![]() |
Niewiem ale ciagle mam wrazenie ze po porazce z Levadia Skorzy i pilkarzom przestalo sie ze soba "chciec " cos osiagnac.
Niby pitolenie o rehaibitacji bylo ale to tylko sciema,problem lezy duzo glebiej i dotyczy relacji o ktorej kazdy chyba wie -Skorza to mily facet i kompan a nie ktos kogo pilkarze mogli by sie bac,czuc respekt. Po Levadii wszytscy staracil do siebie zaufanie i checi,skonczyla sie walka za drugiego ,jakbym widzial inny zespol. To co teraz jest to jakbym widzial chodzącego trupa,to juz nawet nie wyglada na zespol tylko na zbieanine 11 ludzi ktorzy biegaja bo im za to płaca. Skorza nie ma zadnej koncecjii na przyszlosc ,ma tych samych zawodnikow a ci nie potrafia zrobic 1 skladej akcjii.... |
Pierwszy z brzegu wuefista by ich lepiej zmotywował i przygotował do rundy... Niestety Skorża zawiódł na całej linii, powodzenia z dala od Wisły!!!
|
Jednego bym nie chciał. Trenera na dorobku. Był Petrescu, jest Skorża...dosyć nauki na Wiśle.
Jeśli zmiana to na trenera z doświadczeniem, minimum 10 letnim w seniorskiej piłce na zachodzie. Takiego, który nie będzie się kurczowo trzymał posadki. I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem. Np taki Zeman jak mu się nie podoba bo np piłkarze nie współpracują to odchodzi z klubu i się nie użera. |
Cytat:
No chyba że Bobo Kaczmarek... Marek Motyka... Tych raczej ciężko określić mianem "trenerów na dorobku"... Ot, cała nasza brutalna rzeczywistość... |
A gdzies przeczytałem, że Bobo będzie trenerem u nas. Pewnie kogoś poniosła fantazja. Chyba by na taczkach kibice wywieźli te całą rade nadzorczą...
|
Cytat:
jaki Bobo ,chyba tylko ten Dj bo ostatnio mial gdzie wystep w Polsce :lol: jak juz ktos ma przysjc to taki ktory nie bedzie bal sie mowic co go boli i wyp*****lic na zbity pysk nierobow udajacych pilkarzy.tylko wtedy ta druzyna bedzie cos warta.,bo narazie to widze 11 panienek na boisku(poza Alvarezem i Marcelo) |
eee tam a ja wam mowie ze "szczyt formy" nadchodzi :foch:
|
w sumie z najniższego poziomu nie tak trudno osiągnąć wzrost :D
|
Mowilem od dawien ze Piotra Nowaka z USA trza bylo sciagnac, teraz to wielkie g***o moze byc bo jest trenrem Filadeflii, a wiec stamtad go nie wyciagna jak narazie za nic, no chyba ze beda padake grac, a nie zapowiada sie na to
|
Spoko spoko , było narzekanie że przegrywamy z Legią,Amiką i parchami to forma jest szykowana na nich :lol:
A tak poważnie to przez tych nieudaczników na boisku i po za nim, będzie lipa po całości.Nie dość że swoimi wyczynami wprost nalegają na trenera z łapanki to ja nie wiem po **** ten nowy stadion.Znamy realia , przy takiej lipie to ten stadion będzie wyglądał jak Śląski na meczu ze Słowacją Cytat:
|
Ja tam uważam że gdyby rozróby w Wiśle nie zrobiono w 2004 roku i nie wywalono Kasperczaka to może w innym punkcie bylibyśmy. Dziękuje Skorży za 2 mistrzostwa ale drużyna nie funkcjonuje już w ogóle. Tylu szans co Skorża nie dostał nikt !!! inny trener już by w Wiśle nie pracował.
Myślę że Polscy piłkarze są słabi w stosunku do europejskich ale krok po kroku trzeba budować zacząć od własnego podwórka. Kasperczak nauczył piłkarzy gry na niebotycznym poziomie jak na Polskie gry . Styl gry był taki że ręce same składały się do braw nie zapomnę tych meczów do końca życia !!! ... Choćbyśmy wtedy Mistrzostwa nie zdobyli to gra to był Raj a teraz .... Jeśli Kasperczak doprowadził do wielkiej dziury w budżecie to do czego prowadzi Skorża taką grą !!! Bez stylu i wpojenia gracza Wisły jakiejś Myśli Szkoleniowej nie będzie przyszłości dla tego klubu !!!.... Co mi z takich Mistrzów którzy przegrywają każdy prestiżowy mecz , ograją paru ogórków w lidzę . A w obecnej rundzie grają już tylko stylem na wrzutki bo nic innego wymyślić nie mogą . Do tego piłkarze nie potrafią już nawet dobrze dośrodkowywać . Tak być nie może żeby piłkarze którzy zarabia ogromne pieniądze hańbili ten klub swoją grą. Bo inaczej tego nazwać nie można . Nie może być tak że że nie potrafimy gola strzelić w 3 meczach. Bo kibice mają prawo wymagać bo piłkarze mają wszystko podane na tacy zarabiają miliony . To nie są przypadkowi ludzie !!!! .... Ci zawodnicy mają potencjał by być najlepsi w kraju i w tej śmiesznej lidze mieć jakiś styl !!!.... Styl gry ja nie proszę o wiele chcę po prostu trochę kombinacji wysiłku w ataku .... na Boga jeśli jest Pan trenerem to ja się Pytam co Pan zrobił z Krakowską szkołą piłkarską. Krótkimi podaniami , kombinacjami w ataku z czego Wisła zawsze słynęła. Co się z tym stało dlaczego z dnia na dzień odkąd jest Pan trenerem zaniknął w tej drużynie Pomysł grę pytam się dlaczego???? |
Ludzie kogo Wy bronicie ? Do tej pory mialem pewne zludzenia, ale druzyna nie potrafi od 3 meczow zdobyc bramki, dysponujac bardzo dobrym potencjalem, w tej naszej lidze...
|
Cytat:
|
Obecnie zastanawiam sie, na co czeka M. Skorza... dlaczego przynajmniej nie odda sie do dyspozycji zarzadu. Kazdy inny podal by sie do dymisji, a ten zachowuje sie tak jakby nic sie nie stalo.... tylko pieprzy glupoty ze w obecnej sytuacji liczy z kazda ewentualnoscia.. Otoz Macku w obecnej sytuacji to nie Ty powienienes sie liczyc z kazda ewentualnoscia tylko powienienes miec na tyle honoru aby podziekowac za prace. Powiem Ci szczerze, nigdy nie bylem Twoim fanem, zawsze uwazalem ze sukces miedzynarodowy pod Twoimi skrzydlami jest niemozliwy... Dziekujemy za dwa mistrzostwa, ale czas powiedziec "do widzenia", a w Twoim przypadku powinienes powiedziec: "przepraszam za Levadie, do widzenia". Tlumaczenia takie ze chciales przejsc Levadie na zmeczeniu w kazdym innym klubie spotkalyby sie z wywaleniem na zbity pysk. Zegnaj Macku.
|
Cytat:
A nuż Wisła zacznie pod koniec rundy grać pięknie i efektownie i trener zabaluje u nas jeszcze jeden sezon :D a jak nie to fakt będzie trzeba szukać następcy. Na chwile obecną zmiana trenera nie ma sensu. |
Cytat:
Panie JAROSZ podsuń Pan Bossowi tę kandydaturę!!! :D |
Cytat:
Boję się tylko, że Orson prorocze słowa napisał -> przyjdzie ktokolwiek, bo skąd i za co weźmiemy dobrego trenera?? Sytuacja dość dupiana i typowa w ostatnich latach. Inną sprawą są teksty na forum typu "Skorża wyp ... " i podobne -> aż uwierzyć nie mogę, że takie buroki pisać potrafią, a modzi ich nie banują hurtowo i dożywotnio. Od jakiegoś czasu nic nie gramy ale Maćkowi Skorży należy się szacunek, podziękowanie i godne, eleganckie pożegnanie z naszej (kibiców) strony. A "zapalczywym" radzę skorzystać ze śniegu i temperatury na polu w celu zgaszenia pożaru siana pod kopułą :P |
Wszyscy najeżdżają na Skorżę. Na pewno sporo od niego zależy ale czy kasę wyciągnie ze swojej kieszeni na transfery nie !!!. I kogo za niego nic się i tak nie zmieni. potrzeba inwestycji
|
Winą Skorzy i Bednarza jest także to że przez te prawie 3 lata wydali sporo kasy a tak naprawdę poza Marcelo nikogo dobrego nie sprowadzili a za takiego Łobo albo Jirsaka można było ściągnąć znacznie lepszych graczy.
Wiem że łatwo sie ocenia po fakcie ale tak to wygląda spokojnie można by było wczoraj w Jadze znaleźć znacznie lepszych pomocników i tańszych niż nasze gwiazdy i zamiast naszych 2 drogich mieć 4 takich jak Jaga . |
Cytat:
|
Cytat:
Krawiec kraje jak mu materiału staje |
Cytat:
ciężko to może było ocenić Diaza czy Ba jak przyjechali na testy ale akurat na razie Oni dobrze grają |
Cytat:
A na dzień dzisiejszy to on jest mizernym trenerem bez jaj i honoru który ma wszystkich kibiców za idiotów. Niech wypija piwo które nawrazyli, czyli ze jak Majewski u profesorka?:lol: Niech trenuje Kulawik, gorzej nie będzie a moze cos oszczedzimy |
Cytat:
|
Cytat:
Moim skromnym zdaniem jednak gdyby gra była dobrze poukładana i piłkarze mieli by jakieś wypracowane schematy grali szybko to i Kirm i Jirsak w takiej maszynce dobrze by funkcjonowali, ale to może pod nowym trenerem |
Cytat:
Mieliśmy za czasów Telefoniki erę polskich doświadczonych trenerów (Łazarek, Smuda, Kasperczak, Engel), mieliśmy erę "młodych ambitnych na dorobku" (Petrescu, Skorża), mieliśmy kilku "łataczy dziur" (Kusto, Nawałka, Kulawik, Moskal), teraz faktycznie czas postawić na kogoś doświadczonego z zagranicy. Tego jeszcze nie próbowaliśmy :) jeśli dobry zagraniczny trener z tego zespołu nic nie zrobi, to znaczy że już nikt nic nie zrobi. Wtedy trzeba się zastanowić, czy może starozakonni jakiejś klątwy na nas nie rzucili ;) |
Jeśli wogóle chcemy grać w pucharach w tym sezonie to natychmiast trzeba wy...ć na zbity pysk Skorżę (sam się nie poda do dymisji) i zatrudnić gościa, który może zdąży to jakoś ogarnąć. Ale będzie to bardzo trudne zdanie dla niego . Drużyna jest kompletnie nieprzygotowana do sezonu, rozbita fizycznie i psychicznie. Wolna, nie potrafiąca wymienić kilku podań bez straty. Przykro było patrzeć co ten nieudacznik zrobił z drużyną. Tak, czy tak pozostawi po sobie zgliszcza.
|
Skorża będzie trenerem Legii od lipca, więc może po prostu już mu nie zależy - zwłaszcza, że każdy wiesza na nim psy. Wpuszczenie na boisko Łobo w takiej formie zakrawa o sabotaż i moim zdaniem w tej chwilii prezes Wisły powinnien odgórnie wysłać do ME Łobo i Pawełka, bo może to podizałałoby motywująco na innych.
|
No tylko kto za Skorżę? Sam jestem zwolennikiem jego zmiany, ale w Polsce moim zdaniem nikogo takiego nie ma. A zamiana na Kaczmarków, Ulatowskich itp. to byłby krok w tył - bo żaden z tych trenerów nie jest lepszy od Skorży. A z Polaków - to jedynie Piotr Nowak, który trenuje obecnie gdzieś w USA. Albo Nowak, albo ktoś z zagranicy... I też bym tu widział kogoś z doświadczeniem, ale jak ktoś wyżej napisał:
Cytat:
|
Wg mnie skorza powinien zostac a wsumie ten mecz z jaga juz byl duzo lepszy mysle ze sie rozpedza tylko żeby dużo pkt teraz nie sracili. cupial powinien wziac na wstrzymanie i go zostwic jak tak trenerów beda zmieniać to nigdy nic nie zrobia:/ a wogule nie widzę nikogo narazie kto mógłby go zastopic
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Andrzej Iwan, legenda Wisły postuluje żeby trenerem został Tomek Kulawik i Kazimierz Kmiecikiem.Jeśli już miałaby byc zmiana trenera to jestem za tym żeby przyszedl ktoś doświadczony aby wyciągnął drużyne z obecnego kryzysu.W lidze przeciez nie wszytsko stracone.Nikt jeszcze nie uciekł na 8-10 punktów żeby załamywac ręce
|
nie jestem zwolennikiem Skorzy za wszelką cene, ale jestem zwolennikiem rozsądku i logiki w działanium oraz trzeźwego oceniania sytuacji.
Skąd nagle na tym forum taki wysyp dzieci neo? Sytucja przypomina mi tę, z którą mierzył się i przegrał Petrescu: - Wisła grała ambitnie, dobrze, realizowała wskazówki trenera, ale.... z przodu mielismy Brożka, który marnował wszystkie setki, do ktorych dochodził Róznica jest taka, że teraz nie ma setek. Brożek posadził ciężką d... na boisku i oczekiwał, że piłka sama do niego trafi gdy będzie sam na sam z Sandomierskim. Porównajcie sobie jego postawę do postawy Franka. Jak się nie ma z przodu ani jednej armaty to można pograc najwyżej w cymbergaja |
Cytat:
|
Przez lata drużyna była osłabiana jeśli chodzi o formacje ofensywne, nie kupiono nikogo wartościowego, ostatnio mieliśmy dużo szczęścia, wystrzelił Brożek, w ostatniej rundzie skórę ratował nam Marcelo, a teraz wyszło, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia ;]
A co do Skorży, to na pewno będzie pracował do końca sezonu i dłużej. Po pierwsze, żaden inny trener raczej nie będzie pracował w takich warunkach (brak transferów, no chyba, że wezmą jakiegoś młodego leszcza, o trenerze z 'nazwiskiem' nawet nie marzcie xD). A po drugie, od niedawna Skorża pracuje jako menedżer, myślę, że dostanie jeszcze parę rund do udowodnienia, że nadaje się na tą posadę ;-) |
pocztake rundy tok temu:
Polonia B.-Wisla 1:1 - szczesliwe, wymeczone Wisla-Lech (PP) 0:1 Wisla-Polonia W. 2:1 - wymeczone Belchatow-Wisla 0:0 - dobra gra ale nieksutecznie Tylko, zewtedy chyba mielismy zdecydowanie lepsza sytuacje kadrowa - teraz Brozek, Boguski, Sobolewski, ktorzy wracaja po kontuzjach i nieprzepracowali dobrze przygotowan i to widac, a grac muszą. Tylko Lobodzinski gra swoje czyli nic - brakuje Cwielonga, ktory wszedlby z lawki i szarpnal. Moze trzeba zagrac dwojka napastnikow w pucharze z Lechią. Nastepny mecz juz z nami kibicami - bedzie dobrze. |
szkoda że Skorża tak łatwo zrezygnował z Cwieloga bo jak wchodził to potrafił szarpac,stworzyc sytuacje.
|
Pomyslcie moi drodzy tak teraz juz na chlodno oceniajac. Skoro zaangazowanie jest na identycznym poziomie i nie ma juz w pozostalych klubach strachu przed Wisla to czemu przegrywamy lub remisujemy mecze? Czego nam brakuje? Formy, umiejetnosci pilkarskich, predyspozycji taktycznych zawodnikow, samej taktyki, psychiki czy tez moze przygotowania fizycznego? Chyba mamy wszystko poza umiejetnosciami, predyspozycjami taktycznymi(tzn ze pilkarz defensywny nie nauczy sie nagle genialnie podawac na skrzydla lub prostopadle do przodu) a przede wszystkim psychiki nam brakuje. Wczoraj widzialem niewiarygodny strach przed wzieciem odpowiedzialnosci na siebie przez pilkarzy. NIewiarygodna nerwowosc w drugiej linii. Ok byl Kirm szarpal oboma skrzydlami ale w momencie gdy go potrojono to... efekt widzielismy wczoraj. Do czasu gdy na boisku byl Ba ta gra jeszcze jakos w drugiej linii wygladala, gdy zszedl... nie musze mowic co sie dzialo. Jeszcze jedno, to nie to ze my zagralismy slabo po prostu ja widze ze we wszystkich trzech meczach jakie do tej pory rozegralismy w tej rundzie na neiwiele nam przeciwnicy pozwolili choc to my mielismy dwie stuprocentowe sytuacje i gdyby nie slupek, albo blad techniczny to my wyjezdzalibysmy z Bialegostoku zwyciesko.
P.S. Zmiana trenera nie wiem czy wogole cokolwiek da jesli nie bedzie tutaj 23 rownych zawodnikow oraz dobrego rozgrywajacego w srodku, bo moze i mamy dobrych skrzydlowych, ale ktos musi im jeszcze podawac... Jednak mysle ze moznaby sie zainteresowac jednym znanym bylym pilkarzem, ktory teraz pracuje jeno jako asystent. To Philip Cocu. |
Cytat:
Dziwi mnie również fakt braku komunikacji ze swoim bratem. Na to już nie widzę usprawiedliwienia, wszak grają od lat ze sobą i o jakimś niezgraniu nie może być mowy! Uważam, że gra obronna jest poprawna, natomiast prawdą jest, co napisałeś - brak armat z przodu. Ale nie wynika to tylko i wyłącznie z braku graczy na odpowiednik poziomie, ale według mnie również - a może przede wszystkim - jest to wina Skorży, który z uporem maniaka chce realizować taktykę długich piłek. Ale na kogo? Na jeden z najniższych ataków w lidze - Brożek Małecki? Spójrzcie na pierwsze 15 minut w meczu, które zaczęło napawać mnie lekkim optymizmem. Graliśmy po ziemi, na jeden kontakt, klepkę w trójkącie, czyli to, co Wiśle zawsze wychodziło najlepiej. Co się potem stało? Wisła w II połowie znowu zaczęła grać długimi piłkami. Sama z siebie? Nie sądzę. Tak kazano jej w szatni,, jestem o tym przekonany. I jeszcze kwestia tych zmian... totalne pudło. Rozumiem, że Issa mógł nie wytrzymać 90 minut, byliśmy na to przygotowani. Ale dlaczego, chcąc wygrać mecz, nie ryzykuje się i nie wpuszcza następnego napastnika? Mieliśmy Christowa na ławce. Tymczasem wchodzą Łobo i Jirsak, którzy od dłuższego czasu nie pokazują dosłownie nic... Te zmiany to chyba zrobione tak dla świętego spokoju, żeby nikt nie zarzucił Skorży, że nie reagował... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl