![]() |
1q2 ale porównanie z imprezą jest nietrafione jak dla mnie. Kradniesz portfel- tu wszystko zależy tylko od Ciebie, nie ma kogoś, kto stoi z boku i powie Ci- tak bierz lub nie, nie bierz.
w spotkaniu to nie od Henryego zależało, czy będzie gol uznany czy nie. Wszystko było w rękach sędziego. i zadam Tobie to pytanie- ściągałeś kiedyś na jakiejś kartkówce, klasówce, kolokwium czy też egzaminie?:> Jestem na 99% pewny, że tak. Czy to nie 'złodziejstwo'? |
Cytat:
Ja pierdziele. Wyobrazcie sobie Lobodzinskiego wsrod tych vuvuzel. Jemu doping byl za glosny... :( PS. 9 dolcow na amzon.com chyba se kupie. sasiad mnie w****ia |
Cytat:
Co do sędziego głównego to na niego też bym głównej winy nie zwalał, on widział tylko plecy Henryego w dodatku było też tam kilku innych zawodników więc naprawdę ciężko takie zagranie wyłapać stojąc gdzieś przed polem karnym. Winna wg. mnie sędziego liniowego który najpierw nie pokazał spalonego a i rękę powinien zauważyć. Gdyby to był mecz grupowy w kwalifikacjach pewnie nikt by o tym długo nie rozpamiętywał. |
Kurde no, ja też się przychylam do tej opinii. No gdyby i może Henry mógł się zastanowić i rozważyłby wszystkie za i przeciw, to by tego nie zrobił, choć też wątpię. ;)
Ale na boisku to jest impuls, ułamek sekundy, chcesz po prostu wygrać, końcówka meczu, piłka Ci ucieka, kurde zgarniasz ją sam nawet nie wiesz czym, pada bramka, euforia, zero czasu na zastanowienie. Sam pamiętam że na boisku to mi zawsze klepa waliła totalna, miałem ambicja 10, agresja 10, potrafiłem ordynarną kosę sprzedać najlepszemu kumplowi na asfalcie, a dopiero za parę chwil się zastanowiłem co ja do k. nędzy odwalam? ;DD Co innego nurkowanie i wymuszanie karnych, bo to jest z rozmysłem, jawne oszustwo i za to powinny być czerwone kartki z miejsca. |
co do trąbek i organizowania mistrzostw lub jakiejkolwiek dużej imprezy w takich krajach
oglądałem bodajze puchar konfederacji, oczywiście jeden wielki tumult tych całych vuvuzeli :D i jakto w trakcie transmisji z meczów jak jakas przerwa była w meczu zrobili rzut kamery na trybuny, a dokładnie jakiegos siedzącego tam murzyna. tenże dżentelmen w momencie jak zobaczył sie na telebimie najpierw walną taki uśmiech co mu widac było ósemki a następnie przejechał palcem wskazującym po szyi w geście podżynania gardła, kamera momentalnie zoom na boisko i juz nie pokazywali trybun kumpel spędził tam rok. wrócił jako zaprzysięgły rasista w RPA jest 50 000 morderstw rocznie a najlepiej rozwinietym przemysłem jest ochrona. tylko że nie taka jak w naszym mniemaniu, tylko regularna armia z helikopterami , transporterami i bronią ciężką chronią osiedla białych przed czarnymi coś w rodzaju takich klimatów jak był w filmie ZONA juz jakis wielbiciel równości żałował ze jak pojadą dziennikarze i działacze z całego świata to kilku okradną lub zabiją to w świecie zostanie obalony sielankowy obraz postapartheidu dlatego troche ciesze sie że nie jedziemy do tego gównianego kraju tak wogóle to można by sie zastanowić nad założeniem tematu MŚ rpa 2010 |
Fakt, można by chyba taki temat założyć, skoro już nie dotyczy naszej repry :D Jeśli ktoś to zrobi, to proszę o przeniesienie postów po prostu.
A wracając jeszcze do przestępczości, postapartheidu, to mój kolega z pracy dobrze się orientuje w absurdach dziejących się w krajach afrykańskich i podesłał mi np. takiego linka: http://deathofdurban.blogspot.com/ Durban, to jedno z miast gospodarzy MŚ oczywiście. O tym, że ciągle tam są czarodzieje i inne badziewie chyba nie muszę mówić. Pewne jest, że krew będzie się lała gęsto. A, i przypomniała mi się historia o morderstwach dokonywanych na białych farmerach, wyżeranie co tam mieli na szybkości i palenie ich farm, a potem saprajs, bo bambusy nie miały co jeść. Jak to możliwe? :O :lol: |
henry to qrwa zwykla twarz fifa fair play , a odpierdala takie numery i to nie pierwszy raz
|
piłka jest grą błędów.
|
|
|
Cytat:
Raz dwa trzy... i ten k...a koński śmiech! Na tą mende nie da sie patrzeć raz dwa trzy...:evil: |
to ogólnie o piłce polskiej
http://www.weszlo.com/news/4129 Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,73556,73...ad_Boruca.html
O której ten mecz był ? Bo o 12 to ja jeszcze Kazimierskiego na Wiśle widziałam ... |
o 13 45 pewnie ma szybka miotłe z turbodynamonem zamiast silnika
|
Kolejny Reprezentant Polski nam chyba przybędzie za Odry a konkretnie z Leverkusen - Sinkiewicz.Smuda ma sie z tym stoperem spotkac. W sumie to podstawowy zawodnik Bayeru wiec napewno sie przyda.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Smu...587,1,291.html |
|
Jeleń lepszy od Kaki i Teveza w rankingu Castrol http://waszapilka.pl/article,3851,Ra...len_przed_Kaka
|
Z Boenischem chyba nie wyjdzie bo w wywiadzie powiedział że nie zagra dla Polski.
http://www.youtube.com/watch?v=tBxZf...eature=related |
Polskę się nosi w sercu, a nie przez rok zastanawia, czy się chce grac z białym orzełkiem na piersi. W takich wypadkach procedura powinna byc prosta - jedzie Smuda do zawodnika, rozmawiaja, pada pytanie: chcesz grac dla Polski? I bez zastanowiania powinno byc "TAK" albo "nie", a nie bawienie sie w ciuciubabkę.
|
Mam podobne zdanie. Jeśli facet się zastanawia tak długo to trzeba go olać.
|
Boenish to ciota:d
|
Powinien decydowac czy chce grac dla Polski czy dla Niemiec,a nie zwlekac z tym tak długo:)
|
Panowie, ten film jej z kwietnia 2008 roku . . .
|
|
http://www.youtube.com/user/gyhujfukcip
Na kanale tego użytkownika jest umieszczony film "Trzecia część meczu o Reprezentacji" Orange sport Jak na mnie wywarł całkiem pozytywne wrażenie. |
Smuda chce Polańskiego do Reprezentacji.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kad...725,1,291.html |
Cytat:
|
Miś Koala asystentem :lol:. O ile obrońcą był dobrym, o tyle trenerem to jest co najwyżej (!) kiepskim. Ehh, osamotniony Smuda, no nie wiem czy podoła bez sztabu ;). Bo Kazimierski czy Koala to raczej nie są trenerzy o wysokich notowaniach, czy jakiejkolwiek charyzmie (Zielinski). Kiepsko to widzę.
|
Cytat:
http://ekstraklasa.net/foto/legia_net_szurek/1.jpg nie ten: http://www.mmtrojmiasto.pl/rep/newsph/5186/22312.3.jpg |
Bynajmniej :>
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl