Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

Wojtas 12.03.2010 23:59

Niewiem ale ciagle mam wrazenie ze po porazce z Levadia Skorzy i pilkarzom przestalo sie ze soba "chciec " cos osiagnac.
Niby pitolenie o rehaibitacji bylo ale to tylko sciema,problem lezy duzo glebiej i dotyczy relacji o ktorej kazdy chyba wie -Skorza to mily facet i kompan a nie ktos kogo pilkarze mogli by sie bac,czuc respekt.

Po Levadii wszytscy staracil do siebie zaufanie i checi,skonczyla sie walka za drugiego ,jakbym widzial inny zespol.

To co teraz jest to jakbym widzial chodzącego trupa,to juz nawet nie wyglada na zespol tylko na zbieanine 11 ludzi ktorzy biegaja bo im za to płaca.

Skorza nie ma zadnej koncecjii na przyszlosc ,ma tych samych zawodnikow a ci nie potrafia zrobic 1 skladej akcjii....

fan01 13.03.2010 00:00

Pierwszy z brzegu wuefista by ich lepiej zmotywował i przygotował do rundy... Niestety Skorża zawiódł na całej linii, powodzenia z dala od Wisły!!!

tofik 13.03.2010 00:07

Jednego bym nie chciał. Trenera na dorobku. Był Petrescu, jest Skorża...dosyć nauki na Wiśle.
Jeśli zmiana to na trenera z doświadczeniem, minimum 10 letnim w seniorskiej piłce na zachodzie. Takiego, który nie będzie się kurczowo trzymał posadki. I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem.
Np taki Zeman jak mu się nie podoba bo np piłkarze nie współpracują to odchodzi z klubu i się nie użera.

St@chu 13.03.2010 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 868458)
Jednego bym nie chciał. Trenera na dorobku. Był Petrescu, jest Skorża...dosyć nauki na Wiśle.
Jeśli zmiana to na trenera z doświadczeniem, minimum 10 letnim w seniorskiej piłce na zachodzie. Takiego, który nie będzie się kurczowo trzymał posadki. I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem.
Np taki Zeman jak mu się nie podoba bo np piłkarze nie współpracują to odchodzi z klubu i się nie użera.

Zasadniczy problem jest taki, że bierzemy trenerów na dorobku, bo tylko na takich nas stać...

No chyba że Bobo Kaczmarek... Marek Motyka... Tych raczej ciężko określić mianem "trenerów na dorobku"... Ot, cała nasza brutalna rzeczywistość...

tofik 13.03.2010 00:14

A gdzies przeczytałem, że Bobo będzie trenerem u nas. Pewnie kogoś poniosła fantazja. Chyba by na taczkach kibice wywieźli te całą rade nadzorczą...

Wojtas 13.03.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 868464)
A gdzies przeczytałem, że Bobo będzie trenerem u nas. Pewnie kogoś poniosła fantazja. Chyba by na taczkach kibice wywieźli te całą rade nadzorczą...



jaki Bobo ,chyba tylko ten Dj bo ostatnio mial gdzie wystep w Polsce :lol:

jak juz ktos ma przysjc to taki ktory nie bedzie bal sie mowic co go boli i wyp*****lic na zbity pysk nierobow udajacych pilkarzy.tylko wtedy ta druzyna bedzie cos warta.,bo narazie to widze 11 panienek na boisku(poza Alvarezem i Marcelo)

AgresywnyChomik 13.03.2010 01:11

eee tam a ja wam mowie ze "szczyt formy" nadchodzi :foch:

lukas63 13.03.2010 01:20

w sumie z najniższego poziomu nie tak trudno osiągnąć wzrost :D

tranceaddict 13.03.2010 01:25

Mowilem od dawien ze Piotra Nowaka z USA trza bylo sciagnac, teraz to wielkie g***o moze byc bo jest trenrem Filadeflii, a wiec stamtad go nie wyciagna jak narazie za nic, no chyba ze beda padake grac, a nie zapowiada sie na to

1q2 13.03.2010 01:32

Spoko spoko , było narzekanie że przegrywamy z Legią,Amiką i parchami to forma jest szykowana na nich :lol:

A tak poważnie to przez tych nieudaczników na boisku i po za nim, będzie lipa po całości.Nie dość że swoimi wyczynami wprost nalegają na trenera z łapanki to ja nie wiem po **** ten nowy stadion.Znamy realia , przy takiej lipie to ten stadion będzie wyglądał jak Śląski na meczu ze Słowacją

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 868465)
(poza Alvarezem i Marcelo)

Trza uczciwie przyznać że jeszcze Głowa zazwyczaj gra na poziomie

Borinho 13.03.2010 01:41

Ja tam uważam że gdyby rozróby w Wiśle nie zrobiono w 2004 roku i nie wywalono Kasperczaka to może w innym punkcie bylibyśmy. Dziękuje Skorży za 2 mistrzostwa ale drużyna nie funkcjonuje już w ogóle. Tylu szans co Skorża nie dostał nikt !!! inny trener już by w Wiśle nie pracował.
Myślę że Polscy piłkarze są słabi w stosunku do europejskich ale krok po kroku trzeba budować zacząć od własnego podwórka. Kasperczak nauczył piłkarzy gry na niebotycznym poziomie jak na Polskie gry . Styl gry był taki że ręce same składały się do braw nie zapomnę tych meczów do końca życia !!! ... Choćbyśmy wtedy Mistrzostwa nie zdobyli to gra to był Raj a teraz ....
Jeśli Kasperczak doprowadził do wielkiej dziury w budżecie to do czego prowadzi Skorża taką grą !!!

Bez stylu i wpojenia gracza Wisły jakiejś Myśli Szkoleniowej nie będzie przyszłości dla tego klubu !!!....
Co mi z takich Mistrzów którzy przegrywają każdy prestiżowy mecz , ograją paru ogórków w lidzę . A w obecnej rundzie grają już tylko stylem na wrzutki bo nic innego wymyślić nie mogą . Do tego piłkarze nie potrafią już nawet dobrze dośrodkowywać . Tak być nie może żeby piłkarze którzy zarabia ogromne pieniądze hańbili ten klub swoją grą. Bo inaczej tego nazwać nie można . Nie może być tak że że nie potrafimy gola strzelić w 3 meczach. Bo kibice mają prawo wymagać bo piłkarze mają wszystko podane na tacy zarabiają miliony . To nie są przypadkowi ludzie !!!! .... Ci zawodnicy mają potencjał by być najlepsi w kraju i w tej śmiesznej lidze mieć jakiś styl !!!.... Styl gry ja nie proszę o wiele chcę po prostu trochę kombinacji wysiłku w ataku .... na Boga jeśli jest Pan trenerem to ja się Pytam co Pan zrobił z Krakowską szkołą piłkarską. Krótkimi podaniami , kombinacjami w ataku z czego Wisła zawsze słynęła. Co się z tym stało dlaczego z dnia na dzień odkąd jest Pan trenerem zaniknął w tej drużynie Pomysł grę pytam się dlaczego????

nesta 13.03.2010 03:00

Ludzie kogo Wy bronicie ? Do tej pory mialem pewne zludzenia, ale druzyna nie potrafi od 3 meczow zdobyc bramki, dysponujac bardzo dobrym potencjalem, w tej naszej lidze...

1q2 13.03.2010 03:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 868495)
, ale druzyna nie potrafi od 3 meczow zdobyc bramki.

Inter na 5 ostatnich meczów, 3 zakończył 0-0 :), ostatni przejebał a wcale nie grał z kozakami.Nie bronie ani naszych wyrobników ani Skorży(jak ktoś czyta moje wypociny to wie)wręcz przeciwnie -gramy największą chujnie od czasów TF i to nie od tych 3 meczów - tyle że wd mnie na dziś wszystkie rozwiązania będą złe , bo żeby wycisnąć coś z tych nieudaczników , potrzebny jest konkretny trener a nie kolejny magik a kogo Wisła może zatrudnić teraz?

RAF 13.03.2010 04:40

Obecnie zastanawiam sie, na co czeka M. Skorza... dlaczego przynajmniej nie odda sie do dyspozycji zarzadu. Kazdy inny podal by sie do dymisji, a ten zachowuje sie tak jakby nic sie nie stalo.... tylko pieprzy glupoty ze w obecnej sytuacji liczy z kazda ewentualnoscia.. Otoz Macku w obecnej sytuacji to nie Ty powienienes sie liczyc z kazda ewentualnoscia tylko powienienes miec na tyle honoru aby podziekowac za prace. Powiem Ci szczerze, nigdy nie bylem Twoim fanem, zawsze uwazalem ze sukces miedzynarodowy pod Twoimi skrzydlami jest niemozliwy... Dziekujemy za dwa mistrzostwa, ale czas powiedziec "do widzenia", a w Twoim przypadku powinienes powiedziec: "przepraszam za Levadie, do widzenia". Tlumaczenia takie ze chciales przejsc Levadie na zmeczeniu w kazdym innym klubie spotkalyby sie z wywaleniem na zbity pysk. Zegnaj Macku.

marian3a 13.03.2010 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 868497)
tyle że wd mnie na dziś wszystkie rozwiązania będą złe , bo żeby wycisnąć coś z tych nieudaczników , potrzebny jest konkretny trener a nie kolejny magik a kogo Wisła może zatrudnić teraz?

właśnie moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest aby Maciej został do końca rundy... to najlepsze rozwiązanie.. bo nikt nawet magik nie odmieni w tydzień stylu zespołu.
A nuż Wisła zacznie pod koniec rundy grać pięknie i efektownie i trener zabaluje u nas jeszcze jeden sezon :D a jak nie to fakt będzie trzeba szukać następcy. Na chwile obecną zmiana trenera nie ma sensu.

Chesteroski 13.03.2010 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tranceaddict (Post 868481)
Mowilem od dawien ze Piotra Nowaka z USA trza bylo sciagnac, teraz to wielkie g***o moze byc bo jest trenrem Filadeflii, a wiec stamtad go nie wyciagna jak narazie za nic, no chyba ze beda padake grac, a nie zapowiada sie na to

Dlaczego myślisz że za nic go nie wyciągną? Aż tak dobrze tam płacą, nie znam tamtych realiów, ale soccer to chyba niezbyt popularny sport u nich, coś jak Rugby u nas, a może i gorzej. A Nowak dla mnie wydaje się idealnym następcą, był świetnym piłkarzem cenionym w Bundeslidze, ma już pewne osiągnięcia jako trener, no i co najważniejsze, charakter lidera i zwycięzcy. Co prawda, nie wiadomo jakby taki profesjonalista poradził sobie w naszych krakowskich realiach, ale mam przeczucie że mógłby ten pomysł wypalić.

Panie JAROSZ podsuń Pan Bossowi tę kandydaturę!!! :D

jerry.lii.lewis 13.03.2010 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Orson (Post 868256)
Ktokolwiek za Skorże... błagam... długo go broniłem ale teraz koniec
.............

Wygląda, że Skorża rzeczywiście stracił koncept i chyba dla wszystktich, z nim włącznie będzie lepiej jak zakończy współpracę z Wisełką.
Boję się tylko, że Orson prorocze słowa napisał -> przyjdzie ktokolwiek, bo skąd i za co weźmiemy dobrego trenera?? Sytuacja dość dupiana i typowa w ostatnich latach.

Inną sprawą są teksty na forum typu "Skorża wyp ... " i podobne -> aż uwierzyć nie mogę, że takie buroki pisać potrafią, a modzi ich nie banują hurtowo i dożywotnio.
Od jakiegoś czasu nic nie gramy ale Maćkowi Skorży należy się szacunek, podziękowanie i godne, eleganckie pożegnanie z naszej (kibiców) strony.
A "zapalczywym" radzę skorzystać ze śniegu i temperatury na polu w celu zgaszenia pożaru siana pod kopułą :P

graficiarz 13.03.2010 08:45

Wszyscy najeżdżają na Skorżę. Na pewno sporo od niego zależy ale czy kasę wyciągnie ze swojej kieszeni na transfery nie !!!. I kogo za niego nic się i tak nie zmieni. potrzeba inwestycji

Lemoniadowy Joe 13.03.2010 08:52

Winą Skorzy i Bednarza jest także to że przez te prawie 3 lata wydali sporo kasy a tak naprawdę poza Marcelo nikogo dobrego nie sprowadzili a za takiego Łobo albo Jirsaka można było ściągnąć znacznie lepszych graczy.
Wiem że łatwo sie ocenia po fakcie ale tak to wygląda spokojnie można by było wczoraj w Jadze znaleźć znacznie lepszych pomocników i tańszych niż nasze gwiazdy i zamiast naszych 2 drogich mieć 4 takich jak Jaga .

Zieniu1906 13.03.2010 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez graficiarz (Post 868511)
Wszyscy najeżdżają na Skorżę. Na pewno sporo od niego zależy ale czy kasę wyciągnie ze swojej kieszeni na transfery nie !!!. I kogo za niego nic się i tak nie zmieni. potrzeba inwestycji

Nie gadamy tu o transferach . Może i potrzeba jakiś wzmocnień ale to nic na tą porę nie da jeżeli drużyna kompletnie nie ma stylu , to ten nowy zawodnik się dostosuje.

AYALA 13.03.2010 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 868513)
Winą Skorzy i Bednarza jest także to że przez te prawie 3 lata wydali sporo kasy a tak naprawdę poza Marcelo nikogo dobrego nie sprowadzili a za takiego Łobo albo Jirsaka można było ściągnąć znacznie lepszych graczy.

tutaj to chyba rola skautów z prawdziwego zdarzenia, niestety do takowych nie mamy szczęścia i w tym spory problem bo w efekty pracy Edka z Caplarem jakoś trudno uwierzyc że nastąpią.Koszmarnie dużo wtopiono w Jirsaka i Łobo bo 1,1 miliona €.

Krawiec kraje jak mu materiału staje

Lemoniadowy Joe 13.03.2010 09:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 868515)
tutaj to chyba rola skautów z prawdziwego zdarzenia, niestety do takowych nie mamy szczęścia i w tym spory problem bo w efekty pracy Edka z Caplarem jakoś trudno uwierzyc że nastąpią.

Krawiec kraje jak mu materiału staje

jakich skautów trzeba mieć aby ocenić czy Łobo wart jest 300-400 tys euro pensji , no chyba że ten Wojtek w Lubinie dobrze grał a przy Skorży zatracił tak na wartości podobnie z Jirsakiem Kirmem itd.

ciężko to może było ocenić Diaza czy Ba jak przyjechali na testy ale akurat na razie Oni dobrze grają

P.e.c.h 13.03.2010 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jerry.lii.lewis (Post 868505)
io.
Od jakiegoś czasu nic nie gramy ale Maćkowi Skorży należy się szacunek, podziękowanie i godne, eleganckie pożegnanie z naszej (kibiców) strony.

Szacunek to by mu się należał, jakby po Levadii zrezygnował z prowadzenia drużyny.

A na dzień dzisiejszy to on jest mizernym trenerem bez jaj i honoru który ma wszystkich kibiców za idiotów.

Niech wypija piwo które nawrazyli, czyli ze jak Majewski u profesorka?:lol:

Niech trenuje Kulawik, gorzej nie będzie a moze cos oszczedzimy

AYALA 13.03.2010 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 868519)
jakich skautów trzeba mieć aby ocenić czy Łobo wart jest 300-400 tys euro pensji , no chyba że ten Wojtek w Lubinie dobrze grał a przy Skorży zatracił

ostatnie pół roku Łobo wcale nie miał dobrego w Lubinie.Michniewicz często sadzał go na ławie aż tu nagle znalazł sie w Wiśle i na dzień dobry zaoferowano mu fortune.O Jirsaku ktoś tu na Forum napisał co go widział zanim przyszedł do Wisły że to jest taki drugi Olek Kwiek,nic nadzwyczajnego - myśle że te słowa sprawdziły sie w 100 %

Lemoniadowy Joe 13.03.2010 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 868521)
ostatnie pół roku Łobo wcale nie miał dobrego w Lubinie.Michniewicz często sadzał go na ławie aż tu nagle znalazł sie w Wiśle i na dzień dobry zaoferowano mu fortune.O Jirsaku ktoś tu na Forum napisał co go widział w kilku meczach Czeskiej młodzieżówki że to jest taki drugi Olek Kwiek, myśle że te słowa sprawdziły sie w 100 %

to wiec widzisz jak wykorzystano kasę a potem Cupiał daj na następne transfery :) gdy tymczasem większość kasy na razie sie w ogóle nie spłaca ,nie gra dobrze Łobo Jirsak Kirm Garguła wcale .

Moim skromnym zdaniem jednak gdyby gra była dobrze poukładana i piłkarze mieli by jakieś wypracowane schematy grali szybko to i Kirm i Jirsak w takiej maszynce dobrze by funkcjonowali, ale to może pod nowym trenerem

willow 13.03.2010 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 868458)
Jednego bym nie chciał. Trenera na dorobku. Był Petrescu, jest Skorża...dosyć nauki na Wiśle.
Jeśli zmiana to na trenera z doświadczeniem, minimum 10 letnim w seniorskiej piłce na zachodzie. Takiego, który nie będzie się kurczowo trzymał posadki. I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem.
Np taki Zeman jak mu się nie podoba bo np piłkarze nie współpracują to odchodzi z klubu i się nie użera.

Mam nadzieję, że tak samo jak Ty, myśli też Cupiał.
Mieliśmy za czasów Telefoniki erę polskich doświadczonych trenerów (Łazarek, Smuda, Kasperczak, Engel), mieliśmy erę "młodych ambitnych na dorobku" (Petrescu, Skorża), mieliśmy kilku "łataczy dziur" (Kusto, Nawałka, Kulawik, Moskal), teraz faktycznie czas postawić na kogoś doświadczonego z zagranicy.

Tego jeszcze nie próbowaliśmy :) jeśli dobry zagraniczny trener z tego zespołu nic nie zrobi, to znaczy że już nikt nic nie zrobi. Wtedy trzeba się zastanowić, czy może starozakonni jakiejś klątwy na nas nie rzucili ;)

Gwiaździsty 13.03.2010 09:50

Jeśli wogóle chcemy grać w pucharach w tym sezonie to natychmiast trzeba wy...ć na zbity pysk Skorżę (sam się nie poda do dymisji) i zatrudnić gościa, który może zdąży to jakoś ogarnąć. Ale będzie to bardzo trudne zdanie dla niego . Drużyna jest kompletnie nieprzygotowana do sezonu, rozbita fizycznie i psychicznie. Wolna, nie potrafiąca wymienić kilku podań bez straty. Przykro było patrzeć co ten nieudacznik zrobił z drużyną. Tak, czy tak pozostawi po sobie zgliszcza.

tormenthor 13.03.2010 09:52

Skorża będzie trenerem Legii od lipca, więc może po prostu już mu nie zależy - zwłaszcza, że każdy wiesza na nim psy. Wpuszczenie na boisko Łobo w takiej formie zakrawa o sabotaż i moim zdaniem w tej chwilii prezes Wisły powinnien odgórnie wysłać do ME Łobo i Pawełka, bo może to podizałałoby motywująco na innych.

Wizard 13.03.2010 10:00

No tylko kto za Skorżę? Sam jestem zwolennikiem jego zmiany, ale w Polsce moim zdaniem nikogo takiego nie ma. A zamiana na Kaczmarków, Ulatowskich itp. to byłby krok w tył - bo żaden z tych trenerów nie jest lepszy od Skorży. A z Polaków - to jedynie Piotr Nowak, który trenuje obecnie gdzieś w USA. Albo Nowak, albo ktoś z zagranicy... I też bym tu widział kogoś z doświadczeniem, ale jak ktoś wyżej napisał:
Cytat:

I żeby nie bał się powiedzieć - Jest źle, utrudniają mi piłkarze, utrudnia mi właściciel, zarząd, itp - odchodzę. Ktoś, kto prosto w oczy powie gdzie jest problem.
Byłoby super, ale... to nie ma szans. Taki trener najpewniej od razu zostałby przez Cupiała delegowany gdzieś daleko, znamy naszego właściciela jak reaguje gdy ktoś powie o jedno słowo za dużo.

endriu133 13.03.2010 10:14

Wg mnie skorza powinien zostac a wsumie ten mecz z jaga juz byl duzo lepszy mysle ze sie rozpedza tylko żeby dużo pkt teraz nie sracili. cupial powinien wziac na wstrzymanie i go zostwic jak tak trenerów beda zmieniać to nigdy nic nie zrobia:/ a wogule nie widzę nikogo narazie kto mógłby go zastopic

rozarian 13.03.2010 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 868534)
...trzeba się zastanowić, czy może starozakonni jakiejś klątwy na nas nie rzucili ;)

Klątwa jest pewnie podwójna.Po pierwsze:Wisła nie zagra premierowego meczu na nowym stadionie przed premierowym meczem Cracovii na jej nowym obiekcie(jest na to duża szansa).Po drugie:Wisła nie zagra w Lidze Mistrzów przed Cracovią(przy koncepcji lansowanej przez grupę zaczadzoną Maciusiem,aby zostawić go tu na wieczność,to w ciągu 20 lat może się to spełnić).

Sancezz 13.03.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 868537)
Skorża będzie trenerem Legii od lipca, więc może po prostu już mu nie zależy - zwłaszcza, że każdy wiesza na nim psy. Wpuszczenie na boisko Łobo w takiej formie zakrawa o sabotaż i moim zdaniem w tej chwilii prezes Wisły powinnien odgórnie wysłać do ME Łobo i Pawełka, bo może to podizałałoby motywująco na innych.

piszesz głupoty, ale w sumie to jest odpowiednie miejsce na takie głupie komentarze

AYALA 13.03.2010 10:24

Andrzej Iwan, legenda Wisły postuluje żeby trenerem został Tomek Kulawik i Kazimierz Kmiecikiem.Jeśli już miałaby byc zmiana trenera to jestem za tym żeby przyszedl ktoś doświadczony aby wyciągnął drużyne z obecnego kryzysu.W lidze przeciez nie wszytsko stracone.Nikt jeszcze nie uciekł na 8-10 punktów żeby załamywac ręce

FraMat 13.03.2010 10:31

nie jestem zwolennikiem Skorzy za wszelką cene, ale jestem zwolennikiem rozsądku i logiki w działanium oraz trzeźwego oceniania sytuacji.

Skąd nagle na tym forum taki wysyp dzieci neo?

Sytucja przypomina mi tę, z którą mierzył się i przegrał Petrescu:
- Wisła grała ambitnie, dobrze, realizowała wskazówki trenera, ale.... z przodu mielismy Brożka, który marnował wszystkie setki, do ktorych dochodził
Róznica jest taka, że teraz nie ma setek. Brożek posadził ciężką d... na boisku i oczekiwał, że piłka sama do niego trafi gdy będzie sam na sam z Sandomierskim.
Porównajcie sobie jego postawę do postawy Franka.
Jak się nie ma z przodu ani jednej armaty to można pograc najwyżej w cymbergaja

Pero 13.03.2010 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez endriu133 (Post 868544)
Wg mnie skorza powinien zostac a wsumie ten mecz z jaga juz byl duzo lepszy

Jaki lepszy?? Może szybszy. Gdyby nie rykoszet to Sandomierski by nie miał interwencji w tym meczu. Ile razy byliśmy na połówce rywala?? Lepszy :D Co wykop do przodu to strata. Gramy bez pomocy i napadu bez jakiekolwiek myśli, każdy chce się pozbyć jak najszybciej piłki a już najlepsi w tym są KIrm, Łobo i Boguś. Gdyby Skorża miał trochę honoru to oddał by się do dyspozycji zarządu

JrQ- 13.03.2010 10:40

Przez lata drużyna była osłabiana jeśli chodzi o formacje ofensywne, nie kupiono nikogo wartościowego, ostatnio mieliśmy dużo szczęścia, wystrzelił Brożek, w ostatniej rundzie skórę ratował nam Marcelo, a teraz wyszło, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia ;]

A co do Skorży, to na pewno będzie pracował do końca sezonu i dłużej.
Po pierwsze, żaden inny trener raczej nie będzie pracował w takich warunkach (brak transferów, no chyba, że wezmą jakiegoś młodego leszcza, o trenerze z 'nazwiskiem' nawet nie marzcie xD).
A po drugie, od niedawna Skorża pracuje jako menedżer, myślę, że dostanie jeszcze parę rund do udowodnienia, że nadaje się na tą posadę ;-)

dynek.pl 13.03.2010 10:44

pocztake rundy tok temu:
Polonia B.-Wisla 1:1 - szczesliwe, wymeczone
Wisla-Lech (PP) 0:1
Wisla-Polonia W. 2:1 - wymeczone
Belchatow-Wisla 0:0 - dobra gra ale nieksutecznie

Tylko, zewtedy chyba mielismy zdecydowanie lepsza sytuacje kadrowa - teraz Brozek, Boguski, Sobolewski,
ktorzy wracaja po kontuzjach i nieprzepracowali dobrze przygotowan i to widac, a grac muszą.
Tylko Lobodzinski gra swoje czyli nic - brakuje Cwielonga, ktory wszedlby z lawki i szarpnal.
Moze trzeba zagrac dwojka napastnikow w pucharze z Lechią.
Nastepny mecz juz z nami kibicami - bedzie dobrze.

AYALA 13.03.2010 10:46

szkoda że Skorża tak łatwo zrezygnował z Cwieloga bo jak wchodził to potrafił szarpac,stworzyc sytuacje.

koyoot 13.03.2010 10:52

Pomyslcie moi drodzy tak teraz juz na chlodno oceniajac. Skoro zaangazowanie jest na identycznym poziomie i nie ma juz w pozostalych klubach strachu przed Wisla to czemu przegrywamy lub remisujemy mecze? Czego nam brakuje? Formy, umiejetnosci pilkarskich, predyspozycji taktycznych zawodnikow, samej taktyki, psychiki czy tez moze przygotowania fizycznego? Chyba mamy wszystko poza umiejetnosciami, predyspozycjami taktycznymi(tzn ze pilkarz defensywny nie nauczy sie nagle genialnie podawac na skrzydla lub prostopadle do przodu) a przede wszystkim psychiki nam brakuje. Wczoraj widzialem niewiarygodny strach przed wzieciem odpowiedzialnosci na siebie przez pilkarzy. NIewiarygodna nerwowosc w drugiej linii. Ok byl Kirm szarpal oboma skrzydlami ale w momencie gdy go potrojono to... efekt widzielismy wczoraj. Do czasu gdy na boisku byl Ba ta gra jeszcze jakos w drugiej linii wygladala, gdy zszedl... nie musze mowic co sie dzialo. Jeszcze jedno, to nie to ze my zagralismy slabo po prostu ja widze ze we wszystkich trzech meczach jakie do tej pory rozegralismy w tej rundzie na neiwiele nam przeciwnicy pozwolili choc to my mielismy dwie stuprocentowe sytuacje i gdyby nie slupek, albo blad techniczny to my wyjezdzalibysmy z Bialegostoku zwyciesko.

P.S. Zmiana trenera nie wiem czy wogole cokolwiek da jesli nie bedzie tutaj 23 rownych zawodnikow oraz dobrego rozgrywajacego w srodku, bo moze i mamy dobrych skrzydlowych, ale ktos musi im jeszcze podawac...
Jednak mysle ze moznaby sie zainteresowac jednym znanym bylym pilkarzem, ktory teraz pracuje jeno jako asystent. To Philip Cocu.

willow 13.03.2010 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 868555)
nie jestem zwolennikiem Skorzy za wszelką cene, ale jestem zwolennikiem rozsądku i logiki w działanium oraz trzeźwego oceniania sytuacji.

Skąd nagle na tym forum taki wysyp dzieci neo?

Sytucja przypomina mi tę, z którą mierzył się i przegrał Petrescu:
- Wisła grała ambitnie, dobrze, realizowała wskazówki trenera, ale.... z przodu mielismy Brożka, który marnował wszystkie setki, do ktorych dochodził
Róznica jest taka, że teraz nie ma setek. Brożek posadził ciężką d... na boisku i oczekiwał, że piłka sama do niego trafi gdy będzie sam na sam z Sandomierskim.
Porównajcie sobie jego postawę do postawy Franka.
Jak się nie ma z przodu ani jednej armaty to można pograc najwyżej w cymbergaja

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Brożek praktycznie w ogóle nie biegał, nie starał się rozgrywać akcji, nie walczył, nie cofał się po piłkę. Ba, nawet po nią nie wychodził, na co niejednokrotnie zwracali uwagę komentatorzy spotkania. Stał i czekał aż dostanie podanie do nogi. A że miał zawsze na plecach obrońcę, każde podanie do niego kończyło się praktycznie odebraniem mu piłki.

Dziwi mnie również fakt braku komunikacji ze swoim bratem. Na to już nie widzę usprawiedliwienia, wszak grają od lat ze sobą i o jakimś niezgraniu nie może być mowy!

Uważam, że gra obronna jest poprawna, natomiast prawdą jest, co napisałeś - brak armat z przodu. Ale nie wynika to tylko i wyłącznie z braku graczy na odpowiednik poziomie, ale według mnie również - a może przede wszystkim - jest to wina Skorży, który z uporem maniaka chce realizować taktykę długich piłek. Ale na kogo? Na jeden z najniższych ataków w lidze - Brożek Małecki?

Spójrzcie na pierwsze 15 minut w meczu, które zaczęło napawać mnie lekkim optymizmem. Graliśmy po ziemi, na jeden kontakt, klepkę w trójkącie, czyli to, co Wiśle zawsze wychodziło najlepiej. Co się potem stało?

Wisła w II połowie znowu zaczęła grać długimi piłkami. Sama z siebie? Nie sądzę. Tak kazano jej w szatni,, jestem o tym przekonany.
I jeszcze kwestia tych zmian... totalne pudło. Rozumiem, że Issa mógł nie wytrzymać 90 minut, byliśmy na to przygotowani. Ale dlaczego, chcąc wygrać mecz, nie ryzykuje się i nie wpuszcza następnego napastnika? Mieliśmy Christowa na ławce. Tymczasem wchodzą Łobo i Jirsak, którzy od dłuższego czasu nie pokazują dosłownie nic...

Te zmiany to chyba zrobione tak dla świętego spokoju, żeby nikt nie zarzucił Skorży, że nie reagował...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl