Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Sartre 25.10.2011 21:45

Cytat:

Nie no skąd. Przecież Rudniew strzelił na 3-1. To załatwia sprawę bramki na 1-1 i 2-1. Znowu: wedle logiki weszło.
Sam dopiero co mi kasowałeś posty o tej tematyce...

BogoWiślak 25.10.2011 22:06

omg :D ten komentator TVP mnie rozwalil i on komentuje mecze pilki noznej:D?

wolfy 25.10.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1181793)
a Ty jako swiadek zdarzenia ktorego nie bylo ? :lol:

Jak to - nie było? Jawny "match fixing", a na pewno stawka na Amikę była wysoka :lol: Na bank Giersz się tym zainteresuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BogoWiślak (Post 1181809)
omg :D ten komentator TVP mnie rozwalil i on komentuje mecze pilki noznej:D?

Luzik. Odkąd w jednej z poprzednich edycji Pucharu Polski pomylili Ćwielonga z Juniorem Diazem, nic mnie już tam nie zdziwi ani nie zaszokuje.

flamengista 25.10.2011 22:37

Wy się śmiejecie, ja się martwię. Wiadomo: obsada na Podbeskidzie była obstawiona. Scenariusz ustawiony. W 33 minucie Lamey fauluje niezawodnego dotąd Króla, wdziera się w pole karne i teatralnie pada po dotknięciu Łatki. Karny, bramkę strzela Biton.

62 minuta: 3-metrowy spalony Iliewa, rzecz jasna nie odgwizdany. 2-0.

78 minuta 45 sekunda - Jaliens z wyskoku pakuje Zajacowi palec w... oko, a Wilk dokańcza dzieło zniszczenia.

Lekko, łatwo przyjemnie.

A tu Amika bezczelnie też kupiła. Ergo: mogła podkupić naszych sędziów i przyjdzie nam zagrać uczciwie. Lipa. A może nawet będą gwizdać przeciwko nam? Tego nie pamiętają najstarsi górale, wszak nie od dziś wiadomo, że trzecim, rezerwowym strojem sędziowskim są uniformy w czerwono-biało-niebieskich barwach.

PS. Nie może być! Na weszło nie ma jeszcze ani słowa o skandalicznym przekręceniu Bytomia... Z pewnością ostrzą pióra, nie chcą napisać byle czego.

mr_kwolf 25.10.2011 22:48

Flamengista, może jakieś źródło informacji z którego wynika, że weszło uważa, że kupujemy mecze. Konkretny artykuł, konkretny akapit, konkretny tekst.

A twoje gadanie że:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1181768)
Nie no skąd. Przecież Rudniew strzelił na 3-1. To załatwia sprawę bramki na 1-1 i 2-1. Znowu: wedle logiki weszło.

jest zwykłym pier*** jak przeczytasz artykuł:

http://www.weszlo.com/news/5881-Jedn...stw_w_tym_roku

w którym jest napisane:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez weszlo
Mądrale powiedzą - przecież było 3:0, bez wpadki sędziego byłoby 2:0! Nieprawda. Nigdy nie dowiemy się, co by się stało, gdyby nie Japończyk. Możemy bazować na faktach, a te są takie, że do momentu podyktowania "jedenastki" lepsza była Arka.

Tylko nie kasuj posta tak jak to robiłeś w temacie ekstraklasy gdy podawane przeze mnie fakty nie pasowały do forowanej tutaj tezy.

lorddavy 25.10.2011 23:12

Zastanów się. 3:1 wygraliśmy z Jagą po jednej niesłusznej bramce, dziś Amica wygrywa po wątpliwym karnym także 3:1. Widzisz analogię? A nas jadą na tej śmiesznej stronce fan clubu onanistów z Barcy, za to dzisiaj ani słowa o kuchence. Proponowałbym nie wklejać na forum linków z tego śmiesznego portalu, po co im nabijacie wejścia.

ArturBarlinek 26.10.2011 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio (Post 1181770)
Weidzialem ze na te forum moge liczyc :rotfl:

się tak głupio nie ciesz, ironii w tych postach nie widzisz? to idź zjeść kartofle, bo przecież Wisła miała wasze plecy oglądać?

tak dodając do tematu to może i pomogli nam sędziowie w 2 spotkaniach, ale wy też nie jesteście święci, innym wytykać potraficie, a siebie nie widzicie? i wam też pomogli sędziowie w meczu z Jagiellonią.

studio 26.10.2011 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1181847)
ironii w tych postach nie widzisz?

Zeby to jeszcze ktos inny pisal niz flamengista czy wolfy to bym mogl uwierzyc w ironie, ale BANKOWO oni twierdza ze tak wlasnie bylo, nie pierwszy raz flamengista sie osmiesza co zreszta nawet Twoi koledzy po szalu przyznaja i bankowo nie ostatni raz. Prawda?

Oby dzis dwie niespodzianki byly. W drugim meczu niech trzeszcza kosci, szczegolnie w dogrywce :)

kreseq 26.10.2011 09:25

Dogrywka w naszym meczu :D ? Widzew wystawia rezeorwowy sklad wiec moze byc ciezko o dogrywke ;) Oczywiscie pamietam rozne przypadki...jednak wierze ze wygramy i to przynajmniej 2:0 :D

Co do wczorajszego meczu.... Lech sie niezle nameczyl, to ma wiele plusow :lol:

flamengista 26.10.2011 09:41

Chłopaki, źle z Wami:shock:

Człowiek sobie nie może zażartować, bo biorą wszystko na poważnie.

Dla opornych: nie, nie uważam żeby sędzia przekręcił Bytom celowo. Po prostu kolejny z serii błędów sędziowskich. Płacimy cenę za oczyszczenie środowiska z przekupnych arbitrów. Nowi są uczciwi, ale zieloni.

Nie mam też zamiaru dyskutować nt. portalu Weszło. To był żart, naprawdę. Następnym razem będę umieszczał stosowne emotikony - dla mało kumatych.

mitmichael 26.10.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1181878)
Dogrywka w naszym meczu :D ? Widzew wystawia rezeorwowy sklad wiec moze byc ciezko o dogrywke ;) Oczywiscie pamietam rozne przypadki...jednak wierze ze wygramy i to przynajmniej 2:0 :D

Co do wczorajszego meczu.... Lech sie niezle nameczyl, to ma wiele plusow :lol:

A Wy to niby 1 skladem zagracie? No ciekawe czy przed meczem z Lechem Skorza zdecyduje sie na taki krok

Sartre 26.10.2011 16:03

Cytat:

A Wy to niby 1 skladem zagracie? No ciekawe czy przed meczem z Lechem Skorza zdecyduje sie na taki krok
Ljuboja i Rado na ławce, Kuciak i Żewłakow mają wolne. Prawdopodobnie zagra sporo rezerwowych: Skaba, Rzeźniczak, Choto, Manu i Kucharczyk, a za Ljuboję przesunięty do ataku będzie Żyro. Ja tam jakoś strasznie się o nasze rezerwy nie obawiam ;)

Gwiaździsty 26.10.2011 16:08

Najlepsze są komentarze w mediach. Widać, że ich mocno zawiedliśmy. :) Nie dość że wygraliśmy to zrobilismy to w ciągu 90 minut bez dogrywki ( nie tak jak wczoraj Amika) i w dodatku w mocno rezerwowym składzie.
:)
Ale i tak powinniśmy się wstydzic, bo przeciwnik strzelił piekną bramkę a nam tak samo wpadało. :)

flamengista 26.10.2011 17:53

W weszło muszą rwać włosy z głowy. Wisła wygrała, a do pracy sędziego nie ma co się przyczepić. A my po prostu weszliśmy na wyższy poziom - korumpujemy tak, że w ogóle nie widać.

Dzisiejszy mecz Legii to porażka organizacyjna. Porażka oczywiście organizatora rozgrywek, bo mecz można było spokojnie przełożyć np. na koniec rundy. Byłby kolejny ciekawy mecz, również pod kątem kibicowskim.

A tak? Każdy wystawia rezerwy i traktuje mecz jako zło konieczne. Szkoda. W Limanowej przynajmniej mecz Wisły był jakimś wydarzeniem. A tu klasyk Legia-Widzew w marnej oprawie i przy pustawym stadionie.

Nie tak powinno budować się prestiż tych rozgrywek.

szprotson 26.10.2011 18:11

kim jest Alves z Widzewa bo póki co fajnie pogrywa

kreseq 26.10.2011 21:16

3:0 i w sumie Widzew drugim skladem wiekszych problemow nie sprawil. Swoje szanse mial ale Skaba cos tam obronil no i Komor ladnie przyjal strzal na cialo :D

Wolski mimo sporej ilosci strat swietnie zaprezentowal sie przy golu. Beda z niego ludzie :D

Ciekawe kogo teraz trafimy...

0 22 26.10.2011 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1182171)
Ciekawe kogo teraz trafimy...

Pewnie na Ruch Chorzów po raz 15 z rzędu.


Derby Polski znowu dla nas :)

flamengista 26.10.2011 21:34

Ładna bramka Quasimodo, nie wiedziałem że umie tak kopnąć technicznie z wolnego.

Widzew zaprezentował poziom drugoligowy, ale to w sumie nic nowego.

7 kotów 26.10.2011 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1182058)
kim jest Alves z Widzewa bo póki co fajnie pogrywa

Pewnie niewile sie pomyle jak odpowiem, ze nikim :D

Kocur 09.11.2011 22:20

Cytat:

Ruch Chorzów pokonał Cracovię 2-1 po dogrywce w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Gospodarze awans wywalczyli już w doliczonym czasie. Dramat "Pasów", które przez cały mecz dzielnie się broniły.
jak ich nie znoszę to brawo Ruch !!

Wichar87 09.11.2011 22:23

Otóż to a bramki strzelali dla Ruchu Burliga i Zieńczuk. :D

Proud 09.11.2011 23:33

Zieniu w ostatnich meczach gra pierwsze skrzypce w Ruchu. Żadne Jankowskie i Piechy, jak się uważnie mecz ogląda to widać świetną robotę jaką wykonuje Marek. W obecnej formie to On bije Kirma na głowę...technika, spokój, dośrodkowanie...niby elementarne rzeczy, a robią różnicę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl