Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

MłodePokolenie 20.06.2011 20:31

Z jednej strony to dobrze, że trafił nam się jeden z najtrudniejszych możliwych rywali ponieważ, pokaże nam to już od razu czy to LM jest rzeczywiście dla nas.

A piłkarze od początku muszą wiedzieć, że łatwo nie jest i muszą zapierdalać by coś osiągnąć w tej Lidze Mistrzów.

Gdybyśmy wylosowali jakiś Linfield, to by im nastukali bramek i byliby w siódmym niebie i by myśleli, że są nie wiadomo jak zajebiści.


W ogóle co my tu gdybamy. Skonto Ryga to nie jest nie wiadomo jaki przeciwnik. Jeśli w tym roku, już teraz nie przejdziemy to będzie jeszcze większa porażka niż to odpadnięcie z Levadią czy Karabachem, ponieważ w tym roku dużo czynników jest na naszą korzyść no i po prostu to jakoś wygląda ze Stanem, Robertem i Basałajem.

Wiślacki Barwałd 20.06.2011 20:40

Rozumiem lęk niektórych że coś może pójść nie tak, ale czasy Levadii i Karabachu to historia. Mamy teraz Solidną kadrę, trenera z prawdziwego zdarzenia więc nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy dostać od Skonto. W Rydze wygramy 1:0 może 2 przy założeniu że Ryga postawi Autobus a u siebie pocisk na maxa + Doping który zmiękczy im nogi.

Wiślak709 20.06.2011 20:41

nie jest zle :). mysle ze gladko wygramy... ale czas pokaze...

dulli78 20.06.2011 20:46

Levadia czy Karabach to było dawno i nieprawda - po co wam rozpamiętywanie porażek? Mamy inną drużynę, nowego trenera - już w okresie przygotowawczym widać, że wnioski zostały wyciągnięte. Z podstawowego składu ubył tylko Erik Cikosz. Pozyskiwanie nowych graczy idzie w miarę sprawnie - nie jest idealnie ale jest dobrze. Co do naszego najbliższego przeciwnika to warto zwrócić uwagę, na to że mają bardzo młody skład http://www.transfermarkt.co.uk/en/fc...rein_1043.html
Na uwagę zasługują tacy gracze ja Dubra, Tarasovs, reprezentant Turkmenistanu Mingazov oraz Brazylijczyk Nathan Junior plus doświadczony Laizans.

Dani 20.06.2011 20:57

Już w pierwszym meczu musimy myśleć o zwycięstwie , nawet remis nie może nas zadowolić . Ja jestem bardzo zadowolony z losowania , wierzę ze piłkarze , działacze czy My kibice nabraliśmy pokory co zaowocuje !.
Mamy piekielnie mocny atut w tym sezonie REYMONTA 22 , nie żadne Sosnowce czy Suche Stawy .Pierwszy mecz w Rydze , to nie Azerbejdzan , ABG nie zawiedzie , a rewanż nie zależnie od wyniku przyjdzie Nas jak najwięcej to rozpoczęcie sezony ,pierwszy mecz po przerwie , pierwszy bardzo ważny mecz !.

art 20.06.2011 21:02

Widze, że forum żyje dalej swoim życiem. Najpierw były gatki jak to już jesteśmy w LM, a teraz boimy się Skonto :D Jak ktoś nie widzi różnicy w Naszym zespole sprzed roku czy dwóchm a teraz to już nawet jak będziemy grali regularnie w LM nie zobaczy różnicy.

Mamy zagranicznego trenera, w składzie bez 'gwiazdek' Polaków, robimy transfery doświadczonych gości, którzy widzieli jak wygląda profesjonalna piłka i mecze o stawkę, dyrektora sportowego, który pokazał w zimie, że trochę kuma temat transferów i w końcu zagramy mecze u siebie z kibicami na stadionie. To nie gwarantuje, że te Puchary będą super udane, ale przynajmniej wszystko robimy tak, żeby wycisnąć z nich najwięcej jak się da. A jak ktoś boi się Skonto to chyba dostanie zawału jak zobaczy terminarz Ekstraklasy na kolejny sezon.

edit by FraMat: gadki, drogi Panie

farben 21.06.2011 10:53

Moskal o Skonto: powinniśmy sobie poradzić

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...dzic,id,t.html

No myślę, że powinniśmy.

R33 21.06.2011 17:38

Kiedy będzie wiadomo czy 12 czy 13 lipca?

mr_seol 21.06.2011 18:01

kurcze, dopiero niedawno sobie zdałem sprawe, że to będzie pierwszy mecz pucharów europejskich przy Reymonta od blisko...3 lat. Ostatnio był remis z Totenthamem... Szmat czasu...

blanco 21.06.2011 18:12

Wisłę czeka przyjemny wyjazd :

Czy Łotwa to piłkarski zaścianek?
Krzysztof Łągiewka: Zgadza się. Popularna jest tam koszykówka, ludzie interesują się też hokejem. Piłka nożna nawet nie jest sportem drugiej kategorii, tylko piątej. Podobnym zainteresowaniem w Polsce cieszy się chyba tylko krykiet. Tamtejsza liga prezentuje bardzo słaby poziom i mało kto zwraca na nią uwagę. Na mecze ekstraklasy przychodzi czasem 20 czy 30 osób.

Jak panu grało się w takich okolicznościach?

- Beznadziejnie. Półtora roku w Rydze uważam za zmarnowane. W dodatku ówczesny trener stawiał na starszych piłkarzy, a nie dawał szans młodszym. Dziękuję Bogu, że wyjechałem z Łotwy do Rosji. To był jedyny pożytek - dzięki Skonto wybiłem się do lepszej ligi.




Zdobył pan ze Skonto dwa tytuły mistrzowskie. Jakie były oczekiwania w europejskich pucharach?

- Piłkarze chcą się stamtąd wyrwać, więc w takich meczach walczą o przyszłość. Działacze występy w eliminacjach do Ligi Mistrzów również traktują poważnie. Dla nich to szansa na dobrą reklamę. Po ewentualnym zwycięstwie z Wisłą wiele osób zaczęłoby mówić o Skonto, nazwa drużyny zaczęłaby pojawiać się w mediach. Dlatego ludzie czekają na takie wydarzenia. Wbrew ogólnej tendencji podczas meczu z Wisłą stadion powinien wypełnić się do ostatniego miejsca [ok. 9,5 tys. miejsc - przyp. red.].

Niedługo po pana odejściu Skonto przestało być ligowym hegemonem.

- Skład długo się tam nie zmieniał, ale metryki nie da się oszukać. W końcu doszło do zmiany pokolenia, wielu zawodników pokończyło kariery i Skonto przestało seryjnie zdobywać mistrzostwa. Potem działacze na nowo zaczęli budować zespół i sięgnęli po kolejny tytuł. Obecnie do walki włączają się jeszcze FK Ventspils i Metalurgs Lipawa.

Czy Wisłę można uznać za zdecydowanego faworyta?

- Nie ma nawet o czym mówić. Wiele oczywiście zależy od podejścia piłkarzy, ale jeśli krakowianie nie zlekceważą rywala, to wygrają. To powinien być dla nich przyjemny wyjazd. Ryga to malownicze miasto, a stadion jest ładny, zbudowany w angielskim stylu. Atmosfera? Dopingu nie powinno zabraknąć, ale ich kibiców nie da się porównać do polskich. Takich, jak nasi, nie ma prawie nigdzie.

Przewagą Skonto może być fakt, że sezon na Łotwie trwa.

- Zaczyna się w połowie kwietnia i trwa do końca listopada, ale nie sądzę, by to mogło im pomóc. Piłkarze Wisły nie mieli przecież długich urlopów, a wcześniej rozegrają kilka sparingów. Z wyeliminowaniem Skonto nie powinni mieć problemów, choć w piłce może się wszystko zdarzyć.

tarantulaw2 21.06.2011 18:20

Jutro Skonto gra z Liepājas Metalurgs o godzinie 17:00.

Mario Nh 21.06.2011 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 1113759)
odnośnie Skonto Ryga i szans w walce o LM:

Dziś przypadkiem oglądałem pogram 2x45 w TVP Sport gdzie był szanowny pan Bednarz. Użył tam kilku znaczących dla mnie słów, że on nie wierzy w awans polskiego klubu (Wisła Kraków) do Ligi Mistrzów.

To pytam się jak ktoś taki mógł być dyrektorem sportowym Mistrza Polski?
Jak ktoś bez wiary w sukces mógł przychodzić do pracy i sprowadzać piłkarzy, i oszukiwać wszystkich dookoła.? Nie mówię już o kibicach bo ich najłatwiej zrobić kakao, i tak przyjdą i przyniosą kasę za bilet.... ale właściciela swojego pracodawcę, który płacił mu ciężkie pieniądze za to żeby ta liga była.

On mówi że polskie kluby to obecnie powinny grać w LE. To pokazuje że tak naprawdę jego obecność w Wiśle to była jedna wielka pomyłka. Nie chce pisać o jego polityce transferowej słynna zamiana Kosowskiego na Łobodzińskiego, ale to obrazuje że cały czas otaczaliśmy się niewłaściwymi ludźmi którzy nie mają pojęcia o swojej pracy.

Żenada jak sku....
Dzięki takim ludziom polska piłka jest tam gdzie jest, czyli w dupie.
A nasi trenerzy, piłkarze lepiej niech się nie wypowiadają przed tym meczem.
Tylko niech 11 ludzi wyjdzie i zwyczajnie w swiecie zapier....
Każde słowo po ewentualnej porażce zostanie obrócone przeciwko nim.
Mniej gadania, więcej pracy i będzie dobrze.

Wojtas 21.06.2011 19:26

Z takim rywalami jak Skonto ,czy wczesniej Karabach,Levadia najwiekszym przeciwnikiem Wisly jest Wisła.

Warto zauwazyc taka prawidłowasc ze w 2 meczu tych kompromitujacych porazek zawsze ten pierwszy został zawalony

Valerenga-Wisła 0:0

Wisla -Tbilisi 3;4

Wisla-Levadia 1;1

Wisla-Karabach 0;1

jak widac zawsze zawalony został pierwszy mecz,tutaj dajemy dupy,nieskoncentorwani z myslą ze i tak pokonamy lamusów,a tymczasem dostajemy i jedziemy z zajebistą presja na 2 mecz -nie wytrzmujemy i odpadamy.

Teraz mysle ze Maaskant bedzie chcial juz w Rydze wywalczyc awans ,bo Skonto to dopiero pucharowa "przystawka".

rozarian 21.06.2011 19:42

Pierwszy mecz z Tbillisi Wisła wygrała 4-3,a nie odwrotnie.Zresztą to był kliniczny przykład totalnego opier...nia na boisku i lekceważenia przeciwnika.0-2 tylko na chwilę ich rozdrażniło i w bodajże 20 minut strzelili 4 gole,a potem znowu olewanie.No, a potem to już było po ptokach.Wg mnie najwieksza kompromitacja w historii,bo drużyna już była w pełni sezonu.

mitmichael 21.06.2011 19:43

Bardzo dobrze, ze teraz Skonto Ryga bo olewania przeciwnika na pewno nie bedzie - nie z Tym trenerem (czyt. Maaskantem)

Glazik 21.06.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1113727)
Nie no troszke z tymi kursami to przesadzili :D
3,00 3,10 2,25 - tak bym to widział predzej.

ALE URWAŁ :D:D:D

PS.jak by taka stawka byla to bym gruba kaske postwail bo zwyciestwa Wiselki jestem pewny jak sniegu na zime..

Blaszczu16 21.06.2011 22:39

Porównanie (z przymrużeniem oka) możliwości finansowych drużyn rozstawionych w 4 rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Wisłą Kraków. Dane zaczerpnięte z Tm.de

Ceny podane w milionach euro

Glasgow Rangers 26 osobowa kadra
Wartość zespołu: 56.875
Najdroższy zawodnik: McGregor Allan (bramkarz) 8,5
Średnia wartość drużyny: 2,1875

FC Kopenhaga 23 osobowa kadra
Wartość zespołu: 42.550
Najdroższy zawodnik: N'Doye Dame (napastnik) 4,5
Średnia wartość drużyny: 1,85

Bate Borysov 24 osobowa kadra
Wartość zespołu: 13,9
Najdroższy zawodnik: Renan Bressan (ofensywny pomocnik) 2
Średnia wartość drużyny: 0,5792
Maccabi Hajfa 21 osobowa kadra
Wartość zespołu: 11,8
Najdroższy zawodnik: Dvalishvili Vladimir (napastnik) 1,2
Średnia wartość drużyny: 0,56190476

Dinamo Zagrzeb 27 zespołowa kadra
Wartość zespołu: 40,6
Najdroższy zawodnik: Sammir (ofensywny pomocnik) 6
Średnia wartość drużyny: 1,5037

Wisła Kraków
29 osobowa kadra
Wartość zespołu: 19,450
Najdroższy zawodnik: Jaliens Kew (obrońca)
Średnia wartość drużyny: 0,67069

baro1995 21.06.2011 22:43

Jakby doszli Jovanovic,Nunez,i powiedzmy Despotovic,plus Iliev i Lamey to by było ponad 5 mln E więcej :)

Titto 21.06.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1114472)
Porównanie (z przymrużeniem oka) możliwości finansowych drużyn rozstawionych w 4 rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Wisłą Kraków. Dane zaczerpnięte z Tm.de

Ceny podane w milionach euro

Glasgow Rangers 26 osobowa kadra
Wartość zespołu: 56.875
Najdroższy zawodnik: McGregor Allan (bramkarz) 8,5
Średnia wartość drużyny: 2,1875

FC Kopenhaga 23 osobowa kadra
Wartość zespołu: 42.550
Najdroższy zawodnik: N'Doye Dame (napastnik) 4,5
Średnia wartość drużyny: 1,85

Bate Borysov 24 osobowa kadra
Wartość zespołu: 13,9
Najdroższy zawodnik: Renan Bressan (ofensywny pomocnik) 2
Średnia wartość drużyny: 0,5792
Maccabi Hajfa 21 osobowa kadra
Wartość zespołu: 11,8
Najdroższy zawodnik: Dvalishvili Vladimir (napastnik) 1,2
Średnia wartość drużyny: 0,56190476

Dinamo Zagrzeb 27 zespołowa kadra
Wartość zespołu: 40,6
Najdroższy zawodnik: Sammir (ofensywny pomocnik) 6
Średnia wartość drużyny: 1,5037

Wisła Kraków
29 osobowa kadra
Wartość zespołu: 19,450
Najdroższy zawodnik: Jaliens Kew (obrońca)
Średnia wartość drużyny: 0,67069

Wyceny na transfermarkt są kompletnie bezsensowne. Przykładowo Łukasz Garguła wyceniany jest na 1 milion euro, a dajmy na to Melikson - 700 tyś. euro...

Jeszcze co do meczu z Łotyszami - jeśli ich nie przejdziemy to będzie kompromitacja 2, 3 razy większa od Karabachu - Skonto to 4 zespół słabiutkiej ligi łotewskiej...

baro1995 21.06.2011 22:48

Aktualizacje ekstraklasy będą robić na początku lipca więc wartość naszych grajków,przynajmniej niektórych znacząco się podniesie więc myślę,że zakręci się koło 30-35 mln,jeżeli oczywiście trafi do nas jeszcze 2-3 zawodników.

Blaszczu16 21.06.2011 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1114478)
Aktualizacje ekstraklasy będą robić na początku lipca więc wartość naszych grajków,przynajmniej niektórych znacząco się podniesie więc myślę,że zakręci się koło 30-35 mln,jeżeli oczywiście trafi do nas jeszcze 2-3 zawodników.

Po aktualizacji zrobię nowe zestawienie, bo w tym uwzględnieni są jeszcze Żurawski Sivakov, Rios, Łobodziński, Cikos.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1114478)
Wyceny na transfermarkt są kompletnie bezsensowne. Przykładowo Łukasz Garguła wyceniany jest na 1 milion euro, a dajmy na to Melikson - 700 tyś. euro...

Wiem, że na tm.de są mocno naciągane wyceny piłkarzy, ale to jedyne źródło wyceny zawodników na którym można opierać takie analizy.

frg 22.06.2011 08:12

Przepraszam, jeżeli zły dział, ale czy są już jakieś przymiarki do wyjazdu do Rygi?
Trasa to 1000 km - przeglądałem oferte przelotu: 380zł w obie strony (do i z Warszawy). Opcja autokarowa (też z Warszawy) to 115zł w jedna strone.

Zobaczymy co zaproponuje jakieś biuro podróży bo wygląda na to, że przelo zorganizowana grupa nie byłby az tak drogi...

dobra_bestia 22.06.2011 11:27

Przy założeniu że Wisła dojdzie do 4 rundy, warto przyglądnąć się poczynaniom drużyn, na które możemy trafić, i możliwości wydymania ich z miejsca rozstawionego. Od 2 rundy boje zaczynają:

Maccabi - Borac Banja Luka
Linfield - Bate
Dinamo - Nefczi Baku

Maccabi i Bate w tej rundzie raczej nie powinny mieć problemów, natomiast Dinamo trafiło na Azerów, z którymi za cholere sami grać nie chcieliśmy. Czuje że tu może być niespodzianka i Dinamo out.

Ile drużyn z rozstawionych musiałoby odpaść abyśmy zajęli miejsce jednej z nich?

KoPer 22.06.2011 11:36

Bodajże cztery drużyny musiałby odpaść z tych rozstawionych w 4 rundzie żebyśmy zajęli ich miejsce. W sumie jest ich 5 więc mało prawdopodobne.

mr_kwolf 22.06.2011 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1114649)
Bodajże cztery drużyny musiałby odpaść z tych rozstawionych w 4 rundzie żebyśmy zajęli ich miejsce. W sumie jest ich 5 więc mało prawdopodobne.


jest ich 8 bo wystarczy że odpadną drużyny z "miejsc" 5, 6, 7 i 8 i jesteśmy rozstawieni w 4 rundzie.

Pełna ósemka:

Glasgow Rangers Sco 56.028
FC Kobenhavn Den 51.110
BATE Borisov Bls 23.216
Maccabi Haifa Isr 21.400
Dinamo Zagreb Cro 20.224
Rosenborg BK Nor 19.375
Partizan Belgrade Srb 15.850
APOEL Nicosia Cyp 13.124

dobra_bestia 22.06.2011 11:47

A wiesz może jak wygląda kolejka do tych miejsc? Załóżmy że odpadną 2, to kto wtedy wskakuje na ich miejsce?

edit: post do usunięcia, odpowiedź dostałem w poście powyższym

morganfield 22.06.2011 12:12

Czy ma ktoś linki do dzisiejszego meczu Skonto?

Marcelo97 22.06.2011 13:33

Cztery zespoły z wyższym współczynnikiem muszą odpaśc by Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, są to :

Glasgow Rangers 56.028
FC Kobenhavn 51.110
BATE Borisov 23.216
Maccabi Haifa 21.400
Dinamo Zagreb 20.224
Rosenborg BK 19.375
Partizan Belgrade 15.850
APOEL Nicosia 13.124

Maccabi Haifa (Izrael) - Borac Banja Luka (Bośnia i Hercogowina)
Skenderbeu Korcza (Alpania) - APOEL Nikozja (Cypr)
Dynamo Zagrzeb (Chorwacja) - Neftczi Baku (Azerbejdżan)
Partizan Belgrad (Serbia) - Skendija Tetovo (Macedonia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - Breidablik (Islandia)
Linfield FC (Irlandia Północna) - BATE Borysów (Białoruś)

może byc ciekawie...

crazykaro 22.06.2011 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcelo97 (Post 1114725)
Cztery zespoły z wyższym współczynnikiem muszą odpaśc by Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, są to :

Glasgow Rangers 56.028
FC Kobenhavn 51.110
BATE Borisov 23.216
Maccabi Haifa 21.400
Dinamo Zagreb 20.224
Rosenborg BK 19.375
Partizan Belgrade 15.850
APOEL Nicosia 13.124

Maccabi Haifa (Izrael) - Borac Banja Luka (Bośnia i Hercogowina)
Skenderbeu Korcza (Alpania) - APOEL Nikozja (Cypr)
Dynamo Zagrzeb (Chorwacja) - Neftczi Baku (Azerbejdżan)
Partizan Belgrad (Serbia) - Skendija Tetovo (Macedonia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - Breidablik (Islandia)
Linfield FC (Irlandia Północna) - BATE Borysów (Białoruś)

może byc ciekawie...

eee... zapomiałeś dodać, że odpaść muszą cztery zespoły na pięć :D

morganfield 22.06.2011 14:13

A to nie jest tak, że Linfield ogrywa BATE to przejmuje jej wspólczynnik?
I czy IV runda nie jest przypadkiem losowana jeszcze przed zakończeniem III rundy?

Coolpick 22.06.2011 14:25

Nie ma żadnego przejmowania współczynników.

baro1995 22.06.2011 14:26

3 runda i play-off losowane są osobno,losowanie 3 rundy odbędzie się 15 lipca,bodajże o 12 w Nyonie. :)

Bialix 22.06.2011 15:07

No dobra ale odpadają rozstawieni w IV rundzie, my jesteśmy wówczas rozstawieni i wpadamy na tych, którzy są rozpędzeni wypieprzeniem europejskiego średniaka z burtę pucharów. Wolę trafić na coś co nas nie doceni, niż na klubik będący w gazie :]

Genkov 22.06.2011 15:54

Przechodzimy Skonto, w III Rundzie gramy z Ekranas i również przechodzimy a w IV rundzie trafiamy na Bate Borysow i ogrywamy białorusinów i jest Champions League:D:D:D. A tak na poważnie to Wiślacy muszą przejść Skonto bo jak będzie kompromitacja możemy już nigdy nie zaistnieć w pucharach, ponieważ spadnie nam współczynnik.

CH. 22.06.2011 16:35

leci właśnie mecz Liepājas metalurgs (3 miejsce w lidze) - Skonto
http://sportacentrs.com/sportacentrs...talurgs_fc_sko

baro1995 22.06.2011 17:10

Powiem tak oglądałem 20 min,więcej się nie dało,poziom jest po prostu zatrważający,prawdę mówiąc lepiej mi się oglądało 1 ligę jak grał np. Łks z Flotą.To upewniło mnie jedynie w przekonaniu,że to ogórasy,które po prostu z marszu musimy przejść i to w sposób budzący respekt,liczę,że wynik dwumeczu będzie o conajmniej 5 wyższy po stronie Wisły.

jova 22.06.2011 18:03

Bez przesady, aż tacy dramatyczni to oni nie są. Tempo meczu było dość niskie, a atmosfera na trybunach jak na stypie, ale technicznie i taktycznie Skonto wyglądało przyzwoicie. Nasza liga doświadczyła gorszych spotkań. Nie ma co się napinać.

Dla mnie największym szokiem była jakość transmisji. O powtórkach albo nawet zegarze (!!!) można zapomnieć. Dobrze, że chociaż wynik łaskawie pokazywali.

tarantulaw2 22.06.2011 19:30

Tak nawiasem, wygrali 1:0. Od 4 meczy są niepokonani.

Angmir 22.06.2011 19:35

Poziom Polskiej 1 ligi - dolnych rejonów 1 ligi - Taka Nieciecza, góra GKS Katowice. czy Ruch Radzionków - co nie znaczy że ten Ruch Radzionków nie może nas upokorzyć.

baro1995 22.06.2011 19:35

Technicznie i taktycznie to ten mecz przypominał mi szlagiery typu Polonia Bytom-Arka albo Cracovia z 1 rundy bez Ntibizonkizy.Jakość była jaka była i nie ma czego więcej się spodziewać po pół-profesjonalnej 9 DRUŻYNOWEJ lidze,i powiem szczerze jeżeli ktoś obawiał się Skonto... Wpadki z ubiegłych lat nie mają prawa się powtórzyć,chociażby ze względu na to,że mamy świetnego trenera,zamiast się osłabić wzmacniamy się,przygotowanie będzie bardzo dobre,nikt rywala nie zlekceważy.Czekam na ten mecz i licze,że na Reymonta rozniesiemy ich przynajmniej 5 do 0 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl