![]() |
Na papierze to Legia pożera naszą ligę w całości .
Jak to mówią? -Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... Do tego dochodzi pro warszawski iti i canal+. Efekt? FC Bollywood. Dla mnie Wisła Maaskanta grała bojaźliwy i mało widowiskowy futbol ( inna koncepcja sukcesu ). Widać że obecnia legła prezentuje się bardziej efektownie. Wisła - 30 56 44-29 Legia - 19 40 39-18 |
pożera? przed tą kolejką, w której wygrała miał 37 w 18 meczach. Ty to nazywasz pożeraniem? :D Proszę Cię. Mają prawdopodobnie trochę silniejszy zespół niż inne drużyny, ale daleko im od pożerania czegokolwiek i wcale się nie zdziwię jeśli tego mistrzostwa mimo wszystko nie zdobędą :)
|
No to będzie Śląsk - Wisła w półfinale:-)
|
Szanse na finał są wyrównane. Śląsk nie jest Barceloną aby się go bać. Dużo będzie zależało od szczęścia i dnia meczowego. Myślę że przy obecnej formie Małeckiego na pewno coś wpadnie. Ważne aby dobrze zagrać z tyłu na zero. Jak będzie, zobaczymy
|
Wiadomo o której gramy we Wrocławiu bo wychodzi że to mecz wyjazdowy sezonu będzie i trzeba licznie tam pojechac?
|
trzeba mieć kartę kibica Śląska Wrocław na mecz we Wrocławiu, jeśli chce się iść na którąś z trybun WKSu ?
Przy okazji prosiłbym o podpowiedź jak jest z meczem ligowym w maju. W tamtym roku KK nie była wymagana dla osób spoza Wrocławia. Wie ktoś, czy w tym roku będzie tak samo na meczu z Wisłą ? |
Sędzią głównym środowego spotkania w ramach Pucharu Polski będzie - Paweł Pskit. W tym sezonie nie prowadził on spotkań z udziałem Wisły Kraków i Śląska Wrocław.
Jeżeli dobrze rozumiem regulamin żółtych kartek to w PP pauzuje się po dwóch kartkach w takim przypadku w Wiśle zagrożeni absencją w meczu rewanżowym są: Ivica Iliev, Kamil Kosowski,Cezary Wilk, Michał Szewczyk, Paweł Stolarski, Radosław Sobolewski. Natomiast w drużynie Śląska Wrocław na kartki uważać muszą: Piotr Ćwielong, Sebastian Mila, Mariusz Pawelec, Tadeusz Socha, Marek Wasiluk. |
Cytat:
|
Ma ktoś namiary na radiową transmisję dzisiejszego spotkania?
OK mam coś: http://www.prw.pl/articles/view/2799...s-wisla-krakow |
Jest pół godziny do spotkania we Wrocławiu i w zasadzie już teraz możemy pogratulować WKS-owi awansu do finału. Wisła w tej chwili prezentuje taki poziom ,że można to zrobić z czystym sumieniem.
|
Jest mecz ze Śląskiem transmitowany w tv ?
EDIT DZIEKI WIELKIE ZA POMOC :) |
Tak, w TVN Turbo
|
TVN Turbo.
|
Zaczęliśmy zacnie.
|
brawo WKS!
|
dziękujemy za uwage. ten puchar do nas NIE nalezy
|
Jak się pościeliło, tak się śpi.
|
ależ przyjaciele... :)
|
Nie da się tej gry w naszym wykonaniu oglądać. Niech się ten sezon już skończy, chociaż może być to ostatni nasz sezon na poziomie extraklasy. W każdym razie PP mamy z głowy.
|
Żeby oni chociaż biegali, zawodnicy Śląska naszych mijają truchtem... zero ambicji
|
Cytat:
|
"Wiślacy nawet jeśli jest ciężko muszą walczyć z własnymi organizmami" nooo ....a! 30 minuta meczu
|
Cytat:
sarkazm z mojej strony :) |
Cytat:
Trafiają się tutaj czasami artyści, którzy napisali by coś podobnego na poważnie ;) Pozdrawiam. |
Jedna druzyna gra w pilke. Moze i lepiej, za tydzien juz tego pseudotrenera nie bedzie. Byc moze i nas w ekstraklasie. Bo jak ogladam mecze Belchatowa czy Podbeskidzia to Oni graja duzo lepiej, a moze po prostu graja w pilke. Dno jest gdzies nad nami.
|
Pamiętam jak Skorża kiedyś w Pucharze Ekstraklasy wystawił przeciwko Śląskowi "chłopaków" z ME... Dostaliśmy 4-0 od Śląska w pełnym składzie, ale była chociaż jakaś ambicja, jakieś akcje. Tak słabej Wisły jak dzisiaj nie widziałem jeszcze nigdy. Bo najgorsze jest to, że Śląsk jako drużyna nie gra wielkiego meczu. Sobota i Mila mają zrywy i tyle. Reszta to poobiedni truchcik, a "nasi" i tak potrafią się tylko przyglądać. Żenada.
|
Do wyje*ania przedewszystkim Genkov ! chłop tylko truchta po boisku, wole juz Sikorskiego, chcociaz pokazal by jakąs chec.
a tak ogolnie wstyd takich kopaczy. |
NIGDY nie widzialem gorzej grajacej Wisly..ZERO pomyslu na gre..ZERO checi..co to ma byc? Bagno..sciagac koszulki grajkowie i pakowac walizy!
|
...alez kpina - i nie chodzi mi wcale o wynik - ale coz ...niektorzy kieruja sie zasadami zdrowego rozsadku a niektorzy fantasci juz widzieli Wisle w pucharach , kosztem finalu PP .... na sobote tez sa tacy ktorzy fantazjuja na tematy sci-fi ....mam tylko nadzieje ze Urban okaze sie choc troche dzentelmenem i nie wystawi w pierwszej 11 np. Radovica, Koseckiego i 3 napastnikow : Sagana, Borsuka i Dwaliszwilego bo moze pasc rekord .....to co ogladam juz nie jest kompromitujace ...to jest zalosne .......oczami fantazji widze juz kolejke WSZYSTKICH zawodnikow - hanbiacych herb Bialej Gwiazdy -wraz z calym sztabem szkoleniowym - do gabinetu naszego Bossa z prosba o natychmiastowe rozwiazanie u umowy ...... ech te marzenia
|
Cytat:
|
To ma być Wisła ?? To jedenastu przypadkowych ludzi w koszulkach Wisły. Zero pomysłu na grę, zero ambicji...
|
Boguski wchodzi! Moze tym razem Rafał nie odstawi nogi... Żenada i wstyd.
Moze i dobrze, ze stadion nie podpisany, bo w I lidze taki duży nie bedzie potrzebny |
Rozgonić to w ....u,stadion zaorać i wynajać na dozynki.
oni sobie z nas kpią i hanbią ten klub. |
cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.
|
Przestancie kur.... hańbić Wisłe....
|
Cytat:
|
Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.
|
Zagramy w L.E w sezonie 2013/2014. Pytanie- ilu zostanie z tej Wisły po sezonie? Jeżeli max 5-ciu- to jest szansa...
|
Cytat:
Bo Slask odpuscil widzac ta zenade z 1 polowy ... i dostal pstryczka w nos przypadkowym golem |
Furia co tam pijesz, podziel się.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl