Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Belzebub 28.07.2010 17:32

Ekstraklasa mogłaby liczyc 12 zespołów, po rozegraniu 22 kolejek(mecz i rewanz), następowałby podział na grupe walczącą o mistrza i o utrzymanie(po 6 zespołów), i tu kolejne 10 kolejek(mecz i rewanż).Raz podniosłoby to poziom drużyn z czołówki poprzez dodatkowe 10 meczy z najlepszymi zespołami i zwiększenie bezpośredniej rywalizacji o mistrzostwo, dwa niebyłoby drużyn środka które na 10 kolejek przed końcem nie maja juz o co walczyć.Razem mielibysmy 32 kolejki z czego 2/3 to mecze z czołówką, Z tak "mocnej" ektraklasy bezposrednio leciałby jeden zespół a drugi walczyłby w barażach z drugim w tabeli I-ligowcem.

Wybudowanie nowych stadionów, może tylko zwiekszyć przepaść między budżetami czołowki mającej duże nowoczesne stadiony, a zespołami nie posiadającymi takiej infrastrukury, w wyniku czego cześć meczy traktowana bedzie jako tzw. spacerki.

!!IRIVER!! 28.07.2010 17:35

Belzebub i micmac - ten temat też już był wielokrotnie wałkowany, sporo osób pisało swoje wersje idealnej Ekstraklasy, ale przecież realnie patrząc i trzeźwo rzecz ujmując - takie pomysły nie zostaną zrealizowane. Bo po 1. liga zostanie lada moment zwiększona, a po 2. taka reforma tak, czy inaczej zostałaby najwcześniej za 5-7 lat zrealizowana, a po 3. (do micmac'a) - PZPNu nikt nie rozjebie.

micmac 28.07.2010 17:43

Wiem o tym ;) To są tylko nasze wyimaginowane wizje ekstraklasy niestety...
Doskonale o tym wiem ale o marzeniach zawsze warto pisać:D

Belzebub 28.07.2010 17:56

Czy ja wiem, skoro ktoś kiedys podzielil ekstraklase w absurdalny sposób na grupy i rozegraliśmy tak caly sezon, to może coś co byłoby wstanie podnieść poziom tej ligi jak i cała jej otoczke tez by przeszlo :)

Liga zostanie zwiększona? Od kiedy i na jakich zasadach?

darekolsztyn 28.07.2010 18:04

3mam kciuki za lecha Poznań , liczę na wygraną 2:0
pozdrawiam :-P

Buziek_LG 28.07.2010 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 946123)
Liga zostanie zwiększona? Od kiedy i na jakich zasadach?

Od sezonu 2011/2012 ale decyzja zapadnie w okolicach grudnia dopiero(przy okazji zjazdu PZPN).

Co zaś do pomniejszania ligi to równie głupiego pomysłu nie słyszałem. Chociaż nie. Słyszałem głupszy o budowaniu w oparciu o najpopularniejsze kluby z każdego województwa ligi zamkniętej. Ale fantastyka to nie jest moja mocna strona.

leyzer87 28.07.2010 18:31

Pomniejszenie ligi, to rozwiązanie dla krajów znacznie mniejszych niż Polska. U nas powinni ligę zwiększyć, ale w zamian za to dać restrykcyjne przepisy co do gry w niej(stadion, murawa, finanse klubowe) i egzekwować je bez wyjątków(bez licencji warunkowych). Takie wymogi, pociągnęły by za sobą rozwój, ale oczywiście nie natychmiast, bo tak, to się nic nie da zrobić.. Rozwój struktur - rozwój gry.

WiślakMyślenice 28.07.2010 18:32

Cytat:

Co zaś do pomniejszania ligi to równie głupiego pomysłu nie słyszałem.
Co w nim widzisz złego?

Buziek_LG 28.07.2010 18:54

Widzę mnóstwo rzeczy od pomniejszenia liczby drużyn młodzieżowych(w skali kraju) poprzez obniżenie konkurencji, jeszcze większe rozleniwienie działaczy klubowych aż do pogorszenia sytuacji budżetowej(w okresie długoterminowym). Jest bardzo dużo o niebo lepszych pomysłów. Ale to nie jest wątek dotyczący polskiej ligi i wizji reform, załóż/podlinkuj odpowiedni wątek to Ci rozpiszę wszelkie za i przeciw.

flamengista 28.07.2010 20:10

Panowie, pomysły reform ligi ciekawe, ale czemu w tym wątku?

BRTS39 28.07.2010 20:12

Jesli bramkarz Arisu bedzie tak samo dobry jak bramkarz PAOKu to Jaga ma dużą szanśe. Kto widział bramke Ajaxu ten wie.

Jaroo1 28.07.2010 20:39

A ja mysle ze Jaga i Ruch nie maja zadnych szans. Oczywiscie chcialbym sie mylic, szczegolnie jesli chodzi o Jage ale nie chce mi sie wierzyc aby sredniaki z polskiej ligi daly rade ograc Austrie Wieden czyli dosc mocny klub czy Aris Saloniki czyli (dokladnie sie nie orientuje) ale to chyba taki sredniak ligi greckiej. Po prostu mi sie wierzyc nie chce. Jak na moj rozum to w polskiej pilce jedynie powalczyc moga obecnie Wisla i Lech. Legia mysle ze jesli skonczy wojne z kibicami i bedzie tak inwestowac w klub jak w tym sezonie to tez za rok i w dalszej przyszlosci jest w stanie po prostu rywalizowac w Europie ze sredniakami i nadrabiac braki pilkarskie ambicja tak jak to nadrabia Lech (sezon 2008) czy Wisła np mecze z Tottenhamem, Barca itp Po prostu jestesmy w czarnej dupie i jedynie jak bedziemy zapierdalac to mamy szanse powalczyc ze sredniakami europejskimi a wmoim przekonaniu jedynie nadaja sie do tego Wisla, Lech i mysle ze Legia za rok
Reszta to jest naprawde amatorka nad amatorki. Ruch boryka sie z problemami finansowymi, Jaga obecnie wielka niewiadoma ale nawet jak u siebi ewymecza 1,2:0 to pewnie na wyjazdach dostana ze 3 bramy, Polonia Warszawa to niezrownowazony prezes, co pol roku nowy trener, brak kibicow wiec po co w ogole grac, GKS Bełchatow, tak samo za malo kibicow zeby cos rozkrecic itd itd Jeydnie 3 kluby w Polsce troche pachna profesjonalizmem i w nich mozna upatrywac jakies nadzieje, reszta to jest nie 100 a 200 lat za murzynami :)

Buziek_LG 28.07.2010 20:48

Które 3 kluby pachną profesjonalizmem ?

WiślakMyślenice 28.07.2010 20:51

My, amika i Legia pewnie ;)

harthausen 28.07.2010 21:12

o pozostałych dwóch zespołach nie wypowiadam się, bo za mało wiem.
Ale w przypadku Wisełki mówienie o profesjonalizmie to jeszcze trochę za szybko, niech Basałaj dłużej popracuje i zbuduje to , o czym opowiada.

Po prostu mamy szczęście, że BC to kibic Wisły , trochę grosiwa miał i zechciał w tę zabawę włożyć.

Jaroo1 28.07.2010 21:18

Cytat:

Które 3 kluby pachną profesjonalizmem ?
Jak pisze WislakMyslenice mialem na mysli Nas, Amice i Legie (jesli zazegnaja na dobre ten konflikt z kibicami bo mysle ze glowna przyczyna braku wynikow i w ogole stylu byly problemy na linii klub-kibice). Moze zle to ujalem, chodzi mi o taka namiastke profesjonalizmu, takiej stabllizacji- ladne stadiony, brak problemow finansowych, w miare ogarnieci prezesi, jakies pomysly na kluby, wysokie pensje dla pilkarzy itp Oczywiscie mowie do idealu wiele brakuje ale jakbym mial wskazac kto moglby powalczyc z Arisem i Austria to mowie Wisla, Legia, Lech w inne polskie kluby po prostu nie wierze ;)

orzeu 28.07.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darekolsztyn (Post 946128)
3mam kciuki za lecha Poznań , liczę na wygraną 2:0
pozdrawiam :-P

O prosze. Wlasnie czekalem na pierwszego "dowcipnego". Napisac tysiac razy nie wystarczy zeby nie dotarlo wiec bedziesz teraz zywym dowodem ze nie ma zartow. Dzieki! W nagrode tylko tydzien.

Buziek_LG 28.07.2010 21:53

Jaroo żaden z tych klubów nawet nie ociera się o profesjonalizm. Najgorszy współczynnik budżet/punkty(pardon najgorszy miała Polonia/Groclin), brak spójnej wizji rozwoju klubu, słabe szkolenie młodzieży(od 2005 roku żaden z wyżej wymienionych nie miał finalisty MP Juniorów Starszych, a tylko raz Lech/Amica miał finał MP Juniorów Młodszych), chaotyczne działanie na rynku transferowym, brak inwestycji w infrastrukturę, brak inwestycji w sztab szkoleniowy młodzieży etc.. Na prawdę pisanie o Wiśle, Lechu/Amice lub Legii że są profesjonalnymi klubami mija się z celem. Wysokie miejsce w lidze te kluby zawdzięczają dużym budżetom które są wspomagane pieniędzmi właścicieli, nie zaś wypracowanymi przychodami. I każdy z tych klubów jest zadłużony po uszy z tymże Lech/Amica wobec Amica SA, Wisła wobec Telefonica Kable, zaś Legia wobec Grupy ITI. Różnica pomiędzy długami np. Ruchu a takim polega na tym że dług ten jest ukryty.

prober 28.07.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 946251)
O prosze. Wlasnie czekalem na pierwszego "dowcipnego". Napisac tysiac razy nie wystarczy zeby nie dotarlo wiec bedziesz teraz zywym dowodem ze nie ma zartow. Dzieki! W nagrode tylko tydzien.

Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?

biziu25 28.07.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946293)
Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?

jak można kochać Wisłę Kraków i jednocześnie kibicować Lechowi Poznań???
nie kumam o co chodzi ;-)

Arturo Qr2nów 28.07.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946293)
Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?

Uznałbym to za oksymoron i niesmaczny żart, a autorowi dał ruskie ostrzeżenie. Gdybym był modem, rzecz jasna ;)

orzeu 28.07.2010 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946293)
Co zrobisz jak ktoś napisze, że kocha Wisłę Kraków ponad życie i jednocześnie mocno trzyma kciuki za Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Mistrzów?

Napisalem juz co zrobie. Prosilem wiele razy ze jesli ktos jest rozdarty wewnetrznie i z niewiadomych przyczyn zyczy zle Wisle przez pragnienie sukcesow dla Lecha to niech zachowa to dla siebie bo nas to nie interesuje, irytuje i przynosi wstyd. Nie udalo sie po prosbie (wielokrotnej) wiec z waszego wyboru jest teraz po grozbie. Zrozumcie ze wyrazajac swoja opinie na forum kibicow Wisly i jako kibic Wisly rzutujecie swoimi pogladami na obraz wszystkich fanow Wisly i jestescie tu ich reprezentantami wiec pewnych zachowan trzeba sie wystrzegac, a jesli nie potraficie to nalezy je przemilczec. Czy to sa duze wymagania? Nie. Jesli juz koniecznie (czego nie pojmuje) musisz gdzies w internecie wyrazac swoja radosc z sukcesow innych druzyn, rob to gdzie indziej. W siecie sa mikiony stron i pewnie tysiace o polskim futbolu i Lechu P.

emj10 28.07.2010 23:48

Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...

Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub. Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.

sessegnon 29.07.2010 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 946346)
Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...

Jakie jutro?:P

Austria męczyła się z Siroki Brijeg i to dwukrotnie, więc to raczej przypadek to nie był.I tu widze szanse na powalczenie Ruchu, ale tylko w pierwszym meczu, bo na wyjeździe będzie ciężko o korzystny wynik.
Jeśli chodzi o Jage to widze naprawde realne szanse na dobry wynik.Ich forme można oceniać tylko po sparingach, ale tam mieli naprawde dobre rezultaty z solidnymi druzynami, porownywalnymi z Arisem.
A Wisła to Wisła.Obstawiam przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo:-p

prober 29.07.2010 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 946342)
Napisalem juz co zrobie. Prosilem wiele razy ze jesli ktos jest rozdarty wewnetrznie i z niewiadomych przyczyn zyczy zle Wisle przez pragnienie sukcesow dla Lecha to niech zachowa to dla siebie bo nas to nie interesuje, irytuje i przynosi wstyd. Nie udalo sie po prosbie (wielokrotnej) wiec z waszego wyboru jest teraz po grozbie. Zrozumcie ze wyrazajac swoja opinie na forum kibicow Wisly i jako kibic Wisly rzutujecie swoimi pogladami na obraz wszystkich fanow Wisly i jestescie tu ich reprezentantami wiec pewnych zachowan trzeba sie wystrzegac, a jesli nie potraficie to nalezy je przemilczec. Czy to sa duze wymagania? Nie. Jesli juz koniecznie (czego nie pojmuje) musisz gdzies w internecie wyrazac swoja radosc z sukcesow innych druzyn, rob to gdzie indziej. W siecie sa mikiony stron i pewnie tysiace o polskim futbolu i Lechu P.

Szerokim łukiem ominąłeś odpowiedź na pytanie. Przyznasz bana wiernemu kibicowi Wisły Kraków, który otwarcie przyznaje, że mile widzi sukcesy Lecha Poznań w eliminacjach Lidze Mistrzów? Proszę napisz po prostu: tak czy nie.

P.S. Wisła Kraków Lidze Europejskiej 2010/2011 - 1273 posty w ostatnim miesiącu
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn - 1590 postów w ostatnim miesiącu

Widzę, że dyskusje o porażkach rywali (i toczenie kłótni przy okazji) są atrakcyjniejszym tematem niż sukcesy własnej drużyny :)

wolfy 29.07.2010 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 945772)
Za tydzien od 19 do rana ten temat bedzie zamkniety. Kazdy koniecznie musi napisac "gol", kazdy koniecznie musi napisac cokolwiek.
Wynalazki kibicujace rankingom to totalne kuriozum i mowie wam teraz otwarcie, nie ma na tym forum dla was miejsca. Kilka osob pozegnalismy na tydzien, jak ktos nie chce do nich dolaczyc to niech swoje teorie o korzysciach dla Wisly plynacych z awansu Wronczan do LM, ewentualnie o innych rownie genialnych pomyslach jak "dobry wizerunek polskiej pilki w Europie" tak jakby ta Europa szczegolnie interesowala sie meczami eliminacji do eliminacji do LM, zachowa dla swojej rodziny przed tv.

Nie trafilo do was abi tlumaczenie ze to zle dla Wisly, ani tlumaczenie o animozjach miedzy kibicami ani nawet prosby zebyscie swoje dziwne sympatie zachowali dla siebie i nie draznili nimi innych fanow Wisly oraz nie przynosili nam wstydu. Nie dociera, nie chcecie sie stosowac, nie reagujecie na prosby - sami doprowadziliscie do tego ze trzeba reagowac ostrzej.

Brawo, brawo, brawo. Balem się, że skończy się jak zawsze, ale na szczęście zajęliście się tym problemem, uciążliwym dla (często milczącej) większości.

Gratuluję odwagi, bo co do tego że będzie mnóstwo ataków - nie mam wątpliwości.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946350)
Szerokim łukiem ominąłeś odpowiedź na pytanie. Przyznasz bana wiernemu kibicowi Wisły Kraków, który otwarcie przyznaje, że mile widzi sukcesy Lecha Poznań w eliminacjach Lidze Mistrzów? Proszę napisz po prostu: tak czy nie.

To ty nie rozumiesz, że pewne postawy wzajemnie się wykluczają. Nie można być pedofilem i przyjacielem dzieci. Co najwyżej można być jednym, a za drugiego się podawać.

emj10 29.07.2010 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 946349)
Jakie jutro?:P

Wybacz, jeszcze jestem w innej strefie czasowej :)
Chyba nie doceniasz Austrii. Rozkręcają się z meczu na mecz, a Linz jest w formie (4 bramki w 4 meczach).

prober 29.07.2010 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 946351)
To ty nie rozumiesz, że pewne postawy wzajemnie się wykluczają. Nie można być pedofilem i przyjacielem dzieci. Co najwyżej można być jednym, a za drugiego się podawać.

Akurat to porównanie wziąłeś kompletnie z sufitu, nawet nie wypada komentować...

orzeu 29.07.2010 06:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946350)
Szerokim łukiem ominąłeś odpowiedź na pytanie. Przyznasz bana wiernemu kibicowi Wisły Kraków, który otwarcie przyznaje, że mile widzi sukcesy Lecha Poznań w eliminacjach Lidze Mistrzów? Proszę napisz po prostu: tak czy nie.

P.S. Wisła Kraków Lidze Europejskiej 2010/2011 - 1273 posty w ostatnim miesiącu
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn - 1590 postów w ostatnim miesiącu

Widzę, że dyskusje o porażkach rywali (i toczenie kłótni przy okazji) są atrakcyjniejszym tematem niż sukcesy własnej drużyny :)

Pytanie brzmialo "co zrobisz" i na nie odpowiedzialem. Nie znam 95% osob na forum, nie wiem jakimi sa ludzmi i czy mozna im wierzyc gdy mowia ze "kochaja Wisle nad zycie", zwlaszcza gdy w tym samym zdaniu zycza tej Wisle zle. Tlumaczenie i proszenie zeby sie tu nie ekscytowac golami Wichniarka nie zdalo egzaminu bo wsrod wielu pokutowalo przekonanie "a co mi zrobia, moge tu wszystko". Otoz nie mozesz tu wszystkiego. W pewnym momencie wg obserwacji jakas polowa jak nie wiecej postow "kibicow polskiej pilki" byla li tylko prowokacja i celowa proba wkurzania innych, bylo to widac po roznych emotkach z jezykami czy glupich pytaniach w stylu "kto mi zabroni?". . Tacy pseudobuntownicy ktorza za wszelka cene chca pokazac swoj "bunt". Nie wiem skad sie w ludziach brala ta chec zaistnienia i pragnienie stwarzania klotni. Dlatego zapadla decyzja ze przerywamy ten show.
Oczywiscie, choc kompletnie tego nie rozumiem, zdaje sobie sprawe ze sa wsrod kibicow tacy ktorzy zycza dobrze tez innym polskim druzynom. I to obojetne czy sa to kibice Wisly, Legii, Lecha, a moze i nawet ktos z Cracovii by sie taki znalazl. Dziwne to zjawisko jednak nigdzie indziej nie ma miejsca tylko na naszym forum. Pewnie dlatego ze gdzie indziej istnieje wieksza swiadomosc odpowiedzialnosci zbiorowej i nawet jesli w takim Poznaniu ktos nam dobrze zyczy to nie wyjezdza z tym na forum bo wie ze nie wypada i nie zycza sobie tego najbardziej zaangszowani kibice. Prosba do takich ludzi o zachowanie swoich przemyslen dla siebie jest prosba banalna do spelnienia.
Zebys przypadkiem nie myslal tez ze to prosba w jedna strone, kasowanych jest sporo wypowiedzi obrazliwych bo celem tego tematu jest spokojna, bezemocjonalna wymiana zdan. Chcesz pogadac, rob to. Ekscytacje zachowaj na inne strony.

I jeszcze odnosnie tej sprytnej statystyki. Jest piec powodow czemu tak jest.
1. Inne druzyny do tej pory rozegraly 7 spotkan, Wisla 2.
2. Podczas meczow Wisly najpierw blisko 600, a potem 5 tysiecy bylo na stadionie. Do tego dodaj kilkanascie tysiecy ogladajacych w pubach czy u znajomych. Nikt normalny nie siedzi wtedy na necie.
3. Mecze Wisly niosa ze soba wiekszy ladunek emocjonalny i ci ktorzy ogladaja w domu przed tv sa bardziej na nich skupieni. Podczas meczow innych druzyn spokojnie mozna rownolegle robic mnostwo innych rzeczy bo nie sa one dla wiekszosci tak frapujace.
4. O Wisle jest na forum kilkadxiesiat/kilkaset tematow i dyskusja rozklada sie na wsxystkie z nich w zaleznosci o czym sie chce pogadac. O innych druzynach z Polski sa bodaj trzy tematy (ten, ekstraklasa i transfery).
5. Obecnosc w tym temacie kibicow polskiej pilki sprawila ze milczaca wieksxosc postanowila pokazac swoja ilosc przez wpisy. Wiem to i z privow i z rozmow ze znajomymi, ktorzy wlasciwie na forum sie nie udzielaja ale mierzi ich to co tu sie dzieje.
W tych warunkach w ogole nikogo nie powinno dziwic gdzie jest wiecej postow.

dynek.pl 29.07.2010 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 946346)
Ciekawe co zdziałają jutro Wisła, Ruch i Jaga w PE...

Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub.Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.

A jaki masz w tym interes ? Jestes jakims managerem i liczysz na prowizje z transferu :D (od Wojciechowskiego)

flamengista 29.07.2010 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 946350)
Szerokim łukiem ominąłeś odpowiedź na pytanie. Przyznasz bana wiernemu kibicowi Wisły Kraków, który otwarcie przyznaje, że mile widzi sukcesy Lecha Poznań w eliminacjach Lidze Mistrzów? Proszę napisz po prostu: tak czy nie.

P.S. Wisła Kraków Lidze Europejskiej 2010/2011 - 1273 posty w ostatnim miesiącu
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn - 1590 postów w ostatnim miesiącu

Widzę, że dyskusje o porażkach rywali (i toczenie kłótni przy okazji) są atrakcyjniejszym tematem niż sukcesy własnej drużyny :)

To ja odpowiem otwartym tekstem. Tak, przywalę.

Dlaczego? Otóż jako moderator mam zapewnić, by dyskusja na tym forum toczyła się na odpowiednim poziomie. Tymczasem te wyrazy przyjaźni dla Amiki Poznań noszą wszelkie znamiona prowokacji i prowadzą do tego, że poziom dyskusji sięgnął bruku. Rozsądny forumowicz jak widzi, że jego argumenty nie spotykają się z dobrym odbiorem [eufemizm], to po napisaniu 3-4 postów daje sobie spokój. Ktoś, kto ciągnie taką dyskusję jest zwykłym pieniaczem, nie kontrolującym swoich emocji i powinien od forum odpocząć.

Piszesz - 1590 postów. Ja sam [a kasowali też inni] wykasowałem przez ostatnie dni ponad 50 postów, jak teraz przekopałem temat to uważam, że powinno być tego min. 2 razy tyle. Jak nie wierzysz, popatrz 4-5 stron wstecz. Wątek zamienił się w czat sportowy połączony z dyskusją, która zamieniła się we wzajemne obrzucanie błotem.

Dodam tylko, że na 1 posta zawierającego wyrazy sympatii do Amiki były 2 posty krytyczne, z czego większość polegała na zwykłym obrażaniu oponenta. Te też były kasowane, mimo że w sprawie amikofilii mam jasno określone poglądy.

Wracając do właściwego tematu: po jednym w miarę udanym występie media zaczynają kreować Kamila Dyrgasa na gwiazdę. Już pisałem przed meczem, zaraz chłopak gotów dostać powołanie od Smudy:

Cytat:

Nastoletnia gwiazda Lecha z Marcinków Kępno
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...adu_Lecha.html

Ja rozumiem, że mamy posuchę jeśli chodzi o młodych piłkarzy, ale chłopakowi robi się prawdziwą krzywdę. Żeby nie skończył jak Strąk.

emj10 29.07.2010 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 946376)
A jaki masz w tym interes ? Jestes jakims managerem i liczysz na prowizje z transferu :D (od Wojciechowskiego)

Nie, nie jestem :) Myślę, że Ruch będzie się bił o utrzymanie w tym sezonie i szkoda żeby o chłopakach słuch zaginął po tym sezonie. A poza tym nie tylko Disco się o nich bije.

crazykaro 29.07.2010 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 946581)
Gdzie obejrze mecz Jagi z Grekami???

Nauczcie się gdzie takie rzeczy szukać i nie pytajcie przed każdą tranmisją

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

sq 29.07.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 946581)
Gdzie obejrze mecz Jagi z Grekami???

Polsat Sport 20:45


@micmac myślę że takim jak w temacie "Wisła Kraków w Lidze Europejskiej 2010/2011" :)

mitmichael 29.07.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez micmac (Post 946586)
Jak myślicie jakim składem wyjdzie dzisiaj Wisełka na Azerów??

http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=7462&page=9

0 22 29.07.2010 12:52

Albo mam jakies dziury w głowie albo mimo wszystko coś się (przypadkiem, niewazne) zmieniło. Chyba nie było tak już jakiś czas, żeby nasze 4 drużyny grały w pucharach (po iluś tam wczesniejszych rundach), z czego az trzy z fajnymi europejskimi ekipami, których nazwmy coś mówią - Sparta Praga, Austria Wiedeń, Aris Saloniki. Normalnie prawie jak końcówka lat 90tych.

P.S. No to trzymamy kciuki za Azerów, Greków i sędziów meczu Ruch-Austria :)

jurukuru 29.07.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 946601)
Albo mam jakies dziury w głowie albo mimo wszystko coś się (przypadkiem, niewazne) zmieniło. Chyba nie było tak już jakiś czas, żeby nasze 4 drużyny grały w pucharach (po iluś tam wczesniejszych rundach), z czego az trzy z fajnymi europejskimi ekipami, których nazwmy coś mówią - Sparta Praga, Austria Wiedeń, Aris Saloniki. Normalnie prawie jak końcówka lat 90tych.

P.S. No to trzymamy kciuki za Azerów, Greków i sędziów meczu Ruch-Austria :)

Nie wiem czy to ja nie przeczytałem ze zrozumieniem Twojego posta, czy jest to po prostu marna prowokacja ? :)

Donki 29.07.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 946603)
Nie wiem czy to ja nie przeczytałem ze zrozumieniem Twojego posta, czy jest to po prostu marna prowokacja ? :)

A czy ty kibicujesz Legii w pucharach ?:P
No puchar Francji to byl wyjątek :D

Above 29.07.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 946605)
A czy ty kibicujesz Legii w pucharach ?:P

W pucharze Francji za Białasa trzymałem za nich kciuki ;)

jurukuru 29.07.2010 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 946605)
A czy ty kibicujesz Legii w pucharach ?:P

Oczywiśćie. A gdy grają mecz, zapalam pochodnie i urządzam huczne wesele :lol:
Poza Wisłą rzecz jasna i Jagą nie kibicuje w tegorocznych pucharach nikomu. Ruch mi jest obojętny. Lech niech odpadnie i święto. :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl