![]() |
badziewie,syf, (ekstra)klasa,komisja legii
|
sejm............
|
szambo....
|
kałuża (bez skojarzeń :))
|
świnia.........
|
chlew.....
|
syf
10 znakow |
bakterie .......
|
epidemia....
|
Gruźlica..
|
Płuca..........
|
rak.......
|
tytoń...
10znk |
akcyza.....
|
złodziejstwo
|
Arka Gdynia
|
bicie dzieci
|
Patologia..
|
alkoholizm
|
Igor Sypniewski
|
narkomania........
|
igła ......
|
szwaczka...
|
Garnitur..
|
ślub...........
|
rodzina .
|
obowiązki ...
|
kawa......
|
Bezsennosc
|
noc.........
|
impreza...........
|
Osiemnastka.
|
Dupa......... :P
|
Cytat:
|
hmmm wyjdzie, że jakiś erotoman jestem. Ale co z tego, w tym wieku tak się ma :D odpowiedź brzmi....
DZ..KA |
AIDS
10 znaków |
Afryka.....
|
murzyni ...........
|
niewolnictwo
|
Bawelna...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl