Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

tofik 08.08.2010 20:10

Dlatego właśnie przegrywamy w pucharach. Jak takie cioty w lidze są do ogrania. Poziom żaden z obydwu stron. Lepsza drużyna by nam tu wlepiła jak to zrobił Karabach. Coś czuję, że jak się ta drużyna nie ogarnie, to może nie być podium.

julo 08.08.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 956341)
dobrze ,ze juz koniec, bo nie moglem sie patrzec na Boguskiego. Rios w pierwszym skladzie w nastepnym meczu !


Dokładnie, skoro taki Rado mógł to czemu nie ?

Krzysiek 08.08.2010 20:11

Ci co narzekają dlaczego nie gra Rios, chyba nie podróżowali nigdy. Ciekawy jestem ilu z Was by było gotowych do gry po kilkugodzinnym locie samolotem.

Co do samego meczu. Dramat.

qchar90 08.08.2010 20:11

przeciez Boguski nie potrafi sie pozbierac po tej kontuzji ktora odniosl w meczu z Legia, nie potrafi przyjac pilki, niech sobie usiadze na lawce
Rios niech wejdzie za niego! Piotrek Brozek na tego czlowieka patrzec nie moge

zapalony 08.08.2010 20:11

Bunoza nas uratowal w 93 min przed strata bramki.

sito 08.08.2010 20:11

Ale wstyd, znowu będą się śmiać ze mnie w pracy!!!!!!!!!!!!!!

Kluvi 08.08.2010 20:11

mam nadzieje że wszyscy sobie uświadomili że Boguski póki co to ME max!!

chester2010 08.08.2010 20:11

Boguski > DNO , Żurawski > Nie wiem po co wchodził wogóle na boisko ... , defensywa DNO .

JacaTS 08.08.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sito (Post 956345)
Ale wstyd, znowu będą się śmiać ze mnie w pracy!!!!!!!!!!!!!!


Z czego? Ze Twoja druzyna wygrala?

harthausen 08.08.2010 20:11

na razie dziadostwo. Jedno szczęście, że udało się dowieźć zwycięstwo, ale jak najszybciej trenera , który się za nich weźmie.
Boguś "mistrz" dzisiaj.
Mario - dzięki.

Dzim89 08.08.2010 20:11

Nie mogę tego pojąć że chłop zarabiający tyle pieniędzy nie potrafi przyjąć piłki której trampkarze lub dzieci z podwórkowego boiska by przyjęły mowa oczywiście o Boguskim...

glutusmaximus 08.08.2010 20:11

Jak równy z równym z arką. Brawo za przygotowanie drużyny panie henryku. Fantastycznie gramy piłką. Bosko

Ogryzek 08.08.2010 20:11

Ważne 3 punkty! Tylko to.

Styl i gra słaba, a gra obronna bardzo słaba.

Pawełek - najlepszy - wygrał nam mecz!
Małecki - dobry mecz
Kirm - pierwsza połowa dobra, druga trochę gorzej

To najlepsi gracze w tym słabym meczu

Pozytyw?

Nie zgubiliśmy punktów na starcie. Tylko tyle i aż tyle:)

For_FuN_ 08.08.2010 20:12

Zenujacy spektakl, po ktorym trudno kogokolwiek wyroznic... Nie ma obrony, nie ma pomocy(to Arka prowadzila gre), nie ma ataku. Potrzeba dobrych pilkarzy.

bridgeburner 08.08.2010 20:12

Z Rafała na pewno dobry chłopak jest
ale jego obecność na boisku to jest jawny sabotaż
nie pamietam, żeby nawet Łobo tak kaleczył

ChG 08.08.2010 20:13

Dobrze, że są 3 punkty. Mam nadzieje, ze z biegiem czasu przyjdzie zgranie i jakoś ta gra będzie wyglądać. Teraz oby Kulawik nie potracił punktów, potem przyjdzie nowy trener i oby to wszystko poukładał...

szczepek19 08.08.2010 20:13

Kowalski, Bunoza, Rado pozytywne zaskoczenie :) muszą zachować spokój a będzie good

jachting 08.08.2010 20:14

Cytat:

Nie zgubiliśmy punktów na starcie. Tylko tyle.
Albo aż tyle

kondzio7 08.08.2010 20:14

pierwszy mecz ligowy a co poniektorzy to juz wystawiaja druzynie jaka pozycje zajmie. Troche bez sensu wg mnie. Mysle ze jakby zamiast Boguskiego wszedl Rios to zaliczylbym udany debiut konczac z dwma bramkami minimum. I bije sie w piers za to co mowilem o Rado. Widac chlopak nie bal sie gry, oby tak dalej:)

tarantulaw2 08.08.2010 20:15

Spokojnie. Jesteśmy 2 punkty bliżej do mistrzostwa niż Lech :)

Co do meczu.. Fakt, Pawełek uratował nam dziś 3 punkty.

qchar90 08.08.2010 20:16

dlaczego Małecki wykonuje wolne,rożne?przeciez on nie potrafi pilki dograc, wali takiego baloniki

pawelwislak 08.08.2010 20:16

Mecz żenujący, poziom napastników wstyd, hańba, żenada, skandal jak dla mnie to nie można nic powiedzieć pozytywnego o tym meczu. Nasi to gwiazdeczki i tyle!! A trener to ja nie wiem co pan Kulawik K*rwa robił przez ostatnie 3 tygodnie jak daje zagrac Super Bogusiowi co piłki nie umie przyjąć, nie umie uderzyć nic nie umie. Decyzje Małego kiedy strzelać kiedy podawać nie do komentarza, a temat Mały jaki wykonawca stałych fragmentów gry to jakaś epicka porażka niech wreszcie przyjdzie trener który mu tego ZABRONI. A jeszcze jedno trenerowi gratuluje zmian tylko o jednej można powiedzieć że niczego nie zepsuła bo wszedł Wilk za już wykończonego Kirma dzięki któremu dziś wygraliśmy i to jedyne z czego się można cieszyć. PODKREŚLĘ TO BYŁ DRAMAT !!!!!!

PS. A i jeszcze jedno mimo wielu niepewnych interwencji dziś w Wiśle PAWEŁEK MVP

willow 08.08.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepek19 (Post 956363)
Kowalski, Bunoza, Rado pozytywne zaskoczenie :) muszą zachować spokój a będzie good

Bunoza ????!!!!

glutusmaximus 08.08.2010 20:17

Coście się uczepili Boguskiego. A nie widzicie co Kowalski wyprawia w obronie? Dno kompletne. B klasa. Wychowanek wielokrotnego Mistrza Polski nie potrafi się poruszać po boisku. A ma rozegrane pewnie kilka spotkań w Ekstr. Takich środkowych obrońców można dostać na kilogramy w sklepie mięsnym.

kibicwisły1906 08.08.2010 20:17

Po co był nam okres przygotowawczy?

Bahr nie wiem co robi w tym klubie jeszcze...

szczepek19 08.08.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 956370)
Bunoza ????!!!!

tak Bunoza bo gdyby nie on zblokował Siemaszke w ostatnich minutach to raczej były podział pkt. kilka razy też potrafił się zastawić i rozegrać piłkę

iq1000 08.08.2010 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sito (Post 956345)
Ale wstyd, znowu będą się śmiać ze mnie w pracy!!!!!!!!!!!!!!

A co? Kibicujesz Arce? :rotfl:

konrad123 08.08.2010 20:20

Według mnie Bunoza się powoli w naszej lidze ogrywa. Owszem, popełnia błędy ale jest wysoki i wygrywa pojedynki główkowe. W meczu dobre wrażenie zrobił na mnie Pawełek, Małecki i trochę Cikos. Ale Boguski to faktycznie narazie nadaje się tylko do ME

chester2010 08.08.2010 20:21

Spoko , Oni się będą zgrywać ze sobą nie wiadomo ile , a ten Bunoza czy jak mu tam , to nie widzę go ... , Pawełek o dziwo zagrał dobry mecz ... coż ważne 3 Pkt w świetle Lecha , zobaczymy jak jutro Elka pojedzie ...

Stavanger 08.08.2010 20:21

Wynik nie jest zły. Mamy 3 punkty. Ale taką grą ligi nie podbijemy i nie oczarujemy. Najlepsi zawodnicy meczu to Pawełek, Kirm i Małecki. Walczyli z poświęceniem. Obrona prezentuje się bardzo słabo, tak jak i cały zespół. Oni muszą dostać się pod rękę dobrego trenera, który ich zgra i nauczy, że na boisku walczą i wspierają swojego kolegę. Brak Riosa to pewnie rezultat zmęczenia po podróży. Mam nadzieję, że trener Kulawik ( lub nowy, jeśli się pojawi ) wypróbują Andresa, szczególnie patrząc jak w dzisiejszym meczu zagrał "joker" Boguski.

DevilMayCry 08.08.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 956370)
Bunoza ????!!!!

a mało razy to nam dzisiaj dupę ratował?

snyrting 08.08.2010 20:22

Dla mnie przerażające jest to, że taki trener jak pan Kulawik zajmuje się naszą młodzieżą...

Mam nadzieję, że wraz z budową prawdziwego sztabu szkoleniowego ktoś się tym panem zajmie.

Eleusis 08.08.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 956295)
Pewnie będzie gadanie, że "Rios wczoraj przyleciał, więc jest zmęczony podróżą, ble ble ble.". No spoko, tylko Ivanovski dojechał dzisiaj i już gra. :D

Tylko, że w Arce nie ma komu grać, więc nie powinno to nikogo dziwić :-P

Rahmad 08.08.2010 20:24

Zestawienie składu interesujące i trochę eksperymentalne,ale najważniejsze ze są 3 punkty...dobrze,że Małecki coś gra...

iq1000 08.08.2010 20:24

1-10

Pawełek 9
Diaz 5
Bunoza 6
Kowalski 6
Cikosz 7
Kirm 7
Sobolewski 8
Rado 7
Małecki 8
Piotr Brożek 6
Paweł Brożek 5
Boguski 1
Żurawski 3
Wilk za krótko

glutusmaximus 08.08.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepek19 (Post 956363)
Kowalski, Bunoza, Rado pozytywne zaskoczenie :) muszą zachować spokój a będzie good

Czyśty chłopie zwariował. Koleś który ma rozegrane w lidze, me i juniorach Wisły pewnie w sumie kilkadziesiąt spotkań jest kompletnym zerem piłkarskim . Każdy lepszy napastnik zrobi go jak dziecko. W obronie zero.:evil:

serek.c2 08.08.2010 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iq1000 (Post 956387)
1-10 ...

siódemki, ósemki? Chyba inny mecz oglądałem... Tylko z oceną Boguskiego mogę się zgodzić, to co ta panienka wyprawia się w pale nie mieści.

julo 08.08.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester2010 (Post 956379)
Spoko , Oni się będą zgrywać ze sobą nie wiadomo ile , a ten Bunoza czy jak mu tam , to nie widzę go ... , Pawełek o dziwo zagrał dobry mecz ... coż ważne 3 Pkt w świetle Lecha , zobaczymy jak jutro Elka pojedzie ...

Przeciez Legia gra 13-tego i 16-tego.

Falmokirak 08.08.2010 20:28

3 pkt cieszą ale mecz strasznie słaby w naszym wykonaniu. Mam nadzieje że Kulawik nie jest ślepy i widział co wyprawiał Boguski i już nie zagra

MasterCarl 08.08.2010 20:28

Boguski znowu kolejny fatalny mecz.. tak myślę że gra dla Wisły zaczyna go przerastać.. ja bym go wypożyczył gdieś na pół roku/rok, jak tam dalej grałby padake to się podziękuje.. bo wiadomo że możliwości ma, tylko coś ostatnio się "zawiesił".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl