Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

FraMat 24.04.2024 12:11

Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Delgado 24.04.2024 12:20

To tylko jeden mecz, wystarczy jakiś strzał życia któregoś z naszych na początku, a potem trochę farta. A Pogoń gra dość nierówno, ostatnio np skompromitowali się z Piastem. Oczywiście są od naszych wyraźnie lepsi piłkarsko i gdybyśmy rozegrali 10 meczów, to pewne z 7 by oni wygrali, z czego ze 3 bardzo wysoko.
No ale gramy jeden i trzeba liczyć, że uśmiechnie się do nas szczęście. I piłkarze przecież o tym wiedzą.

doktor granat 24.04.2024 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Pewnie wyjdą i dadzą z siebie wszystko bo oprócz potencjalnie lepszej przyszłości ładna premia jest do podniesienia za zwycięstwo.
Ale jaki z tego 100% zaangażowania może wyniknąć wynik meczu, hmm nie wiem.

MaLk 24.04.2024 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Myśli, nie myśli, wierzy, nie wierzy, to mało istotne. Polemizuję tylko z tym, że mają to w d*pie. Nie sądzę.

Karherop 24.04.2024 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Przecież to sytuacja analogiczna z 2021 roku gdy 1 ligowy średniak (Arka) do 81 minuty prowadził ze zmierzającym po 2 miejsce w esa Rakowem.

Ktoś im wtedy dawał szansę ze do 80 minucie będą wirtualnie w europejskich pucharach?

wolfy 24.04.2024 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621323)
To jak Pan Villar chce grać na narodowym to Pan Villar będzie zapieprzal. Skoro Pan Villar potrafił z Piastem to tym bardziej będzie potrafił z PBB. Wystarczy że przestanie się głaskać piłkarzy i publicznie dawać zapewnienie że mogą popełniać błędy bo nic się nie stanie. Właśnie że się stanie.

A co do kończących się kontraktów to nie wiem jakie oni mają o sobie mniemanie, ale dla większości obecny klub to jest już ich sufit możliwości i jeśli śledzą swoje kariery to może to zauważa. Gdzie taki Alfaro ma trafić w wieku 33 lat? Lub 30 letni Sobczak z Jarochem?

Co zabawne - akurat Alfaro, Sobczakowi i Jarochowi nie można odmówić zaangażowania. Co najwyżej umiejętności.
Ale taki Villar wychodzi jakby grał za karę. Może powinien się z raz-dwa znaleźć poza kadrą meczową?

TommyTSW 24.04.2024 12:25

Jak ktoś oglądał mecz Pogoń-Piast 0-2 to wcale nie jesteśmy bez szans.

wolfy 24.04.2024 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1621346)
Jak ktoś oglądał mecz Pogoń-Piast 0-2 to wcale nie jesteśmy bez szans.

Pogoń myślami przy pucharze :D

ciacho 24.04.2024 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1621223)
...
Klasyfikacja Wolfy'ego:
Rude 1,500 vs Sobolewski 1,600

.

Ty hejterze.

tommiyacht 24.04.2024 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1621356)
Pogoń myślami przy pucharze :D

no to my chyba od pierwszego meczu tego pucharu

wolfy 24.04.2024 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1621371)
no to my chyba od pierwszego meczu tego pucharu

Nie, my po prostu jesteśmy słabi. Straty punktów zaczęły się w tym sezonie od pierwszego meczu :>

Patryko 24.04.2024 18:58

No i Arka zaliczyła pierwsze potknięcie. Szkoda tego meczu wczoraj :(

Jaroo1 24.04.2024 19:05

Tak, gdybyśmy na farcie wygrali to już mieliśmy autostradę do gonienia Arki hehehehe

Awans jest wazny ale też takie wmawianie sobie na siłę z tygodnia na tydzień, ze teraz to się uda. Nie ma sensu. Jesteśmy przez JK ciency i trzeba też jakoś swoje miejsce w szeregu znać, zamiast sobie robić głupie nadzieje. Walczymy góra o top 3 jeśli dobrze pójdzie, jeśli pójdzie gorzej to o top6, a jak pójdzie bardzo źle to nawet top6 nie będzie.

Udawać, że jest dobrze, na siłę sobie wmawiać i cały czas zakłamywać obraz Wisły jest bez sensu, bo to też działa na szkodę klubu. My na siłę nie chciejmy mieć miejsc za słabą grę, my po prsotu grajmy dobrze i wtedy te miejsca przyjdą same.

wolfy 24.04.2024 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621393)
No i Arka zaliczyła pierwsze potknięcie. Szkoda tego meczu wczoraj :(

Właśnie wróciłem do domu i zobaczyłem wynik. Finisz sezonu zaczyna się na dobre!
Ciekawi mnie czy puknie ich Resovia.

SlawekS 25.04.2024 01:46

Co do pucharu - nasi będą tak zmotywowani że wyjdą na miękkich nogach i skończy się jak z Puszczą w barażach. No chyba że Pogoń też pampersy na mecz założy

Karherop 25.04.2024 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621393)
No i Arka zaliczyła pierwsze potknięcie. Szkoda tego meczu wczoraj :(

Wygrywamy 1 na 5 spotkań ktos się jeszcze emocjonuje Arka....

Jedyne na czym mi zależy to aby nie potraktowali meczu w 34 kolejce z gieksa jak sparing

Tymczasem dzisiaj być może wypadniemy ze strefy barazowej i wylądujemy na 8 miejscu.

Nie dziwię się ciszy medialnej JK...

krysztal 25.04.2024 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621446)
Wygrywamy 1 na 5 spotkań ktos się jeszcze emocjonuje Arka....

Jedyne na czym mi zależy to aby nie potraktowali meczu w 34 kolejce z gieksa jak sparing

Tymczasem dzisiaj być może wypadniemy ze strefy barazowej i wylądujemy na 8 miejscu.

Nie dziwię się ciszy medialnej JK...

Na 8 to może nie ale 6-7 całkiem realne.Chyba w tej chwili lepiej aby Katowice wygrały z Łęczną.

ciacho 25.04.2024 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1621394)
...

Awans jest wazny ale też takie wmawianie sobie na siłę z tygodnia na tydzień, ze teraz to się uda. Nie ma sensu. Jesteśmy przez JK ciency i trzeba też jakoś swoje miejsce w szeregu znać, zamiast sobie robić głupie nadzieje. Walczymy góra o top 3 jeśli dobrze pójdzie, jeśli pójdzie gorzej to o top6, a jak pójdzie bardzo źle to nawet top6 nie będzie.

....

Skąd ja to znam? A no tak. Z sezonu spadkowego.

Karherop 25.04.2024 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1621449)
Na 8 to może nie ale 6-7 całkiem realne.Chyba w tej chwili lepiej aby Katowice wygrały z Łęczną.

Nie wiem na jakiej podstawie lepsza ma być wygrana gieksy niż remis w tym meczu.

wolfy 25.04.2024 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621506)
Nie wiem na jakiej podstawie lepsza ma być wygrana gieksy niż remis w tym meczu.

Na żadnej. Najlepsze w meczach top 8 są remisy, z dolną połówką lepiej żeby wygrywały drużyny słabsze. Ale taki remis Motoru z Chrobrym też nie jest zły.

ciacho 25.04.2024 22:15

Znów praktycznie wszyscy zagrali dla nas, a my jak zwykle jak ci ostatni frajerzy. Ten klub jest przyklęty.

Karherop 25.04.2024 22:26

Przeciez odrobiliśmy punkt do 2 miejsca, więc o co chodzi :>

nero 25.04.2024 22:34

Mamy zajebisty terminarz, który oczywiście jak zawsze koncertowo s.......imy.
Gramy z Podbeskidziem - 17 miejsce, Sosnowcem - 18 miejsce i z Termalicą 14 miejsce.
Oprócz tego mamy GKS Katowice i Lechię Gdańsk.
Przecież tu jak nic powinny być 3 zwycięstwa na lajcie, walka o wszystko z GKS Katowice, z Lechią może być w czape i tym sposobem elegancko zajmujemy 3 miejsce.
Ale to trzeba umieć grać w piłkę.

wolfy 26.04.2024 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621506)
Nie wiem na jakiej podstawie lepsza ma być wygrana gieksy niż remis w tym meczu.

Miałem taki suchar rzucić po naszym meczu z Resovią, ale nie byłem w nastroju. Przy czym nie dopisywałbym Arce trzech punktów również w następnym meczu. Może się okazać że groźba rękoczynów to jednak świetny motywator. Tak tylko tutaj bez związku z naszą sytuacją rzucam :>

For_FuN_ 26.04.2024 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1621334)
Ale czy któryś z nich myśli, że w tym finale mają jakiekolwiek szanse, żeby to Pogoń nie zaaplikowała im 3-4 bramek i totalnie ich nie ośmieszyła?
Musieli by wznieść się na wyżyny umiejętności, agresji, samozaparcia, przekroczyć 100% wydolności, żeby do czegoś takiego nie doszło.

Pogoń będzie odpoczywała w meczu z Jagą, bo finał jest meczem sezonu dla nich. Tam zobaczymy wszystko i pewnie najlepszą wersję paprykarzy. Oglądając Pogoń to daję nam może 10% szans, ale nie obstawiam też totalnych batów, bo jednak to jest jeden mecz i nikt nie będzie się zabijał o kolejne gole mając np. 2 : 0.

TommyTSW 26.04.2024 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1621522)
Pogoń będzie odpoczywała w meczu z Jagą, bo finał jest meczem sezonu dla nich. Tam zobaczymy wszystko i pewnie najlepszą wersję paprykarzy. Oglądając Pogoń to daję nam może 10% szans, ale nie obstawiam też totalnych batów, bo jednak to jest jeden mecz i nikt nie będzie się zabijał o kolejne gole mając np. 2 : 0.

Ale którą Pogoń?Bo chyba nie z ostatniego meczu z Piastem ;D Jak zagrają tak na Narodowym, a My niewątpliwie zobaczymy najlepszą wersję obecnej Wisły to puchar mamy w kieszeni.

krysztal 26.04.2024 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1621506)
Nie wiem na jakiej podstawie lepsza ma być wygrana gieksy niż remis w tym meczu.

Na takiej żeby udało się na jakikolwiek dystans oderwać od peletonu z miejsc 6-9.Chyba że znowu chcemy sprawdzać czy nasi nie obsrają się po łopatki jak cygański 5 latek w ostatnich meczach sezonu.Ja wolałbym wierzyć na słowo.A tak Łęczna dalej siedzi nam na ogonie,Motor to samo i jeszcze doskoczyła Odra.Czuję po kościach że jeśli nie będziemy mieć bufora nad 7 miejscem to ktoś nas na ostatniej prostej wy.......i z tych baraży.

Jaroo1 26.04.2024 09:57

Jeśli się nastawiamy na walkę o top 3 to lepsze sa remisy.
Ale w naszej obecnej formie to chyba nikt nie myśli, ze wywalczymy top 3 i ogramy te resztę chętnych, czyli 6 innych klubów. Także patrząc, ze walczymy o top6, a jak się uda ot moze top 4 czy 5, to lepiej żeby np taki GKS poogrywał nam te Łęczne itp i miał top 3, a wtedy nam łatwiej bedzie uciec reszcie.

Karherop 26.04.2024 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1621541)
Na takiej żeby udało się na jakikolwiek dystans oderwać od peletonu z miejsc 6-9.Chyba że znowu chcemy sprawdzać czy nasi nie obsrają się po łopatki jak cygański 5 latek w ostatnich meczach sezonu.Ja wolałbym wierzyć na słowo.A tak Łęczna dalej siedzi nam na ogonie,Motor to samo i jeszcze doskoczyła Odra.Czuję po kościach że jeśli nie będziemy mieć bufora nad 7 miejscem to ktoś nas na ostatniej prostej wy.......i z tych baraży.

Łeczna ma taki terminarz że z palcem w d powinna być w barażach, to czy zdobyliby wczoraj 0 czy 1 pkt niewiele zmienia, z kolei przewaga 3 pkt gieksy nad nami to spory handicap i jednak drużyna mniej którą możemy realnie przeskoczyć.

Można w ciemno założyć że przed ostatnią kolejką dalej 6-7 drużyn będzie miało szansę zająć 4 miejsca barażowe, oby tylko Nieciecza była już utrzymana bo inaczej będzie mecz na żyletki.

krysztal 26.04.2024 10:30

Tak,tak,terminarz.Właśnie straciliśmy punkty z outsiderem ligi.Wyniki w tej lidze to jedna wielka loteria.jak chcecie liczyć na uśmiech losu to proszę bardzo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl