![]() |
W R22 koszulki będą po 239 ;)
info za skwk. e: niestety BG na łatce :( |
Cytat:
marketing i ekonomia nie jest moją mocną stroną ale na chlopski rozum taki układ był by najlepszy i dla adidasa jak i dla potencjalnych kilentów. jednak tak nie jest i raczej nie bedzie |
Dlatego napisałem, że ,,nie za tania" (no ale po edytowaniu to może już nie zauważyłeś).
Problem zresztą sam się rozwiązał w międzyczasie. ;) http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/441...-sklepach.html |
Ceny takie jakie można byłoby się spodziewać. Chociaż liczyłem, ze 300 pięć dych zostanie mi w kieszeni. Cena wprost proporcjonalna do czekania na BG ale warto tyle dać.
Hasło fajne na promocję koszulek ale można było popracować nad graficzną stroną. Skoro "Biała Gwiazda powraca" to można było zrobić coś a'la remake jakiegoś filmu czy cuś, możliwości wiele a tak to mamy trójkę chłopaków na tle tybuny. Nie popisali się tym razem. No chyba, że się czepiam :) |
Cytat:
|
250zł to dużo nie można się z tym sprzeczać. Ja jednak nie widzę problemu aby kupić ją w październiku czy listopadzie. To będzie 2 do kolekcji, bo pierwszą mam nike i też z Białą Gwiazdą. Żałuje, że nie udało mi się zdobyć tej na stulecie w edycji limitowanej.
|
Cytat:
|
wiadomo coś czy będą do kupienia w sklepach adidasa ?
|
Jak dla mnie cena ok - przecież koszulkę kupuje się raz na jakiś czas, a nie raz w miesiącu.
Szczerze mówiąc, myślałem że będzie kosztować w granicach 300 zł, a można ją kupić nawet za 239 zł, co jest przyzwoitą ceną. |
Ja .......e!
Jednemu żle leży drugiem wydaje się obcisła a trzeci doszedł do wniosku że materiał nie warty ceny. Idz pan w huj z wami...jeszcze się będą domagać transferów, bazy treningowej i szkolenia młodzieży . ....a co za buractwo. |
Polska - kraj wspaniały, ale naród czasem paskudny. Narzekanie to nasza główna przywara narodowa.
|
To jak w końcu z tą naszywką pod Białą Gwiazdą? Ktoś tu pisał, że na nowej partii koszulek, Gwiazda ma być wyszyta.
|
Tutaj masz, z tego co mi się wydaję produkt przygotowany do sprzedaży, więc widzisz, jak jest:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...68891653_n.jpg |
jak tylko pojawi sie opcja z długim rękawem, łykam natychmiast biała.Kocur.
|
Cena jak cena, na kolana nie powala ze względu na to, że tyle już takie produkty kosztują i taniej nie będzie. Trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 250-300 zł. za koszulkę. Mi brakuje jednak dopieszczenia tych koszulek, przez opcję zakupu z brandingiem T-Mobile Ekstraklasy, długim rękawem, itd. Z powodzeniem funkcjonuje to na zachodzie, a w Polsce gdzieś kuleje.
|
dokładnie ukol
napisalem do skwk czy jest opcja z obrandowaniem i długiem rękawem, moze cos wymyślą. a jeśli nie..hmm jest jeszcze jedna metoda. |
W Reymonta 22 koszulki po 239 zł
|
Cytat:
Szczerze, za długi rekaw z full brandingiem to i 350 zł mogę dać, tak jak pisałem wyżej, to nie jest coś, co kupujemy codziennie. |
najprostsza a zarazem skuteczna, gdyż pewne osoby tak własnie robią.
mianowicie chodzi o swoj nadruk. Kupujesz koszulke meczową za 239 idziesz np. do Kraksportu i robisz nadruki tak jak robi to Wisła :) |
A kiedy koszulka pojawi się w sprzedaży w sklepie online na oficjalnej?
|
Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.
|
Cytat:
Grafika i cały asortyment tego sklepu się praktycznie nie zmienia od czasów Umbro.. |
Nie kupię nowej koszulki. Jest za droga, niededykowana, a w dodatku Biała Gwiazda jest w jakimś kółeczku?!?!
Co to w ogóle ma być! Skandal Panie Bednarz! |
Jest dedykowana.
|
Cytat:
|
W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P
I a propos sponsora strategicznego :P http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl