Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

MatMario 08.07.2014 06:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1367099)
Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico :>

Raczej Kubota

JacobCFC 08.07.2014 14:59

Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg

wolfy 08.07.2014 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1367148)
Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg

Hipstersko. Jak w latach 90-tych!

szprotson 08.07.2014 20:54

Byłem w szoku jak przeczytałem ze Lechia wybiera Sallera.
Saller z tego co pamiętam jest niemiecki, sam mam z 2 koszulki z jakichś tam turniejów czy coś, no ale to była marka która porównywałem z Mayor`em, Kokotem czy Vigo. Niemniej jednak niektóre kroje mają spoko, a koszulki w miarę lekkie.
Dresy chujowe bo zielone, a tam nie ma mozliwosci bawienia się kolorystyką.
I tak lepiej niż Cracovia która ma Legeę.
Zobaczymy na co My trafimy jak skończy się umową, nie liczyłbym na adasia

wiertar 08.07.2014 23:57

tu juz nie chodzi o kolorystyke tylko kroj. przecież te na zdjęciu przypominają modele z poczatku lat 90

d 09.07.2014 11:58

Sponsor, duża kasa, wielkie zakupy i sprzęt jak z wyprzedaży w Tesco. Jeszcze zrozumiem Liverpool czy Sevillę grające w jakimś szajsie za gigantyczne kontrakty, ale w sytuacji gdzie tak czy inaczej coś za stroje trzeba płacić...

Budowanie marki po polsku.

kangurekm 09.07.2014 12:13

Marzy mi się Under Armour i taki klasyczny krój:
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...home-shirt.jpg

heoij 09.07.2014 15:57

Oby Wisła przedłużyła kontrakt z Adidasem i może ujrzymy takie coś- proste i ładne :-)

Olympique Lyon

http://oi57.tinypic.com/23uy7is.jpg

http://oi62.tinypic.com/2rorkb5.jpg

West Ham United

http://2.bp.blogspot.com/-hyFsvFDyJn...me-Kit+(1).jpg

heoij 10.07.2014 09:00

Trzeci strój Lechii Gdańsk na ligę:

Nawet dość dobrze to wygląda, "Lotos" fajnie wkomponował się w koszulkę nie rzuca się tak w oczy gdy był otoczony żółtą obwódką, do tego kolor napisu uległ zmianie z czerwonego na biały.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...49787131_o.jpg

suikoden 10.07.2014 09:28

:) dość ciekawy

Kapcok7 10.07.2014 14:02

Na tym zdjęciu wygląda na trochę "worek" ta koszulka ale może to kwestia zdjęcia, albo dobrania rozmiaru.

PiVoSH92 10.07.2014 15:31

Mimo obaw akurat ten strój wygląda nieźle, a sama kolorystyka też jest ciekawa.

Mocny 11.07.2014 11:48

najlepsze byłoby lokalne 4F

Patryk_185 11.07.2014 14:17

4F myślę że prędzej czy później wkroczy na rynek piłkarski.

PiVoSH92 11.07.2014 15:03

Myślę, że gdyby zachciała to zrobić w przyszłym roku to była by to obopólna korzyść i dla nich, i dla Wisły - Wisła miała by zapewne dość tanie stroje przyzwoitej jakości, za to 4F bardzo dobrą reklamę. Pytanie, czy tylko zarządowi nie będzie to przeszkadzało - lepiej iść po najmniejszej linii oporu i w ostatniej chwili zakontraktować jakieś ogóry (jak Lechia), bo z 4F rozmowy trzeba by prowadzić znacznie wcześniej.

huberix 11.07.2014 15:30

4F byłoby super opcją. Jest tylko problem, że niektórzy mogliby''bojkotować'' produkty tej firmy, gdyby tylko my mielibyśmy mieć 4F

darean 11.07.2014 17:16

http://static.fangol.pl/content/d/0/...e52361-554.jpg


fajnie wygląda kosmiczne :D ale kase mają na takie rzeczy

PiVoSH92 11.07.2014 17:17

Bajeczne w swojej prostocie. Szczególnie domówka fajna.

Kapcok7 11.07.2014 21:43

Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy.

Reserve 12.07.2014 01:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1367577)
Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy.

To jest tylko kwestia czasu zanim wejdą ;)

Alonso19 12.07.2014 15:44

Od razu sprostuję, że te koszulki City to nie są te w których będą oni biegali w przyszłym sezonie po boiskach Premier League, ot zwykły fanowski wymysł. ;)

4F natomiast prędzej czy później w coś wejdzie, mają już kadrę olimpijską (jako stroje reprezentatywne i lekka atletyka bodaj) a więc wychodzą poza sport zimowy, więc teoretycznie logiczną koleją rzeczy jest wstąpienie w jakiś sport drużynowy.

heoij 12.07.2014 18:43

Nowe stroje Lechii z dzisiejszej prezentacji:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...94612723_n.jpg




Śląsk Wrocław w Adidasie !

Cytat:

Śląsk Wrocław pozyskał nowego sponsora technicznego. Od sezonu 2014/15 wrocławskich piłkarzy ubierać będzie firma Adidas, światowy lider w produkcji odzieży sportowej.

Adidas dostarcza stroje meczowe najlepszym drużynom piłkarskim na świecie. Od nowego sezonu, dzięki wsparciu regionalnego partnera adidasa firmy Vita Sport, do tej wielkiej rodziny dołączy również Śląsk Wrocław. Zgodnie z zapisami umowy w koszulkach z trzema charakterystycznymi paskami występować będą zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny WKS-u. Adidas wspierać będzie także Akademię Piłkarską Śląska Wrocław.

Piłkarze Śląska zaprezentują nowe koszulki meczowe, przygotowane dla nich przez firmę adidas, podczas meczu z Ruchem Chorzów, który odbędzie się 20 lipca na Stadionie Wrocław.

Dotychczasowym sponsorem technicznym Śląska była PUMA. W strojach tej firmy wrocławianie występowali przez ostatnie pięć lat.

huberix 12.07.2014 19:50

Cholernie podobaja mi sie ich stroje. Te dresy itd. to porazka ale stroje meczowe pierwsza klasa .. i te panie.. :D

sayek89 12.07.2014 20:21

A mi się tam kompletnie nie podobają te stroje.

gypsy 13.07.2014 10:31

Ja też uważam, że są dość słabe. Już nawet te z zeszłego sezonu były lepsze, nie mówiąc już o strojach z sezonu 2011/12.

sayek89 16.07.2014 12:42

Być może wkrótce tak będzie...

http://www.pl.image-share.com/upload/317/129.jpg

Lechista69 16.07.2014 12:48

nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)

sayek89 16.07.2014 12:51

No właśnie jak tak sam też osobiście patrzę to tragedii wcale aż takiej by nie było. No i oczywiście kasa za to jakaś konkretniejsza.

Z Ferrari też fajnie wyglądają stroje ;)

http://www.pl.image-share.com/upload/317/130.jpg

Lechista69 16.07.2014 12:57

Skoro głównym kandydatem na sponsora jest Wisła to widać dają najlepsze warunki.. co do ferrari to potencjalny zjadacz chleba nie za bardzo ma nawet okazję dotknąć taką maszynę więc na dłuższą metę wątpię że nawet jest taka oferta sponsorska.. Banki na ludzi działają jak płachta na byka.. natomiast Biedronka to marka sprawdzona, ludzie się utożsamiają z nią.. no i kibice Legii, Amici czy innej Craksy robiąc zakupy w Biedronce będą musieli mieć na uwadze że stają się de facto sponsorami Wisły.. a wtedy co ? Bojkot Biedronki ? :D:D

heoij 16.07.2014 13:04

Gdyby patrzeć na kolorystykę to lepsze Ferrari- białe logo fajnie komponuje się z koszulką i nie razi tak po oczach jak ta żółta Biedronka ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl