![]() |
Cytat:
Przede wszystkim nasi zawodnicy zostali nauczeni że oni sobie mogą robić co chcą a winę i tak poniesie trener. Zobacz że takiego Marcelo do niczego nie trzeba mobilizować, gość wychodzi gra na całego i w dodatku wydaje się że robi to na luzie z przyjemnością. A nasi udzielą wywiadu że im przykro że to się nie powtórzy i w następnym meczu się poprawią, a takie wypowiedzi już od kilku lat słyszę po każdej wpadce. W dodatku zadaj sobie pytanie czy ludzie którzy zarządzają klubem gwarantują jego rozwój, robią to profesjonalnie. Mówimy że nasi trenerzy są słabsi od zagranicznych że piłkarzy mamy słabszych a tu by może pasowało zarząd wymienić na zagraniczny? Dla mnie Skorża w tym sezonie popełnił jeden błąd, wziął całą winę za porażkę z Levadią na siebie. Ładny gest z jego strony ale w złym momencie. Bo nasi zawodnicy ten dwumecz powinni wygrać niezależnie od pory dnia, roku. Będąc w trakcie okresu przygotowawczego czy Świąt Bożego Narodzenia. |
Cytat:
Skorza niby wine za Levadie wział ,ale tak naprawde zadnych rewolucji w klubie nie bylo. Polecial Bednarz i sprzątaczka a pilkarzykom sie udało. Najbardziej boli to ze ta niby rehabilitacja wogole nie nastapiła i pilkarze dalej sobie bimbali . Skorza musi przestac byc kolegą a stać sie nawet i tyranem z batem nad nimi. Zreszta teraz ma gorące pól roku wiec przelewki i wesole zycie naszych gwiazdek sie skonczylo. |
Cytat:
|
Cytat:
To odpowiedz sobie na pytanie - lepiej było "zrobić rewolucje jak się patrzy" i grać jak Polonia Warszawa? (14 miejsce) Sam Wojciechowski przyznał - niewypłacanie premii i pieniędzy nie działa na piłkarzy w żaden sposób... To by dopiero był koniec Wisły jakby klub po Levadi poszedł na wojnę z kopaczami... i w następnym sezonie poprzeciągał kopaczy końmi... a oni klub zostawią na 8 miejscu... poza pucharami.... Zejdzie na ziemię młodzi "bolszewicy":D Nasze problemy finansowe w większej części są spowodowane tym że tracimy około 7-8 mln PLN bo nie gramy na swoim stadionie niż porażką z Levadią. Pechowo nastąpiła kumulacja nieszczęść w tym sezonie. A Lech i Legia też odpadły szybko z pucharów... i co? (bankrutują?) Dla Lecha też większym problemem jest gra we Wronkach niż brak pucharów. |
Cytat:
Dodajmy do tego, że zarówno Legia jak i Lech sprzedają piłkarzy za całkiem przyzwoite sumy (ostatnio - Wawrzyniak, Roger i Murawski, w najbliższym okienku pewnie Rengifo, za pół roku na bank Mucha). Tak więc daruj sobie może tę ironię, bo zaraz będzie jazda na forum, że sprzedają nam zawodników a nikogo porządnego za nich nie kupują. Tak jakby większość nie potrafiła dodać dwa do dwóch tak, żeby otrzymać cztery. |
Cytat:
To taka moja wpadka i wiem ze wybaczycie bo dobre chlopaki jestescie. |
Cytat:
Rengifo pójdzie za czapkę gruszek, Mucha też nie wiadomo czy przedłuży kontrakt z Legią i tym samym ITI może na nim nie zarobić za dużo a my sprzedamy Marcelo, albo latem Brożka... Ja się nie przejmuję płaczami większości... to nic nie zmienia. A pozbycie się Marcelo w naszej sytuacji żeby utrzymać się na powierzchni nie będzie złym rozwiązaniem. Jestem optymistą:) |
Cytat:
No co ty po Levadii trzeba bylo ich po glowkach poklepac i udawac ze nic sie nie stalo. :D :D a tak na powaznie to mi chodzilo raczej o motywacje i rewolucje mentalną zeby pilkarze nabrali troche szacunku i pokory do swojego zawodu. Skorza chce to u nich zaszczepic mam nadzieje ze te Puchary pokaża odmiane :) |
Cytat:
Legia i Lech sprzedają zawodników i to za grube pieniądze (przypomnę: Janczyk, Fabiański + CI powyżej wskazani) ale i kupują zawodników za niemałe pieniądze (Grzelak, Iwański, Komorowski, Chinyama, Giza, Arboleda, Lewandowski, Stilić, Bandrowski, Golik, etc.). My z kolei sprzedaliśmy Żurawskiego, Uche, Franka, Błaszczykowskiego, Dudkę, Gorawskiego i ta kasa w niewielkim stopniu została spożytkowana na transfery. Owszem kupowaliśmy - ale jak już to niedrogo - jedyne wyskoki to Kirm (400 tys) i Jirsak (700 tys) Najczęściej braliśmy za niewielki grosz (Diaz) czy za darmochę (Marcelo, NIedzielan). Kiedy odszedł Dudka to kasa z jego transefru poszła na co ??? Bo przecież od 2 lat mówi się o zakontraktowaniu środkowego napastnika i z kasy za transfer Dudki miały być na to pieniądze (przypomnę historię z Tristanem). Oczywistym jest fakt, że nasza nieobecność w pucharach stanowi uszczerbek w budżecie klubowym, tylko że Legia i Lech (poza jednym sezonem) nie miały wielkiego udziału w pucharach, a potrafiły sporą część środków uzyskanych z transferów zainwestować. Oczywiście nie odnoszę sie do trafności tych transferów, ale nie pisz, że dziura w budżecie to tylko i wyłącznie wina naszej pucharowej porażki |
Cytat:
Skorża zapieprzył z Lewadią. I nikt go za to nie broni i nie gloryfikuje. Piłkarze też się nie popisali. Swoją niemałą cegiełkę dołożył i zarząd oraz polityka klubu. Ale ludzie mają to do siebie, że mogą uczyć się na błędach. Skorża pokazał, że wie, co zrobił źle. Cupiał pewnie dzięki Rogali i Kapce nadal nie wie, co robił i robi źle, ale to już inny problem. Miejsce i wyszkolenie polskich piłkarzy nie jest dziś dużo ponad miejscem zajmowanym przez piłkarzy Estońskich. Jedni i drudzy mają problemy z poprawnym kopaniem piłki i wymianą kilku podań. Hipokryzją jest zauważanie tego w męczarniach całej naszej ligowej czołówki z zespołami typu Polonii Bytom, czy Piasta, a nie zauważanie tego w kontekście meczów z jeszcze lepiej zorganizowanymi od nich Estończykami. Więc wróć z jak to piszesz "ciemnej strony księżyca" na Ziemię. Do miejsca, w którym naprawdę są dziś polskie kluby i umiejętności ich 99% pracowników. |
Cytat:
Nasza polityka transferowa jest najlepsza w kraju i gdyby do tego dodać tylko lepszego trenera (z jajami) to Wisła już dawno grałaby w Pucharach i Lidze Mistrzów... |
Cytat:
A jak Ty nie wiesz gdzie idą pieniądze z transferów, to mam bardzo prostą odpowiedź - na Księżyc. |
Cytat:
|
a propos Marcelo niedawno w jakimś artykule czytałem, że kosztował on nas 400tys ojro <prowizja dla jego menago> więc nie piszcie o nim, że był za darmo.
o właśnie w tym artykule: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1412620 |
Cytat:
I widzisz - zawodnicy nie dogadują się z klubami i to jest jak najbardziej naturalne, nawet w przypadku takich firm jak Barcelona. Ale nie jest to żadnym usprawiedliwieniem dla atakowania klubu w mediach. Koniec, kropka. Daruj sobie tą marną sofistykę, bo hierarchia płac w klubie nie wpływa w żaden sposób na obowiązki pracownika wobec niego. Gdyby na zachodzie Kosowski zaczął bredzić o pampersach, to skończyłoby się to dla niego bardzo, bardzo źle. Kara finansowa to minimum, czego mógłby oczekiwać. I on o tym doskonale wiedział, dlatego pyskować zaczął dopiero po powrocie do nas. Żałuję, że nie zrobiono z niego podobnego przykładu, jak z Uche. Myślę, że dałby kilku gwiazdkom do myślenia... |
Cytat:
Kosowski mówiąc, że chciałby zarabiać więcej, nie naruszył w żaden sposób obowiązków względem pracodawcy - chyba, że miał zakaz zapisany w poprzednim kontrakcie. Cytat:
Czas pokazał, jak źle wyszła Wisła na oddaniu Kosowskiego i jakie było jego rzeczywiste znaczenie dla zespołu. Szkoda, że jak widać znów musi minąć kilka lat, zanim do niektórych to dotrze. |
Cytat:
Żaden zawodnik na zachodzie nie pozwoli sobie na taki styl wypowiedzi, na jaki pozwalał sobie u nas Kosowski. Co do pogrubionej części - :rotfl: Naprawdę, Markus, więcej tracić czasu na Twoje wizje nie zamierzam. Mógłbym tu przypomnieć takie historie - ale nie czas i miejsce na to. |
Cytat:
|
Cytat:
Popatrz trzezwo na to co my gramy. Zenada i piach od wiosny do zimy. 0:1 (LEVA), 0:1 (LECH), 0:1 (LEGIA), 0:1 (SWIETA WOJNA) - 0pkt 0-0-4 0:4 !!!! Levadie przegral Skorza o czym otwarcie przyznal w wywiadach (slawetne 60% przygotowania). Przypomne raz jeszcze, ze takiej HANBY jak z Levadia WISLA w 103 letniej historii nie zaliczyla w pucharach! A ty piszesz, ze zarzad przegral nam kwalifikacje do kwalifikacji do LM... Mial sprowadzic na potezna Levadie Messiego? Marcelo, Sobol, Brozek, Diaz itp itd to za malo? Dla mnie to, ze Bednarz zaplacil glowa za nieuctwo Skorzy to jest komedia. A moze KSC mial mocniejsza od nas kadre i to tez wina zarzadu, ze truchtaczom z Mackiem "Liga bedzie ciekawsza" Skorza nie chcialo sie WALCZYC W SWIETEJ WOJNIE PRZEZ BIDNE 90MIN? Za malo zarabiaja? |
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą jak co jakiś czas (sprawy choćby Neia, Kosowskiego itd. itp.). Skorża i gracze nie są oczywiście bez winy, ale ogólny burdel i brak wizji ukierunkowanej na sukces nie mogą przynieść innych rezultatów niż to co widać... Dopóki w tym klubie wszyscy nie będą iść w jednym ściśle określonym kierunku to ch..a z tego będzie. |
Cytat:
Cytat:
Nie masz pojęcia o czym piszesz. |
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...emie,id,t.html
Duży wywiad ze Skorżą. Cyt: Bardzo dużo obiecywałem sobie po tegorocznej edycji europejskich pucharów. Zostałem jednak bardzo brutalnie sprowadzony na ziemię. Dlatego uczucie zawodu musi dominować w ocenie całego roku. (...) Moja umowa wygasa z końcem obecnego sezonu. I rzeczywiście, żebym poprowadził zespół w pucharach, musi ona zostać przedłużona. Na razie tyle mogę powiedzieć |
Najlepsze jest to ,że jeszcze teraz nikogo nie kupiliśmy a już planujemy transfery na lato.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
jak nie sprzedamy to chyba proste. Skoro panowie piłkarze i pan trener dali dupy w lipcu to kasy na transfery nie ma... bo nie ma skąd. Marcelo, Diaz, Piotrek B. albo Paweł jaki ich sprzedamy będzie jakaś kasa na 2-3 kopaczy jak nie... cóż.. są Czekaj, Chrapek, Burliga być może będzie jeszcze Leszczak wrócili Kowalski i Mączyński być może jak wróci Sobol i Głowa wystarczy to na ligę na Europę na pewno nie to sobie trzeba jasno powiedzieć. I przestać pompować balonik pt. przyjdzie ten lub tamten. amen |
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl