Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory prezydenckie 2015 - na kogo zagłosujesz? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9448)

Jaroo1 27.04.2015 13:51

Bronowianin, zapomniałeś się z konta na konto przelogować już kilka razy. I co z tego wyszło? Z jednego loginu liżesz odbyt Komorowskiemu, Dudzie, podniecasz się gazetą wyborczą i gazetą polską, jesteś marksistą, któremu przeszkadza Rosja. Ach, niedobrze, niedobrze.

Pablo84 27.04.2015 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronowianin (Post 1398498)
Nie ośmieszaj się już lepiej z pokazywaniem tutaj tego prymitywnego antysemity, zdrajcy Polski i rosyjskiego sprzedawczyka, który reprezentuje interesy Putina. Pokazujesz gościa, który za pieniądze podatników na antenie publicznej telewizji robi reklamę swojego żałosnego programu wyborczego i jakiejś plugawej książeczki. Ten człowiek chce być prezydentem, lecz nie potrafi nawet odpowiadać na proste pytania dziennikarki.

Polecam ten artykuł z filmikiem z wywiadu z panem Wiktorem Węgrzynem, przewodniczącym sztabu wyborczego Grzegorza Brauna: https://ewastankiewicz.wordpress.com...ne/#more-25721

Są dwie możliwości: albo pan Węgrzyn jest ciężko chory psychicznie, albo reżim Putina zapłacił mu spore pieniądze za zdradzenie Polski. Szkoda, że mówi to ktoś, kto jednocześnie ma na piersi polskie symbole narodowe... To jest skandal. W ostatnim numerze 'Gazety Polskiej' można również przeczytać o innych antypolskich politykach, będących fanami gangu motocyklowego Putina, m. in. o Korwin-Mikke.

Ty piszesz na serio? Mam nadzieje, że to sarkazm :shock:

Padre1906 27.04.2015 14:53

Pablo, ktoś tego .... traktuje poważnie?

Bronowianin 27.04.2015 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1398505)
Bronowianin (...) podniecasz się gazetą wyborczą i gazetą polską, jesteś marksistą, któremu przeszkadza Rosja (...)

Nie widzę problemu w powoływaniu się na różnorodne źródła, gdyż to zwiększa obiektywizm wypowiedzi. Do pozostałych spraw nie będę się odnosił, bo lepiej pozostawić to bez komentarza, lecz przypomnę Ci tylko że ZSRR przestał istnieć 26 grudnia 1991 roku, zaś obecnie mamy do czynienia, niestety, z imperialistyczna i kapitalistyczna Rosją, która z socjalizmem, a tym bardziej komunizmem, nie ma nic wspólnego.

Nie widzę również sprzeczności w tym, że pan Braun realizował w przeszłości filmy jakie przywołujecie, zaś pan Węgrzyn organizował wspomniane rajdy katyńskie. Jednakże ich teraźniejsza działalność przekreśla tamte czyny i jednoznacznie kompromituje ich wśród opinii publicznej. Postawą pana Węgrzyna oburzeni są także przedstawiciele rodzin katyńskich. Postawa obu jest wyraźnie antypolska. Dodatkowo obraźliwe wypowiedzi pana Brauna na temat Żydów oraz określenia 'prezydent-rezydent', powinny zostać dotkliwie ukarane, ponieważ wydaje się że zawierają treści niezgodne z prawem (m. in. obrażające głowę państwa).

uposledzony_ale_kumaty 27.04.2015 19:31

Ogórek pojawi się na debacie w TVP 5 maja jak pojawi się Komorowski, czyli już dwójka odpada :) Będzie więcej czasu dla Brauna :)

Pablo84 27.04.2015 21:09

Ja bym z chęcią zadał pytanie Braunowi co sądzi o Michalkiewiczu i vice versa. Zadał bym też pytanie Michalkiewiczowi co sądzi o Sumlińskim.

Karamazow 27.04.2015 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1398555)
Ja bym z chęcią zadał pytanie Braunowi co sądzi o Michalkiewiczu i vice versa. Zadał bym też pytanie Michalkiewiczowi co sądzi o Sumińskim.

https://www.youtube.com/watch?v=to3AHtp1y1Q, część odpowiedzi na twoje pytania znajduje się w tej rozmowie. W dużym skrócie Staszek i Braun darzą się dużym szacunkiem.

emj10 28.04.2015 12:42

Pozostał dzień do urlopu, więc na kilka dni wypadnie się ze śledzenia kampanii wyborczej. O głównych kandydatach zostało już napisane wszystko, ale odniosę się ad vocem głównego kandydata z zaplecza "wielkiej dwójki", a mianowicie Kukiza.

Wysuwam taką tezę, że Kukiz jest obecnie pompowany w ten sam sposób jak Palikot w 2011 roku.
http://300polityka.pl/news/2015/04/2...ukizomaniakow/

Niby po cichu, niby mimowolnie, ale media promują Kukiza na tego trzeciego, który zabrał elektorat SLD i Ogórkowej, podgryza Komorowskiego, Dudą oraz wszystkich innych antysystemowców na czele z Korwinem. Chciałbym zobaczyć wyniki czasu antenowego z ostatniego miesiąca kampanii i mogę teraz śmiało już strzelać, że Kukiz ma ze 20% czasu antenowego przy mniej więcej po 30% dla Komorowskiego i Dudy. Pozostałe 20% dla reszty kandydatów.

Ciekawa też wydaje się kwestia finansowania, gdzie przykładowo Korwin dostał wsparcie od przedsiębiorców na akcję plakatowo-billboardową. Nie zdziwię się jak po wyborach okaże się, że Kukiz miał też kilku pokaźnych donatorów :)

Cytat:

http://static.300polityka.pl/media/2..._n-640x427.jpg

Akcja fundraisingowa, 3-dniowy „Rajd Kukizomaniaków”, intensywne spotkania w terenie. Wtorek: emisja programu Kuby Wojewódzkiego i możliwość zaprezentowania się przed kilkumilionową publicznością. Kampania Pawła Kukiza nie zwalnia tempa, a błyskawiczne rozprzestrzenianie się bardzo dobrze przyjętego spotu wyborczego niewątpliwie nada jej nowego impetu.

Klip Kukiza – pierwszy w tej kampanii, na którym pojawił się on sam – da impuls do jeszcze większej aktywności sztabu muzyka na ostatnim odcinku kampanii. Jak się dowiadujemy, w środę zostanie ogłoszona duża akcja fundraisingowa, a pieniądze zbierane przez zwolenników Kukiza zostaną przeznaczone na konkretny cel. Jaki? O tym sztab poinformuje jutro. Na nasze pytanie, czy ma to przypominać „Bombę Pieniężna” Korwina (pisaliśmy o tym na 300), jeden z naszych rozmówców odpowiada: - My nie podkładamy bomb, my rozwiązujemy problemy.

Dotąd darczyńcy przeznaczyli na kampanię Kukiza 360 tys. zł. I to z tych właśnie środków nakręcono spot, który spotkał się z bardzo pozytywną reakcją nie tylko zagorzałych fanów muzyka, ale również ze strony kluczowych komentatorów. Wśród nich są i tacy, którzy już dziś wieszczą Kukizowi wynik przekraczający 10 proc. poparcia. Otoczenie Kukiza bardzo uważnie śledzi wszystkie te reakcje. Z naszych rozmów wynika, że to istotnie podniosło morale członków sztabu.

Ci szykują na ostatni tydzień przed I turą „kilka niespodzianek”. To wtedy również zostanie masowej widowni zaprezentowany spot Kukiza – jego komitet wyborczy nie posiada bowiem tyle środków, by móc emitować go w płatnym czasie antenowym.

Wcześniej – bo w weekend majowy – zaplanowany jest duży event, w którym weźmie udział – jak słyszymy – dwa tysiące zwolenników Pawła Kukiza. Rowerowy „Rajd Kukizomaniaków” (#BikeForCookiez) przejedzie trasą Katowice- Łosiów (140 km). Przez trzy dni jego uczestnicy będą rozdawać na kolejnych odcinkach trasy ulotki Kukiza i przekonywać mieszkańców do głosowania na muzyka. Sam kandydat spotka się z uczestnikami rajdu w sobotę 2 maja – w Dzień Flagi. Na ten dzień można spodziewać się mocnego, patriotycznego przekazu Pawła Kukiza.

Jak wynika z naszych rozmów, sztab kandydata będzie chciał pokazać również, ile wysiłku i zaangażowania należy włożyć w kampanię, na którą nie przeznacza się środków z budżetu państwa – tak jak jest to w przypadku „większych”, partyjnych kandydatów. To ma być – jak mówi nam jedna z osób pracujących przy kampanii – dodatkowy „benefit”, swoiste przekucie słabości w atut. Nie da się ukryć, iż determinacja i wola walki w sztabie o bardzo dobry wynik Kukiza – przekraczający 10 proc. poparcia – jest największa od początku tej kampanii.

mtk 28.04.2015 13:50

Cytat:

Idiotyczne pytanie. W radzie miasta po wyborach PiS nie ma większość-mimo że wygrał . A nawet jakby miał większość to prezydentem jest Majchrowski i PiS by wiele nie narobił.
Wyciągasz zdanie z kontekstu. Więc zadam pytanie dobitniej: czy żyd duda, ten który oddał w głosowaniu swoim izraelskim ziomkom polski majątek, zmieni cokolwiek w panującym układzie ??

Blaszczu16 28.04.2015 16:01

https://www.youtube.com/watch?v=DQtmRteQ_Bk

Z góry widac lepiej...

AYALA 28.04.2015 16:13

Litwin chce rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze....więc chyba wszystko jasne,nie ma co sobie obiecywać, że coś się zmieni.

Jaroo1 28.04.2015 17:20

Apropo Kukiza i tej kampanii. Zauważyliście, że w tej kampanii mówi się właściwie o 4 kandydatach tylko? W przestrzeni medialnej istnieją tylko: Komorowski, Duda, Mikke, Kukiz.
Dwóch pierwszych wiadomo dlaczego, są to kandydaci największych partii. Mikke to ikona polityki więc trudno byłoby go pomijać, lecz częściej go pokazują jak coś palnie niż jego normalne wypowiedzi. I zostaje właśnie Kukiz czyli jedna wielka zagadka, o której już wcześniej pisałem, że jest takim Palikotem. I to co ja twierdziłem i to co tu wkleił emj właściwie składa się w jakąś całość. Taki Kukiz, człowiek znikąd jeśli chodzi o stricte politykę, człowiek z dziwną przeszłością, wyborca PO, wyjeżdżający na Ukrainę nieść im oswobodzenie, który nagle zaczął wszystko kumać i już wie o nocnych zmianach, Magdalence, banderze, UPA itd.
Do tego gościu jest właśnie takim elektronem, który ma zebrać wszystko co tylko ma wątpliwości czy głosować na Dudę, Komora, Palikota, Mikke, Brauna, Kowalskiego, Ogórek, Jarubasa. Potwierdzają to jego wypowiedzi, że będzie na jesień tworzył ruch o poglądach od lewa do prawa. Dziwnie to wszystko wygląda.

O reszcie kandydatów w tej kampanii cicho. Trochę na początku o Ogórek poopowiadali ale wiadomo było od początku, że zarówno ona jak i Jarubas są specjalnie wystawieni w wyborach aby nic nie odebrać Bulowi. Takie no name'y, które przepadły szybko w tej grze.
Co w tej całej układance robi Kukiz jest bardzo ciekawe. Dlaczego nie pokazuje się Kowalskiego i Brauna - Wilka pomijam bo wiadomo, że podzieli los UPRu i bez Korwina umrze - jest też bardzo ciekawe z uwagi na to, że jest lansowany człowiek taki jak Kukiz.

Smutne jest to jak się ludzie dają rozgrywać temu układowi magdalenkowemu.

kerim1906 28.04.2015 17:49

dawno to mówiłem że Kukiz jest pompowany, jeszcze kilka tygodni temu "mieszał się w zeznaniach" nie było wiadomo o co mu chodzi , w co drugim wywiadzie czy wypowiedzi sam sobie zaprzeczał , od jakiegoś czasu jest spójny w wypowiedziach , sprawny a co najważniejsze bardzo ale to bardzo pewny siebie , to nie ten Kukiz sprzed kilku tygodni , rośnie jak na drożdżach koalicjant dla urbanoplatfusiarni, jeszcze niedawno łasił się do rudego i spółki , ciekawe jak to się rozwinie , za łatwo i za szybko osiągnął 10 %, myślę że to nie jest ostatnie słowo "antysystemowego" Kukiza

Gwiaździsty 28.04.2015 19:24

Co wybory ten sam motyw, czyli urwanie głownej partii opozycyjnej jak najwiekszej liczby , choćby kilku procent aby ewentualnie nie mieli szans na samodzielne rządy. Do tego ewidentne już fałszowanie wyborów i mamy ciagle tą samą bandę u władzy, która ciagle "wygrywa". Palikot się zużył ale przez 4 lata utrzymywał tą bndę swoimi głosami w Sejmie. Teraz czas na nowych "opozycjonistów".

wiesniak842 28.04.2015 19:39

Ach ten biedny i poszkodowany wiecznie PIS. Juz wczesniej pisalem. Na .... w takim razie taka partia jak PIS, ktora udaje caly czas opozycje a i tak realnie nie jest nia w stanie byc.

AYALA 28.04.2015 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1398622)
Ach ten biedny i poszkodowany wiecznie PIS. Juz wczesniej pisalem. Na .... w takim razie taka partia jak PIS, ktora udaje caly czas opozycje a i tak realnie nie jest nia w stanie byc.

Na Śląsku brakuje 130 tyś głosów... to o jakich "wyborach" mówisz ?

wiesniak842 28.04.2015 19:58

Brakuje do czego do wiekszosci w sejmie? Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii. Nidgy nie bedziemy rzadic:( falszuja wybory:( Ale bedziemy startowac zeby stolki zachowac :)

Padre1906 28.04.2015 20:34

Cytat:

Do tego ewidentne już fałszowanie wyborów i mamy ciagle tą samą bandę u władzy, która ciagle "wygrywa".
Jakie fałszowanie? Przecież PiS kolejny raz wysyła swoją bojówkę mężów zaufania którzy nastawieni są na jak największe zawracanie dupy komisji, w ich rozumieniu czuwanie nad wyborami. Mam nadzieję że w tym roku wreszcie ktoś utrze im nosa bo już przy ostatnich wyborach przeginali pałę (min. robienie zdjęć list wyborczych przez członków komisji z ramienia PiS czy fotografowanie protokołow przez mężów). W tym roku mężowie PiSu szkoleni są sprzecznie z tym na co pozwala im ordynacja wyborcza więc jaj będzie jeszcze więcej.
Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?
Obrońcy demokracji się znaleźli...

kerim1906 28.04.2015 21:10

kolega Padre1906" Jakie fałszowanie?" zakrzyknij z wiesniak842 o "odmętach szaleństwa", pisze wam Ayala o braku 130 tys głosów na Śląsku , a Wy wzruszacie ramionami i piszecie dyrdymały nie na temat obarczając PIS wszystkim złem , kto jest do k...y nędzy od przeprowadzenia i zgodnego z prawem ogłoszenia wyników wyborów ? PIS ? , czym jeszcze obarczycie PIS ? parodia

wiesniak842 "Poza tym to tylko potwierdza bezsens istnienia tej partii"

ha, ha niesiołowski przemówił , cały mainstream to powtarza , pojętny uczeń , pojętny

Padre1906 "Kaczyński z przyjaciółmi jeszcze nie wpadli na to że wały robi się wyżej niż na poziomie gmin?"

Ty się czytasz ? cały Twój wywód powyżej to brednie powtarzane przez mainstream , a cytat powyżej ? sam sobie odpowiedz , żyjemy w demokratycznym kraju czy bananowej republice że wypisujesz takie bzdury ?

Gwiaździsty "Co wybory ten sam motyw, czyli urwanie głownej partii opozycyjnej jak najwiekszej liczby"

dokładnie , teraz do korwina dołączył kukiz , reszta antyssystemowców tez "pracuje ' w pocie czoła

Padre1906 28.04.2015 21:19

To co napisałem to dyrdymały? Zapytaj kolegów z PiSu jakie mieli zadania będąc na ostatnich wyborach w komisjach czy uczestnicząc w pracach przy wyborach jako mężowie zaufania.
Oczywiście że PiS nie jest od tego aby prowadzić wybory czy ogłaszać wyniki, ale nie jest również od tego aby utrudniać prace komisji wyborczych.

Gwiaździsty 28.04.2015 21:21

To efekkt słuchania głupot niby opozycjonisty "antysystemowego", który robi za gwiazdę w programacvh m.in TVN u Wojewódzkiego. On też nie wierzy w żadne fałszowania wyborów i zamach w Smoleńsku. Antysystemowo gada kropka w kropkę z systemowym Bulem. Ale jak cos to jest w "opozycji" do ....opozycji. :)

wiesniak842 28.04.2015 21:21

Zdecyduj sie - rusofil, Niesiolowski, kuc, emigrant, ktory nie ma prawa glosu bo uciekl z podkulonym ogonem, a o ktorego glosy zabiega sam Duda, czy co tam jeszcze wymyslicie???

Pisze Ayala, pisze "niezalezna", mowi Kaczynski, mowia PISowcy. Co robia? Gowno. To jest wlasnie ten bezsens istnienia PISu. Wszystko wiedza, o wszystkim mowia a nic, podkreslam absolutnie nic nie robia. Przepraszam, permanentnie pobieraja wysokie sumki z pienidzy podatnikow. Jedyne co robia.

Padre1906 28.04.2015 21:28

I robią to o czym pisałem. Tylko zabierają się do sprawy od dupy strony i nic z tego nie ma. Kto normalny sądzi że wybory fałszuje się na najniższych szczeblach?

Gwiaździsty 28.04.2015 21:28

A co robią kuce ? Skoro ludzie sympatyzujący z PiS-em dbają o to żeby wybory nie były fałszowane i sprawdzają i fotografują jak trzeba jak ta dziewczyna z WKW w Katowicach, która sfotofrafowała dwa różne protokoły z tych samych wyborów aby dać świadectwo fałszerstw. I która ma teraz różne nieprzyjemności do zastraszania włącznie. A tu korwinowcy , którzy mają najwiecej do krytykowania co robią w tej kwestii oprócz międolenia ? Co zrobili by wybory były kontrolowane ? Konkretnie, co ? Bo chyba wielkie g....o.

Cytat:

I robią to o czym pisałem. Tylko zabierają się do sprawy od dupy strony i nic z tego nie ma. Kto normalny sądzi że wybory fałszuje się na najniższych szczeblach?
No to zabierzcie się wy i pokażcie co potraficie a ja będę obserwował i komentował wasze działania.

kerim1906 28.04.2015 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1398640)
Zdecyduj sie - rusofil, Niesiolowski, kuc, emigrant, ktory nie ma prawa glosu bo uciekl z podkulonym ogonem, a o ktorego glosy zabiega sam Duda, czy co tam jeszcze wymyslicie???

Pisze Ayala, pisze "niezalezna", mowi Kaczynski, mowia PISowcy. Co robia? Gowno. To jest wlasnie ten bezsens istnienia PISu. Wszystko wiedza, o wszystkim mowia a nic, podkreslam absolutnie nic nie robia. Przepraszam, permanentnie pobieraja wysokie sumki z pienidzy podatnikow. Jedyne co robia.

tym razem poleciałeś niesiołem , przykre ale prawdziwe , juz pisałem , cały mainstream jest dumny z tego stwierdzenia , powtarzają to często , za dużo się nasłuchałeś ?

Padre1906 28.04.2015 21:31

Gwiaździsty jeśli możesz to podrzuć linka do jakiegoś tekstu w tej sprawie.

I powiedz co te działania mają mieć na celu?

wiesniak842 28.04.2015 21:35

Co zrobiliby korwinowcy? Nie wiem oni nie udaja opozycji od wielu lat. Jak dojda do takiego pulapu jak PIS i tak samo sie beda zachowywac bede po nich jechal tak samo jak po PISie. Moze ruski agent Korwin zacznie strzelac do zlodziei z Wiejskiej??? Nie wiem.

Jak zajezdzam Niesiolem to widocznie mial racje w tym wypadku.

kerim1906 28.04.2015 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1398645)
Gwiaździsty jeśli możesz to podrzuć linka do jakiegoś tekstu w tej sprawie.

wałkowane było to tutaj wiele razy , o czym dyskutować ? nie słyszeli o zniknięciu 130 tys głosów i determinacji kobiety nawiasem mówiąc nie związanej z PIS , jest szykanowana i prześladowana z rodziną , nie mówli o tym w wsi24 czy wybiórczej , ale jak pisał sarkastycznie wiesniak842 na niezależnej czy wpolityce ,wiesz to takie gów...ne portale ,

wiesniak842 "jak dojda do takiego pulapu jak PIS"

ja śnię czy to dzieje się naprawdę ?

wiesniak842 28.04.2015 21:39

I jak PIS pomogl tej kobiecie?:D

Padre1906 28.04.2015 21:39

Przecież nie była związana z PiS, niech sobie radzi :)
130 tyś głosów? Co taka ilość ma wspólnego z pracami obwodowych komisji?

kerim1906 28.04.2015 21:43

chłopie poszukaj sobie, poczytaj i jak masz ochotę skomentuj, o czym chcesz gadać jak zadajesz żałosne pytania , 130 tys? a co to jest ? a nic jak mawiał bulu "odmęty szaleństwa"

wiesniak842 "I jak PIS pomogl tej kobiecie?:D"

odpowiem Twoim stylem , teraz kobietom pomaga "ustawa o przemocy" ostatnio ratyfikowana przez bula i uchwalona przez lewactwo i urbanoplatfusiarnię

Padre1906 28.04.2015 21:48

Żałosna to jest wasza partyjka i jej chore wizje o podwójnych dnach w urnach wyborczych.

Ale ok, włączam google, wpisuje hasło i czytam: "Dorota Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów na drugim protokole tej Komisji w ostatnich wyborach samorządowych, wczoraj upoważniła mnie do publicznego przedstawienia następujących faktów."
Więc pytam, co to ma wspólnego z pajacowaniem w obwodowych komisjach wyborczych? Aby taka ilość głosów nie trafiła to komisji wojewódzkiej kilkadziesiąt obwodowych komisji musiałoby nie oddać żadnej z kart.
Jeśli PiS chce trzymać rękę na pulsie to niech wnikliwie kontroluje wyższe szczeble wyborów, a nie zawraca dupę w obwodowych komisjach.

wiesniak842 28.04.2015 21:48

Z wami PiSowcami jak grochem o sciane. NIkt nie neguje faktu, ze wybory byly podejrzane. Ja sie tylko glosno i otwarcie pytam co zrobil PIS w tej sprawie???

kerim1906 28.04.2015 21:51

ok , wygrałeś , PIS jest winny , pajacuje , taka żałosna partyjka , do zdelegalizowania

wiesniak842 28.04.2015 21:52

No a kto jest winny temu, ze PIS gowno robi? Korwin pewnie:lol:

Gwiaździsty 28.04.2015 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1398645)
Gwiaździsty jeśli możesz to podrzuć linka do jakiegoś tekstu w tej sprawie.

I powiedz co te działania mają mieć na celu?



Poczytaj , podumaj a nie licytuj się z wieśniakiem w głupich wstawkach, bo tylko kretyn może pisać o pomocy kobiecie kiedy nie masz odpowiednich narzędzi a przeciwnik je ma i działa jak mafia. Wygodnie jest pomędrkować z Londynu;

Czytaj:

http://dstanczyk.salon24.pl/634296,s...ch-zdemaskowal

http://3obieg.pl/wolny-czyn-130-tysi...zyk-zwiastun-3

Cytat:

Z wami PiSowcami jak grochem o sciane. NIkt nie neguje faktu, ze wybory byly podejrzane. Ja sie tylko glosno i otwarcie pytam co zrobil PIS w tej sprawie?
Znaczbie więcej niż twój guru i jego zwolennicy.

Padre1906 28.04.2015 22:17

"To ja jestem tym członkiem Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, który złożył protest wyborczy w związku z "zaginionymi" 130. tys głosów na Śląsku"

"(...)akończył rozpoznanie (sygn. II NS 217/14) protestu wyborczego pani Doroty Stańczyk z Wojewódzkiej Komisji Wyborczej przeciw wyborom samorządowym sfałszowanym przez Platformę Obywatelską. Przed sądem stają: pan Andrzej Czaputa (przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej) i mec. Józef Koczur. Komisarz wyborczy w Katowicach, zarazem sędzia Sądu Apelacyjnego w Katowicach, pani Barbara Suchowska nie stawiła się."
Wojewódzkiej Komisji. Pytam, co wały na szczeblu wojewódzkim mają do tego co pis robi w okręgowych?

wiesniak842 28.04.2015 22:19

Nie wiem kogo uwazasz za mojego guru ale kimkolwiek by on nie byl nie jest na pewno najwieksza sila "opozycyjna" w Polsce. Dla twojej swiadomosci bede 10 Maja czlonkiem jednej z Komisji Wyborczych w UK wiec sadze, ze mam prawo pomedrkowac. A ty co zrobisz oprocz pisania w internecie?

Gwiaździsty 28.04.2015 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1398659)
"T. Pytam, co wały na szczeblu wojewódzkim mają do tego co pis robi w okręgowych?

A co robi bo nie rozumiem do czego zmierzasz ?

Padre1906 28.04.2015 22:22

Pisałem wcześniej, poczytaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl