Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

Dariook 24.03.2013 03:14

Na papierze to Legia pożera naszą ligę w całości .
Jak to mówią?
-Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...

Do tego dochodzi pro warszawski iti i canal+. Efekt? FC Bollywood.

Dla mnie Wisła Maaskanta grała bojaźliwy i mało widowiskowy futbol ( inna koncepcja sukcesu ). Widać że obecnia legła prezentuje się bardziej efektownie.
Wisła - 30 56 44-29
Legia - 19 40 39-18

s1mone 24.03.2013 13:51

pożera? przed tą kolejką, w której wygrała miał 37 w 18 meczach. Ty to nazywasz pożeraniem? :D Proszę Cię. Mają prawdopodobnie trochę silniejszy zespół niż inne drużyny, ale daleko im od pożerania czegokolwiek i wcale się nie zdziwię jeśli tego mistrzostwa mimo wszystko nie zdobędą :)

marcin19876 27.03.2013 14:44

No to będzie Śląsk - Wisła w półfinale:-)

Kryniu 27.03.2013 15:36

Szanse na finał są wyrównane. Śląsk nie jest Barceloną aby się go bać. Dużo będzie zależało od szczęścia i dnia meczowego. Myślę że przy obecnej formie Małeckiego na pewno coś wpadnie. Ważne aby dobrze zagrać z tyłu na zero. Jak będzie, zobaczymy

donecki 27.03.2013 19:36

Wiadomo o której gramy we Wrocławiu bo wychodzi że to mecz wyjazdowy sezonu będzie i trzeba licznie tam pojechac?

mistico 31.03.2013 21:14

trzeba mieć kartę kibica Śląska Wrocław na mecz we Wrocławiu, jeśli chce się iść na którąś z trybun WKSu ?
Przy okazji prosiłbym o podpowiedź jak jest z meczem ligowym w maju. W tamtym roku KK nie była wymagana dla osób spoza Wrocławia. Wie ktoś, czy w tym roku będzie tak samo na meczu z Wisłą ?

WISŁAZWE 08.04.2013 19:09

Sędzią głównym środowego spotkania w ramach Pucharu Polski będzie - Paweł Pskit. W tym sezonie nie prowadził on spotkań z udziałem Wisły Kraków i Śląska Wrocław.

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin żółtych kartek to w PP pauzuje się po dwóch kartkach w takim przypadku w Wiśle zagrożeni absencją w meczu rewanżowym są: Ivica Iliev, Kamil Kosowski,Cezary Wilk, Michał Szewczyk, Paweł Stolarski, Radosław Sobolewski.

Natomiast w drużynie Śląska Wrocław na kartki uważać muszą: Piotr Ćwielong, Sebastian Mila, Mariusz Pawelec, Tadeusz Socha, Marek Wasiluk.

ŁukaszTS 08.04.2013 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1305890)
trzeba mieć kartę kibica Śląska Wrocław na mecz we Wrocławiu, jeśli chce się iść na którąś z trybun WKSu ?
Przy okazji prosiłbym o podpowiedź jak jest z meczem ligowym w maju. W tamtym roku KK nie była wymagana dla osób spoza Wrocławia. Wie ktoś, czy w tym roku będzie tak samo na meczu z Wisłą ?

nie trzeba KK

Watts 10.04.2013 15:28

Ma ktoś namiary na radiową transmisję dzisiejszego spotkania?

OK mam coś:

http://www.prw.pl/articles/view/2799...s-wisla-krakow

Bronex 10.04.2013 16:55

Jest pół godziny do spotkania we Wrocławiu i w zasadzie już teraz możemy pogratulować WKS-owi awansu do finału. Wisła w tej chwili prezentuje taki poziom ,że można to zrobić z czystym sumieniem.

El'kabat 10.04.2013 17:11

Jest mecz ze Śląskiem transmitowany w tv ?

EDIT

DZIEKI WIELKIE ZA POMOC :)

Prezydentowa 10.04.2013 17:12

Tak, w TVN Turbo

tarantulaw2 10.04.2013 17:12

TVN Turbo.

!!IRIVER!! 10.04.2013 17:46

Zaczęliśmy zacnie.

mastahkillah 10.04.2013 17:47

brawo WKS!

daniello1987 10.04.2013 17:47

dziękujemy za uwage. ten puchar do nas NIE nalezy

gigant 10.04.2013 17:49

Jak się pościeliło, tak się śpi.

wiertar 10.04.2013 17:50

ależ przyjaciele... :)

ooona 10.04.2013 17:53

Nie da się tej gry w naszym wykonaniu oglądać. Niech się ten sezon już skończy, chociaż może być to ostatni nasz sezon na poziomie extraklasy. W każdym razie PP mamy z głowy.

mastahkillah 10.04.2013 17:54

Żeby oni chociaż biegali, zawodnicy Śląska naszych mijają truchtem... zero ambicji

Pablo84 10.04.2013 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1307514)
ależ przyjaciele... :)

Mógł byś rozwinąć? Bo nie za bardzo rozumiem.Wynik ten do tej pory nie jest dla mnie kompletnie żadnym zaskoczeniem. Teraz wypada wrócić o stronę lub dwie tego tematu, kiedy ktoś już widział nas w finale z Legią :))

mastahkillah 10.04.2013 18:02

"Wiślacy nawet jeśli jest ciężko muszą walczyć z własnymi organizmami" nooo ....a! 30 minuta meczu

wiertar 10.04.2013 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1307520)
Mógł byś rozwinąć? Bo nie za bardzo rozumiem.Wynik ten do tej pory nie jest dla mnie kompletnie żadnym zaskoczeniem. Teraz wypada wrócić o stronę lub dwie tego tematu, kiedy ktoś już widział nas w finale z Legią :))

Pablo, przecież oni powinni się z nami najpierw przywitac, a oni odrazu gangbang i 2;0. nasi biedacy nie tego się spodziewali ;)


sarkazm z mojej strony :)

Pablo84 10.04.2013 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1307523)
Pablo, przecież oni powinni się z nami najpierw przywitac, a oni odrazu gangbang i 2;0. nasi biedacy nie tego się spodziewali ;)


sarkazm z mojej strony :)

A to sorry ;)

Trafiają się tutaj czasami artyści, którzy napisali by coś podobnego na poważnie ;)
Pozdrawiam.

Mario Nh 10.04.2013 18:24

Jedna druzyna gra w pilke. Moze i lepiej, za tydzien juz tego pseudotrenera nie bedzie. Byc moze i nas w ekstraklasie. Bo jak ogladam mecze Belchatowa czy Podbeskidzia to Oni graja duzo lepiej, a moze po prostu graja w pilke. Dno jest gdzies nad nami.

Uran235 10.04.2013 18:26

Pamiętam jak Skorża kiedyś w Pucharze Ekstraklasy wystawił przeciwko Śląskowi "chłopaków" z ME... Dostaliśmy 4-0 od Śląska w pełnym składzie, ale była chociaż jakaś ambicja, jakieś akcje. Tak słabej Wisły jak dzisiaj nie widziałem jeszcze nigdy. Bo najgorsze jest to, że Śląsk jako drużyna nie gra wielkiego meczu. Sobota i Mila mają zrywy i tyle. Reszta to poobiedni truchcik, a "nasi" i tak potrafią się tylko przyglądać. Żenada.

Ilonka 10.04.2013 18:28

Do wyje*ania przedewszystkim Genkov ! chłop tylko truchta po boisku, wole juz Sikorskiego, chcociaz pokazal by jakąs chec.

a tak ogolnie wstyd takich kopaczy.

maqz 10.04.2013 18:28

NIGDY nie widzialem gorzej grajacej Wisly..ZERO pomyslu na gre..ZERO checi..co to ma byc? Bagno..sciagac koszulki grajkowie i pakowac walizy!

AntyMod 10.04.2013 18:29

...alez kpina - i nie chodzi mi wcale o wynik - ale coz ...niektorzy kieruja sie zasadami zdrowego rozsadku a niektorzy fantasci juz widzieli Wisle w pucharach , kosztem finalu PP .... na sobote tez sa tacy ktorzy fantazjuja na tematy sci-fi ....mam tylko nadzieje ze Urban okaze sie choc troche dzentelmenem i nie wystawi w pierwszej 11 np. Radovica, Koseckiego i 3 napastnikow : Sagana, Borsuka i Dwaliszwilego bo moze pasc rekord .....to co ogladam juz nie jest kompromitujace ...to jest zalosne .......oczami fantazji widze juz kolejke WSZYSTKICH zawodnikow - hanbiacych herb Bialej Gwiazdy -wraz z calym sztabem szkoleniowym - do gabinetu naszego Bossa z prosba o natychmiastowe rozwiazanie u umowy ...... ech te marzenia

DysoN 10.04.2013 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1307530)
Tak słabej Wisły jak dzisiaj nie widziałem jeszcze nigdy

Ilez razy juz takie slowa wypowiadalismy/wypisywalismy w przeciagu ostanich dwoch lat... :(

christof20 10.04.2013 18:32

To ma być Wisła ?? To jedenastu przypadkowych ludzi w koszulkach Wisły. Zero pomysłu na grę, zero ambicji...

domin_czyzyny 10.04.2013 18:34

Boguski wchodzi! Moze tym razem Rafał nie odstawi nogi... Żenada i wstyd.

Moze i dobrze, ze stadion nie podpisany, bo w I lidze taki duży nie bedzie potrzebny

Wojtas 10.04.2013 18:35

Rozgonić to w ....u,stadion zaorać i wynajać na dozynki.

oni sobie z nas kpią i hanbią ten klub.

DEBO 10.04.2013 18:36

cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.

63.5 Kg 10.04.2013 18:36

Przestancie kur.... hańbić Wisłe....

Watts 10.04.2013 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DEBO (Post 1307538)
cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.

Spoko maroko. Cupiał też wierzył. Kulawik pewnie przyjdzie jutro do klubu pozbierać rzeczy i pożegnać się z magazynierem sprzątaczką tym całym burdelem. I znowu od nowa.

domin_czyzyny 10.04.2013 18:50

Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.

La Furia Dell' Est 10.04.2013 19:04

Zagramy w L.E w sezonie 2013/2014. Pytanie- ilu zostanie z tej Wisły po sezonie? Jeżeli max 5-ciu- to jest szansa...

AntyMod 10.04.2013 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1307542)
Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.


Bo Slask odpuscil widzac ta zenade z 1 polowy ... i dostal pstryczka w nos przypadkowym golem

WiślakMyślenice 10.04.2013 19:16

Furia co tam pijesz, podziel się.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl