![]() |
Gmoch!
10znaków |
Jestem za tym,by zacząć "rumakowanie'.
|
Maciej Skorza.
|
Skorża ponoć odmówił, jak nie Smuda to nie mam pojęcia kto może tą fuchę wziąć.
|
Jak to, Kulawik jest przecież ! :D
|
Najgorsze ze to Kapka szuka wiec można spodziewać sie wszystkiego - w tym Lorensa albo Mikulskiego :D
|
Albin zly by nie był, w koncu utrzymał/wydzwonił Hutnika jak widmo spadku zajrzało w oczy
|
Cytat:
Nie wiem, co powiedziałaby na niego szatnia, ale na okres przejściowy jest w sam raz |
Szarańcza!!!!
|
Do końca sezonu może zostać Broniszewski, nie był to może mecz idealny ale pokazali w końcu trochę charakteru
|
A Broniszewski czasem nie może być ileś tam dni bo nie ma licencji? Chyba, że znowu Kmiecika dorzucą do sztabu.
|
Cytat:
Rumak,Motyka ? po...ablo |
Cytat:
|
Cytat:
Powiem wam ze dla mnie Broniszewski to nie trener. Tu potrzeba kogos kto szybko to pouklada i ustabilizuje. W kazdym meczu gramy inna jedenastka, zgranie u nas nie istnieje praktycznie zadne.Jak Kapka i spolka to oleja to az boje sie myslec co moze sie stac... |
Cytat:
Nazwisko zbieżne z aparycją, charyzmą i stylem gry jaki prowadziły jego drużyny. EDIT. @Mateusz Miga Twitter Smuda w niedziele wraca do PL. Wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Do piątku wszystkie warunki były ustalone, łącznie z premią za utrzymanie. Pytanie czy pt mecz coś zmienił. |
Jaja z tym trenerem robimy.. przykład mamy po gorszej stronie błoń, ile daje dobry trener.
Najgorsze do mnie jest to że ta cisza zapewne oznacza Smudę w poniedziałek.. |
Cytat:
|
W takim razie można zacząć sie bać.. Ja byłem na etapie, ze był na niego wściekły jak jego Szczakowianka urządziła tu rzeź.
No ale może nie byłoby to dziwne zważywszy na ostatni kierunek trenerski - in większy "Janusz" tym bliżej mu do Wisły. |
Broń nas Panie Boże przed tym, by jakiś kapkowaty typ nie wpadł na pomysł, by zostawić Broniszewskiego.
I liga wtedy jak w banku. On nie tylko nie powinien być pierwszym trenerem, ale powinien zniknąć w ogóle z ławki trenerskiej. Niech pojawi się jakiś kumaty,doświadczony trener razem ze swoim asystentem, który będzie miał choć trochę autorytetu wśród piłkarzy. Nie wiem, czy tacy są dostępni teraz na rynku, ale jak szybko kogoś takiego nie znajdą, to wylądujemy na całkowitym marginesie polskiej piłki. |
Hugo Broos :D
|
Trener pokroju Motyki to juz nie strzal w kolano tylko w glowe! Boje sie ze skonczy sie kolejnym Pawlowskim oby nie.
|
Powinni teraz wszystkie fundusze dac Skorzy, jedyny wolny trener, ktory by to ogarnal i cos by moze stworzyl.
|
A ja myślę, że to Zdzichu Kapka powinien zjeść żabę i poprowadzić drużynę do końca sezonu. A po spadku do pierwszej ligi Marek Motyka się nada jak nikt inny....
|
Nie jestem fanem Broniszewskiego ale fakty są takie:
- mecz z Piastem był najlepszym meczem w naszym wykonaniu e tym roku. Stworzyliśmy w jednym meczu tyle sytuacji bramkowych co w trzech poprzednich. Obrona natomiast (pominąwszy nonszalancję przy wyprowadzaniu piłki) nie była zła - prześledźcie jakim składem dysponował Broniszewski w swoich poprzednich meczach i jak wyglądała ławka. Który trener w takiej sytuacji by sobie poradził? |
Załóżmy, że trenerem rzeczywiście zostanie Smuda. Teraz poprawcie mnie, jeśli się mylę:
Smuda miał kontrakt do czerwca 2016, ale zwolnił go Gaszyński. Ponieważ w klubie się nie przelewało, Gaszyński płacił Smudzie co miesiąc umówioną pensję, nie oczekując w zamian pracy. Smuda odczekał chwilę, po czym pozwał Wisłę (rozumiem, że przed sądem powszechnym?) i wygrał, skutkiem czego Wisła zapłaciła mu wszystko to, co umówione do czerwca 2016 + odsetki za to, że nie zapłaciła wszystkiego od razu przy zwolnieniu. Teraz Smuda wróci do Wisły na okres do czerwca 2016, dostanie za ten czas pracy nową pensję, a w razie utrzymania także premię. Przecież to jest jakaś paranoja. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Rozbraja mnie myślenie, że Broniszewski nas uratuje... Ludzie. Przecież ten facet przegrał wszystko co było do przegrania po Moskalu, jeden mecz mu wyszedł i tyle. Dobija mnie również myślenie, że trener zagraniczny tylko dlatego, bo z założenia niektórzy sądzą, że każdy zagraniczny jest lepszy od Polskiego. Weźmy kogoś zagranicznego, ale z doświadczeniem, a nie kogoś tego typu jak Maaskant...
|
Najgorsza jest ta totalna amatorka ze strony klubu. Zwolnili Pawłowskiego, a co dalej? A kto by się tym przejmował, maamy czaas. Zwolnili Moskala, a co dalej? Paanie... Kto by się takimi bzdurami interesował, kiedyś się coś przecież wymyśli...
A następca zwalnianego trenera powinien być po słowie z klubem już w momencie ogłaszania tego. Tyle że to element długofalowej polityki, a tej u nas od lat nie ma. Wszystkie decyzje są podejmowane pod wpływem impulsu. Zawodnicy też to widzą i nie wpływa na ich psychikę pozytywnie świadomość że jak Cupiał wstanie lewą nogą to nagle zwolni trenera/prezesa przy jenoczesnym braku planu ,b', gdzie kolejni zatrudniani ludzie chcą pchać ten wózek w innym kierunku i w inny sposób. Generalnie że nie są częścią sprawnie i spójnie działającej maszyny. Sam się tego po sobie nie spodziewałem ale w obliczu Smud czy Janasów jestem za pozostaniem Broniszewskiego. Po Moskalu dostał zespół całkowicie rozbity psychicznie po nagłym trzęsieniu ziemi, do tego posypało się masę kontuzji, i śmiem twierdzić że wiele więcej nie dało się w takiej atmosferze ugrać. Natomiast z Piastem miałem wrażenie że piłkarze w końcu wiedzieli co mają robić na boisku i oglądaliśmy pierwsze przebłyski gry w piłkę w tej rundzie. Jak zmieniać Broniszewskiego to trzeba było to zrobić od razu, a jak nie to dać mu wyraźny kredyt zaufania, bo obawiam się że nie wpływa na zawodników pozytywnie iż każdego jednego dnia mogą się obudzić zastając nowego szefa z nowymi pomysłami... Ps. A ktoś wie jak tam papiery trenerskie Głowy? Bo facet z taką psychiką i autorytetem też wydaje się jakąś opcją, choć raczej po sezonie. |
To co? Mamy brać kolejnego trenera z łapanki? Będzie lepiej jak zostanie obecny, a do końca sezonu rozglądamy się za docelowym. Pomijam kwestie, że należało by coś zrobić aby w razie "w" nasze gwiazdeczki go nie zwolniły.
|
http://www.germanijak.hr/vijesti/nov...-velikan/18300
Chorwackie media twierdzą, że Wisła Kraków jest poważnie zainteresowana Jurcicem. |
Cytat:
|
|
O tym samym pisze wislaportal. Jestem za, koleś wygląda solidnie. Ale mamy hajs?
|
Cytat:
|
Jednak chyba nie on
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-krakow/17kn8h |
Na onecie pisze, ze nie rozmawia z Wisla. Mam nadzieje, ze to zaslona tylko.
|
Cytat:
W żadnym z trenowanych przez siebie zespołów nie zrobił wyniku ponad stan, o którym można byłoby napisać, że widać tutaj rękę trenera. Nie twierdzę, że się nie nadaje, ale nie wiem jakie to argumenty mają za nim przemawiać? Żeby była jasność ja całym sercem jestem za zatrudnieniem zagranicznego trenera. Tylko niech to w końcu będzie ktoś co do jego warsztatu będziemy mieli pewność, niech to będzie ktoś o kim będzie można powiedzieć, że skoro gramy słabo to nie jest to zasługa trenera nieudacznika a słabych piłkarzy. Ja o Jurciciu tego powiedzieć w stanie nie jestem. |
Cytat:
Grzesik napisał na TT, że są zaawansowane rozmowy z Jurcicem, ale nie można też wykluczyć Smudy. Wg mnie FS to opcja rezerwowa, jezeli Chorwat by nie wypalił. |
Dziwi mnie tylko to dementi ze wszystkich stron. Najpierw klub, teraz onet dementuje powołując się na rozmowę z Jurcicem. Wygląda trochę tak, jakby chcieli w spokoju się porozumieć, bo jak wiadomo negocjacje lubią ciszę.
Może być też tak że jutro okaże się że mamy trenera FS, oby nie....!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl