![]() |
całkiem fajny mecz jest, gdyby jeszcze bardziej dokładne były podania i strzały to już całkiem.
gool. ten to ma nogę ułożoną;) ale co za idioci odpowiadają za kamery to ja nie wiem, jakość do dupy, powtórki jakieś przyśpieszone, kamera na wysokości jak graliśmy na Litwie z Szawle. |
Matuszczyk... tego nam brakowało. Lewandowski, stoperzy i prawy obrońca do kosza! :]
|
bardzo dobry szybki mecz. pomału zaczynam się przekonywać do Smudy, widać, że ta drużyna ma jakiś pomysł! jedynie obrona słabiutka, ale poza tym mamy naprawdę wartościową drużynę.
Lewandowski powinien buty nosić Frankowskiemu! Wygramy, mówię Wam! :) |
faktycznie, jestem zaskoczony poziomem meczu. Obrona jest okropna, ale mam nadzieję że jak dojdą Boenisch, Głowacki i Perquis to będzie to o niebo lepiej wyglądało :)
|
Wygrać, nie wygramy. Z taką obroną nie ma na to szans. Chyba że mamy na ławie jakiegoś napastnika, który strzela gola co mecz i już grał przy takiej publiczności... ;]
Co do Głowackiego. Ten piłkarz już nie będzie grał w kadrze. Na pewno nie w finałach Euro 2012. |
To Wy w ogóle słyszycie co komentatorzy mówią? Jakość obrazu i dźwięku katastrofalny, nie da się tego oglądać. Jakieś tam skomlenie Szpakowskiego jeszcze usłyszę ale tego drugiego to nie ma mowy, obraz też zostawia wiele do życzenia, mało przyjemnie się to ogląda, wiem że daleko ale jest mnóstwo innych programów nadawanych z USA i obraz wyśmienity, i operatorzy kamer, najebani są czy co? trzepie nią jakby miał dilerkę, a i wyżej mogli ją postawić, powtórki też dobre, mega szybkie przewijanie taśmy, gra nawet dobra, zważając na brak aklimatyzacji, obrona nie ten teges no i oczywiście skuteczność
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zajebiscie Kuba
|
Cytat:
|
Na Kube zawsze mozna liczyc :P Tylko ciekawe co bedzie jak go zabraknie bo 99% groznych akcji idzie przez niego
|
Okazja żeby sie przekonać jak nasza reprezentacja gra bez Kuby już w środe z Ekwadorem :D
|
dwa szybkie zdjecia z trybun gdzie duzo Wislackich barw 90% pikniki cieszy bramka Kuby ktory czesto pozdrawiany przez Wislacki sektor jak i czesto pozdrawiany tez pzpn
http://img85.imageshack.us/img85/3529/pa090007h.jpg http://img822.imageshack.us/img822/5858/pa090009.jpg |
Obrone mamy na poziomie Wysp Zielonego Przylądka.
|
Żuć ktoś skrótem, nie chciało mi się wstawać bo każdy zakładał, że przegramy a tu peszek :P
|
Cytat:
|
a kto taki ten Perquis, panowie ? bo nie byłem ostatnio na bieżąco z kadrą
|
Cytat:
|
Chyba najlepszy mecz za Smudy, szczerze to podobała mi się gra kadry, wreszcie grali jak piłkarze, ogólnie bardzo fajny szybki mecz
|
obrona jest jak u nas w Wiśle albo nawet słabsza :) mecz w sumie dobry, ale lewandowski? co on wogóle robił?
|
Głowa musi wrócic do obrony bo bez niego nasza defensywa dziurawa jak ser szwajcarski
|
Głowa musi wrócić? Stwierdzenie wrócić w jego przypadku jest trochę nie na miejscu bo tak naprawdę nigdy nie był na stałe kadrowiczem.
|
Cytat:
Smuda wyslekcjonował już kilku "pewniaków" do meczu otwierającego turniej. Robert jest wśród nich. Ja osobiście takie rozwiązanie popieram. Bo widać, że nawet te miernoty (w skali europejskiej) potrafią się zgrać, tak że coraz ciekawiej to wszystko wygląda - bo to przyznać trzeba obiektywnie. Brak jeszcze zwycięstw, ale widać styl, widać akcje, widać grę z pierwszej piłki itp - a to wszystko dzięki temu, że trzon już jest- oni na zgrupowaniu nie widzą się zwykle pierwszy raz, nie muszą uczyć się nowego ustawienia. Wchodzą do kadry jakieś Pietrasiaki itp, ale raczej w formie uzupełnień. Trzon już jest. Reasumując - w sytuacji reprezentacji Polski wolę by Robert regularnie wychodził w podstawowej jedenastce na dwa lata przed turniejem i marnował "setki" niż w tym samym okresie szukać co chwilę nowych rozwiązań. Bo gdy przyjdzie turniej taki Lewandowski będzie miał 40-50 spotkań na koncie, a to da szansę, że nie ugnie się przed presją 50 tys widzów. Wolę teraz przegrać zremisować z kadrą młodą a zgrywającą się niż wymęczyć zwycięstwo 1:0 opierając ją na weteranach. Nawet jeśli aktualnie są lepsi. |
Mecz mi się podobał, choć oglądałem bez głosu. Co to miało być, kto to realizował?
W pomocy jest nieźle, jakiś bramkostrzelny napastnik się może wyklaruje na turniej za dwa lata, ale nasza obrona to dramat. Nie wiem czy jest jakaś recepta na ten stan rzeczy, ale tu trzeba zaczynać od podstaw, bo nie wiem czy Żewłakow ma szansę grać na EURO2012 ze względu na wiek i formę, Głowacki nigdy nie był pełnoprawnym kadrowiczem, Bosacki, Lewandowski, czy Bieniuk również są za starzy i forma nie ta, o Pietrasiakach i innych Brzyskich to powinno się w ogóle zapomnieć. Patrząc na młodych: - Kokoszka - Augustyn - Glik - Sadlok - Rzeźniczak To człowiek zaczyna rozkładać ręce. Może Jodłowiec po kontuzji? Uważam, że to jest kawał grajka, ale nie wiadomo, czy się rozwinie do ME. |
Środek obrony zdecydowanie Głowacki - Perquis, na zmianę trójka Żewłakow, Jodłowiec, Wojtkowiak, który w sumie do tej pory grał w kadrze na środku solidnie, bez błysku ale też bez większych wpadek. Dodatkowo może wystrzeli ktoś z grona Augustyn, Glik, Sadlok, chociaż mało prawdopodobne.
|
Bez przesady - Żewłakow zagrał w dzisiejszym - właściwie to dzisiejszym, jak dla nas - meczu bardzo dobrze, nie popełnił większych błędów. Także jak dla mnie ewentualnie do Żewłakowa trzeba dopasowywać drugiego zawodnika - mógłby to być ktoś młody - Sadlok, Glik, Kokoszka...
|
Jednak Żewłakow ma obecnie 34 lata i 6 miesięcy, więc podczas EURO2012 będzie miał już ponad 36 lat. Nie wiadomo, czy utrzyma formę do turnieju, niby w ciągu kariery kontuzje go omijały, ale w tym wieku wszystko jest możliwe.
Na chwilę obecną pewniakami w reprezentacji są Boruc, Kuba, Murawski i Lewandowski. |
Czym powinnismy imponowac przede wszystkim? Oczywiscie gra obronna calego zespolu...a tego nie ma. Gdybysmy dzisiaj zagrali z Hiszpania czy Niemcami, wynik bylby podobny do ostatniego ze starcia z tymi pierwszymi. Amerykanie to "ogorki", patrzac przez pryzmat zespolow jakie bedziemy miec w grupie. Bede to powtarzal do finalow EURO 2012...najpierw obrona, potem atak. Gramy jakies dziwne sparingi, ktore nam nic nie dadza. Czekam na mecze z Wlochami, Anglia, Portugalia, Francja, wspominanymi Niemcami, Rosja. Naprawde jest z kogo wybierac, uczmy sie grac z najlepszymi.
P.S - Powolywanie takich ligowych sredniakow, jak Pietrasiak czy Mierzejewscy(obaj), to jakies kuriozum. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Słaba ekipa musi do wielkich rywali dojrzeć. Żeby potem nie powtórzył się casus jaki znamy z wiślackiej rzeczywistości - jakieś sparingi z Liverpoolem, a potem wpie**ol od Levadii. Wszystko krok po kroku, te chłopaki rok wstecz przegrywały Z KAŻDYM niemal oprócz San Marino... Cytat:
|
Dania i Szwecja to dla nas poziom nieosiągalny. Z resztą te Australie i inne Ekwadory w meczach o stawkę też by nas zawsze wciągnęły nosem.
|
Cytat:
Nieosiągalni dla nas to są Niemy, Argentyńczycy czy Hiszpanie, a nie Dania czy inne Ekwadory. Już nie przesadzajmy, wiem, że malkontenctwo jest zawsze trendy na tym forum ale miej chłopie umiar... |
A z kim ostatnio dostawała Polska reprezentacja jak nie z Australią Danią Szwecją i Ekwadorem :)
Napisałem co każdy widzi, nie marudzę. Jestesmy słabsi od tych drużyn. Szczególnie jeśli brać pod uwagę mecze o punkty. Wtedy to już w ogóle pełne gacie i więcej jak 3 podania nie umiemy wymienić. |
Ostatnio dostawaliśmy tez ze Słowenią, Słowacją, Irlandią Północną - tez napiszesz, że grają piłkę "nieosiągalną dla nas" ?
Byliśmy w ciemnej dupie, ale to nie musi trwać wiecznie. Są przesłanki do optymizmu - nie mówię tu o pykaniu NIemców, ale takich Duńczyków np. Oni nic wielkiego nie grają - średni poziom europejski do jakiego my aspirujemy. Jak najbardziej osiągalny. |
Młody, czy naiwny ? Jaki optymizm...po meczach towarzyskich ? :)) Z Ekwadorem też był optymizm po friendly game, a w meczu o stawkę baty.
Szkoda. Widzę znowu dużo ludzi pompuje balon, a później jak zwykle .......nie to z hukiem. Nauczony doświadczeniami lat poprzednich nie oglądam tego badziewia. "występy" pokrak na Euro również odpuszczę. |
Felipe - serio nie pamiętasz paru meczów z Danią, które kończyły się porażkami (Boniek, Leo) lub klęskami (Janas)? Nie pamiętasz porażek ze Szwedami w eliminacjach do euro 2000 i euro 2004? Te dwie ekipy to dla nas jedni z najbardziej niewygodnych przeciwników. Właśnie obok Niemiec czy Anglii i jak podejrzewam Holandii.
|
Prawda że z nimi nam wyjątkowo nie szło, ale też prawda że nie są to jakieś wielkie zespoły
Tak w ogóle to przyznam się że byłem w szoku, to co w nocy zobaczyłem, pomijam że trochę popłynąłem na kasę ale to miał być mecz z gatunku 'szybki w.......' a było lepiej niż przyzwoicie, szczególnie że Amerykanie jak to mają w zwyczaju, potraktowali to spotkanie poważnie. Choć ta podróż do USA nadal wydaje się dosyć poronionym pomysłem(gdzie po takim meczu, trza jednak stwierdzić że może to sens ma), to jedno czego nie można krytykować to dobór przeciwników czyli zespoły albo solidne albo bardzo dobre. W tej sytuacji w której jesteśmy nie ma sensu grać z dziadami bo na Euro tych dziadów mieć nie będziemy w grupie. |
Cytat:
|
Smuda po 2 latach sie zorientował że zastał spaloną zimie.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl