![]() |
Finansowania "Krytyki Politycznej" z publicznych pieniędzy c.d.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18120...sierakowskiego Powiem szczerze, że jak to przeczytałem to zastanawiam się po prostu komu bardziej o.d.p.i.e.r.d.o.l.i.ł.o. tfurcom czy sponsorom "spektaklu" pt. "Sierakowski"?? Ciekawe kto zagra tą "wiekopomną" postać Szyc, Karolak, a może Pszoniak?? Wszak ma to być przeniesienie do przyszłości, w której ten "wybitny filozof" "Prometeusz ludzkości" będzie już łysiejącym/ą mężczyzną/kobietą/czymś... |
|
Jeden z najlepszych wyjazdów na jakich bylem w zyciu. Mozecie czytac jakies relacje, ale tego nie da sie opisac, tam trzeba bylo po prostu byc...
Za rok - 94 tysiace na 94 rocznice odzyskania Niepodleglosci! |
"Płonący wóz TVN obok pomnika Romana Dmowskiego w dniu Święta Niepodległości wygląda mi na ofiarę z łupu zdobytego na wrogu i złożonego na ołtarzu ojca narodu w rocznicę triumfu. Niech ten obraz zostanie z wami, koledzy z TVN. Niech da wam do myślenia. I niech was pochłonie.."
http://www.sdp.pl/glos-ludu-felieton...klopotowskiego Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich plusuje, brawo! |
Cytat:
|
Kocham te ich źrodła informacji:
-ojciec jednego z zatrzymanych // proszacy o anonimość członek grupy // jeden z zatrzymanych blablabla. Nikt tego nie sprawdzi. |
Jedynym uczuciem, jakie towarzyszy mi po przeczytaniu kilku relacji "kolorowej" strony jest... zmieszanie. Nie wiem już kompletnie o co im chodzi. Podejrzewam, że oni sami też nie wiedzą, bo ewidentnie w tym wszystkim się pogubili. Pamiętam część ich wypowiedzi podważających patriotyzm ludzi ze strony Marszu Niepodległości. Nazywają nas naziolami, faszystami (fasziolami? :D ) itp, jednocześnie sobie roszcząc prawo do "jedynego, słusznego patriotyzmu". Jeśli rzeczywiście oni są patriotami, to jak interpretować ten felieton Tymona Tymańskiego:
Cytat:
Wychodzi na to, że oni są patriotami, którzy chcą dymać symbole narodowe. Czyli jest to patriotyzm bez poszanowania dla narodowych symboli. Patriotyzm bez miłości do Ojczyzny. W skrócie, patriotyzm bez patriotyzmu. Czyli zwykłe gadanie głupot. Abstrahując już od tego, że 11 listopada kojarzy z upadkiem komuny, czy od jego szacowania frekwencji na dwóch zgromadzeniach. Ciekawe, czy zdaje sobie sprawę z tego, jakie bzdury pisze i robi to specjalnie, czy rzeczywiście pod kopułą ma tak bidnie i nie wie na jakiego idiotę wychodzi? |
Kolorowa Europa chce za wszelką cenę wpoić na siłę do naszego narodu lewactwo, zapominając, że będzie miała z charakternymi osobami niełatwy orzech do zgryzienia i może przy okazji za to po piździe dostać. Dostała po piździe 11.11. Wszelkimi sposobami, w tym m.in. angażując sprzedajne kur.wy z uporem maniaka pragnie zmanipulować ludzi do granic wytrzymałości. Lewactwo się szerzy, pedalstwo, konfidenctwo, które trzeba tępić i uświadamiać ludzi z jakimi szmatami walczymy. Lać po mordzie cweli.
Szacunek dla tych co byli na marszu ! |
Cytat:
W Polsce wielu ludzi ma traumę od 1945 :evil: Niech się cieszą że nikt do niech nie strzelał. Co za bezczelne świnie. Inna sprawa że faktycznie GóWno być może nakręca sprawę wiadomościami od nieistniejących świadków. |
Niektórzy pokazali swoje prawdziwe oblicze/. Piszą co im ślina na język przyniesie, do tego kompromitując się niemiłosiernie. Najlepsze jest to,że pod tymi wynaturzeniami się podpisują:)i czują się z nich zapewne dumni.
|
Dokładnie nigdy nic nie wiadomo:
Cytat:
|
Niech żyje wolność, wolność i swoboda. :lol:
A tak serio, to skoro Kazia została drugim czołowym bultełiełem Polski (po Niesiołowskim), to rzeczywiście lepiej zbastować z tego typu uwagami, bo... lich nie śpi. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety, Rząd RP ma często tendencję do osobliwego definiowania terminu "naprawdę łamiące". Vide: np. zachowanie kibiców "naprawdę łamiące prawo" - choćby głoszenie niesparafrazowanego hasła z Twojej "stopki" - a w rzeczywistości realizujące konstytucyjne prawo do swobody głoszenia poglądów, których treścią jest krytyka Rządu RP. |
Uderzenie fotoreportera oraz udział w zbiegowisku - takie zarzuty usłyszał w środę 38-letni Norbert B. Zdarzenie zarejestrowały kamery TVP.
Norbert B. to sławny już na pół Polski "prowokator". Mężczyznę nazwały tak prawicowe media. Po tym, gdy w internecie zaczął krążyć film z zajścia na pl. Konstytucji, szybko odnalazł się inny film - sprzed czterech lat, na którym łudząco podobna osoba bierze udział w lewicowej demonstracji. Komentatorzy sugerowali, że mężczyzna został wysłany przez środowiska lewicowe, by udawał uczestnika Marszu Niepodległości. Okazało się jednak, że to szalikowiec Legii Warszawa, zatrzymywany m.in. po majowej zadymie w Pucharze Polski na stadionie w Bydgoszczy. Mimo że podczas ataku na fotoreportera miał naciągniętą na głowę kominiarkę, udało się go zidentyfikować. Kamerzysta filmujący atak uchwycił także moment, w którym Norbert B. ściąga kominiarkę. Problem był za to z odnalezieniem zaatakowanego fotoreportera. Udało się to wczoraj. Mężczyzna złożył zeznania i dzięki temu policja mogła postawić zarzuty napastnikowi. Odpowie za "naruszenie czynności ciała" oraz udział w zbiegowisku. Szukanie "prowokatora" sprawiło, że sprawa była wielokrotnie opisywana w mediach. Część kibiców ma teraz żal do prawicowych portali za jej nagłośnienie. Na forum fanów Legii czytamy: "W TV można było się dowiedzieć, że złapali go dzięki filmowi w sieci. Wizerunek typa ujawniła w necie "Gazeta Polska", pieprząc coś o prowokacji, w rzeczywistości wystawiając go psom jak na talerzu. Warto o tym pamiętać" - pisze jeden z kibiców. Tymczasem specjalny zespół policjantów wciąż pracuje nad identyfikacją kolejnych zadymiarzy. - W najbliższych dniach można spodziewać się kolejnych zatrzymań - zapowiada mł. insp. Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji. - Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziemy wnioskowali do prokuratury o możliwość publikacji w mediach wizerunku osób niezidentyfikowanych przez funkcjonariuszy. Z gw |
Gratulacje dla "Gazety Polskiej",to ich zapewne pierwsze "śledztwo dziennikarskie" ,które skończyło sie sukcesem :lol: Co prawda w zamyśle miało być sfabrykowane jak wiekszosc tych bzdur jakie tam wypisuja,ale to im sie naprawde udalo,szacun
|
Ten widok dopiero jest niesamowity.
http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA Lewacka propaganda może sobie pisać o 5,7 tys. a tu jest więcej niż oficjalne 20 tys. Flagi z racami najpiękniejszy widok!! |
Cytat:
ps. co tam asie w wyborczej dziś napisali? |
Szkoda czasu i nerwów na polemikę z tym lewaczkiem. To dla nich typowe zachowanie. Kiedy wydarzenia stają się dla nich niewygodne, to chowają łeb w piasek i udają, że sprawy nie ma, ale jak coś potoczy się po ich myśli, to "hurrrrrrrrrrrrrra! Słuchajcie ludzie co się stało". A, że to trąbienie dotyczy sprawy podrzędnej, to już nie ma znaczenia. Jego środowisko się skompromitowało, Kalisz, Szczuka i cała reszta "kolorowych" kłamie w żywe oczy i gubi się w zeznaniach, ale przecież jak ktoś jest ślepy, to nie zacznie nagle widzieć (albo głupi i myśleć).
|
Panowie, ale nie zaprzeczycie chyba, ze po obu stronach "barykady" znalezli sie jacys kretyni, ktorzy chcieli robic zadyme?
|
Wiadomo, że wśród takiej masy ludzkiej zawsze znajdą się chętni do dymów, ale gdy czytam powyższe wpisy tych kosmitów to mi prąd w kablach zawraca. Ja nie będę powtarzał z poprzednich stron relacji odnośnie spalonego busa tvnu, ale mogę powiedzieć, bo byłem BARDZO blisko zdarzeń, że jak dla mnie cała ta sytuacja śmierdzi prowokacją na kilometr.
|
Na całe szczęście liczebność na forum miłośników Biedronia, Anny Grodzki. Kazimiery Szczuki, Blumsztajnów itp. jest porównywalna do średniej krajowej albo i mniejsza. O dyspropocjach jakie istnieją mogliśmy sie przekonać właśnie 11 Listopada w Warszawie.
|
Cytat:
Poza tym, różnica polega na tym, że z naszej strony nikt nie .......i smutków o tym, że nie było ludzi w kominiarkach itd. Oczywistym jest, że organizatorzy Marszu nie mieli wpływu na to, kto się na niego stawi. W przeciwieństwie do lewaczków nikt "ludzi w kominiarkach" specjalnie nie zapraszał, ale teraz też nikt nie wypiera się, że byli. Kalisz mówi, że u nich ich nie było: http://www.youtube.com/watch?v=xPlCqe6Jq-E a Szczuka twierdzi, że byli, ale tylko dla ochrony, bo czuli się zagrożeni.:lol: Ale to jest to, o czym już pisałem w poprzednich postach. Gubią się, kłamią prosto w oczy. Po prostu, pokazują, że ze zwykłą, ludzką godnością jest im kompletnie nie po drodze. |
Jest juz pokłosie Marszu Niepodległości 11 listopada. W swoim expose ryży magik obiecał:
Cytat:
|
Jest sprawiedliwość w tym kraju! Facet, który na słynnym filmiku atakuje buty policjanta swoją twarzą, a potem przyczynia się do uszczuplenia ilości gazu w jego miotaczu został skazany na 3 miechy paki za napaść na funkcjonariusza!
Bardzo mocno liczę, że to tylko paranoja dziennikarzy z Gazety Polskiej Codziennie i że to nie jest prawda. |
jest sprawiedliwosc. czeczen pobity w bialymstoku przez patriotow w dresach, za swe prowokacje, ze sie pojawil, zostanie deportowany. no a z tym ze niemiec polaka bije to ja powiem wiecej - ja jestem oburzony ze on smie po niemiecku na ulicach wawy sie odzywac! ze go nie deportowali od razu a tylko zamkneli prewencyjnie, szok. jestem zbulwersowany ze sie odezwal i prowokowal swym jezykiem ludnosc warszawy. no wstyd. i ci geje. jak ktos mial czelnosc sprowokowac patriotow w dresach z kominiarkami. oni przyszli spiewac patriotyczne piosenki, o dumie klubowej, tfu narodowej. bylem rad jak ze zrodelka szli ramie w ramie ci co sie leją i będą lac za 5 dni po gebach w imie barw i, ups klubu. sorry za przeinaczenie. a ilez rodzicow z dziecmi. no cos pieknego. jak nas szlo 40 tys. ze zrodelka - sila! ma ktos filmik jak idziemy z ekipą w kominiarkach i lewacy uciekaja po ulicach i sie chowają za psiarnia? a najgorsze to ci prowokatorzy z antify stojacy w 1 linii i wywolujacy zamieszki. razem z policją zresztą... (to nic ze to byl nasz- trzeba mowic ze ich). a ten woz tvn sami zapalili, szukajac winnych. teraz dadza im 1000 zl podwyzki bysmy niby czuli sie bezpieczniej. no i najwazniejsza sprawa. szedl ze mna na marszu taki koles w okularach i mowil ze ten tlum trzeba zagaspodarowac na wybory. wiec uwaga - za kilka lat glosujemy na prawice narodową, robimy szum, bojkot tuska na trybunach. ci jedyni mowia prawde, o smolensku, o krzyzach, o prowokatorach. ktora godzina? idz spac, rano musisz wczesnie wstac, do pracy, do niemca...
|
Cytat:
|
|
Po pierwszych dwóch zdaniach odpuściłem sobie czytanie bzdur tej łajzy z Lublina. Przecież to jest jakiś ponury żart, albo wynik nieudanego eksperymentu z zajściem w ciążę Ryszarda Grodzkiej. :lol: Powiedz, jak jest z twoim kibicowaniem Wiśle? Przeszedłeś się na Motor, otworzyłeś paszczę, żeby coś powiedzieć, ale nie zdążyłeś wydobyć z siebie dźwięku nim dostałeś pierwszą tubę? Naturalnym, kolejnym krokiem było dołączenie do tego forum, bo tutaj bezpiecznie, zza klawiatury możesz głosić swoje pierdoły?
Co za popis debilizmu. :lol: Niech ktoś się nad nim zlituje i da mu bana. |
Cytat:
Co do zapraszania to widzialem ciekawy program jeszcze przed marszem (dzien lub dwa) jakis gosc (nieznany mi z facjaty) wizytowal niemieckie kluby i informowal ludzi o tym, ze w Warszawie odbedzie sie marsz nazistow, co niemcow oburzalo i wypowiadali sie, ze z nazizmem trzeba walczyc na wszelie sposoby. Wskutek niedopowiedzenia jednakze mogli sie pojawiac dziwni smieszni ludzie. Co do Szczuki to nie rozumiem takiego podejscia - dla ochrony przeciez byla policja, ktora z zalozenia nei powinna atakowac prawych obywateli, ktorzy niczego na sumieniu nie maja. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Widocznie same przypadki. "Hable con ella", Kazia taka rozmowna, wytłumaczy :lol: Wychodzi na to, że nasi niemieccy przyjaciele przyjechali niechcący i niechcący obijali jednostki w barwach narodowych. Trzeba ich za to przeprosić. A co do "wylęgarni faszyzmu" i logiki "od nacjonalizmu jest już niedaleko do nazizmu" - brawo! Pociągnijmy ten wątek: od miłości do dziecka jest blisko do pedofilii a klaps prawie pobicie = rodzina - wylęgarnia patologii. Daje Ci to spokojnie spać? |
Cytat:
|
To jest wasza demokracja:
http://vod.gazetapolska.pl/709-jego-...icjant-sadysta Kundle palikota i grodzkiej.. |
w stanach za taką aferę pies by płacił odszkodowanie do końca życia a u nas sukcesem będzie wyegzekwować anulowanie wyroku.
|
Kolejne lewackie inicjatywy finansowane z publicznych pieniędzy. komuna//warszawa (ta od spektaklu pt. "Sierakowski", dawniej komuna otwock) otrzymała w prezencie od prezydent Gronkiewicz-Waltz dofinansowanie w wysokości blisko 600 tys. zł w latach 2011-2013 (szczegóły poniżej).
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18285...wladz-warszawy W dzisiejszym expose premier/koziołek Donald/Matołek zapowiadał ostre cięcia, zwiększenie i zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn etc. Pewnie jest to konieczne zastanawia mnie tylko dlaczego oszczędności nie są szukane tam gdzie powinny być priorytetem czyli w ograniczeniu biurokracji i likwidacji budżetowego finansowania antypaństwowych organizacji. Takich jakimi są te lewackie inicjatywy wprost odnoszące się do anarchii i bolszewizmu. |
on woli zabierać biednym żeby byli jeszcze biedniejsi. niech ....a zaczną od siebie- jak każdy polityk odda 10% swoich przychodów to budżet wzrośnie momentalnie. jeszcze chcą dać podwyżki policjantom katującym obywateli.
DONALD MATOLE |
http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...1-2230/5639265
Co ten policjant mówi to głowa boli |
Cytat:
Jestem bardzo mile zaskoczony, że nie zaproszono żadnych lewaków! Panowie dziennikarze bardzo prawdziwie mówili o Antifie. Zabrakło mi tu większego nacisku na na tego rzecznika Od Gronkiewicz? Że wiedziała, że bd bojówka niemiecka, że tak naprawdę kolorowa to była manifestacja anty Polska, więc jak można się na coś takiego zgodzić. Tak była Anty Polską manifestacją, bo jak nazwać to, że śpiewali tam ruskie piosenki, na czele z polska pt. Dymać Orła Białego Tymona Tymańskiego. Czemu ten facet nie siedzi w więzieniu (Tymon Tymański). Pamiętam swego czasu kiedy Kazik Staszewski napisał piosenkę Jeszcze Polska (która nijak tekstowo i muzykalnie ma się do naszego Hymnu, chodziło w niej o to, że to politycy doprowadzili do burdelu w naszym kraju, stąd ten tytuł) został oskarżony, o lekceważenie Hymnu Narodowego, ale oczywiście nic mu nie zrobiono, choć oczywiście sam tytuł był trochę kontrowersyjny. Pytam się dlaczego ten pajac nie siedzi, za to, ze publicznie obraża symbole narodowe? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl