Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7522)

koyoot 08.08.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DwayneWade3 (Post 955893)
Znane są nazwiska?

Daj palec urwie cala reke...

Jest 9 nazwisk poki co. Kraje: Holandia, Niemcy, Wlochy, Argentyna, Szwecja. Sami sie domyslcie o kogo chodzi.

Kilka bylo na forum wymienianych,

I tak moim zdaniem najlepsza z tych wszystkich 9 kandydatur to Diego Simeone.

Reiro 08.08.2010 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 955884)
Ale co to znaczy, że nie będzie przebudowy? Ta przebudowa już jakby trwa. Zespół będzie potrzebował dobrego rozgrywającego już w grudniu, by móc skutecznie walczyć w pucharach, o ile będzie mu to dane.

Co do trenera, to pewnie zostanie nim Diego Simeone... jak tak prorok zbymak mówił, to znaczy, że tak będzie.

Zabawny jesteś...
Zbymak jedynie wspominał, że zarównod Simeone jak i Larson wyrazili wstępne zainteresowanie podjęciem rozmów i tyle.
Jeśli dla Ciebie jest to równoznaczne z podpisaniem kontraktu to gratulacje...

A propos nowego trenera to faktycznie Diego Simeone wydaje się odpowiednią osobą na to stanowisko.
Świetny zawodnik(znacznie lepszy niż Bakero), perspektywiczny trener z "sukcesami", charyzmą, stanowczością i wręcz niezdrowym zaangażowaniem w pracę.
W odpowiedzi na pytania skąd wiem jaki on jest, odpowiadam...Wszystkie jego cechy muszą być następstwem tego co prezentował jako piłkarz, a to akurat pamiętam...

Pozdrawiam

westersyl 08.08.2010 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 955906)
Zabawny jesteś...
Zbymak jedynie wspominał, że zarównod Simeone jak i Larson wyrazili wstępne zainteresowanie podjęciem rozmów i tyle.
Jeśli dla Ciebie jest to równoznaczne z podpisaniem kontraktu to gratulacje...

A propos nowego trenera to faktycznie Diego Simeone wydaje się odpowiednią osobą na to stanowisko.
Świetny zawodnik(znacznie lepszy niż Bakero), perspektywiczny trener z "sukcesami", charyzmą, stanowczością i wręcz niezdrowym zaangażowaniem w pracę.
W odpowiedzi na pytania skąd wiem jaki on jest, odpowiadam...Wszystkie jego cechy muszą być następstwem tego co prezentował jako piłkarz, a to akurat pamiętam...

Pozdrawiam

Z całym szacunkiem ale skąd ty takie rzeczy wiesz ? Koleś trenował dwie drużyny gdzieś na drugim końcu świata a ty jesteś wstanie ocenić jakim trenerem jest. Na pewno nie byłoby mu łatwo odnaleźć mu się w tutejszych realiach gdzie 90% zawodników ma podstawowe braki technicznie co powoduje, że każdą taktykę szlak trafi.

Reiro 08.08.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 955913)
Z całym szacunkiem ale skąd ty takie rzeczy wiesz ? Koleś trenował dwie drużyny gdzieś na drugim końcu świata a ty jesteś wstanie ocenić jakim trenerem jest. Na pewno nie byłoby mu łatwo odnaleźć mu się w tutejszych realiach gdzie 90% zawodników ma podstawowe braki technicznie co powoduje, że każdą taktykę szlak trafi.

Wiem, a może raczej podejrzewam jakim jest człowiekiem.
Co do jego umiejętności czysto trenerskich nie mam podstaw żeby nazwać go dobrym trenerem i właśnie z tego powodu napisałem, że posiada potencjał na klasowego trenera, a to już jest spora różnica. Co do potencjału to wnioskuję po jego, być może "skromnych" osiągnięciach jakimi było dwukrotne zdobycie mistrzostwa Argentyny.
Oczywiście nikt nie wie jak dobrym/złym trenerem jest ten zawodnik aczkolwiek są przesłanki pozwalające wierzyć, że napewno jest utalentowany. Ja osobiście wolę młodego, perspektywicznego trenera, obytego na zachodzie niż podstarzałego dziada jak choćby Don Leo...tyle w temacie... ;)

yarow 08.08.2010 17:52

Szanuję Simeone jako pilkarza i jako trenera bo zdobywac Mistrzostwa Argentyny to nie lada wyczyn. Obawiam się jedynie, że on nie zaszczepi naszym grajkom tej "mentalności zachodniej", o której wspominał prezes Basałaj.
Byłby jednak niekwestionowanym autorytetem, (z umiejętnościami piłkarskimi i trenerskimi) i gwiazdeczki zastanowiłyby się 50 razy nim zdecydowałyby się do niego fiknąc. I zapewne nie wymagałby od nich niczego innego, niż wymagał od siebie jako piłkarza. Zaś to czego wymagał od siebie, zaprowadziło go na piłkarskie wyżyny.
Oczywiście, moja uwaga dotyczy przypadku, jeśli Simeone przyszedłby do Wisły. Z dwojga ewentualnych Simeone i Larsson, wolę tego pierwszego. Argumenty "za" padały wcześniej.

tofik 08.08.2010 17:57

ALe ludzie co wy się przejmujecie. Przecież tu nikt nie chce zaszczepiać niczego tym pierdołom, tylko będzie się wymieniać nie pasujące do koncepcji ogniwa i co rundę tę drużynę wzmacniać.
Przynajmniej mam taką nadzieję. Jeśli będzie to co za Petrescu, czyli masz tu leniwych drewniaków i zrób mi wyniki...to szkoda sobie zawracać głowę.
Jestesmy chyba jedynym klubem, który dobiera trenera do piłkarzy, a nie odwrotnie. Czas się ogarnąć!

moce 08.08.2010 20:43

no prosze pan prezes zapowiadał wielkie nazwisko które przyciągnie kibiców na mecze
i prosze już są wstępne porozumienia

Proud 08.08.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 956424)
no prosze pan prezes zapowiadał wielkie nazwisko które przyciągnie kibiców na mecze
i prosze już są wstępne porozumienia

o czym mówisz?

arrosmay 08.08.2010 21:16

Ci co komentowali dzisiejszy mecz chyba czytają nasze forum, bo wspomnieli, że wśród kandydatów wymienia się kilka nazwisk zagranicznych, wśród których znajdują się m.in. Henrik Larsson i Diego Simeone

Wojtas 08.08.2010 22:01

Kto by nie przyszedl wchodzi na "grząski" teren bo Wisla na dzis to kompletnie rozsypana druzyna grajaca antyfutbol

taki trener musi miec silna osobowosc,i musi miec autorytet bo inaczej to poleci po jednej rundzie.
wiem ze to nudne i oklepne ale to musi byc ktos tak tupiacy nogami jak Petrescu...niech wiec Basalaj wybierze madrze bo czasu nie ma-

bonawentura 08.08.2010 22:16

Zgadzam się z poprzednikiem. Drużynie potrzeba chłopa z jajami, autorytetu i jeszcze dobrego taktyka z zagranicy, który nauczył by ich grać w tą piłkę.

AS82 08.08.2010 22:30

Kapka doradzi Cupiałowi ,żeby zatrudnił Raymonda Domenecha :D

konrad123 08.08.2010 22:31

Ten Simeone chyba by się nadał

Martinus 08.08.2010 22:33

Swoją drogą chyba stosunkowo rzadko przewija się wśród potencjalnych nazwisk na Forum nazwisko Paula Le Guen.Moim zdaniem jest to jedna z najciekawszych kandydatur.Trener jeszcze dość młody jednak już z wielkimi sukcesami i niezbędnym doświadczeniem.Pytanie brzmi czy w naszym zasięgu finansowym?

AYALA 08.08.2010 22:37

Simeone pewnie pracował z graczami znacznie lepszymi technicznie jak w Wiśle, nie wiem czy by sie odnalazł w Polsce.Już chyba lepiej kogoś z Europy poszukac co zrozumie mentalnośc naszych kopaczy.
Augenthaler byłby najlepszy ale od marca pracuje w 3 lidze Unterhaching

Belzebub 08.08.2010 22:39

Może z Holandii to chca zatrudnic Erwina Koemana? :) Dobrze by bylo, ale szanse pewnie zerowe..
Z dwójki Siemeone - Larsson lepszy ten pierwszy bo trenuje juz od 4 lat,a Henrik dopiero od roku..

Jesli ma byc trener zagraniczny, to nie orientuje sie ktos jak u Moskala, Czerwca czy Kulawika ma sie władanie angielskim? W takiej sytuacji asystentem nowego trenera najlepiej powienien zostać były piłkarz,mający pojęcie o "trenerce" i łatwo posługujący sie angielskim, bo nie sadze by poza naszymi stranieri którys z piłkarzy zbyt wiele wynosil z treningów,taktyki itd :-/

murray 08.08.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 956544)
Jesli ma byc trener zagraniczny, to nie orientuje sie ktos jak u Moskala, Czerwca czy Kulawika ma sie władanie angielskim? W takiej sytuacji asystentem nowego trenera najlepiej powienien zostać były piłkarz,mający pojęcie o "trenerce" i łatwo posługujący sie angielskim, bo nie sadze by poza naszymi stranieri którys z piłkarzy zbyt wiele wynosil z treningów,taktyki itd :-/

Kazio Moskal był asystentem u Dana, więc u niego z angielskim jest pewnie całkiem nieźle. Może jednak mimo to powinno się zatrudnić klubowego nauczyciela angielskiego, żeby polscy piłkarze się nauczyli i nauczyć polskiego obcokrajowców.

Devonisch 08.08.2010 22:48

Ponoć Kasperczak ma znowu Wisłę przeprosić i wrócić:)

A na poważnie to takie tematy powinno się zamykać bo są pokroju jaka pogoda będzie za rok w wakacje i jakie cyfry padną za tydzień w Lotto. Jeden już pieprzy farmazony, że ten Simeone to byłby dobry. JA PYTAM NA JAKIEJ PODSTAWIE TAK SĄDZISZ JEDEN Z DRUGIM?

Apeluję o zamknięcie tego tematu bo nawet jeśli nie przynosicie wstydu to wyglądacie jak IDIOCI.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 956544)
W takiej sytuacji asystentem nowego trenera najlepiej powienien zostać były piłkarz,mający pojęcie o "trenerce" i łatwo posługujący sie angielskim.

Czyli jakieś pół tysiąca kandydatów z Polski i około 20 tysięcy zza granicy.

Belzebub 08.08.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 956566)

Czyli jakieś pół tysiąca kandydatów z Polski i około 20 tysięcy zza granicy.

Taa..tylko ile z tych 20 tysiecy z zagranicy przedłozy naszym pilkarzom to co powiedzial trener na jezyk polski?

Inna sprawa, ze powienien to byc asystent z wiślackiego otoczenia, aby przy okazji wporwadzić nowego trenera w "wislacki świat" :)

Cfaniak 08.08.2010 23:23

Ogladalem lige plus extra i tam dziennikarze canalu plus powiedzieli ze mieli rozmawiac z prezesem basalajem na temat nowego trenera ale telefon jego nie odpowiadal poniewaz jest na spotkaniu z kandydatem na trenera byla to godz 22 45 , tak wiec cos sie szykuje ;]

Dean 08.08.2010 23:37

Tomek Kulawik jest w tej chwili młodym, obiecującym trenerem. Myślę, że zrobi karierę trenerską i kiedyś będzie na dłużej trenerem Białej Gwiazdy.:)

MLX 09.08.2010 00:37

Ogladalem lige plus extra i tam dziennikarze canalu plus powiedzieli ze mieli rozmawiac z prezesem basalajem na temat nowego trenera ale telefon jego nie odpowiadal poniewaz jest na spotkaniu z kandydatem na trenera byla to godz 22 45 , tak wiec cos sie szykuje ;]................

Ja tez oglądałem i jedyne co usłyszałem to ze basałaj nie odbiera telefonu a nie oficjalnie dowiedzieli sie ze jest na kolacji , z kim gdzie nie wiedamo moze poszedł z kochanką może z teściową albo z cupiałem hleje łyche ...

Dobranoc

0 22 09.08.2010 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reiro (Post 955906)
A propos nowego trenera to faktycznie Diego Simeone wydaje się odpowiednią osobą na to stanowisko.
Świetny zawodnik(znacznie lepszy niż Bakero)

Nie przesadzasz? Rozumiem, że trzeba przygotowywać grunt, ale bez przesady..

1q2 09.08.2010 01:05

Ciężko obu porównać - na pewno wysokiej klasy fachowcy jeśli chodzi o kariere piłkarską.Ja osobiście nie widzę Argentyńczyka w Krakowie.Nie sądzę by koleś odnalazł się w klubie drwali jakim jesteśmy.

polska.mysl.szkoleniowa 09.08.2010 01:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 956639)
Ciężko obu porównać - na pewno wysokiej klasy fachowcy jeśli chodzi o kariere piłkarską.Ja osobiście nie widzę Argentyńczyka w Krakowie.Nie sądzę by koleś odnalazł się w klubie drwali jakim jesteśmy.

Coś w tym jest. Teraz przydałby nam się Petrescu, a wcześniej pasowałby Simeone.

pawelo84 09.08.2010 01:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 956638)
Nie przesadzasz? Rozumiem, że trzeba przygotowywać grunt, ale bez przesady..

Bakero był bardzo dobrym piłkarzem, ale Simeone moim zdaniem jeszcze lepszym. Diego miał jednak pecha bo Lazio i Inter w których grał w drugiej połowie lat 90 miały chyba najlepsze personalnie drużyny w Europie ale nie stanowiły kolektywu. Kolektywem była natomiast Barca Bakero.

Ciężko ich porównywać ale mnie osobiście bardziej przypadła do gustu gra Diego.

fantom chicago 09.08.2010 04:25

Mowimy o ludziach , ktorzy odniesli sukcesy jako pilkarze.Trzeba wziasc trenera zza granicy , ktory wezmie wszystkich pseudogwiazdorow krotko za ryj i wytlumaczy , ze graja dla Wisly a nie dla siebie. Nie to , ze tesknie za Danem , ale zastrzyk swiezego powietrza mysle , zeby sie przydal...

RAF 09.08.2010 05:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 956639)
Ciężko obu porównać - na pewno wysokiej klasy fachowcy jeśli chodzi o kariere piłkarską.Ja osobiście nie widzę Argentyńczyka w Krakowie.Nie sądzę by koleś odnalazł się w klubie drwali jakim jesteśmy.

Szczerze mowiac to nie mysle zebysmy byli az takimi analfabetami technicznymi. Taktycznymi tak, technicznymi nie. Sa i nas zawodnicy ktorych technika jest na naprawde dobrym (jak na nasze standardy) poziomie: Rios, Kirm, Malecki, Wilk, Paljic, Zurawski, Jirsak, Gargula. To nie sa analfabeci. Czego im potrzeba to: profesjonalnego przygotowania motoryczno-taktycznego. I z tej maki bedzie chleb. Oni obecnie sa rozbici mentalnie, fizycznie, psychicznie... ale wiem ze ta druzyna - choc wymaga jeszcze wzmocnien - to ma potencjal..... Grunt to dobry SZTAB ZAGRANICZNY (nie trener, caly sztab szkoleniowy wraz z trenerem/i od przygotowania technicznego ) i czas.... oby stalo sie to jak najmniejszym kosztem punktowym w lidze.....

tarantulaw2 09.08.2010 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzisiejszy Przegląd Sportowy
Właściciele polskich klubów chętniej płacą za piłkarzy gigantyczne - jak na nasze warunki - pieniądze, a zarazem nie są w stanie sięgnąć głębiej do kieszeni, by zatrudnić klasowego trenera.

Wymówki w stylu „nie stać nas na zagranicznych szkoleniowców z wysokiej półki" brzmią mało przekonująco. - Coraz częściej polskie kluby są stanie wydać milion euro na piłkarza, ale na trenera już nie. To chyba jednak błąd - przyznaje właściciel Polonii Warszawa Józef Wojciechowski, który jako jedyny z polskiej czołówki jako szkoleniowca zatrudnia cudzoziemca.

Sezon jeszcze na dobre się nie zaczął, a Wisła Kraków już szuka nowego trenera. - Wszystko wskazuje na to, że będzie nim obcokrajowiec. Wiem, jakiego trenera szukam - mówi prezes Wisły Bogdan Basałaj. Padają nazwiska pierwszych kandydatów: Henrika Larssona i Diego Simeone. Obaj niedawno byli piłkarskimi gwiazdami światowego formatu, ale jako trenerzy niczego wielkiego jeszcze nie zrobili. Czołowe polskie kluby potrzebują zagranicznych trenerów z wyższej półki.

Prezesów faktycznie nie stać na szkoleniowców z absolutnego topu, bo tacy zarabiają krocie, a praca w Polsce to dla nich żadne wyzwanie i prestiż. Według magazynu France Football w minionym sezonie najwięcej na świecie zarobił Jose Mourinho w Interze Mediolan - 13 mln euro. Tylko milion euro mniej za pracę w Manchesterze City wziął Roberto Mancini. Dlatego w Polsce o wielkich trenerskich nazwiskach można zapomnieć. Zdesperowani właściciele szukają więc opcji awaryjnej i nieśmiało próbują zatrudniać zagranicznych trenerów, których sława już przebrzmiała, bądź negocjują z byłymi znanymi piłkarzami, których finansowe żądania nie powalają na kolana tylko dlatego, że zdają sobie oni sprawę, iż w Polsce i tak mogą zarobić więcej niż w swoich ojczyznach. Na takiej zasadzie na Konwiktorską trafił w ubiegłym roku Jose Maria Bakero. Mówi się, że Józef Wojciechowski płaci mu ok. 300 tys. euro rocznie. To i tak mniej niż zarabiają jego najlepiej opłacani piłkarze

Niestety... Święta prawda.

Lemoniadowy Joe 09.08.2010 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 956695)
Niestety... Święta prawda.

ale jaki sens byłby zatrudniania trenera ze światowego topu do pracy z takimi piłkarzami , wystarczy że przyjdzie solidny trener z dobrym warsztatem i odpowiednią władzą aby mógł budować zespół po swojemu , czyli powiedzieć temu i temu dziekujemy

Mixu 09.08.2010 09:33

Popieram kandydaturę Simeone. Charakterny gość dla którego Polska będzie przystankiem do większej kariery. Dać mu kredyt zaufania, i niech robi drużynę..

bonawentura 09.08.2010 09:41

Nie zgodzę się z główną tezą postawioną przez PS, że do nas trafiają słabi trenerzy zagraniczni. Naszym kopaczom przyda się wielki autorytet nawet piłkarski, który wprowadzi pewne schematy gry z lig zachodnich, wpoi im swoją taktykę, a oni będą tę jego wizję realizować. Owszem, może nasza liga jest polem doświadczalnym dla młodych, uczących się trenerów, ale mając świadomość, że Jose Mourinha do nas nie przyjdą trzeba dać szansę młodym trenerom, autorytetom piłkarskim, aby rozwinęli swoje skrzydła w takich klubach jak Wisła.

Pamiętajmy też, że nasz polski światek piłkarski jest bardzo mały i właściwie każdy zna każdego, więc lepiej sprowadzić kogoś z zagranicy, by piłkarze czuli wobec takiego trenera respekt. I kimś takim ma szanse być zarówno Henrik Larsson jak i Diego Simeone.

Nie zgodzę się ze słowami Andrzeja Iwana, że potrzeba nam polskiego trenera, bo już wszystkie opcje polskie zostały w Wiśle wyczerpane, włącznie z Maciejem Skorżą, który chyba jest najzdolniejszym trenerem młodego pokolenia w Polsce. Dlatego teraz jest konieczny wręcz trener zagraniczny, którego asystentem mógłby być Tomasz Kulawik, który w przyszłości mógłby pretendować do pierwszego trenera Wisły.

Smyrgu 09.08.2010 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 956714)
Nie zgodzę się z główną tezą postawioną przez PS, że do nas trafiają słabi trenerzy zagraniczni. Naszym kopaczom przyda się wielki autorytet nawet piłkarski, który wprowadzi pewne schematy gry z lig zachodnich, wpoi im swoją taktykę, a oni będą tę jego wizję realizować. Owszem, może nasza liga jest polem doświadczalnym dla młodych, uczących się trenerów, ale mając świadomość, że Jose Mourinha do nas nie przyjdą trzeba dać szansę młodym trenerom, autorytetom piłkarskim, aby rozwinęli swoje skrzydła w takich klubach jak Wisła.

Pamiętajmy też, że nasz polski światek piłkarski jest bardzo mały i właściwie każdy zna każdego, więc lepiej sprowadzić kogoś z zagranicy, by piłkarze czuli wobec takiego trenera respekt. I kimś takim ma szanse być zarówno Henrik Larsson jak i Diego Simeone.

Nie zgodzę się ze słowami Andrzeja Iwana, że potrzeba nam polskiego trenera, bo już wszystkie opcje polskie zostały w Wiśle wyczerpane, włącznie z Maciejem Skorżą, który chyba jest najzdolniejszym trenerem młodego pokolenia w Polsce. Dlatego teraz jest konieczny wręcz trener zagraniczny, którego asystentem mógłby być Tomasz Kulawik, który w przyszłości mógłby pretendować do pierwszego trenera Wisły.

kazdy madry glos warty jest poparcia, ja popieram Twoj...:) gdyby wszyscy tak mysleli jak Ty bylibysmy duzo dalej i bardziej profesjonalni

od 20 lat - od czasow srebra w Barcelonie jestesmy na samym dnie...srodowisko pilkarskie niechetne jest zmianom bo jesli przyjda ludzie z zagranicy to zwyczajnie zabiorą im chleb o kwalifikacjach nie bede mowil bo to zadna sztuka byc lepszym od polskich pilkarzy, trenerow i prezesow, nic za nimi nie przemawia...ani wynik ani kontakty...co poniektorzy maja duzo pieniedzy tylko tyle...

szprotson 09.08.2010 11:12

Diego Simeone nic nie osiągnął ? Przeglad sportowy to jest jakas kpina
chłop w pierszym sezonie pracy po 23 latach zdobył mistrza z Estudiates, potem wygryzł z River Daniela Passarele, a teraz namaszczali go na nowego trenera kadry.
Preferuje szybką ofensywną piłke.

Nie moge sie doczekać kiedy go podpisza.

ostach1906aka 09.08.2010 11:27

dla mnie w sumie obojętne jaki trener...
ważne, żeby WISŁA zaczęła w końcu grać, tak jak w senonie 07/08 za czasów Skorży..

pawelwislak 09.08.2010 11:30

Chyba chciałeś napisać za czasów Super Kosowskiego który ciągnął sam całą drużynę szarpał i walczył więcej niż całą drużyna obecnie

junior1906tsw 09.08.2010 11:33

To, żeby grali dobrze, to niestety zależy od trenera, jego charakteru i charyzmy. Jego pomysłu na grę, ustawienie, przygotowanie fizyczne naszych piłkarzy.

ostach1906aka 09.08.2010 11:36

no tak, ale gdyby nie Skorża, to Kosa by nie grał. Wszystko zależy od trenera..
dobra gra = trener - ok, więc niech przyjdzie taki, kto to zrobi. Nie chodzi już o nazwisko, ważne żeby taki był.

sevenheaven 09.08.2010 11:49

mi się marzy jedno, obojętnie jaki trener, ale to ..

żeby treningi trwały po kilka godzin dziennie !! w ciągu roku mają przerwe prawie 5 miesięcy .. to już jest skandal, w trakcie sezonu potrenują 2h i do domu .. w najlepszych ligach świata spędzają w klubie po 8h, mają 2 treningi dziennie, a później się dziwimy, że nie mają siły, albo wyglądają jak panienki ..
niech przyjdzie trener i zrobi chociaż te 2 treningi 1 na boisku + 1 na siłowni

jestem przekonany, że na początku będzie bardzo cięzko i będą zajechani, ale to zaprocentuje .. zabiegamy każdego przeciwnika w lidze, a w pucharach nie będziemy odstawiać, to mi się marzy !

ostach1906aka 09.08.2010 11:53

to było by dobre, ale mi się wydaje, że na razie nie wypali..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl