Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

fanTS1906 29.02.2012 01:17

Totez ja sobie postanowilem, ze kiedys wroce jeszcze raz do Lost i wlasnie od niedawna ogladam wszystkie odcinki od poczatku, oczywiscie to juz nie to samo ale i tak ponownie mnie wciaglo:). po tylu latach tez wszystkiego sie juz nie pamieta.

julo 01.03.2012 22:00

No ja to nawet nie wiem... pogubiłem sie na Lost... zapomniałem już który odcinek obejrzałem którego sezonu hehe
To samo Prison Break... Narobili tego taśmowo.

Co polecicie? Bo wypadłem z obiegu seriali. Jedynie co oglądam to Walking Dead ale przy jednym serialu to długo trzeba czekać na kolejny odcinek.

kornd 01.03.2012 22:11

Ja polecam serial 'Spartacus Vengeance'- trzyma poziom dwóch poprzednich sezonów. Niedługo premiera piątego odcinka Vengeance, akcja świetnie się rozkręca- dużo walki, przemocy, zabijania, ale również ładnych, gołych bab.

godzilla 01.03.2012 22:20

poleci ktos cos lepszego niz House?


nie zdziwie sie jak nie

julo 01.03.2012 23:00

A dla mnie House to kiepski serial. Może na początku mi sie podobał...
Poźniej już tylko rutyna, ramówka itp. Po 5 odcinkach wiedziałem w której minucie co się będzie dziać.
Nie chodzi mi o fabułę odcinak ale o wstęp, rozwinięcie i zakonczenie. Np. było troche o chorobie, przychodziła ta i ta minuta... nagle już wiedzą na co koleś chory itp.
Ryłem z tego jak to zauważyłem i beke miałem w następnym odc. bo pasowało idealnie z zegarkiem w ręku.

SimpsoN 01.03.2012 23:01

Bardzo dobry jest Breaking Bad, do tej pory ukazały się 4 sezony
http://www.filmweb.pl/serial/Breaking+Bad-2008-430668
Nauczyciel chemii dowiaduje się że ma raka i najprawdopodobniej zostało mu niewiele czasu. W domu ma ciężarną żonę (wpadka) i chorego na porażenie mózgowe nastoletniego syna. Aby zapewnić im byt po swojej śmierci postanawia rozkręcić metaamfetaminowy biznes.

crazykaro 02.03.2012 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1226052)
A dla mnie House to kiepski serial. Może na początku mi sie podobał...
Poźniej już tylko rutyna, ramówka itp. Po 5 odcinkach wiedziałem w której minucie co się będzie dziać.
Nie chodzi mi o fabułę odcinak ale o wstęp, rozwinięcie i zakonczenie. Np. było troche o chorobie, przychodziła ta i ta minuta... nagle już wiedzą na co koleś chory itp.
Ryłem z tego jak to zauważyłem i beke miałem w następnym odc. bo pasowało idealnie z zegarkiem w ręku.

W taki spsób jak opisałeś można opisać wiele seriali typu series. I to nie czyni wcale że House nudnym. Tego serialu nie ogląda sie jak Losta że nie wiadomo co sie wydarzy tylko jak serial detektywistyczny gdzie w każdym odcinku jest zagadka do rozwiązania. I nikt nie pytał o twoją opinie o tym serialu.

julo 03.03.2012 22:56

Być może, ale do tej pory mi to tak nie przeszkadzało, a w House'ie jakoś bardzo. Do tego stopnia że nie myślałem o filmie tylko o tym heheh
Takie to było... ja wiem.... sztuczne.

Kamell 04.03.2012 00:00

Ja szczerze po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat Twin Peaksa, postanowiłem sobie załączyć, w sumie jestem przy końcu ogólnie czym dalej tym gorzej. Pierwszy sezon kapitalny, drugi tez niezły ale stracił trochę jak dla mnie. Jak ktoś nie oglądał to polecam mimo wszystko:)

montypajton 04.03.2012 00:20

A poleci ktoś jakiś serial, sitcom, najlepiej brytyjski cośw stylu IT Crowd? niekoniecznie o informatykach ale o podobnym rodzaju humoru?

Ciastek1 04.03.2012 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez montypajton (Post 1226932)
A poleci ktoś jakiś serial, sitcom, najlepiej brytyjski cośw stylu IT Crowd? niekoniecznie o informatykach ale o podobnym rodzaju humoru?

Nie wiem czy jest to styl IT Crowd bo widziałem może dwa odcinki tegoż sitcomu ale z brytyjskich polecam - Moja rodzinka .Zwłaszcza sezony w który występuje Nick.

Lemoniadowy Joe 04.03.2012 07:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez montypajton (Post 1226932)
A poleci ktoś jakiś serial, sitcom, najlepiej brytyjski cośw stylu IT Crowd? niekoniecznie o informatykach ale o podobnym rodzaju humoru?

albo Black Books: http://www.filmweb.pl/serial/Ksi%C4%...ks-2000-141232

montypajton 04.03.2012 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1226948)
Nie wiem czy jest to styl IT Crowd bo widziałem może dwa odcinki tegoż sitcomu ale z brytyjskich polecam - Moja rodzinka .Zwłaszcza sezony w który występuje Nick.

Moja rodzinka to jeden z moich ulubionych brytyjskich seriali;) A przynajmniej pierwsze 5-6 sezonów;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1226957)

Tego serialu nie znam, zapowiada się ciekawie;) Dzięki!

Misiek570 04.03.2012 13:35

Cytat:

Ja szczerze po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat Twin Peaksa, postanowiłem sobie załączyć, w sumie jestem przy końcu ogólnie czym dalej tym gorzej. Pierwszy sezon kapitalny, drugi tez niezły ale stracił trochę jak dla mnie. Jak ktoś nie oglądał to polecam mimo wszystko
Jeśli mnie pamięć nie myli albo czegoś nie pomieszałem to jest tak dlatego, że drugi sezon to robota innego reżysera. Też odczuwam niedosyt po tym serialu, zwłaszcza po zakończeniu, jednak muszę powiedzieć, że żaden inny serial nie ma takiego klimatu jak Twin Peaks. Ktoś mi jedynie wspominał, że serial "The Killing" jest bardzo podobny. Będe się musiał kiedyś za niego zabrać.

Od siebię mogę polecić:
- Dextera - chyba każdy kojarzy.
- Grę o tron - najbardziej wciągający serial jaki kiedykolwiek oglądałem
- Zakazane imperium - jeżeli ktoś lubi klimaty mafii w latach 20. ubiegłego wieku
- Breaking Bad - moim zdaniem słabszy niż dexter ale jak ktoś ma więcej czasu to można się skusić

labtec 04.03.2012 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiek570 (Post 1227072)
Jeśli mnie pamięć nie myli albo czegoś nie pomieszałem to jest tak dlatego, że drugi sezon to robota innego reżysera. Też odczuwam niedosyt po tym serialu, zwłaszcza po zakończeniu, jednak muszę powiedzieć, że żaden inny serial nie ma takiego klimatu jak Twin Peaks. Ktoś mi jedynie wspominał, że serial "The Killing" jest bardzo podobny. Będe się musiał kiedyś za niego zabrać.

Od siebię mogę polecić:
- Dextera - chyba każdy kojarzy.
- Grę o tron - najbardziej wciągający serial jaki kiedykolwiek oglądałem
- Zakazane imperium - jeżeli ktoś lubi klimaty mafii w latach 20. ubiegłego wieku
- Breaking Bad - moim zdaniem słabszy niż dexter ale jak ktoś ma więcej czasu to można się skusić



Zakazane imperium - obejrzałem oby dwa sezony ( w sumie 24 odcinki ) i mogę polecić z pełną odpowiedzialnością ten serial.

Żadna chała zza oceanu, tylko z wielkim rozmachem nakręcona produkcja. I nie jest to typowy serial, gdzie w każdym odcinku do siebie strzelają, pościgi, haracze i morderstwa na zlecenie.

To jakby ' Rodzina Soprano ' Ale w latach `20. Czyli codzienne życie w mafii.


www.serialeonline.pl


A Wy jakie linki zapodacie do filmów i serialów w sieci ?

StelmiOriginal 04.03.2012 14:43

Nie wiem czemu ludzie zachwycają się LOSTem. Pierwsze 2, w ostateczności 3 sezony dobre, 4 i 5 sezon kaszana totalna, dopiero II połowa 6 sezonu wraca do poziomu pierwszych sezonow oraz banalny final. Porownujac ten serial do Dextera, Breaking Bad, Boardwalk Empire, to niesety Lost wychodzi słabiutko...

szprotson 04.03.2012 15:36

kwestia gustu

mi tam sie lost podobał do pierwszego cofnięcia w czasie
a za Dexterem jakos super nie przepadam, daje mu 3 na 5.

Gra o Tron nawet spoko. Szukam czegoś a`la Mentalista, ktoś cos poleci ?

i seriale online tylko na iitv

julo 18.03.2012 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1227097)
Nie wiem czemu ludzie zachwycają się LOSTem. Pierwsze 2, w ostateczności 3 sezony dobre, 4 i 5 sezon kaszana totalna, dopiero II połowa 6 sezonu wraca do poziomu pierwszych sezonow oraz banalny final. Porownujac ten serial do Dextera, Breaking Bad, Boardwalk Empire, to niesety Lost wychodzi słabiutko...

Dzięki kolego, właśnie jestem po 1 odcinku z Breaking Bad i Homeland i musze przeznać że niezłe. Naprawdę ciekawe.
Mam długą przerwę i nic nie oglądałem oprócz Walking dead na bieżąco.

Zgadzam się z przedmówcą, odnośnie Lost, po wycieczce w czasie... przestałem to uważnie oglądać, później było jeszcze puszczane w AXN ale nawet nie wiem na którym odcinku urwałem oglądanie. Przekombinowali.

julo 18.03.2012 19:17

Ile odcinków na breaking bad ?

Spodobał mi się, zrobiłem maraton :)

Krzysiek 19.03.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1231820)
Ile odcinków na breaking bad ?

Spodobał mi się, zrobiłem maraton :)


No ma klimat, nie powiem.

Tu masz odpowiedź na swoje pytanie http://epguides.com/BreakingBad/

julo 19.03.2012 18:36

Dzięki, troche mnie zdziwiło że sezon ma tylko 7 odcinków i myślałem że mi brakuje.
Jade już 2 sezon.
Bardziej mnie zaciekawił niż Homeland, który obejrze ale po skonczeniu Breaking Bad.

dj_ibutti 19.03.2012 21:18

-Brakeout Kings.
-The Leverage ;)

Troche w klimacie mentalisty. Pierwsze zwlaszcza polecam :)

piotrek chicago 19.03.2012 21:32

5 seriali ktore aktualnie ogladam:
-The River
-Alcatraz
-Touch (dopiero pirewszy odcinek ale zapowiada sie calkiem calkiem)
-The Firm
-Brakeout Kings. (2 sezon)

julo 27.03.2012 18:40

Ja po mało kończe 4-ty sezon Breaking Bad. Więc po mału trzeba się rozejrzeć za czymś innym, ale Breaking Bad świetny. Wie ktoś może czy będzie dalej i ew. kiedy ?

Lemoniadowy Joe 28.03.2012 16:55

The killing rusza 1 kwietnia jak rozumiem a co tych lepszych seriali leci teraz albo ruszy za chwile, ktoś coś poleci

labtec 28.03.2012 17:00

jakaś inna strona do oglądania filmów i seriali w sieci, oprócz serialeonline.pl ?

Luu... 28.03.2012 17:06

http://iitv.info/ i czasami też oglądam na http://www.kinomaniak.tv/

Kolumbus 28.03.2012 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1234564)
Ja po mało kończe 4-ty sezon Breaking Bad. Więc po mału trzeba się rozejrzeć za czymś innym, ale Breaking Bad świetny. Wie ktoś może czy będzie dalej i ew. kiedy ?

Sezon 5 - 16 lipiec 2012, ma byc to ostatni sezon skladajacy sie z 15 odcinkow

-biezanow- 28.03.2012 17:09

Sons of Anarchy - godne uwagi :)

Lemoniadowy Joe 28.03.2012 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -biezanow- (Post 1234880)
Sons of Anarchy - godne uwagi :)

godne godne, jakoś nigdy nie mogłem sie zabrać ale to fajnie oglądać wszystko naraz :)

Luu... 28.03.2012 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1234872)
The killing rusza 1 kwietnia jak rozumiem a co tych lepszych seriali leci teraz albo ruszy za chwile, ktoś coś poleci

1 kwietnia drugi sezon "Gra o tron", na początku mnie nie wciągnął ale teraz z niecierpliwością czekam na drugi sezon

Lemoniadowy Joe 28.03.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 1234882)
1 kwietnia drugi sezon "Gra o tron", na początku mnie nie wciągnął ale teraz z niecierpliwością czekam na drugi sezon

dzięki, też oglądam

Homeland tu polecany dobrym serialem jest

szprotson 28.03.2012 18:46

Lemoniadowy a oglądnąłeś cały 1 sezon Homeland?

Ja zacząłem "the firm" i jak na razie serial mi sie podoba.

crazykaro 28.03.2012 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1234896)
Lemoniadowy a oglądnąłeś cały 1 sezon Homeland?

Ja zacząłem "the firm" i jak na razie serial mi sie podoba.

Homeland - Najlepsza nowość wśród seriali dramatycznych w tym sezonie. Byle nie spuścili z tonu :alleluja:

Walking dead dla tych co lubią zombiaki :D

Lemoniadowy Joe 28.03.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1234896)
Lemoniadowy a oglądnąłeś cały 1 sezon Homeland?

tak cały, fajny pomysł , akcja szybka ale bez przesady, dobrze dobrane postacie, polecam

skończyłem drugi sezon Walking Dead szalu nie ma ale jak na taka tematykę :) to dalej niezły dobre 2 ostatnie odcinki, choc nie lubię "naiwności" co jest dość częste w takich serialach, fajny klimat serialu

szprotson 28.03.2012 20:52

no co wy że nie zawiedliście sie końcówka homeland

Lemoniadowy Joe 28.03.2012 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1234933)
no co wy że nie zawiedliście sie końcówka homeland

no racja że koniec to poziom niżej i spora "naiwność" ale i tak serial niezły albo nie ma co oglądać :)

zobaczę "The Firm"

Lupo 28.03.2012 22:49

Jeżeli ktoś lubi serial How I met your mother to ciekawa informacja dla niego. Josh Radnor, odtwórca roly Teda Mosby'ego będzie jednym z jurorów na tegorocznej edycji festiwalu OFF Camera w Krakowie, który odbędzie się w dniach 13 - 22 kwietnia.

julo 31.03.2012 19:50

Skończyłem BREAKING BAD - wszystkie 4 sezony. Jak dla mnie bomba.
Wziąłem sie teraz za Homeland ale zmuszam się i chyba nie dam rady tego obejrzeć. 3 odcinki jakoś przebrnąłem ale chyba odpuszczę. Alcatraz póki co pykłem pół odcinka ale chyba mnie nie zaciekawi.

Przejrze jeszcze raz poprzednie posty, chyba skusze sie na game of thrones lub zakazane imperium...

StelmiOriginal 31.03.2012 20:04

ZAKAZANE IMPERIUM serdecznie polecam!

Zaczynam Grę o Tron, trochę zaczyna nudzić serial, zobaczymy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl