![]() |
Cytat:
|
Żenujące są te komentarze.
Oglądacie w ogóle jeszcze mecze Wisły? Z tej mąki będzie chleb. Tylko potrzeba czasu, zaufania i wzmocnień w lecie. Staramy się rozgrywać piłkę po ziemi, gra jest poukładana, brakuje punktów. One przyjdą. Legia u siebie nie istniała z Jagą, a Wisła potrafiła długimi momentami ją zdominować na jej własnym boisku. Mecz z Koroną bardzo dobry, tam również zabrakło wykończenia. Pomijając fakt, ze obrona się posypała. Lodu, ludzie. Lodu. |
Carillo ma problem bo najlepszy pilkarz ktory w poprzedniej rundzie robil cala gre w ofensywie calkowicie utracil formę. Bez dobrej gry Carlitosa chyba mozna zapomniec o 8mce:/
|
Przypomina mi to sytuacje z Hajduka jak sprzedali mu najlepszego zawodnika i przyszły słabsze wyniki.
Gołym okiem widać, że to trener pod dobry skład. W Videotonie i Hajduku był w mocnych na swoją ligę drużynach. Wisła w obecnym składzie jest średniakiem. Wszystko zależy od okienka w lecie. To raczej nie jest trener, który będzie rozwijał graczy jakos bardzo, ale jest w stanie zapewnić regularność w wygrywaniu przy dobrym jakościowo zespole. |
Kiko miał swoich graczy, którzy walczyli DO KOŃCA, robili atmosferę w drużynie i wyniki na farcie. Carrillo ma Mitrovica z który jest po prostu słaby żeby nie powiedzieć chvjowy.
Szczęście sprzyja lepszym - My raz byliśmy lepsi za czasów Carrillo. |
Wszystko sprowadza się do tego, że gdyby Carlitos walnąłby te patelnie, które miał, to nikt nie wyliczałby średniej punktów Carrillo. Trener już nie ma wpływu na to, czy napastnik w świetnej sytuacji trafi w bramkę czy nie.
Generalnie potwierdziło się to, o czym była mowa przed meczem - Novikovasa i Frankowskiego będzie bardzo trudno upilnować. Frankowski strzelił gola, a Novikovas powinien mieć asystę. Poza tym Jaga nie miała za bardzo okazji, w pierwszej połowie w ogóle byli słabsi od nas. Przypomnę tylko, bo już to dziś pisałem, graliśmy w mega eksperymentalnym ustawieniu w obronie. |
Carillo musi pracować i w miarę możliwości powinien dostać lepszych grajków.
Ale jednej rzeczy nie rozumiem - co do cholery miała oznaczać dzisiejsza zmiana Brożka?! |
Zaznaczam, że średnia punktów Carillo z Jagiellonią to 0. Jak było za Kiko galatico?
:D |
Cytat:
Albo trener potrzebuje czasu, aby z zespołem coś wypracować, albo nie potrzebuje i z góry wiemy, że nie potrafi pracować z obecnym i podobnym składem, bo jest na to za słaby. Ale w takim razie po co by go zatrudniano? Nie akceptuję tekstów: świetny trener, kupmy mu jeszcze cały nowy skład, to będzie miał wyniki. Niech on się lepiej weźmie do pracy, ustawia tych naszych orłów i może dostosuje trochę tę swoją wizję do potencjału. Mógłby też odstawić tego Mitrovica, bo to się patrzeć nie da. |
Mitrović 2/3 piłki po których powinna być przynajmniej jedna bramka. Cywka i Boguski to raczej parodyści, Rafała zasadniczo można już nie wstawiać do końca sezonu, bo zagrał w środę dobry mecz, to już więcej się to nie powtórzy. Cywka może jeszcze dać radę (chociaż nie bardzo w to wierzę). niefortunna kontuzja Wasyla i odtąd zaczął się problem. poza tym sędzia mógł wyrzucić 1 zawodnika Jagi (jeśli się nie mylę za 2 żółte - łokieć w LLoncha). Carlitos zgubił formę i to jest największy problem, co do samej gry, to pierwsza połowa była w miarę dobra, druga po 10 minutach już była zła... wierzę, że będzie lepiej a wy nie przypalajcie się tak :-) jak wygramy ze Śląskiem to co będzie pianie, że jest ok?
|
Cytat:
Sieroty po Cupiale. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Bierzmy pod uwage, ze defensywa w postaci Palcic-Wasyl-Bartkowski-Arsenic nie wrozyla dobrze, a po 10 minutach mielismy juz pelny eksperyment w postaci Palcic - Valez - Bartkowski - Cywka.
Powyzsze z liderem E-klasy ktory jest w gazie i na wyjezdzie. Gra nie byla zla, byly sytuacje ale wykonczenie to jakas porazka. Carlitos - tutaj naprawde przydalo by sie krotki lawkowanie tylko Kolar I Balaniuk nic lepszego nie dadza. Imaz - no to jak sie zatrzymal zerkajac na sedziego czy spalony, ludzie... Bogus - dno dna, 8 km przebiegniete Cuesta 5.... |
Ale Ty wiesz, ze Bartkowski wczoraj nie gral?...
Zdaje sobie sprawe ze na pewno przesadzam ale jak patrze na to wczorajsza druga sytuacje Carlitosa, na ilosc traconych pilek, na to jak pudlowal z Korona To sie zastanawiam czy mu jakis manager nie nagadal ze ma odpuscic, to latwiej bedzie mu znalezc klub latem bo Wisla bedzie mniej wolac za transfer |
nie no myślałem że himalaje głupoty osiągneli forumowicze zwalniający Kiko , ale to co tu sie odwala , to jednak przy tym kosmos , tak zwolnijmy Carillo , bo przegrał z liderem na wyjeździe (i to po dobrym meczu)
jaja ! ten mecz pokazał , że Joan umie dobrze reagować na problemy kadrowe, zwróćmy uwagę że CAŁA linia obronna została wymieniona (ok, był Arsenić ale do tej pory grał na innej pozycji) poza tym mieliśmy sporo szans bramkowych Mitrović puszczał genialne prostopadłe piłki , tylko wczoraj mógł miec 4-5 asyst (a powinien conajmniej 2, nie jego wina że Carlitos zrównał sie skutecznością z Boguskim) doprawdy wyluzujcie (i pisałem to Ja - przeciwnik zwalniania Ramireza) |
Moi drodzy, problemem jest jakość poszczególnych piłkarzy rzutujących na wyniki zespołu, a nie trener. Wystarczy spojrzeć na takiego Cywkę - na to jak źle kryje, podaje, ustawia się, operuje piłką - jak mało daje dobrego zespołowi i jak niewiele potrafi - by od razu zrozumieć, dlaczego drużyna z takimi zawodnikami w składzie po prostu nie ma prawa grać na miarę naszych pragnień i oczekiwań. To naprawdę bardzo proste.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja nie pisałem, że oczekuję samych zwycięstw, "gry na miarę pragnień". Ja pisałem, że odrzucam rozumowanie "świetny trener, ale nie będzie miał wyników bez świetnego składu". Ja właśnie wychodzę z założenia, że mamy skład jaki mamy, lepszego przez dłuższy czas mieć nie będziemy, trzeba pracować z tym, co jest. Mistrzostwa nie zdobędziemy, ale nie oznacza to, że mamy dostawać od każdego w papę. I tak, naszym problemem nie jest trener (a przynajmniej na tę chwilę nie możemy jeszcze tego stwierdzić). |
Etykieta jest adekwatna, ponadczasowa i fantastyczna. Nie konkretnie w odniesieniu do Ciebie ale ogolnie jest:D
Rozumowanie "swietny trener, ale nie bedzie mial wynikow bez siwetnego skladu" samo w sobie jest paradoksalne lekko, gdyz jakby mial byc takim swietnym trenerem to i z tym skladem wciagnalby lige nosem. Poki co od kazdego w pape nie dostajemy na szczescie. Co do skladu, to tez ciezko stwierdzic. W przerwie letniej calkiem mozliwe, ze znowu nastapi "przewietrzenie" szatni i dolacza do niego nowe twarze. Ja osobiscie Carrillo daje duuuuzy kredyt zaufania. W sumie jak Kiko. Oby tylko nie skonczylo sie podobnie. |
Ten temat robi się coraz bardziej śmieszny... Widzę, że nawet już czepianie jest trenera, że na początku przyszedł i powiedział, że walczymy o puchary... a co ....a miał być Smudą i powiedzieć że walczymy o SPADEK?
Carillo już kilka miesięcy wcześniej obserwował zespół i wiedział z jakimi ludźmi czytaj piłkarzami do czynienia i do jakiej ligi przychodzi, wiedział na co stać drużynę i jaki ma potencjał. Meczu z jaga nie oglądałem bo akurat cały dzień z zona w szpitalu spędziłem bo rodził się mój pierworodny ale poprzednie mecze za Carillo wyglądały ok, stwarzaliśmy sytuacje, dominowaliśmy na boisku, graliśmy piłka i mieliśmy pomysł na rozegranie. Brakuje tylko skuteczności, brakuje pewności siebie u Carlitosa. Wiadomo, że każdy widzi i ocenia piłkarzy inaczej ale to trener ma całą grupę codzienni przed oczami na treningach i to on widzi jak kto się prezentuje i to on podejmuje wybory które na ten moment sa najlepsze. Według mnie jest jakiś potencjał w tych piłkarzach tylko brakuje kilku ogniw do tej układanki. Naszym celem jest górna 8 i myślę, że spokojnie ten cel zrealizujemy. I poraz kolejny uważam, że potrzeba u nas stabilizacji i czasu a wtedy wyniki przyjdą bo na tą chwile nie odbiegamy od innych drużyn w ekstraklasie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Planc jak tylko widzę Twojego avatara to śmiać mi sie chce na wspomnienie jak większość tutaj wierzyła w świetlana przyszłość a la Stechert.....
Zobaczmy co zrobi Bragiel...... |
Ja bym go z 10zl po browara nie wysłał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Q...a czy to tak ciężko dać Głowackiego na środek obrony za Valeza ,a za Cywke Lioncha/Valeza?I nie pisze bo jestem "za zwolnieniem trenera",graja dużo lepszą piłke niz za Kiko,ale pewnych decyzji po prostu nie jestem w stanie zrozumieć.Czy to przez postawe "to ja jestem tu trenerem i tak ma byc" ?
|
Cytat:
|
To trener widzi codziennie piłkarzy na treningu i to on decyduje kto gra zapewne w meczu z Legią Zoran-Głowacki
|
Cytat:
Jeśli to przez to że trener ich codziennie widzi, to trener do wy...nia od zaraz. Amen. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wydaje mi się, że Llonch usiadł bo trener chciał sprawdzić inne ustawienie przed dwoma ciężkimi meczami. Głowacki nie wyszedł, bo nie był gotowy na 90 minut gry, to tyle, ochłonąłeś?
|
Cytat:
|
Llonch pewnie odpoczywał przed ciężkimi meczami. To właśnie on zawsze biega najwięcej więc miał prawo odpocząć.
|
|
Cytat:
Nie wiem na ile w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, bo jak go zjechał za coś takiego taki Czerczesow, to wyglądał, jakby się miał popłakać i nie za bardzo wiedział co się dzieje. Nie wiem też jak wyglądała ta wymiana zdań, bo mamy tylko relację jednej ze stron, równie dobrze Żelek mógł próbować szpilę Carillo, co to Carillo mógł żartować i z uśmiechem spławić jakąś głupią tezę Żelka. W każdym razie już w samym programie sprawę niewystawienia Lloncha przedstawiał jako oczywistą oczywistość, że to błąd. A cholera wie czy za decyzją stały tak naprawdę sprawy taktyczne, personalne, wydolnościowe czy jakiekolwiek inne. Może po prostu Carillo spodziewał się innego ustawienia taktycznego Śląska, mozolnego budowania ataku pozycyjnego przy schowanym przeciwniku i wolał Mitrovicia, który mógłby tę jedną czy drugą piłkę w środku zagrać, a Llonch był mu bardziej potrzebny dopiero na ostatnie minuty, kiedy spodziewał się większego luzu w środku. Generalnie Llonch się bardziej sprawdza jako bulterier goniący między jednym a drugim polem karnym. A może po prostu chciał mu dać odpocząć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl