Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

Ajax 05.03.2016 14:38

Gmoch!

10znaków

kristos 05.03.2016 14:43

Jestem za tym,by zacząć "rumakowanie'.

radek2323 05.03.2016 14:44

Maciej Skorza.

Important 05.03.2016 15:27

Skorża ponoć odmówił, jak nie Smuda to nie mam pojęcia kto może tą fuchę wziąć.

siemstein 05.03.2016 15:40

Jak to, Kulawik jest przecież ! :D

nesta 05.03.2016 15:44

Najgorsze ze to Kapka szuka wiec można spodziewać sie wszystkiego - w tym Lorensa albo Mikulskiego :D

szprotson 05.03.2016 16:10

Albin zly by nie był, w koncu utrzymał/wydzwonił Hutnika jak widmo spadku zajrzało w oczy

FraMat 05.03.2016 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manolo1906 (Post 1432735)
Marek Motyka

MM jest ok.
Nie wiem, co powiedziałaby na niego szatnia, ale na okres przejściowy jest w sam raz

dj_ibutti 05.03.2016 16:59

Szarańcza!!!!

Fiti 05.03.2016 17:08

Do końca sezonu może zostać Broniszewski, nie był to może mecz idealny ale pokazali w końcu trochę charakteru

R33 05.03.2016 17:18

A Broniszewski czasem nie może być ileś tam dni bo nie ma licencji? Chyba, że znowu Kmiecika dorzucą do sztabu.

brylant17 05.03.2016 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1432771)
A Broniszewski czasem nie może być ileś tam dni bo nie ma licencji? Chyba, że znowu Kmiecika dorzucą do sztabu.

Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie



Rumak,Motyka ? po...ablo

Fiti 05.03.2016 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1432771)
A Broniszewski czasem nie może być ileś tam dni bo nie ma licencji? Chyba, że znowu Kmiecika dorzucą do sztabu.

Myślę że to najlepsze wyjście na ten moment, jak będziemy tak grać jak wczoraj to mamy utrzymanie pewne. A już chyba o nic więcej nie gramy...

radek2323 05.03.2016 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1432776)
Myślę że to najlepsze wyjście na ten moment, jak będziemy tak grać jak wczoraj to mamy utrzymanie pewne. A już chyba o nic więcej nie gramy...


Powiem wam ze dla mnie Broniszewski to nie trener. Tu potrzeba kogos kto szybko to pouklada i ustabilizuje. W kazdym meczu gramy inna jedenastka, zgranie u nas nie istnieje praktycznie zadne.Jak Kapka i spolka to oleja to az boje sie myslec co moze sie stac...

nesta 05.03.2016 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1432762)
MM jest ok.
Nie wiem, co powiedziałaby na niego szatnia, ale na okres przejściowy jest w sam raz

Na całe szczęście Cupiał jest na niego cięty.

Nazwisko zbieżne z aparycją, charyzmą i stylem gry jaki prowadziły jego drużyny.

EDIT.

@Mateusz Miga Twitter

Smuda w niedziele wraca do PL. Wtedy ma się wszystko wyjaśnić. Do piątku wszystkie warunki były ustalone, łącznie z premią za utrzymanie. Pytanie czy pt mecz coś zmienił.

gooro33 05.03.2016 20:21

Jaja z tym trenerem robimy.. przykład mamy po gorszej stronie błoń, ile daje dobry trener.
Najgorsze do mnie jest to że ta cisza zapewne oznacza Smudę w poniedziałek..

R33 05.03.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1432783)
Na całe szczęście Cupiał jest na niego cięty.

Tak cięty, że w 2008 r. przed meczem z Polonią Bytom powiedział mu, że kiedyś będzie u niego trenerem, a 2 lata potem był tego blisko, ale zdecydowano się na Maaskanta (i to pewnie za sprawą Basałaja, tak to kto wie czy nie byłby Motyka).

nesta 05.03.2016 20:55

W takim razie można zacząć sie bać.. Ja byłem na etapie, ze był na niego wściekły jak jego Szczakowianka urządziła tu rzeź.

No ale może nie byłoby to dziwne zważywszy na ostatni kierunek trenerski - in większy "Janusz" tym bliżej mu do Wisły.

rozarian 05.03.2016 21:36

Broń nas Panie Boże przed tym, by jakiś kapkowaty typ nie wpadł na pomysł, by zostawić Broniszewskiego.
I liga wtedy jak w banku. On nie tylko nie powinien być pierwszym trenerem, ale powinien zniknąć w ogóle z ławki trenerskiej. Niech pojawi się jakiś kumaty,doświadczony trener razem ze swoim asystentem, który będzie miał choć trochę autorytetu wśród piłkarzy. Nie wiem, czy tacy są dostępni teraz na rynku, ale jak szybko kogoś takiego nie znajdą, to wylądujemy na całkowitym marginesie polskiej piłki.

Paweł 05.03.2016 22:01

Hugo Broos :D

radek2323 05.03.2016 22:16

Trener pokroju Motyki to juz nie strzal w kolano tylko w glowe! Boje sie ze skonczy sie kolejnym Pawlowskim oby nie.

kaco1985 05.03.2016 22:42

Powinni teraz wszystkie fundusze dac Skorzy, jedyny wolny trener, ktory by to ogarnal i cos by moze stworzyl.

borsuk 05.03.2016 22:48

A ja myślę, że to Zdzichu Kapka powinien zjeść żabę i poprowadzić drużynę do końca sezonu. A po spadku do pierwszej ligi Marek Motyka się nada jak nikt inny....

SlawekS 06.03.2016 01:23

Nie jestem fanem Broniszewskiego ale fakty są takie:
- mecz z Piastem był najlepszym meczem w naszym wykonaniu e tym roku. Stworzyliśmy w jednym meczu tyle sytuacji bramkowych co w trzech poprzednich. Obrona natomiast (pominąwszy nonszalancję przy wyprowadzaniu piłki) nie była zła
- prześledźcie jakim składem dysponował Broniszewski w swoich poprzednich meczach i jak wyglądała ławka. Który trener w takiej sytuacji by sobie poradził?

czaro 06.03.2016 01:37

Załóżmy, że trenerem rzeczywiście zostanie Smuda. Teraz poprawcie mnie, jeśli się mylę:

Smuda miał kontrakt do czerwca 2016, ale zwolnił go Gaszyński. Ponieważ w klubie się nie przelewało, Gaszyński płacił Smudzie co miesiąc umówioną pensję, nie oczekując w zamian pracy. Smuda odczekał chwilę, po czym pozwał Wisłę (rozumiem, że przed sądem powszechnym?) i wygrał, skutkiem czego Wisła zapłaciła mu wszystko to, co umówione do czerwca 2016 + odsetki za to, że nie zapłaciła wszystkiego od razu przy zwolnieniu. Teraz Smuda wróci do Wisły na okres do czerwca 2016, dostanie za ten czas pracy nową pensję, a w razie utrzymania także premię.

Przecież to jest jakaś paranoja.

radek2323 06.03.2016 01:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1432820)
Nie jestem fanem Broniszewskiego ale fakty są takie:
- mecz z Piastem był najlepszym meczem w naszym wykonaniu e tym roku. Stworzyliśmy w jednym meczu tyle sytuacji bramkowych co w trzech poprzednich. Obrona natomiast (pominąwszy nonszalancję przy wyprowadzaniu piłki) nie była zła
- prześledźcie jakim składem dysponował Broniszewski w swoich poprzednich meczach i jak wyglądała ławka. Który trener w takiej sytuacji by sobie poradził?

Powtorze po raz kolejny nam potrzeba trenera bo spadek nam grozi ! Pozotanie z Broniszewskim to delikatnie piszac nie najlepsze wyjscie.

siemstein 06.03.2016 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1432821)
Załóżmy, że trenerem rzeczywiście zostanie Smuda. Teraz poprawcie mnie, jeśli się mylę:

Smuda miał kontrakt do czerwca 2016, ale zwolnił go Gaszyński. Ponieważ w klubie się nie przelewało, Gaszyński płacił Smudzie co miesiąc umówioną pensję, nie oczekując w zamian pracy. Smuda odczekał chwilę, po czym pozwał Wisłę (rozumiem, że przed sądem powszechnym?) i wygrał, skutkiem czego Wisła zapłaciła mu wszystko to, co umówione do czerwca 2016 + odsetki za to, że nie zapłaciła wszystkiego od razu przy zwolnieniu. Teraz Smuda wróci do Wisły na okres do czerwca 2016, dostanie za ten czas pracy nową pensję, a w razie utrzymania także premię.

Przecież to jest jakaś paranoja.

Mówił, że nie weźmie ani złotówki, ale ten temat chyba już zamknięty, przynajmniej tak twierdzi Białoński

Marcinnno 06.03.2016 09:33

Rozbraja mnie myślenie, że Broniszewski nas uratuje... Ludzie. Przecież ten facet przegrał wszystko co było do przegrania po Moskalu, jeden mecz mu wyszedł i tyle. Dobija mnie również myślenie, że trener zagraniczny tylko dlatego, bo z założenia niektórzy sądzą, że każdy zagraniczny jest lepszy od Polskiego. Weźmy kogoś zagranicznego, ale z doświadczeniem, a nie kogoś tego typu jak Maaskant...

Rob_Zombie 06.03.2016 10:07

Najgorsza jest ta totalna amatorka ze strony klubu. Zwolnili Pawłowskiego, a co dalej? A kto by się tym przejmował, maamy czaas. Zwolnili Moskala, a co dalej? Paanie... Kto by się takimi bzdurami interesował, kiedyś się coś przecież wymyśli...
A następca zwalnianego trenera powinien być po słowie z klubem już w momencie ogłaszania tego. Tyle że to element długofalowej polityki, a tej u nas od lat nie ma. Wszystkie decyzje są podejmowane pod wpływem impulsu. Zawodnicy też to widzą i nie wpływa na ich psychikę pozytywnie świadomość że jak Cupiał wstanie lewą nogą to nagle zwolni trenera/prezesa przy jenoczesnym braku planu ,b', gdzie kolejni zatrudniani ludzie chcą pchać ten wózek w innym kierunku i w inny sposób. Generalnie że nie są częścią sprawnie i spójnie działającej maszyny.

Sam się tego po sobie nie spodziewałem ale w obliczu Smud czy Janasów jestem za pozostaniem Broniszewskiego. Po Moskalu dostał zespół całkowicie rozbity psychicznie po nagłym trzęsieniu ziemi, do tego posypało się masę kontuzji, i śmiem twierdzić że wiele więcej nie dało się w takiej atmosferze ugrać. Natomiast z Piastem miałem wrażenie że piłkarze w końcu wiedzieli co mają robić na boisku i oglądaliśmy pierwsze przebłyski gry w piłkę w tej rundzie.
Jak zmieniać Broniszewskiego to trzeba było to zrobić od razu, a jak nie to dać mu wyraźny kredyt zaufania, bo obawiam się że nie wpływa na zawodników pozytywnie iż każdego jednego dnia mogą się obudzić zastając nowego szefa z nowymi pomysłami...

Ps. A ktoś wie jak tam papiery trenerskie Głowy? Bo facet z taką psychiką i autorytetem też wydaje się jakąś opcją, choć raczej po sezonie.

PAWEŁ 06.03.2016 10:16

To co? Mamy brać kolejnego trenera z łapanki? Będzie lepiej jak zostanie obecny, a do końca sezonu rozglądamy się za docelowym. Pomijam kwestie, że należało by coś zrobić aby w razie "w" nasze gwiazdeczki go nie zwolniły.

krzaq12 06.03.2016 10:32

http://www.germanijak.hr/vijesti/nov...-velikan/18300

Chorwackie media twierdzą, że Wisła Kraków jest poważnie zainteresowana Jurcicem.

dawiss 06.03.2016 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1432830)
To co? Mamy brać kolejnego trenera z łapanki? Będzie lepiej jak zostanie obecny, a do końca sezonu rozglądamy się za docelowym. Pomijam kwestie, że należało by coś zrobić aby w razie "w" nasze gwiazdeczki go nie zwolniły.

Problem w tym, ze obecny jest slaby, bardzo slaby.

radek2323 06.03.2016 11:19

http://ekipa24.si/clanek/nogomet/prv...snubi-nov-klub

Wisla zainteresowana Jurcicem?!?

siemstein 06.03.2016 11:23

O tym samym pisze wislaportal. Jestem za, koleś wygląda solidnie. Ale mamy hajs?

mitmichael 06.03.2016 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1432839)
O tym samym pisze wislaportal. Jestem za, koleś wygląda solidnie. Ale mamy hajs?

Chyba mamy, Brlek przyszedł za hajs

iwan149 06.03.2016 11:39

Jednak chyba nie on
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-krakow/17kn8h

chimba 06.03.2016 11:40

Na onecie pisze, ze nie rozmawia z Wisla. Mam nadzieje, ze to zaslona tylko.

Martinus 06.03.2016 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1432839)
O tym samym pisze wislaportal. Jestem za, koleś wygląda solidnie. Ale mamy hajs?

Ale jaki argument przemawia za tym, że Jurcic wygląda solidnie? Dostał w tym sezonie jak na warunki słoweńskie samograja jakim jest Maribor, od kilku lat z rzędu niekwestionowany Mistrz Słowenii i doprowadził do sytuacji w której ten tytuł utracą. Wcześniej w Dinamie szału też nie zrobił.
W żadnym z trenowanych przez siebie zespołów nie zrobił wyniku ponad stan, o którym można byłoby napisać, że widać tutaj rękę trenera. Nie twierdzę, że się nie nadaje, ale nie wiem jakie to argumenty mają za nim przemawiać?
Żeby była jasność ja całym sercem jestem za zatrudnieniem zagranicznego trenera. Tylko niech to w końcu będzie ktoś co do jego warsztatu będziemy mieli pewność, niech to będzie ktoś o kim będzie można powiedzieć, że skoro gramy słabo to nie jest to zasługa trenera nieudacznika a słabych piłkarzy. Ja o Jurciciu tego powiedzieć w stanie nie jestem.

piotek 06.03.2016 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1432829)
Najgorsza jest ta totalna amatorka ze strony klubu. Zwolnili Pawłowskiego, a co dalej? A kto by się tym przejmował, maamy czaas. Zwolnili Moskala, a co dalej? Paanie... Kto by się takimi bzdurami interesował, kiedyś się coś przecież wymyśli...
A następca zwalnianego trenera powinien być po słowie z klubem już w momencie ogłaszania tego. Tyle że to element długofalowej polityki, a tej u nas od lat nie ma. Wszystkie decyzje są podejmowane pod wpływem impulsu. Zawodnicy też to widzą i nie wpływa na ich psychikę pozytywnie świadomość że jak Cupiał wstanie lewą nogą to nagle zwolni trenera/prezesa przy jenoczesnym braku planu ,b', gdzie kolejni zatrudniani ludzie chcą pchać ten wózek w innym kierunku i w inny sposób. Generalnie że nie są częścią sprawnie i spójnie działającej maszyny.

Sam się tego po sobie nie spodziewałem ale w obliczu Smud czy Janasów jestem za pozostaniem Broniszewskiego. Po Moskalu dostał zespół całkowicie rozbity psychicznie po nagłym trzęsieniu ziemi, do tego posypało się masę kontuzji, i śmiem twierdzić że wiele więcej nie dało się w takiej atmosferze ugrać. Natomiast z Piastem miałem wrażenie że piłkarze w końcu wiedzieli co mają robić na boisku i oglądaliśmy pierwsze przebłyski gry w piłkę w tej rundzie.
Jak zmieniać Broniszewskiego to trzeba było to zrobić od razu, a jak nie to dać mu wyraźny kredyt zaufania, bo obawiam się że nie wpływa na zawodników pozytywnie iż każdego jednego dnia mogą się obudzić zastając nowego szefa z nowymi pomysłami...

Ps. A ktoś wie jak tam papiery trenerskie Głowy? Bo facet z taką psychiką i autorytetem też wydaje się jakąś opcją, choć raczej po sezonie.

Głowie dajmy się najpierw wykazać w rezerwach lub jako asystent. Charyzmę i poważanie ma, ale to nadal nie robi z nieg dobrego trenera. Niech nabierze doświadczenia.

Grzesik napisał na TT, że są zaawansowane rozmowy z Jurcicem, ale nie można też wykluczyć Smudy. Wg mnie FS to opcja rezerwowa, jezeli Chorwat by nie wypalił.

krzaq12 06.03.2016 12:34

Dziwi mnie tylko to dementi ze wszystkich stron. Najpierw klub, teraz onet dementuje powołując się na rozmowę z Jurcicem. Wygląda trochę tak, jakby chcieli w spokoju się porozumieć, bo jak wiadomo negocjacje lubią ciszę.

Może być też tak że jutro okaże się że mamy trenera FS, oby nie....!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl