![]() |
Cytat:
|
Prototyp od nowego sponsora, z którym UFA negocjuje:
http://img.szafa.pl/uploads/clothes/...1253899551.jpg |
Cytat:
|
Byłem w szoku jak przeczytałem ze Lechia wybiera Sallera.
Saller z tego co pamiętam jest niemiecki, sam mam z 2 koszulki z jakichś tam turniejów czy coś, no ale to była marka która porównywałem z Mayor`em, Kokotem czy Vigo. Niemniej jednak niektóre kroje mają spoko, a koszulki w miarę lekkie. Dresy chujowe bo zielone, a tam nie ma mozliwosci bawienia się kolorystyką. I tak lepiej niż Cracovia która ma Legeę. Zobaczymy na co My trafimy jak skończy się umową, nie liczyłbym na adasia |
tu juz nie chodzi o kolorystyke tylko kroj. przecież te na zdjęciu przypominają modele z poczatku lat 90
|
Sponsor, duża kasa, wielkie zakupy i sprzęt jak z wyprzedaży w Tesco. Jeszcze zrozumiem Liverpool czy Sevillę grające w jakimś szajsie za gigantyczne kontrakty, ale w sytuacji gdzie tak czy inaczej coś za stroje trzeba płacić...
Budowanie marki po polsku. |
Marzy mi się Under Armour i taki klasyczny krój:
http://worldsoccertalk.com/wp-conten...home-shirt.jpg |
Oby Wisła przedłużyła kontrakt z Adidasem i może ujrzymy takie coś- proste i ładne :-)
Olympique Lyon http://oi57.tinypic.com/23uy7is.jpg http://oi62.tinypic.com/2rorkb5.jpg West Ham United http://2.bp.blogspot.com/-hyFsvFDyJn...me-Kit+(1).jpg |
Trzeci strój Lechii Gdańsk na ligę:
Nawet dość dobrze to wygląda, "Lotos" fajnie wkomponował się w koszulkę nie rzuca się tak w oczy gdy był otoczony żółtą obwódką, do tego kolor napisu uległ zmianie z czerwonego na biały. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...49787131_o.jpg |
:) dość ciekawy
|
Na tym zdjęciu wygląda na trochę "worek" ta koszulka ale może to kwestia zdjęcia, albo dobrania rozmiaru.
|
Mimo obaw akurat ten strój wygląda nieźle, a sama kolorystyka też jest ciekawa.
|
najlepsze byłoby lokalne 4F
|
4F myślę że prędzej czy później wkroczy na rynek piłkarski.
|
Myślę, że gdyby zachciała to zrobić w przyszłym roku to była by to obopólna korzyść i dla nich, i dla Wisły - Wisła miała by zapewne dość tanie stroje przyzwoitej jakości, za to 4F bardzo dobrą reklamę. Pytanie, czy tylko zarządowi nie będzie to przeszkadzało - lepiej iść po najmniejszej linii oporu i w ostatniej chwili zakontraktować jakieś ogóry (jak Lechia), bo z 4F rozmowy trzeba by prowadzić znacznie wcześniej.
|
4F byłoby super opcją. Jest tylko problem, że niektórzy mogliby''bojkotować'' produkty tej firmy, gdyby tylko my mielibyśmy mieć 4F
|
http://static.fangol.pl/content/d/0/...e52361-554.jpg
fajnie wygląda kosmiczne :D ale kase mają na takie rzeczy |
Bajeczne w swojej prostocie. Szczególnie domówka fajna.
|
Kasę mają na koszulki? Nike im płaci gruby szmal żeby byli łaskawi nosić ich ciuchy ;)
Co do 4F to panowie nie bierzecie pod uwagę ważnej rzeczy, 4F nie produkuję odzieży do piłki nożnej, a tym bardziej rynek piłkarski jest in zupełnie obcy. |
Cytat:
|
Od razu sprostuję, że te koszulki City to nie są te w których będą oni biegali w przyszłym sezonie po boiskach Premier League, ot zwykły fanowski wymysł. ;)
4F natomiast prędzej czy później w coś wejdzie, mają już kadrę olimpijską (jako stroje reprezentatywne i lekka atletyka bodaj) a więc wychodzą poza sport zimowy, więc teoretycznie logiczną koleją rzeczy jest wstąpienie w jakiś sport drużynowy. |
Nowe stroje Lechii z dzisiejszej prezentacji:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...94612723_n.jpg Śląsk Wrocław w Adidasie ! Cytat:
|
Cholernie podobaja mi sie ich stroje. Te dresy itd. to porazka ale stroje meczowe pierwsza klasa .. i te panie.. :D
|
A mi się tam kompletnie nie podobają te stroje.
|
Ja też uważam, że są dość słabe. Już nawet te z zeszłego sezonu były lepsze, nie mówiąc już o strojach z sezonu 2011/12.
|
|
nie wygląda to zle, siary też niema.. każdy z nas robi zakupy w biedronce przynajmniej raz w tygodniu.. a jak część siana mają dawać na Wisłę to czemu nie.. lepiej biedronka niż ferrari :D:D lub inne banki :)
|
No właśnie jak tak sam też osobiście patrzę to tragedii wcale aż takiej by nie było. No i oczywiście kasa za to jakaś konkretniejsza.
Z Ferrari też fajnie wyglądają stroje ;) http://www.pl.image-share.com/upload/317/130.jpg |
Skoro głównym kandydatem na sponsora jest Wisła to widać dają najlepsze warunki.. co do ferrari to potencjalny zjadacz chleba nie za bardzo ma nawet okazję dotknąć taką maszynę więc na dłuższą metę wątpię że nawet jest taka oferta sponsorska.. Banki na ludzi działają jak płachta na byka.. natomiast Biedronka to marka sprawdzona, ludzie się utożsamiają z nią.. no i kibice Legii, Amici czy innej Craksy robiąc zakupy w Biedronce będą musieli mieć na uwadze że stają się de facto sponsorami Wisły.. a wtedy co ? Bojkot Biedronki ? :D:D
|
Gdyby patrzeć na kolorystykę to lepsze Ferrari- białe logo fajnie komponuje się z koszulką i nie razi tak po oczach jak ta żółta Biedronka ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl