![]() |
Cytat:
|
omg :D ten komentator TVP mnie rozwalil i on komentuje mecze pilki noznej:D?
|
Cytat:
Cytat:
|
Wy się śmiejecie, ja się martwię. Wiadomo: obsada na Podbeskidzie była obstawiona. Scenariusz ustawiony. W 33 minucie Lamey fauluje niezawodnego dotąd Króla, wdziera się w pole karne i teatralnie pada po dotknięciu Łatki. Karny, bramkę strzela Biton.
62 minuta: 3-metrowy spalony Iliewa, rzecz jasna nie odgwizdany. 2-0. 78 minuta 45 sekunda - Jaliens z wyskoku pakuje Zajacowi palec w... oko, a Wilk dokańcza dzieło zniszczenia. Lekko, łatwo przyjemnie. A tu Amika bezczelnie też kupiła. Ergo: mogła podkupić naszych sędziów i przyjdzie nam zagrać uczciwie. Lipa. A może nawet będą gwizdać przeciwko nam? Tego nie pamiętają najstarsi górale, wszak nie od dziś wiadomo, że trzecim, rezerwowym strojem sędziowskim są uniformy w czerwono-biało-niebieskich barwach. PS. Nie może być! Na weszło nie ma jeszcze ani słowa o skandalicznym przekręceniu Bytomia... Z pewnością ostrzą pióra, nie chcą napisać byle czego. |
Flamengista, może jakieś źródło informacji z którego wynika, że weszło uważa, że kupujemy mecze. Konkretny artykuł, konkretny akapit, konkretny tekst.
A twoje gadanie że: Cytat:
http://www.weszlo.com/news/5881-Jedn...stw_w_tym_roku w którym jest napisane: Cytat:
|
Zastanów się. 3:1 wygraliśmy z Jagą po jednej niesłusznej bramce, dziś Amica wygrywa po wątpliwym karnym także 3:1. Widzisz analogię? A nas jadą na tej śmiesznej stronce fan clubu onanistów z Barcy, za to dzisiaj ani słowa o kuchence. Proponowałbym nie wklejać na forum linków z tego śmiesznego portalu, po co im nabijacie wejścia.
|
Cytat:
tak dodając do tematu to może i pomogli nam sędziowie w 2 spotkaniach, ale wy też nie jesteście święci, innym wytykać potraficie, a siebie nie widzicie? i wam też pomogli sędziowie w meczu z Jagiellonią. |
Cytat:
Oby dzis dwie niespodzianki byly. W drugim meczu niech trzeszcza kosci, szczegolnie w dogrywce :) |
Dogrywka w naszym meczu :D ? Widzew wystawia rezeorwowy sklad wiec moze byc ciezko o dogrywke ;) Oczywiscie pamietam rozne przypadki...jednak wierze ze wygramy i to przynajmniej 2:0 :D
Co do wczorajszego meczu.... Lech sie niezle nameczyl, to ma wiele plusow :lol: |
Chłopaki, źle z Wami:shock:
Człowiek sobie nie może zażartować, bo biorą wszystko na poważnie. Dla opornych: nie, nie uważam żeby sędzia przekręcił Bytom celowo. Po prostu kolejny z serii błędów sędziowskich. Płacimy cenę za oczyszczenie środowiska z przekupnych arbitrów. Nowi są uczciwi, ale zieloni. Nie mam też zamiaru dyskutować nt. portalu Weszło. To był żart, naprawdę. Następnym razem będę umieszczał stosowne emotikony - dla mało kumatych. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najlepsze są komentarze w mediach. Widać, że ich mocno zawiedliśmy. :) Nie dość że wygraliśmy to zrobilismy to w ciągu 90 minut bez dogrywki ( nie tak jak wczoraj Amika) i w dodatku w mocno rezerwowym składzie.
:) Ale i tak powinniśmy się wstydzic, bo przeciwnik strzelił piekną bramkę a nam tak samo wpadało. :) |
W weszło muszą rwać włosy z głowy. Wisła wygrała, a do pracy sędziego nie ma co się przyczepić. A my po prostu weszliśmy na wyższy poziom - korumpujemy tak, że w ogóle nie widać.
Dzisiejszy mecz Legii to porażka organizacyjna. Porażka oczywiście organizatora rozgrywek, bo mecz można było spokojnie przełożyć np. na koniec rundy. Byłby kolejny ciekawy mecz, również pod kątem kibicowskim. A tak? Każdy wystawia rezerwy i traktuje mecz jako zło konieczne. Szkoda. W Limanowej przynajmniej mecz Wisły był jakimś wydarzeniem. A tu klasyk Legia-Widzew w marnej oprawie i przy pustawym stadionie. Nie tak powinno budować się prestiż tych rozgrywek. |
kim jest Alves z Widzewa bo póki co fajnie pogrywa
|
3:0 i w sumie Widzew drugim skladem wiekszych problemow nie sprawil. Swoje szanse mial ale Skaba cos tam obronil no i Komor ladnie przyjal strzal na cialo :D
Wolski mimo sporej ilosci strat swietnie zaprezentowal sie przy golu. Beda z niego ludzie :D Ciekawe kogo teraz trafimy... |
Cytat:
Derby Polski znowu dla nas :) |
Ładna bramka Quasimodo, nie wiedziałem że umie tak kopnąć technicznie z wolnego.
Widzew zaprezentował poziom drugoligowy, ale to w sumie nic nowego. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Otóż to a bramki strzelali dla Ruchu Burliga i Zieńczuk. :D
|
Zieniu w ostatnich meczach gra pierwsze skrzypce w Ruchu. Żadne Jankowskie i Piechy, jak się uważnie mecz ogląda to widać świetną robotę jaką wykonuje Marek. W obecnej formie to On bije Kirma na głowę...technika, spokój, dośrodkowanie...niby elementarne rzeczy, a robią różnicę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl