Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Gra skojarzeń (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8716)

19sebawro06 24.05.2012 21:25

badziewie,syf, (ekstra)klasa,komisja legii

Kaol 24.05.2012 21:36

sejm............

Glazik 24.05.2012 21:36

szambo....

Lewy'88 24.05.2012 21:39

kałuża (bez skojarzeń :))

Eternit 24.05.2012 22:06

świnia.........

Piesek z krainy Pejsów 24.05.2012 22:09

chlew.....

Ru3aj 24.05.2012 22:28

syf
10 znakow

chopin 24.05.2012 22:35

bakterie .......

LuKaS TSW 24.05.2012 23:26

epidemia....

WISŁAZWE 25.05.2012 09:00

Gruźlica..

DevilMayCry 25.05.2012 09:12

Płuca..........

kibicnh 25.05.2012 09:39

rak.......

PrzemooTSW 25.05.2012 10:45

tytoń...
10znk

LuKaS TSW 25.05.2012 10:47

akcyza.....

chopin 25.05.2012 11:02

złodziejstwo

Taylor 25.05.2012 11:09

Arka Gdynia

Ru3aj 25.05.2012 12:19

bicie dzieci

WISŁAZWE 25.05.2012 12:20

Patologia..

kubawislak 25.05.2012 12:57

alkoholizm

Lider 25.05.2012 14:08

Igor Sypniewski

19sebawro06 25.05.2012 14:09

narkomania........

chopin 25.05.2012 15:08

igła ......

Matejas_ 25.05.2012 17:08

szwaczka...

kibicnh 25.05.2012 17:16

Garnitur..

gypsy 25.05.2012 17:54

ślub...........

kaco1985 25.05.2012 19:06

rodzina .

chopin 25.05.2012 19:07

obowiązki ...

El'kabat 25.05.2012 19:36

kawa......

kibicnh 25.05.2012 20:18

Bezsennosc

Wiślak-1990 25.05.2012 20:51

noc.........

19sebawro06 25.05.2012 21:14

impreza...........

WISŁAZWE 26.05.2012 20:30

Osiemnastka.

DevilMayCry 26.05.2012 22:46

Dupa......... :P

gooro33 26.05.2012 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1252364)
Dupa......... :P

Capoviia z gorszej strony błoń

DevilMayCry 26.05.2012 23:15

hmmm wyjdzie, że jakiś erotoman jestem. Ale co z tego, w tym wieku tak się ma :D odpowiedź brzmi....

DZ..KA

Lider 26.05.2012 23:40

AIDS
10 znaków

fialo 26.05.2012 23:48

Afryka.....

19sebawro06 27.05.2012 07:53

murzyni ...........

montypajton 27.05.2012 10:12

niewolnictwo

kibicnh 27.05.2012 10:45

Bawelna...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl