc za słabą grę, my po prsotu grajmy dobrze i wtedy te miejsca przyjdą same. |
Cytat:
Ciekawi mnie czy puknie ich Resovia. |
Co do pucharu - nasi będą tak zmotywowani że wyjdą na miękkich nogach i skończy się jak z Puszczą w barażach. No chyba że Pogoń też pampersy na mecz założy
|
Cytat:
Jedyne na czym mi zależy to aby nie potraktowali meczu w 34 kolejce z gieksa jak sparing Tymczasem dzisiaj być może wypadniemy ze strefy barazowej i wylądujemy na 8 miejscu. Nie dziwię się ciszy medialnej JK... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Znów praktycznie wszyscy zagrali dla nas, a my jak zwykle jak ci ostatni frajerzy. Ten klub jest przyklęty.
|
Przeciez odrobiliśmy punkt do 2 miejsca, więc o co chodzi :>
|
Mamy zajebisty terminarz, który oczywiście jak zawsze koncertowo s.......imy.
Gramy z Podbeskidziem - 17 miejsce, Sosnowcem - 18 miejsce i z Termalicą 14 miejsce. Oprócz tego mamy GKS Katowice i Lechię Gdańsk. Przecież tu jak nic powinny być 3 zwycięstwa na lajcie, walka o wszystko z GKS Katowice, z Lechią może być w czape i tym sposobem elegancko zajmujemy 3 miejsce. Ale to trzeba umieć grać w piłkę. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli się nastawiamy na walkę o top 3 to lepsze sa remisy.
Ale w naszej obecnej formie to chyba nikt nie myśli, ze wywalczymy top 3 i ogramy te resztę chętnych, czyli 6 innych klubów. Także patrząc, ze walczymy o top6, a jak się uda ot moze top 4 czy 5, to lepiej żeby np taki GKS poogrywał nam te Łęczne itp i miał top 3, a wtedy nam łatwiej bedzie uciec reszcie. |
Cytat:
Można w ciemno założyć że przed ostatnią kolejką dalej 6-7 drużyn będzie miało szansę zająć 4 miejsca barażowe, oby tylko Nieciecza była już utrzymana bo inaczej będzie mecz na żyletki. |
Tak,tak,terminarz.Właśnie straciliśmy punkty z outsiderem ligi.Wyniki w tej lidze to jedna wielka loteria.jak chcecie liczyć na uśmiech losu to proszę bardzo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl