![]() |
Cytat:
|
Legia zdecydowanie lepsza, szkoda,że to nie ona będzie nas reprezentować w LM . Jesteśmy najsłabszym mistrzem od lat, wydało się, król jest nagi.
:rotfl: |
Zabrakło standardowego tekstu:
"Mina Maciusia bezcenna" :rotfl: |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Dla innych np. Garguła, Sivakov, Kowalski- tym bardziej nie powinien być- oni przecież niby mieli pokazać, że walczą o miejsce w składzie, że zasługują na grę w Wiśle w przyszłym sezonie. |
Powiem tak, wynik mi całkowicie zwisa i powiewa, ale jak coś takiego zobaczę w el. LM to chyba wyjdę z siebie. Więcej kompromitacji nie zniosę.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Moim zdaniem za taką postawę niektórzy piłkarze Wisły powinni oddać premie meczowe.
Przeszli obok meczu, pokazali, gdzie mają kibiców i czego można się spodziewać w pucharach - drużyna nie ma takiego charakteru, jaki mieć powinna. Nie takiej gry wymaga się od zespołu aspirującego do gry w LM. |
Nie dziwie sie dlaczego Senior Membery przez cały tydzien tłumaczyły dzisiejsza porażke(ładna padaka)
|
Trzy sprawy :D
1.Sedzia popelnil blad z czerwona kartke - powinna byc zolta i karny. 2.Dziwna decyzja Maaskanta - czemu sciagnal Meliksona?? Legia nie byla az tak grozna zeby nie zaryzykowac i nie sciagnac kogos z defensywy np: Jirsaka albo Kowalskiego. 3. Poziom komentarza w C+ oceniam jako zenujacy - Panowie W. i L. po raz kolejny pokazali jak wyglada "profesjonalny komentarz" meczy Wisły. |
pewnie ze fajnie bylo by wygrac dzis - ale wygralismy z Lechem i parchatymi - Mistrz przypieczetowany a moze i Craxa poleci - swietne transfery w zimie - pewnie rownie ciekawe beda niebawem - w 100% jestem zadowolony z tego sezonu ....
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Kowalski jest zwyczajnie słaby . Choćby co zrobił to nie stanie się z dnia na dzień dobrym obrońca . Równie dobrze można mieć pretensje do niego że nie biega poniżej 10 sek na setke . Do pożegnania po sezonie . Garguła już dawno odcina kupony i nie wiem co musiałby zrobic aby zatrzeć złe wrażenie . Sivakow w 1 połowie nie prezentował się źle , poza tym jest to zawodnik defensywny więc nie wiem czego od niego wymagaliście ? Obie bramki nie leżą na jego koncie . Też się troche pow....iałem na tym meczu , ale takie życie . Gdyby przed sezonem ktoś mi powiedział że zdobędziemy mistrzostwo , wygramy dwa razy z Craxą , ale za to oddamy mecz bez walki z Legią ( wygrywają poza tym z nią raz 4-0 ) to wziąłbym to w ciemno i rzucil jeszcze 10 razy na tace w tej intencji . |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Twoja wypowiedź na temat Jovanicia jest również śmieszna. Obronił to co mógł. Był bliski wybronienia karnego, ale ty i tak zaliczasz to jako fatalną interwencję, bo jak śmiał przepuścić karnego? I co to jest ryPka? |
Małecki
Melikson Chavez Pareiko Genkow .... a także Cikos pokazali ambicję i predyspozycje do takiej gry jakiej wszyscy oczekujemy Jirsak, Kowalski to nie ten poziom Sobol, oprócz zadziorności niewiele pokazał, Sivakowa bym nie skreślał. On potrzebuje lepszego towarzystwa Palijc ambitnie, ale pod koniec już oddychal rękawami dawał się wkręcać, jednak to nie boczny obronca |
Cytat:
|
Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał już na którejś ze wcześniejszych stron w tym temacie, ale była to chyba pierwsza czerwień dla Pareiki w karierze. Dlatego był taki wściekły bo nie słusznie sędziowie rozwalili mu tę statystykę.
|
|
czy słyszeliście wywiad przed meczowy z trenerem Maskantem jak mówił że Wisła przygotowuje sie już do ligi mistrzów i to nie tylko na boisku?? Szczerze mam to w dupie że przegraliśmy z Legią. Jeśli ma to mieć jakiś wpływ na awans do ligi mistrzów to według mnie mogą przegrać 2 następne i wszystkie następne sparingi.
|
Cytat:
Z Chavezem mam mieszane uczucia. On jest bardzo wolny. Bardzo. Dzisiaj byl objezdzany niemilosiernie. Fakt, ratowal sie wslizgami (przewaznie dobrymi) ale przy drugiej bramce wslizg nie wyszedl i Legionista wyszedl prawie sam na sam. Trzeba obiektywnie przyznac ze dzis trzymal nasza defensywe, nie wywalal pilek w kosmos. Tylko ta szybkosc. Lepsi technicznie rywale by to wykorzystali. Szalachowski wykorzystal. |
Cytat:
|
Siwakov - ten gosc powinien dostac kare finansowa za kompletny brak zaanagazowania, stal i nie biegal. W normalnej firmie jak masz w dupie to Cie wywalaja.
Ten mecz uswiadomil mnie jedna w czyms co mialem w glowie dosyc dlugo - sporo nauki jeszcze przed naszym trenerem. O ile taktycznie ich troche poukladal i zrobil atmosfere w druzynie, to mistrza zdobyismy glownie dzieki temu ze personalnie bylismy lepsi i mielismy lawke (ktora jednak nie byla do konca wykorzystywana do czego zaraz przejde). Dalo sie zauwazyc od kilku meczow, ze Maaskant podejmowal zle decyzje, te ktore trzeba bylo wykonwywac na szybko. Albo jesli cos nie szlo albo kiedy poprostu przychodzil czas na zmiany. W wielu meczach nalezalo wykonwywac zmiany wczesniej pod koniec tamtej rundy badz jeszcze na poczatku tej robil zmiany nawet w 45 min i dawalo efekty np Jirsak z Ruchem) a pozniej zaczal robic zmiany w 80, 85, 90 min gdzie to juz nic nie zmienialo. Jak rowniez pewne bledy personalne. Siwkov w wiekszosci meczow gral dramatycznie. Kiedy trzeba bylo zmienic napastnika, Rios ktory walil bramki siedzial na lawie a jak wchodzil tez gral w miare poprawnie, ale mial za malo czasu zeby sie rozegrac. A gral taki Zuraw, ktory niestety gral piach, albo Melikson byl przesuwany i gral Siwakov... A dzis to juz bylo apogeum, sciagnac Meliksona gdzie wiadomo ze grajac 10 na 11, trzeba kogos kto wyjdzie szybko z pilka i minie 1-2 przeciwnikow, takto sciagamy ofensywnego zawodnika i kurczowa obrona... Zamiast robic zmiany ok 60 min bo nic nie bylo do stracenia, to dopiero zmiana w polu byla ok 70 min, i Maaskant sciaga najbardziej ofensywnego ze srodkowych pomocnikow - Jirsaka i wpuszcza dokladnie tego samego typem gracza na ta sama pozycje, zamiast wzmocnic sile ofensywna. Na koniec Rios, 82min 20 sekunda wchodzi za Kowalskiego, to juz lepiej bylo go dac do przodu, a moze by wygral jakas glowke i sciagnac Siwakova ktory az sie odsuwal od przeciwnikow... Ogolnie dzisejszy mecz w wykonaniu Maaskanta - dno. Po co gra Siwakov ktorego wiadomo ze nie wykupimy, tym bardziej ze gra dno? to juz lepiej dac szanse Riosowi, ktory przynajmniej cos gra badz niech juz Kirm badz Gargula zagraja, ktorzy sa na kontraktach... Jovanic, a co wy od niego checie?! Bronil pewnie, wybronil 2 sam na sam, przy bramce nie mial kompletnie szans, dobrze wybronil strzal Kucharczyka (o co narzekali komentatorzy) a to wbrew pozorom latwy strzal nie byl - po kozle zaraz przed Jovanicem i jeszcze poslizgu pilka dostala - wybil do boku, a ze asekuracji nie bylo... Cikosz - kolejne dno... fatalne ustawianie sie, wiekszosc kilkudziesieciometrowych crossow przechodzila, ogrywany co chwile, a i dzis nawet w ofensywie slabo. Ludzi mowili ze postep, ok byl, ale tez gralismy ze slabymi druzynami, dostalismy troche lepsza i odrazu wyszly jego wszystkie braki, jesli kosztuje 100 tys, to mozna brac, ale na lawke, solidny prawy obronca musi przyjsc. Nad Palicjem nie ma co sie rozczulac - gra tam z koniecznosci i widac ze to obronca nie jest - chetnie Dudu z Widzewa bym widzial... No i ogolnie dramat, szkoda ze Gienek nie trafil w pierwszej bo mecz moglby sie inaczej potoczyc.. Jaki karny?! Pareiko czekal na pilke i juz chcial lapac jak Radovic rozpedzony w niego wpadl... Nagonka C+ na Wisle robi sie chora (pokazanie tabliczki, czy reportaz wprost z boiska jak to Maaskant sedziow nie krytykuje).. Aha: RAF - Chavez objezdzany? Jedyny raz przez Szalachowskiego - fakt padla bramka, ale to bylo jeszcze kawalek i bierna postawa Siwakova pomogla Szalachowskiemu... Objechac znaczy minac, trudno mi sobie w calym meczu przypomniec inna sytuacje w ktorej ktos Chaveza by objechal, albo wyprzedzal i zastawial albo robil skuteczne wslizgi... Jesli chodzi o szybkosc, pewnie za wiele nigdy na tym nie pracowal, ale tu ma profesjonalistow ktorzy sie tym zajmuja i pewnie to poprawi. Spasc 3-4 kilo z wagi (zostawiajac przy tym mase) i poprawic motoryke i bedzie dobrze. Uwazam ze Chavez zrobil bardzo duzy postep odkad przyszedl.. |
Cytat:
Rzeczywiscie moze uzylem zlego okreslenia: byl wyprzedzany przez rywali. Jego jedyna bronia jest wslizg albo gdy zajedzie rywalowi droge (jak zdazy). Postep zrobil niewatpiliwie, ale musi popracowac nad szybkoscia. |
...........Wracacie z buta to będzie wasza pokuta.............
|
I to mnie wku.....a najbardziej że mamy juz mistrza i taki mecz olewamy ciepłym moczem!
Przecież to jest jeden z najważniejszych meczy w sezonie.Nie można podejść do niego w ten sposób. Wielki ...... z tego mistrzostwa jak nie potrafimy grac w takich meczach. Aż strach sie bać co będzie w pucharach! |
Cytat:
|
Niestety niektórzy powinni zostać ukarani za przerażający brak ambicji. Pajlić, Siwakow, Kowalski - katastrofa. Chavez walczył, ale druga bramka obciąża jego konto. Niestety polska olewacka mentalność udzieliła się także obcokrajowcom. Ten mecz uzmysłowił nam wszystkim jak daleko jesteśmy od LM. Szczególnie jeżeli chodzi o sferę mentalną i podejście. Szkoda, że Jovanić nie obronił karnego. Trudno.
Gratulację dla kolegów z Warszawy, dziś Legia była lepsza nawet pomimo grania w przewadze. I plus za protest, chociaż oczywiście nikt, ani w C+ ani w TVP o nim nie wspomniał. |
@willow
To była ironia ;) Nawet ja to dostrzegłem. Blanco ładnie zakpił z kibiców chorągiewek , co zmieniają poglądy w zależności od tego jak wiatr zawieje ;) Gdy wygrywamy z KSC jesteśmy mistrzami i mamy super zawodników, lecz po porażce już tragedia/koniec świata - wszystkich sprzedać w piz... :) |
Cytat:
tak Mi sie wydaje. |
Cytat:
Wygralismy lige, wygralismy dwumecz. Pokonalismy 2 razy Cracovie, ktora na 80% spadnie. Czego wy chcecie. Miec sezon jak Porto 26-4-0 ? |
Cytat:
|
Dzieci nesotrady się uaktywniają.Przegrali jak to w zwyczaju mamy po mistrzu.Nie ma co cudować i płakać,bo nie ma nad czym.Mecz słaby z każdej strony,z przewagą Legii-ze względu na wykorzystane sytuacje.
|
No niestety mowienie od kilku dni ze mamy juz mistrza, cel spelniony, myslimy o LM a nie o lidze, damy zagrac zmiennikom, wpuscimy na tak wazna pozycje jaka jest stoper pilkarza, ktory ledwo lapalby sie do skladu w Cracovii - wszystko to dalo swoj efekt. Maskant mysli innymi kategoriami, dla niego wazniejsze jest unikniecie kontuzji niz pokonanie Legii, swoje racje ma - bo tak szczerze - kto z glowy wymieni wyniki meczow Wisly z Legia sprzed 5, 6 lat?
|
Smiejecie sie z 11 porazek Legii, a sami mamy 7 w 28 kolejkach i z takim podejsciem spokojnie mozna(z dysko pewnie bedzie wtopa) dobic do 9...
|
Cytat:
Tak samo to nie jest ta sama Wisła co kiedyś! Jaki k...a zwykly mecz? To że mamy mistrzostwo nie znaczy że mamy olac powtarzam jeden z prestizowych meczy w sezonie Po tym właśnie sie poznaje czy zespół ma charakter i jaja zagrac na 100% mając mistrzostwo! Zresztą z takim podejściem żebyś sie nie obudził z ręką w nocniku w 2 runidzie kwalifikacji! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl