![]() |
Bronowianin, zapomniałeś się z konta na konto przelogować już kilka razy. I co z tego wyszło? Z jednego loginu liżesz odbyt Komorowskiemu, Dudzie, podniecasz się gazetą wyborczą i gazetą polską, jesteś marksistą, któremu przeszkadza Rosja. Ach, niedobrze, niedobrze.
|
Cytat:
|
Pablo, ktoś tego .... traktuje poważnie?
|
Cytat:
Nie widzę również sprzeczności w tym, że pan Braun realizował w przeszłości filmy jakie przywołujecie, zaś pan Węgrzyn organizował wspomniane rajdy katyńskie. Jednakże ich teraźniejsza działalność przekreśla tamte czyny i jednoznacznie kompromituje ich wśród opinii publicznej. Postawą pana Węgrzyna oburzeni są także przedstawiciele rodzin katyńskich. Postawa obu jest wyraźnie antypolska. Dodatkowo obraźliwe wypowiedzi pana Brauna na temat Żydów oraz określenia 'prezydent-rezydent', powinny zostać dotkliwie ukarane, ponieważ wydaje się że zawierają treści niezgodne z prawem (m. in. obrażające głowę państwa). |
Ogórek pojawi się na debacie w TVP 5 maja jak pojawi się Komorowski, czyli już dwójka odpada :) Będzie więcej czasu dla Brauna :)
|
Ja bym z chęcią zadał pytanie Braunowi co sądzi o Michalkiewiczu i vice versa. Zadał bym też pytanie Michalkiewiczowi co sądzi o Sumlińskim.
|
Cytat:
|
Pozostał dzień do urlopu, więc na kilka dni wypadnie się ze śledzenia kampanii wyborczej. O głównych kandydatach zostało już napisane wszystko, ale odniosę się ad vocem głównego kandydata z zaplecza "wielkiej dwójki", a mianowicie Kukiza.
Wysuwam taką tezę, że Kukiz jest obecnie pompowany w ten sam sposób jak Palikot w 2011 roku. http://300polityka.pl/news/2015/04/2...ukizomaniakow/ Niby po cichu, niby mimowolnie, ale media promują Kukiza na tego trzeciego, który zabrał elektorat SLD i Ogórkowej, podgryza Komorowskiego, Dudą oraz wszystkich innych antysystemowców na czele z Korwinem. Chciałbym zobaczyć wyniki czasu antenowego z ostatniego miesiąca kampanii i mogę teraz śmiało już strzelać, że Kukiz ma ze 20% czasu antenowego przy mniej więcej po 30% dla Komorowskiego i Dudy. Pozostałe 20% dla reszty kandydatów. Ciekawa też wydaje się kwestia finansowania, gdzie przykładowo Korwin dostał wsparcie od przedsiębiorców na akcję plakatowo-billboardową. Nie zdziwię się jak po wyborach okaże się, że Kukiz miał też kilku pokaźnych donatorów :) Cytat:
|
Cytat:
|
|
Litwin chce rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze....więc chyba wszystko jasne,nie ma co sobie obiecywać, że coś się zmieni.
|
Apropo Kukiza i tej kampanii. Zauważyliście, że w tej kampanii mówi się właściwie o 4 kandydatach tylko? W przestrzeni medialnej istnieją tylko: Komorowski, Duda, Mikke, Kukiz.
Dwóch pierwszych wiadomo dlaczego, są to kandydaci największych partii. Mikke to ikona polityki więc trudno byłoby go pomijać, lecz częściej go pokazują jak coś palnie niż jego normalne wypowiedzi. I zostaje właśnie Kukiz czyli jedna wielka zagadka, o której już wcześniej pisałem, że jest takim Palikotem. I to co ja twierdziłem i to co tu wkleił emj właściwie składa się w jakąś całość. Taki Kukiz, człowiek znikąd jeśli chodzi o stricte politykę, człowiek z dziwną przeszłością, wyborca PO, wyjeżdżający na Ukrainę nieść im oswobodzenie, który nagle zaczął wszystko kumać i już wie o nocnych zmianach, Magdalence, banderze, UPA itd. Do tego gościu jest właśnie takim elektronem, który ma zebrać wszystko co tylko ma wątpliwości czy głosować na Dudę, Komora, Palikota, Mikke, Brauna, Kowalskiego, Ogórek, Jarubasa. Potwierdzają to jego wypowiedzi, że będzie na jesień tworzył ruch o poglądach od lewa do prawa. Dziwnie to wszystko wygląda. O reszcie kandydatów w tej kampanii cicho. Trochę na początku o Ogórek poopowiadali ale wiadomo było od początku, że zarówno ona jak i Jarubas są specjalnie wystawieni w wyborach aby nic nie odebrać Bulowi. Takie no name'y, które przepadły szybko w tej grze. Co w tej całej układance robi Kukiz jest bardzo ciekawe. Dlaczego nie pokazuje się Kowalskiego i Brauna - Wilka pomijam bo wiadomo, że podzieli los UPRu i bez Korwina umrze - jest też bardzo ciekawe z uwagi na to, że jest lansowany człowiek taki jak Kukiz. Smutne jest to jak się ludzie dają rozgrywać temu układowi magdalenkowemu. |
dawno to mówiłem że Kukiz jest pompowany, jeszcze kilka tygodni temu "mieszał się w zeznaniach" nie było wiadomo o co mu chodzi , w co drugim wywiadzie czy wypowiedzi sam sobie zaprzeczał , od jakiegoś czasu jest spójny w wypowiedziach , sprawny a co najważniejsze bardzo ale to bardzo pewny siebie , to nie ten Kukiz sprzed kilku tygodni , rośnie jak na drożdżach koalicjant dla urbanoplatfusiarni, jeszcze niedawno łasił się do rudego i spółki , ciekawe jak to się rozwinie , za łatwo i za szybko osiągnął 10 %, myślę że to nie jest ostatnie słowo "antysystemowego" Kukiza
|
Co wybory ten sam motyw, czyli urwanie głownej partii opozycyjnej jak najwiekszej liczby , choćby kilku procent aby ewentualnie nie mieli szans na samodzielne rządy. Do tego ewidentne już fałszowanie wyborów i mamy ciagle tą samą bandę u władzy, która ciagle "wygrywa". Palikot się zużył ale przez 4 lata utrzymywał tą bndę swoimi głosami w Sejmie. Teraz czas na nowych "opozycjonistów".
|
Ach ten biedny i poszkodowany wiecznie PIS. Juz wczesniej pisalem. Na .... w takim razie taka partia jak PIS, ktora udaje caly czas opozycje a i tak realnie nie jest nia w stanie byc.
|
Cytat:
|
Brakuje do czego do wiekszosci w sejmie? Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii. Nidgy nie bedziemy rzadic:( falszuja wybory:( Ale bedziemy startowac zeby stolki zachowac :)
|
Cytat:
Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin? Obrońcy demokracji się znaleźli... |
kolega Padre1906" Jakie fałszowanie?" zakrzyknij z wiesniak842 o "odmętach szaleństwa", pisze wam Ayala o braku 130 tys głosów na Śląsku , a Wy wzruszacie ramionami i piszecie dyrdymały nie na temat obarczając PIS wszystkim złem , kto jest do k...y nędzy od przeprowadzenia i zgodnego z prawem ogłoszenia wyników wyborów ? PIS ? , czym jeszcze obarczycie PIS ? parodia
wiesniak842 "Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii" ha, ha niesiołowski przemówił , cały mainstream to powtarza , pojętny uczeń , pojętny Padre1906 "Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?" Ty się czytasz ? cały Twój wywód powyżej to brednie powtarzane przez mainstream , a cytat powyżej ? sam sobie odpowiedz , żyjemy w demokratycznym kraju czy bananowej republice że wypisujesz takie bzdury ? Gwiaździsty "Co wybory ten sam motyw, czyli urwanie głownej partii opozycyjnej jak najwiekszej liczby" dokładnie , teraz do korwina dołączył kukiz , reszta antyssystemowców tez "pracuje ' w pocie czoła |
To co napisałem to dyrdymały? Zapytaj kolegów z PiSu jakie mieli zadania będąc na ostatnich wyborach w komisjach czy uczestnicząc w pracach przy wyborach jako mężowie zaufania.
Oczywiście że PiS nie jest od tego aby prowadzić wybory czy ogłaszać wyniki, ale nie jest również od tego aby utrudniać prace komisji wyborczych. |
To efekkt słuchania głupot niby opozycjonisty "antysystemowego", który robi za gwiazdę w programacvh m.in TVN u Wojewódzkiego. On też nie wierzy w żadne fałszowania wyborów i zamach w Smoleńsku. Antysystemowo gada kropka w kropkę z systemowym Bulem. Ale jak cos to jest w "opozycji" do ....opozycji. :)
|
Zdecyduj sie - rusofil, Niesiolowski, kuc, emigrant, ktory nie ma prawa glosu bo uciekl z podkulonym ogonem, a o ktorego glosy zabiega sam Duda, czy co tam jeszcze wymyslicie???
Pisze Ayala, pisze "niezalezna", mowi Kaczynski, mowia PISowcy. Co robia? Gowno. To jest wlasnie ten bezsens istnienia PISu. Wszystko wiedza, o wszystkim mowia a nic, podkreslam absolutnie nic nie robia. Przepraszam, permanentnie pobieraja wysokie sumki z pienidzy podatnikow. Jedyne co robia. |
I robią to o czym pisałem. Tylko zabierają się do sprawy od dupy strony i nic z tego nie ma. Kto normalny sądzi że wybory fałszuje się na najniższych szczeblach?
|
A co robią kuce ? Skoro ludzie sympatyzujący z PiS-em dbają o to żeby wybory nie były fałszowane i sprawdzają i fotografują jak trzeba jak ta dziewczyna z WKW w Katowicach, która sfotofrafowała dwa różne protokoły z tych samych wyborów aby dać świadectwo fałszerstw. I która ma teraz różne nieprzyjemności do zastraszania włącznie. A tu korwinowcy , którzy mają najwiecej do krytykowania co robią w tej kwestii oprócz międolenia ? Co zrobili by wybory były kontrolowane ? Konkretnie, co ? Bo chyba wielkie g....o.
Cytat:
|
Cytat:
|
Gwiaździsty jeśli możesz to podrzuć linka do jakiegoś tekstu w tej sprawie.
I powiedz co te działania mają mieć na celu? |
Co zrobiliby korwinowcy? Nie wiem oni nie udaja opozycji od wielu lat. Jak dojda do takiego pulapu jak PIS i tak samo sie beda zachowywac bede po nich jechal tak samo jak po PISie. Moze ruski agent Korwin zacznie strzelac do zlodziei z Wiejskiej??? Nie wiem.
Jak zajezdzam Niesiolem to widocznie mial racje w tym wypadku. |
Cytat:
wiesniak842 "jak dojda do takiego pulapu jak PIS" ja śnię czy to dzieje się naprawdę ? |
I jak PIS pomogl tej kobiecie?:D
|
Przecież nie była związana z PiS, niech sobie radzi :)
130 tyś głosów? Co taka ilość ma wspólnego z pracami obwodowych komisji? |
chłopie poszukaj sobie, poczytaj i jak masz ochotę skomentuj, o czym chcesz gadać jak zadajesz żałosne pytania , 130 tys? a co to jest ? a nic jak mawiał bulu "odmęty szaleństwa"
wiesniak842 "I jak PIS pomogl tej kobiecie?:D" odpowiem Twoim stylem , teraz kobietom pomaga "ustawa o przemocy" ostatnio ratyfikowana przez bula i uchwalona przez lewactwo i urbanoplatfusiarnię |
Żałosna to jest wasza partyjka i jej chore wizje o podwójnych dnach w urnach wyborczych.
Ale ok, włączam google, wpisuje hasło i czytam: "Dorota Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów na drugim protokole tej Komisji w ostatnich wyborach samorządowych, wczoraj upoważniła mnie do publicznego przedstawienia następujących faktów." Więc pytam, co to ma wspólnego z pajacowaniem w obwodowych komisjach wyborczych? Aby taka ilość głosów nie trafiła to komisji wojewódzkiej kilkadziesiąt obwodowych komisji musiałoby nie oddać żadnej z kart. Jeśli PiS chce trzymać rękę na pulsie to niech wnikliwie kontroluje wyższe szczeble wyborów, a nie zawraca dupę w obwodowych komisjach. |
Z wami PiSowcami jak grochem o sciane. NIkt nie neguje faktu, ze wybory byly podejrzane. Ja sie tylko glosno i otwarcie pytam co zrobil PIS w tej sprawie???
|
ok , wygrałeś , PIS jest winny , pajacuje , taka żałosna partyjka , do zdelegalizowania
|
No a kto jest winny temu, ze PIS gowno robi? Korwin pewnie:lol:
|
Cytat:
Poczytaj , podumaj a nie licytuj się z wieśniakiem w głupich wstawkach, bo tylko kretyn może pisać o pomocy kobiecie kiedy nie masz odpowiednich narzędzi a przeciwnik je ma i działa jak mafia. Wygodnie jest pomędrkować z Londynu; Czytaj: http://dstanczyk.salon24.pl/634296,s...ch-zdemaskowal http://3obieg.pl/wolny-czyn-130-tysi...zyk-zwiastun-3 Cytat:
|
"To ja jestem tym członkiem Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, który złożył protest wyborczy w związku z "zaginionymi" 130. tys głosów na Śląsku"
"(...)akończył rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem stają: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej) i mec. Józef Koczur. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się." Wojewódzkiej Komisji. Pytam, co wały na szczeblu wojewódzkim mają do tego co pis robi w okręgowych? |
Nie wiem kogo uwazasz za mojego guru ale kimkolwiek by on nie byl nie jest na pewno najwieksza sila "opozycyjna" w Polsce. Dla twojej swiadomosci bede 10 Maja czlonkiem jednej z Komisji Wyborczych w UK wiec sadze, ze mam prawo pomedrkowac. A ty co zrobisz oprocz pisania w internecie?
|
Cytat:
|
Pisałem wcześniej, poczytaj.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl