![]() |
Tak oklejenie przynajmniej części band jest świetnym pomysłem. Tak samo jak próba zaangażowania kogoś znanego w promocje socios.
Natomiast sytuacja klubu jest teraz taka, że każdy grosz trzeba ładować bezpośrednio do klubu, a koszt oklejenia choćby części band betonowych to zapewne koszt kilku tyś. zł. Choć kto wie, być moze to byłaby opłacalna promocja? Ps. Czekam na rozpoczęcie zbiorki kasy na bilety dla potrzebujacych/dzieci/szkol. Chętnie dorzucę pare groszy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
@rav ale dzięku temu klub zyska, bo skoro Socios skorzysta to i Wisła :P nie wiem jaki jest tego koszt i czy trzeba mieć milion pozwoleń ale to byłby dobry pomysł, żeby Socios reklamowało się na stadionie. chociaz może to jeszcze nie ten etap Stowarzyszenia, bo najpierw dajmy coś od siebie, żeby móc wymagać od drugiej strony.
|
Faktem jest, że przydałoby się jakaś spektakularna deklaracja przystąpienia do socios.
Jakiś celebryta, najlepiej w nc+ przed meczem. Tak, żeby to napędziło modę na socios. Znamy kogoś chętnego? |
Tak zupełnie poważnie, to uważam, że jednym z punktów działalności Socios powinno być rozpropagowanie idei wśród własnych kibiców, aby zechęcić ich do wejścia w struktury Socios. Możemy to zrobić na kilka sposobów, starając zwerbować kogoś znanego (Kuba Błaszczykowski jak już wróci do Wisły? :) sam fakt bycia w strukturze ramię w ramię z takim gościem to jest jakaś nobilitacja), lub finansując jakąś akcję, która będzie widoczna dla szerszego grona. pod drugą opcję podchodzi właśnie zakrycie tych brzydkich betonów, wszak na stadion chodzą wszyscy kibice a i transmisje tv pokazują nasz stadion. ja rozumiem, że Wisła ma swoje problemy i nie jest to pierwszoplanowy wydatek na który możemy przekazać kasę, ale myślę, że powinniśmy rozważyć podobne opcje i jakoś zaplanować, "zakolejkować" budżet. burza mózgów w tym temacie moim zdaniem wskazana :)
|
Cytat:
Druga rzecz drogi ravie. Na samym forum i ludziach, że tak powiem ze "srodowiska" wiele nie zdziałamy ;) Musimy się otworzyć na całą społeczność również marketingowo. Trzeba myśleć perspektywicznie patrzeć na ten projekt długofalowo. Dopiero w takim ujęciu on ma sens. Nasze 50 czy 100 tys na ten moment wiele klubowi nie pomogą serio. Uważam, że w tym momencie 20% budżetu powinny iść na marketing i promocje samego socjos a pozostałe 80% powinny iść na wspieranie klubu. Zresztą i tak uważam, że w obecnej sytuacji najlepsza pomoc od kibiców to jest zrobienie kompletu na ostatnich dwóch meczach. Realna szybka kasa już. Nie trzeba kombinować ze zbiórkami innymi głupotami tylko szybka akcja. No ale ja póki co widzę, że nie ma nawet woli "na górze" ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Moim zdaniem bardziej trzeba by się skupić na aktualnych i byłych piłkarzach Wisły. Czy np taki Marcelo który na każdym kroku podkreśla swoją więź z Wisłą nie mógłby dołączyć??? Mamy Sarki który na instagramie częścią jest w koszulce Wisły niż aktualnego klubu.
|
Marcelo zapewne chętnie nakręciłby jakiś filmik promujący, może nawet coś przelał na socios. Musiałby ktoś ze stowarzyszenia skontaktować się jedynie z Ćwiąkałą. On ma z Marcelo kontakt. Pomagał przy akcji 12 bohater etc.
|
Cytat:
Ja bym jeszcze jego kumpla Donalda dołączył :D On mógłby nawet chuuja swojego pokazać na instagramie. Byłby większy zasięg :lol: Panowie jak macie tak absurdalne propozycje składać to nie składajcie ich wcale :D Tego typu promocja ma ludzi zaciekawić, zainteresować, ma nadać temu przedsięwzięciu wartość, żeby oni poczuli, że to jest poważna sprawa, że angażują się w to poważni, szanowani ludzie. To muszą być autorytety, ludzie zasłużeni dla piłki, dla klubu, dla jakiejś dziedziny, którzy osiągnęli jakiś sukces, którzy mają szacunek w środowisku i ogólnie. A Ty proponujesz do promocji dać pokazywaczy chuuja, i nieudaczników, którzy zniszczyli sobie i tak marną karierę poprzez harce we Franticu. Bój się Boga :shock: Jak już macie coś proponować to konkretnie, a nie jakieś badziewne propozycje ;) |
Gdzie w moim poście wynalazles Donalda??? Akurat on do Wisły żadnego sentymentu nie czuje. A rozumiem że dogadasz się z Wisłą i właścicielem stadionu o oklejaniu band??? Prędzej Marcelo do socios się zapisze niż na betonach będą banery Socios... że nie wspomnę o lidze+ ...
|
Marcelo być może i chciałby nakręcić filmik wspierający, jednak nikt z nas nie zna zapisów w jego kontrakcie z Lyonem.
Często piłkarz staje się wizytówką i marką klubu, reklamowanie działań innego klubu (nawet będącego klubem gorszym niż Lyon) może być po prostu zabronione zapisem z umowy. :) |
Ale czemu szukać tak daleko. Mamy dwie legendy w klubie jedna na ławce druga w gabinecie klubu.
|
Otwarte spotkanie Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godzinie 14 w restauracji "U Wiślaków".
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! |
Cytat:
|
Wiadomo, czy zbieramy przez Socios kase na bilety dla potrzebujących/dzieci z DD?
Coś ucichło, a myślę że kilkadziesiąt, kilkaset biletów możemy ogarnąć. |
Postaramy się jeszcze dzisiaj coś napisać na ten temat.
|
To co teraz napiszę pewnie jest głupie, na pewno jest głupie ale z drugiej strony wygląda na to że my stoimy nad przepaścią i za 4-5 tygodni może nas nie być.
Ostatnio wypowiadali się Ziętek i Kwiecień, którzy zadeklarowali chęć kupna klubu, przedstawili swój planowany wkład około 4,5-5 mln rocznie. Ziętek+Kwiecień (4mln=4 mln) co miałoby iść na funkcjonowanie klubu, pozostałą część miałby wykładać ktoś trzeci i to miałoby iść na spłatę zobowiązań. Nie chcą więc wchodzić bo nie mają trzeciego do brydża. Wiem że Stowarzyszenie Socios póki co raczkuje, jest mało członków ale sami widzicie że coraz więcej osób wstępuje. Ja sam przystąpię w styczniu (wcześniej brak możliwości), ale darowizna na pewno jakaś poleci ode mnie do tego czasu. Wśród moich znajomych też jest część osób która ma przystąpić w grudniu/styczniu. Może jako socios, w imię zasady że tonący brzytwy się chwyta warto byłoby się skontaktować z tą 2 inwestorów, może moglibyśmy być tym trzecim. Całość kwoty szłaby na spłatę zaległości, plus cykliczne akcje kupna biletów dla dzieci z DD, szkół etc. Wiem że póki co to pewnie nasze roczne składki wynoszą 200-300 tys. ale musimy próbować, być może za kilka miesięcy będziemy w stanie wkładać 1-2 mln PLN do budżetu? Musimy próbować wszystkiego, zarządzie Socios, przemyślcie to? Walczmy!!!!! |
Nie chce odbierać optymizmu ale na razie roczne składki oscylują wokół 100-120 tys rocznie...
Może Witek się wypowie: Jak wyglada odpowiedzialność prawna wobec takiego stowarzyszenia jak Socios? Czy w przypadku (hipotetycznie) udziałów w klubie odpowiedzialność za dług Wisły Kraków SA rozkłada się na członków stowarzyszenie czy zarząd? |
Może niekoniecznie wchodzić do klubu, gwarantować sobie udziały etc. tylko jakoś zagwarantować np. na piśmie że całość środków zebranych w ramach projektu zostanie przeznaczona na zadłużenie klubu.
Może to w połączeniu z tym mitycznym sponsorem z Meksyku ich przekona do wejścia do klubu. Istnieje bowiem prawdopodobieństwo że Ziętek i Kwiecień w ogóle nie wiedzą o takiej inicjatywie kibiców...... |
120 tysięcy rocznie na poziomie ekstraklapy to kropla w morzu potrzeb.
Ale na poziomie 4 czy 3 ligi to mogą być pieniądze nie do przecenienia. Szanujmy to, co jest - tych 150 członków na dzień dzisiejszy to jest naprawdę niezły wynik, choć mam nadzieję że będzie lepiej! |
Cytat:
|
Na forum został właśnie założony pokój dla Socios.
Niewielu z Was ma tam jeszcze dostęp. Wszystkie osoby, które chcą mieć dostęp do pokoju prosimy o przesłanie maila na adres zarządu z informacją o nicku jaki macie na forum i krótką formułką w stylu: "Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com". Sorry za nadmierny formalizm, ale wiecie jak z tym RODO jest... Wkrótce jeszcze dostaniecie maila w tej sprawie. |
Fajnie, tylko że ja nie mam maila dlatego deklaracje składałem osobiście
|
Cytat:
Napisz tutaj formułkę, o której wspomniał Rav - nadamy Ci uprawnienia. |
Dziękuje za wyrozumiałość, pewno tylko ja jestem takim rodzynkiem bez maila.
Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com |
Proszę o udzielenie dostępu do pokoju Socios na forum wislakrakow.com".
|
Wyślij na maila Socios ze swojego maila co się rejestrowałeś swój nick i po sprawie [email protected]
|
wczoraj maile były rozsyłane w sprawie dostępu do pokoju. sam sobie przez to założyłem konto na forum
|
Cytat:
|
Ile się czeka na dostęp do forum?
Mail poszedł wczoraj rano. |
Dzis solaczylem do SOCIOS
Witam wszystkich |
Dzis dolaczylem do SOCIOS
Witam wszystkich |
Aktualne to spotkanie jutro o 14 ,,u Wiślaków" ?
|
Aktualne jak najbardziej!
|
Od 27.11.2018 jestem Socios pozdrawiam wszystkich
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl