Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

HEDu 07.07.2011 14:48

pfff. co ta Jaga gra, nikt obliczyc lotu pilki nie umie a potem trafic. podan dokladnych prawie zero. nikt nie rozgrywa, tylko sie bronią ale nieudolnie. Ja nie wiem ze oni w skladzie tylko dobrego Franka maja a reszta to...

PODpalacz 07.07.2011 14:50

Masakra jeżeli PZPN nie weźmie się za polską piłkę i nie zrobi reformy nasze zespoły będą odpadać już I rudzie co roku

0 22 07.07.2011 14:50

Franek skończy karierę to się skończy piłka w Białymstoku i tyle.

dynek.pl 07.07.2011 14:51

Moze sie myle ale polska druzyna chyba nigdy jeszcze nie odpadla na tak wczesnym etapie rozgrywek ?
takze Jaga walczy o miejsce w historii :)

snyrting 07.07.2011 14:51

Już przestańcie mówić o tej "sztucznej murawie" i "męczącej podróży", piłkarze Jagielloni zarabiają jak profesjonalni piłkarze średniego europejskiego klubu więc chyba można od nich wymagać choć odrobiny zaangażowania.
Do jasnej cholery, to mają być zawodowcy? Kilka godzin w samolocie i już nie mają siły żeby ograć jakiś kazachskich pasterzy? No bez jajec...

River 07.07.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PODpalacz (Post 1122739)
Masakra jeżeli PZPN nie weźmie się za polską piłkę i nie zrobi reformy nasze zespoły będą odpadać już I rudzie co roku

Najpierw trzeba sie wziac za PZPN.:rotfl:

AS82 07.07.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1122723)
Tofik, ile masz do wygrania za zwyciestwo Irtyszu ? :D

Najlepsza jest ta wrzawa tłumu jak Kazachowie połowe przekroczą.

Tak samo bylo jak graliśmy w Gruzji z Dinamo Tbilisi

Mario Nh 07.07.2011 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1122735)
Pechowe losowanie i najtrudniejszy z możliwych przeciwników! Strasznie męcząca podróż i sztuczna murawa oraz kontuzja Frankowskiego i słaba dyspozycja Burkhardta. Wytłumaczenie już gotowe. :-) W sumie szkoda.

Zapomniałeś o silnym wietrze :D

To nic, miłościwie panują Donek będzie obarczał całkiem niezłą i tak jak na poziom jaki prezentują kopacze, frekwencje kibolami.

Bach bach, smutne.

rw88 07.07.2011 14:53

To, co zrobili piłkarze Jagi w pierwszej połowie to tragikur**komedia po prostu! Granie na 0:0 w Kazachstanie to samobójstwo i teraz szczerze wątpię, że się z tego stanu podniosą, bo Kazachowie nie dość że dalej będą słać te dzidy do przodu, to jeszcze się zamurują. Nie spodziewałem się po Jadze takiego antyfutbolu, a Maycon to jakaś porażka totalna, jak napastnik nie wykorzystuje takich sytuacji to powinien zmienić zawód.

Antystenes 07.07.2011 14:54

Huraaaaaaaaraa Jaga odpadnie, jeszcze tylko Legia i Śląsk i polska piłka osiągnie dno, hurrraaaaaaaaaa. Zero pkt do rankingów, kolejny wstyd na całą Europę huraaaaaaa. Wisła będzie hegemonem, będzie najlepsza w najgorszej lidze świata huraaaaaaaaaaaaaa. Nikt oprócz nas nie będzie się promował i reklamował polskiej marki. Nikt nie będzie nam odjeżdżał sportowo i finansowo huraaaaaaaa.
Wielkie marzenie większości na forum powoli się realizuje. Polski ekipy przegrywają, cieszmy się! To przecież forum Wisły nie polskiej ligi ( takie tłumaczenie dostałem przy banie):rotfl::D:-D:):-/:evil:
...Żal

Sartre 07.07.2011 14:55

Dobra, starczy strzelić bramkę i będzie awans!

Optymizm to mentalność zwycięzców, więc trzeba myśleć optymistycznie! :D

Cytat:

Huraaaaaaaaraa Jaga odpadnie, jeszcze tylko Legia i Śląsk i polska piłka osiągnie dno, hurrraaaaaaaaaa. Zero pkt do rankingów, kolejny wstyd na całą Europę huraaaaaaa. Wisła będzie hegemonem, będzie najlepsza w najgorszej lidze świata huraaaaaaaaaaaaaa. Nikt oprócz nas nie będzie się promował i reklamował polskiej marki. Nikt nie będzie nam odjeżdżał sportowo i finansowo huraaaaaaaa.
Wielkie marzenie większości na forum powoli się realizuje. Polski ekipy przegrywają, cieszmy się! To przecież forum Wisły nie polskiej ligi ( takie tłumaczenie dostałem przy banie):rotfl::D:-D:):-/:evil:
...Żal
Biorąc pod uwagę okoliczności przyrody oraz doświadczenia historyczne, nie wyskakiwałbym przed szereg z tym patrzeniem z góry i tekstami, jak to jedynie Wisła będzie ratowała honor polskiej ligi. ;)

CH. 07.07.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1122737)
Levadii nic nie przebije - to byli amatorzy, ktorzy jechali na mecz autobusem 2 dni !!

Ci amatorzy przed meczem z nami przeszli Twente i grali jak równy z równym z Newcastle United i Crvena Zvezda Belgrad.. nic o tej drużynie nie wiedziałeś więc się nie wypowiadaj. U niektórych z Was jest ten problem że nie znacie drużyny i z góry zakładacie że to lamusy. bo nie słyszeliście o niej.. A to błąd.
no ale skoro o profesjonalizmie danej drużyny świadczy to czy jedzie autokarem czy śmigłowcem to pogratulować.

iwan149 07.07.2011 14:57

Założe sie, że my też mielibyśmy problemy z Irtyszem tam u nich w Kazachstanie. Bronią się większością zespołu, więc trzeba by było ładnie rozgrywać akcje, a jak wiemy nasza druzyna ma z tym problemy, do tego niepewna obrona i problemy gotowe...

John1906 07.07.2011 14:57

Czyżby kolejna kompromitacja polskich klubów w pucharach...
Oby nie.

iiYama 07.07.2011 14:58

http://kgf.art.pl/forum/images/smilies/facepalm.jpg

PODpalacz 07.07.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1122745)
Najpierw trzeba sie wziac za PZPN.:rotfl:

za PZPN nie można się wziąć
P.S LATO "Polska piłka idzie w dobrą stronę;

tofik 07.07.2011 15:00

Jeszcze nie róbmy dramatu. Franek wchodzi i Burhart, coś wcisną.

szprotson 07.07.2011 15:00

heh Bury wejdzie zeby wykopać pare piłek za stadion, a przecież wynik niekorzystny. Probierz WTF?

WislaOnly 07.07.2011 15:01

hahaha, gdzie my jesteśmy??? Polska piłka to dno i wodorosty, a już coś puka od dołu!! Ale Stan będzie miał teraz wymówkę co do ściągania polskich piłkarzy!! Myślę, że poza Wisłą (mam nadzieję) reszta skończy w sierpniu europejskie puchary!!! Kpina! 40 milionowy kraj i nie ma kto kopać piłkę, bo Ci to się po czołach kopią!!!:/

MHaifa 07.07.2011 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1122737)
Levadii nic nie przebije - to byli amatorzy, ktorzy jechali na mecz autobusem 2 dni !!

Kazachstan jest chyba bardziej rozwiniety pilkarsko - chocby rok czy 2 lata temu ich mistrz prowadzil zdaje sie 3:0 w Izraelu z Maccabi Haifa, ktore potem weszlo do Ligi Mistrzow (ostatecznie Haifa wygrala wtedy 4:3).

Tak.. to byl zwariowany mecz, Kazachowie strzelili 3 gole w pierwszych 15 minutach... i sie zmeczyli :D Haifa potrzebowala 4 do awansu i to zrobili :P To byl jeden z niewielu przypadkow gdzie upal bardziej wykonczyl Kazachow od przeciwnikow :D
Ale watpie ze tym razem upal pomoze akurat druzynie z miasta gdzie czesciej wystepuje -30 stopni niz +30...

Ale ogolnie polskim klubom idzie trudniej z klubami ze wschodu niz z zachodu wiec to nie do konca pokazuje slabosc polskiej pilki tylko to ze latwiej jest grac z kontry z Manchesterem City niz grac z broniacymi sie Kazachami/Azerami itd...

szczepek19 07.07.2011 15:02

co robi ten Seratlić na boisku !? do zmiany od razu... popatrzmy się jak Kazachowie się ruszają, oni praktycznie cały czas w biegu nie ustępują ! A Jaga ? stoi i WTF ?

Sartre 07.07.2011 15:03

Mówisz masz, wchodzi Franek.

dynek.pl 07.07.2011 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1122754)
Ci amatorzy przed meczem z nami przeszli Twente i grali jak równy z równym z Newcastle United i Crvena Zvezda Belgrad.. nic o tej drużynie nie wiedziałeś więc się nie wypowiadaj. U niektórych z Was jest ten problem że nie znacie drużyny i z góry zakładacie że to lamusy. bo nie słyszeliście o niej.. A to błąd.
no ale skoro o profesjonalizmie danej drużyny świadczy to czy jedzie autokarem czy śmigłowcem to pogratulować.

Nie w ogole to nie swiadczy o profesjonalizmie - przeciez najwieksze kluby na swiecie zawsze jezdza na mecze stopem :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 1122756)
Czyżby kolejna kompromitacja polskich klubów w pucharach...
Oby nie.

Nie dramatyzowalbym. O kompromitacji to mozna bylo mowic jak odpadalismy z Dinamo albo Katowice z taka Cementarnica - raz na jakis czas, a skoro nasze kluby regularnie odpadaja w tych etapach rozgrywek z podobnymi rywalami to chyba juz na nikim nie robi wrazenia - taki jest nasz poziom.

River 07.07.2011 15:05

To co gra Jagiellonia to parodia. Wstyd i chanba!

My przynajmniej z Levadia gralismy jak rowny z rownym:rotfl:

szczepek19 07.07.2011 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1122769)
To co gra Jagiellonia to parodia. Wstyd i chanba!

My przynajmniej z Levadia gralismy jak rowny z rownym:rotfl:

ale gdybyśmy grali na słupki i poprzeczki to byśmy wygrali, a Kirm miałby hat-trick i to od razu w debiucie :D

Kryniu 07.07.2011 15:08

Rozpaczliwa walka Jagiellonii podkreśla tylko że w Europejskich Pucharach powinniśmy bać się każdego. Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego oglądać w meczu z Skonto.

kreseq 07.07.2011 15:09

Bury juz szaleje :lol:

Jak mowi dynek.pl - To juz nie jest tak naprawde kompromitacja, to po prostu kontynuacja chwalebnej tradycji odpadania z pucharow w chwili, gdy druzyny na poziomie dopiero przygotowuja sie do rozgrywek pucharowych :D

PODpalacz 07.07.2011 15:09

z tą gra Jaga nie strzeli bramki

WislaOnly 07.07.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MHaifa (Post 1122765)
Ale ogolnie polskim klubom idzie trudniej z klubami ze wschodu niz z zachodu wiec to nie do konca pokazuje slabosc polskiej pilki tylko to ze latwiej jest grac z kontry z Manchesterem City niz grac z broniacymi sie Kazachami/Azerami itd...

A to z klubami z zachodu w ogóle Polakom idzie?? ja Ci mówię, że wygrane Lecha z Manu City czy Juve to chwilowa euforia! My też mieliśmy pakę i tylko przez sezon udało się zawojować Europę! Nie ma o czym mówić, jesteśmy 100 lat za murzynami i tu akurat to powiedzenie sprawdza się idealnie!!! :rotfl:

Drozd 07.07.2011 15:18

To tylko dlatego że w naszej śmisznej lidze wyniki połowy meczow są znane przed pierwszym gwizdkiem, a nasi ligowcy są rozliczani z przekonującego symulowania gry.

Później jak przychodzi grać, a nie symulować to biedni nie pamiętją jak to się robiło.

To co wyprawia reprezentant Plizga to jakieś nieporozumienie. Oni za niego zapłacili? Widzieliście ostatnie podanie do Franka? Przecież on chyba kasę wziął.

WiślakMyślenice 07.07.2011 15:20

3-2 dla Jagi i hattrick Franek. Info od zbymaka :)

0 22 07.07.2011 15:20

Dopóki publika będzie gwizdać, że przeciwnik nie wybija 'gdy nasz leży' (symuluje) i dopóki nie przestanie bić prawo gdy 'nasz wróci na boisko' (po symulowaniu) dopóty nic się nie zmieni.

szczepek19 07.07.2011 15:21

Cionkowi to najlepiej wychodzi polowanie na nogi przeciwnika, ale w piłkę to już nie trafi...

coni 07.07.2011 15:22

Taki własnie jest poziom Polskiej piłki nożnej. Brak dobrych trenerów, co za tym idzie zawodników a takze bazy szkoleniowej. I wyniki sa jakie są. Do tego należy dodać polskie " jakos to będzie' i zero ambicji i walki na boisku i mamy kompromitacje co roku. a zarabiac to każdy by chciał nie wiadomo ile.


Jak dobrze ze my mamy zagranicznego trenera i zawodnikow. Przynajmniej ambcjii walki nie zabraknie

MHaifa 07.07.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1122774)
A to z klubami z zachodu w ogóle Polakom idzie?? ja Ci mówię, że wygrane Lecha z Manu City czy Juve to chwilowa euforia! My też mieliśmy pakę i tylko przez sezon udało się zawojować Europę! Nie ma o czym mówić, jesteśmy 100 lat za murzynami i tu akurat to powiedzenie sprawdza się idealnie!!! :rotfl:

To Kazachowie tez jada na euforii... zawsze tak jest jak sie gra z faworytem z zachodu. Tak graja polskie druzyny z Juventusami, Manchesterami, Barcelonami.. i tak samo graja Kazachowie z Lechem, Wisla, Jagiellonia itd...
Przypominam ze Lech wygral z Baku po 11 seriach karnych a potem byl obiawieniem LE... to nie jest przypadek.

River 07.07.2011 15:25

Dawac tego Klesheva do Wisly. Potrzebujemy silnego napastnika:D

szczepek19 07.07.2011 15:27

ja pier...

WislaOnly 07.07.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MHaifa (Post 1122782)
To Kazachowie tez jada na euforii... zawsze tak jest jak sie gra z faworytem z zachodu. Tak graja polskie druzyny z Juventusami, Manchesterami, Barcelonami.. i tak samo graja Kazachowie z Lechem, Wisla, Jagiellonia itd...
Przypominam ze Lech wygral z Baku po 11 seriach karnych a potem byl obiawieniem LE... to nie jest przypadek.

Masz rację, ale żeby wygrywać, z silnymi ekipami trzeba coś tam umieć, a ja tu widzę, że Jaga po prostu jest piłkarsko gorsza od Irtysza i ja sobie jaj nie robię. Zresztą jak oglądasz to widzisz. :-/

Plizga......!!!!!!!

Teqcontroller 07.07.2011 15:28

Plizga ty cip....

palikot 07.07.2011 15:28

ja .......e... :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl