Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

dico 13.08.2013 15:25

W R22 koszulki będą po 239 ;)
info za skwk.

e: niestety BG na łatce :(

wiertar 13.08.2013 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1327484)
No dlatego ja piszę, że mi się nie podoba i tyle. Nie napisałem, że nie kupię koszulki bo planuje ją zakupić. Tylko nie chce bezsensownie wydawać pieniędzy.

A co to ich obchodzi? Otóż dużo bo muszą mieć sprzedaż i zadowolenie klientów. Idąc Twoim tokiem rozumowanie mogliby koszulki po 500 zł. sprzedawać bo co ich obchodzi skąd weźmiesz kasę.

masz racje ale poniekąd. dlaczego nie puszcza koszulek po 150zl np.? sprzedali by pewnie 3 razy wiecej niż tych za 250zł.

marketing i ekonomia nie jest moją mocną stroną ale na chlopski rozum taki układ był by najlepszy i dla adidasa jak i dla potencjalnych kilentów. jednak tak nie jest i raczej nie bedzie

R33 13.08.2013 15:28

Dlatego napisałem, że ,,nie za tania" (no ale po edytowaniu to może już nie zauważyłeś).

Problem zresztą sam się rozwiązał w międzyczasie. ;) http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/441...-sklepach.html

Kaan 13.08.2013 17:02

Ceny takie jakie można byłoby się spodziewać. Chociaż liczyłem, ze 300 pięć dych zostanie mi w kieszeni. Cena wprost proporcjonalna do czekania na BG ale warto tyle dać.

Hasło fajne na promocję koszulek ale można było popracować nad graficzną stroną. Skoro "Biała Gwiazda powraca" to można było zrobić coś a'la remake jakiegoś filmu czy cuś, możliwości wiele a tak to mamy trójkę chłopaków na tle tybuny. Nie popisali się tym razem. No chyba, że się czepiam :)

WislaFan123 13.08.2013 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wertian (Post 1327478)
Cena taka sama jak za oficjalne tegoroczne koszulki Chelsea, Barcelony czy Man Utd... te kupić mozna za 50 - 55 funtów. Jako, że w Polsce (o czym nie muszę nikogo przekonywać) zarabia się nieco mniej niż w zachodniej Europie to i cena mniej atrakcyjna. Szkoda, ale trudno.

Ale my sprzedajemy rocznie moze z 1000,2000? Te kluby sprzedzają w milionach, stąd też koszty produkcji są zdecydowanie niższe plus przy aż tak dużym wolumenie mogą troche zejść z marży... Więc my nie mamy wogole się co porywnywać do tych drużyn...

PhantomRanger 13.08.2013 17:57

250zł to dużo nie można się z tym sprzeczać. Ja jednak nie widzę problemu aby kupić ją w październiku czy listopadzie. To będzie 2 do kolekcji, bo pierwszą mam nike i też z Białą Gwiazdą. Żałuje, że nie udało mi się zdobyć tej na stulecie w edycji limitowanej.

R33 13.08.2013 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1327497)
Ceny takie jakie można byłoby się spodziewać. Chociaż liczyłem, ze 300 pięć dych zostanie mi w kieszeni. Cena wprost proporcjonalna do czekania na BG ale warto tyle dać.

Kup na hali w sklepie Reymonta 22, a zostanie Ci 6 dych w kieszeni. ;)

wierny 13.08.2013 21:46

wiadomo coś czy będą do kupienia w sklepach adidasa ?

MałyTSW 13.08.2013 23:44

Jak dla mnie cena ok - przecież koszulkę kupuje się raz na jakiś czas, a nie raz w miesiącu.
Szczerze mówiąc, myślałem że będzie kosztować w granicach 300 zł, a można ją kupić nawet za 239 zł, co jest przyzwoitą ceną.

Dariook 14.08.2013 02:39

Ja .......e!
Jednemu żle leży drugiem wydaje się obcisła a trzeci doszedł do wniosku że materiał nie warty ceny. Idz pan w huj z wami...jeszcze się będą domagać transferów, bazy treningowej i szkolenia młodzieży . ....a co za buractwo.

domin_czyzyny 14.08.2013 07:19

Polska - kraj wspaniały, ale naród czasem paskudny. Narzekanie to nasza główna przywara narodowa.

kornd 14.08.2013 08:34

To jak w końcu z tą naszywką pod Białą Gwiazdą? Ktoś tu pisał, że na nowej partii koszulek, Gwiazda ma być wyszyta.

Paweł 14.08.2013 08:40

Tutaj masz, z tego co mi się wydaję produkt przygotowany do sprzedaży, więc widzisz, jak jest:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...68891653_n.jpg

szprotson 14.08.2013 08:51

jak tylko pojawi sie opcja z długim rękawem, łykam natychmiast biała.Kocur.

_ukoL 14.08.2013 09:22

Cena jak cena, na kolana nie powala ze względu na to, że tyle już takie produkty kosztują i taniej nie będzie. Trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 250-300 zł. za koszulkę. Mi brakuje jednak dopieszczenia tych koszulek, przez opcję zakupu z brandingiem T-Mobile Ekstraklasy, długim rękawem, itd. Z powodzeniem funkcjonuje to na zachodzie, a w Polsce gdzieś kuleje.

szprotson 14.08.2013 09:34

dokładnie ukol
napisalem do skwk czy jest opcja z obrandowaniem i długiem rękawem, moze cos wymyślą.
a jeśli nie..hmm jest jeszcze jedna metoda.

wiernyNH1906 14.08.2013 11:07

W Reymonta 22 koszulki po 239 zł

MałyTSW 14.08.2013 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1327557)
dokładnie ukol
napisalem do skwk czy jest opcja z obrandowaniem i długiem rękawem, moze cos wymyślą.
a jeśli nie..hmm jest jeszcze jedna metoda.

Możesz zdradzić jaka? :p
Szczerze, za długi rekaw z full brandingiem to i 350 zł mogę dać, tak jak pisałem wyżej, to nie jest coś, co kupujemy codziennie.

szprotson 14.08.2013 11:17

najprostsza a zarazem skuteczna, gdyż pewne osoby tak własnie robią.
mianowicie chodzi o swoj nadruk. Kupujesz koszulke meczową za 239 idziesz np. do Kraksportu i robisz nadruki tak jak robi to Wisła :)

Tominho 14.08.2013 12:18

A kiedy koszulka pojawi się w sprzedaży w sklepie online na oficjalnej?

gypsy 14.08.2013 12:46

Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.

MałyTSW 14.08.2013 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1327590)
Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.

A Brożka na samym dole nie usuwali w ogóle, bo wiedzieli że kiedyś wróci :lol:
Grafika i cały asortyment tego sklepu się praktycznie nie zmienia od czasów Umbro..

pysio 14.08.2013 15:50

Nie kupię nowej koszulki. Jest za droga, niededykowana, a w dodatku Biała Gwiazda jest w jakimś kółeczku?!?!
Co to w ogóle ma być! Skandal Panie Bednarz!

R33 14.08.2013 15:53

Jest dedykowana.

pysio 14.08.2013 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1327616)
Jest dedykowana.

Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

bellic88 14.08.2013 17:59

W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

MałyTSW 14.08.2013 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1327623)
W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

Poważnie mają długi rękaw? Rozmiarowo idzie dostać M/L czy już zostały same bardzo duże?

R33 15.08.2013 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1327618)
Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

Całej czerwonej nie kupisz, w standardowym wzorze masz połowę rękawka w kolorze białym. Już to było tutaj nie raz poruszane. Dedykacja nie oznacza wzoru od nowa, tylko po prostu modyfikacje standardowego wzoru.

El'kabat 15.08.2013 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1327618)
Jak dedykowana, jak ten wzór można kupić bez białej gwiazdy za ok 150 zł. Bujać to nie mnie Panie Bednarz i spółka.

Zrób sobie napis PYSIO i numer 69 na plecach to bedziesz miał dedykowaną.

Dariook 15.08.2013 03:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bellic88 (Post 1327623)
W Factory outlet w sklepie Adidas Outlet poprzednie koszulki z kołnierzykiem w cenie 169zł krótki rękaw i 179 albo 189 długi rękaw. Białe również i trochę jeszcze ich zostało :P

I a propos sponsora strategicznego :P

http://finanse.wp.pl/kat,1033781,tit...?ticaid=111202

Pasuje jak ulał, będziemy razem rąbać koszta, aż wióra będą lecieć. A tak na poważnie, to najpierw się zastanów a później zaczynaj błyszczeć,


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl