Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

Wit.Ek. 02.08.2016 10:47

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...idze,10465804/

nesta 02.08.2016 10:48

Cytat:

Wypytywał pracowników o wiele szczegółów funkcjonowania klubu. Dużo czasu spędził również na rozmowach z wiceprezesem Wisły Zdzisławem Kapką i Ewą Rosek, który w Wiśle pełni rolę menedżera koordynującego. Właściciel miał też spotkać się z zawodnikami o godz. 15 w ośrodku treningowym w Myślenicach. Ostatecznie do tego spotkania w bazie treningowej „Białej Gwiazdy” nie doszło, a piłkarze zostali poproszeni o przyjazd do klubu w godzinach wieczornych. Spotkanie nie trwało długo. Piłkarze usłyszeli, że co prawda w klubie zajdą wkrótce duże zmiany, ale że będą o nich informowani na bieżąco. Co dla nich ważne, pensje mają być wypłacane na czas. Zawodnicy zastanawiali się również, skąd nowi właściciele będą mieć pieniądze na funkcjonowanie klubu. Usłyszeli jednak, że... pieniądze lubią ciszę.
Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/sport...zady,10470546/

http://www.dziennikpolski24.pl/sport...zady,10470546/

Wit.Ek. 02.08.2016 10:50

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

szprotson 02.08.2016 10:54

rebus. plotka prosto ze stolycy

http://www.kromiss.com/ez/var/ezwebi...imagelarge.jpg
+
http://img.wiocha.pl/images/6/2/622d...b70c9604bf.jpg
+
http://bi.gazeta.pl/im/0a/14/c1/z12653578Q,Budowa.jpg

nesta 02.08.2016 11:03

....JW :d ?

lukaszsz86 02.08.2016 11:04

JW? Nie zdziwił bym się gdyby to był on i nawet logiczne dlaczego mógł by sie ukrywać za Mereszyńskim i Citką, chociaż z drugiej strony to trochę nie w jego stylu takie ukrywanie.

lukaszsz86 02.08.2016 11:10

a nawet rozmowa Cupiała z Wojciechowskim mogła wyglądać tak...

- dobra Janusz nie męcz już. Ja ci tą Wisłę opchnę tylko pod warunkiem że nikt się nie dowie że to tobie ją sprzedałem bo by mnie kibice zjedli.
- dobra Boguś zrobimy to tak że znajdę jakieś słupy a ja będę działał pod przykrywką
- ok tylko nie zrób z niej drugiej Polonii
- spokojnie masz przecież gwarancje bankowe

For_FuN_ 02.08.2016 11:14

Niezłe to oświadczenie :D. Krótko mówiąc, to samo co w Koronie... Kopacze za dużo zarabiają(tzn. nie mamy pieniędzy na pensje) i trzeba restrukturyzować zatrudnienie.

A co do samego spotkania z piłkarzami, to agenci naszych kopaczy doskonale wiedzą kim jest Citko i Meresiński. Wniosek można wyciągnąć z tego taki, że kapitał za nim nie idzie, skoro pierwsze co, to zapewniają piłkarzy, że klub jest wypłacalny. Gołodupce czystej wody nam się trafili.

edit. Jeżeli taki temat się pojawia, to znaczy że jest problem, to chyba logiczne :D(inaczej się o tym nie rozmawia, bo dlaczego? A tutaj anonimy kupiły klub piłkarski). Nasi kopacze mają agentów, którzy są zorientowani, kto jest kim w polskim futbolu i nie dziwota, że się ludziska martwią. Stwierdzenia od naszych gołodupców, że pieniądze lubią ciszę - nie komentuję ;).

Viper 02.08.2016 11:19

^^ No tak, skoro zapewnili że o pieniądze piłkarze nie powinni się martwić to znaczy, e gołodupce. Jakby zaś nic na ten temat nie powiedzieli, to co by było? Ahhha! nic nie mówią o pieniądzach, unikają tematu a więc gołodupce :D

lukaszsz86 02.08.2016 11:22

prawda jest taka że żadnej konferencji nie potrzeba bo co by nie powiedzieli to i tak są to gołodupce

art 02.08.2016 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszsz86 (Post 1445388)
prawda jest taka że żadnej konferencji nie potrzeba bo co by nie powiedzieli to i tak są to gołodupce

Ale przynajmniej będzie medialnie :D Co już widać...

nesta 02.08.2016 11:30

Wisła Kraków SA ‏@WislaKrakowSA ˇ 5m5 minutes ago


Nawet 5 nowych graczy może wzmocnić Wisłę. Pierwszy transfer już w najbliższych dniach. Celem jest zapewnienie rywalizacji na każdej pozycji

Nowa jakość już jest w marketingu :D ?

Pero 02.08.2016 11:37

Tego jeszcze nie grali żeby na oficjalnej pisali "może wzmocnić wisłe".

Goście nie wiedzą ze oficjalna strona służy do przekazywania faktów, potwierdzonych informacji, a nie plotek domniemań transferowych?

ZawszeSztywny 02.08.2016 11:38

hmmm... http://futbolplus.pl/kraj/item/8716-...oi-oyudo-evans

master777 02.08.2016 11:45

No to czekamy na akcje w stylu:

"Jak polajkujecie 10 000 razy, kupimy obrońcę".

_gilardino_ 02.08.2016 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZawszeSztywny (Post 1445392)

To Jacek Kmiecik, najbardziej sfrustrowana i zawistna osoba w polskiej piłce...także trzeba podchodzić ostrożnie do tego co napisał.

Arked 02.08.2016 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1445391)
Tego jeszcze nie grali żeby na oficjalnej pisali "może wzmocnić wisłe".

Goście nie wiedzą ze oficjalna strona służy do przekazywania faktów, potwierdzonych informacji, a nie plotek domniemań transferowych?

O tym do czego służy oficjalna decyduje właściciel klubu ;)

Poza tym ciężko nazwać plotką informację z pierwszej ręki. Klub po prostu otwarcie przedstawia swoje zamiary. Nie powiem, żeby mi się to nie podobało. Żadne konkrety, ani personalia, nie zostały przecież zdradzone.

nesta 02.08.2016 12:06

Haha niektórym to nie dogodzisz... "Dlaczego taka cisza, nic nie piszą?! Gołodupce, powiedzieli, że z pieniędzmi nie będzie problemu - kręcą! Gołodupce, nic nie powiedzieli piłkarzom o pieniądzach! ....a, 5 wzmocnień ma być? Jak można o tym oficjalnie pisać? Co, dlaczego oficjalna nic nie pisze, same jakieś banały i oświadczenia?"

lovciam to forum :D

Pero 02.08.2016 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1445397)
O tym do czego służy oficjalna decyduje właściciel klubu ;)

Poza tym ciężko nazwać plotką informację z pierwszej ręki. Klub po prostu otwarcie przedstawia swoje zamiary. Nie powiem, żeby mi się to nie podobało. Żadne konkrety, ani personalia, nie zostały przecież zdradzone.

Krowa która dużo mruczy mało mleka daje. Plotkami, zamiarami niech nas karmią nieoficjalne serwisy, Fb i TT. No oficjalnej nich będzie info pierwsze od wszystkich "podpisano XX-letni kontrakt z piłkarzemXXX"

7 kotów 02.08.2016 12:11

Juz kiedys byla taka "transferowa ofensywa" o ktorej informowano prezac muskuly.
Za jednym zamachem trafily do nas takie kozaki jak Jovanic, Cikos, Bunoza, Paljic czy Rios. O Chavezie z konraktem Rooneya nie wspomne.

Opcje sa obecnie dwie: informuja bo juz maja dograne te 5 nazwisk, lub rzucaja plote bo najwazniejszy jest zgielk medialny wokol klubu, a pozniej wzruszajac ramionami najwyzej sie poda, ze transfery sie wysypaly na ostatniej prostej.


PS> Murzyn z opowiesci z mchu i paproci Kmiecika to jest dopiero news. Skad ten idiota ciagnie takie historie ?

Arked 02.08.2016 12:12

Nie wszystkie strony oficjalne tak wyglądają. Są one odzwierciedleniem polityki informacyjnej klubu. Ta prawdopodobnie od tej pory będzie bardziej otwarta dla kibica. Dla mnie ok.

nesta 02.08.2016 12:15

Cytat:

5 wzmocnień Białej Gwiazdy

Nawet 5 nowych zawodników może w nadchodzących tygodniach wzmocnić Wisłę Kraków. Pierwszych ruchów transferowych można spodziewać się już w najbliższych dniach. To początek realizacji strategii nowych właścicieli, której celem jest przywrócenie Białej Gwieździe jej dawnego blasku i walka o najwyższe cele.

- Chcemy wzmocnić rywalizację w drużynie na każdej pozycji, aby szkoleniowcy mieli większy wybór przy ustalaniu składu. Wierzymy, że większa konkurencja pozytywnie wpłynie na rozwój drużyny, jak i indywidualnie na każdego zawodnika i zmusi do jeszcze bardziej intensywnej pracy - zapowiada Marek Citko, dyrektor sportowy krakowskiego klubu.
O szczegółach sfinalizowanych działań na rynku transferowym będziemy informować na bieżąco.
Na FB oficjalnym Wisły pełna treść tego newsa.

Pero 02.08.2016 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1445400)
Murzyn z opowiesci z mchu i paproci Kmiecika to jest dopiero news. Skad ten idiota ciagnie takie historie ?

Proszę mi przypomnieć który news związany z Wisłą mu się sprawdził w ostatnim czasie? Wg niego już od kilku miesięcy w naszym klubie Dyrektorem Sportowym a potem również prezesem zarządu jest Smuda :D

yoda79 02.08.2016 12:40

Citko ma chyba prawie 100 grajków w swojej "stajni", może jakis 5, co potrafią prosto kopnąć piłke wybierze.

mitmichael 02.08.2016 12:48

Sobote niech daje

master777 02.08.2016 12:53

Nie wiem, na ile ta lista jest aktualna:

http://www.transfering.pl/kluby/menadzer/16,marek-citko

Bene Nati 02.08.2016 13:03

Co by nie napisać, o Wiśle znów się dużo mówi.

Blisko 500 osób przeglądających ten dział. Fajnie jak przełoży się to na frekwencje w najbliższym meczu.

A co do tych transferów... niech idą w jakość. Kolejnego szrotu nie zniosę.

Fugiel 02.08.2016 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1445407)
Co by nie napisać, o Wiśle znów się dużo mówi.

Blisko 500 osób przeglądających ten dział. Fajnie jak przełoży się to na frekwencje w najbliższym meczu.

A co do tych transferów... niech idą w jakość. Kolejnego szrotu nie zniosę.

Bo ja mysle, ze Wisła Kraków dalej jest znaną marką w Polsce, przeciągającą ludzi. Możliwości pokazał mecz z Zagłębiem. Trzeba tylko ogarnąć ten bajzel od strony organizacyjnej i dołożyć kilkadziesiąt baniek aby znów o coś grać

Smuga 02.08.2016 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1445408)
Trzeba tylko ogarnąć ten bajzel od strony organizacyjnej i dołożyć kilkadziesiąt baniek aby znów o coś grać

Ogarnięcie tej stajni Augiasza i sypnięcie kasą, to jedno. Dla mnie sprawą priorytetową powinno być postawienie solidnych fundamentów, na których klub będzie opierał się w dalszej przyszłości i opracowanie długoterminowych planów dotyczących jego funkcjonowania. Niestety Cupiał po 19 latach zostawił po sobie spółkę bez działających w sposób profesjonalny struktur. Wszystko ma swój koniec, więc i Meresiński wiecznie nie będzie właścicielem Wisły. Kibicuję mu ze wszystkich sił, aby zbudował tu samonapędzającą się i sprawną maszynkę, która kiedyś stanie się łakomym kąskiem dla potencjalnych inwestorów.

Bene Nati 02.08.2016 13:35

Potencjał w tym klubie, w mieście, w historii i kibicach drzemie ogromny.

Więcej się nie udzielam. Czas zweryfikuje wszystko.

:magisterka:

Franeklowcabramek 02.08.2016 13:39

Co do tego "odkrycia" przez Kmiecika to zobaczył kiedyś w Manchesterze United Evansa w drużynie i powiązał go z tym Nigeryjczykiem i historia o potencjalnej chęci przejęcia udziałów gotowa :-D

LucjuszWielki 02.08.2016 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1444972)
Do końca roku tu wszyscy na tym forum bedą klnąć dzień w którym u nas sie pojawiło tych dwóch pajaców.

Dziwię się, iż tak doświadczony użytkownik jak 7 kotów potrafił postawić osąd bez żadnej wiedzy (bo nikt z nas nie wie do końca o co chodzi), np dwie osoby, które notorycznie gryzły karmiącą ich rękę czekają w ukryciu na rozwój wydarzeń zanim wydadzą oświadczenia, może to i dobrze, że nie plują jadem na oślep (kot, markus).

Byłbym daleki od takich osądów i proponuję poczekać na to co przyniesie czas.

7 kotów 02.08.2016 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1445416)
Dziwię się, iż tak doświadczony użytkownik jak 7 kotów potrafił postawić osąd bez żadnej wiedzy (bo nikt z nas nie wie do końca o co chodzi), np dwie osoby, które notorycznie gryzły karmiącą ich rękę czekają w ukryciu na rozwój wydarzeń zanim wydadzą oświadczenia, może to i dobrze, że nie plują jadem na oślep (kot, markus).

Byłbym daleki od takich osądów i proponuję poczekać na to co przyniesie czas.

Reputacja Citki w szeroko rozumianym swiatku biznesmenow okolosportowych, oraz - jak juz wczesniej jeden z kolegow forumwoiczow zauwazyl - obraz jaki buduje wokol swojej postaci pan Meresinski, pozwalaja mi na wniosek, ze mamy do czynienia z dwoma pajacami.

Zazwyczaj celnie potrafie dostrzec potencjal drzemiacy w osobach ladaujacych przy Reymonta. Pisalem jak sie skonczy przygoda z Okuka, Probiezem, i gdzie sobie mozemy wsadzic Lobodzinskiego.

Kamrat 02.08.2016 14:19

Jak sobie Was czytam to już wiem skąd sukces Amber Gold i innych tego typu.

wiesniak842 02.08.2016 14:26

Co do dwóch pajaców - zgoda. Rzecz w tym, że w dzisiejszych czasach pajac może być super biznesmenem, menadżerem, bogaczem itp.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamrat (Post 1445420)
Jak sobie Was czytam to już wiem skąd sukces Amber Gold i innych tego typu.

O to, to, to....

Pero 02.08.2016 14:32

O Citce pisał Stanowski w swojej książce "Stan Futbolu". W nie najlepszym świetle.

PhantomRanger 02.08.2016 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1445422)
O Citce pisał Stanowski w swojej książce "Stan Futbolu". W nie najlepszym świetle.

To jak Stanowski przedstawił tam Piekarskiego? W pozytywnym świetle? Jeżeli tak, wówczas nie ma większego sensu się nad tym pochylać, bo wszyscy wiedzą, że Stanowski to kumpel Piekarskiego, czyli konkurenta Citki w "branży".

kopaczoholik 02.08.2016 14:43

Mam dziwne wrażenie, że części forumowiczom oberwał się sufit na głowę...

Przyszli nowi właściciele a na forum już rozpętała się g.wno burza... i jazda po nowych właścicielach. Dajmy im szanse i czas. Wszyscy wiemy, że klub był słabo zarządzany i teraz pojawia się szansa poprawy w tym zakresie... Zobaczymy jakich ludzi zaangażują do pracy w klubie itd... i czy np. znajdują sponsora tytularnego...
Proponuje wszystkim lód na głowę...
Poczekajmy z ocenami... Zobaczmy jak się sytuacja rozwinie...
Narazie padła obietnica 5 transferów... i po jej realizacji będziemy mogli wyciągać jakieś wiążące wnioski.
Puki co jest na to za wcześnie...

Kryniu 02.08.2016 14:45

Gdyby powiedzieli, że nie będzie transferów? Gdyby nic nie powiedzieli? Wam dogodzić ehh. Musieliby chyba zorganizować orgię na boisku i może by to forum było usatysfakcjonowane

Griszka30KR 02.08.2016 14:54

Jak te transfery będą ze stajni Citki ,to już wiemy o co come on...
Będzie miał na oddanie długów....kosztem Wisły.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl