![]() |
Widze ze nasz nowy Słowak swietnie wkomponowal sie juz w styl Wisly :-) przynajmniej w strzelaniu :-)
|
Cytat:
|
Kiepska 1 połowa. Powinno byc 2:0 spokojnie dla nas. W drugiej coś strzelą.
|
pierwsze 45 minut ... standardowa pucharowa żenada ...
|
Ja wiem czy też gramy słabo. Kamera jest dziwnie ustawiona i dlatego wygląda to wszystko jak amatorka.
Ale jak na ten etap przygotowań, to ja uważam że zespół gra całkiem ciekawie. Rok temu byliśmy strasznie wolni. |
Zaczynam się naprawdę bać, że będzie powtórka z Lewadii.
|
Może Żuraw wejdzie i coś zmieni, bo te pipki tylu Brożek, Małecki czy Cikos strzelają w takich sytuacjach jak by grali w okręgówce.
|
No i gdzie Ci co przewidywali że ich spokojnie przejdziemy, ja nie wiem co się dzieje z tą Wisła, jest mi wstyd ludzie jeżdża za Wisła, oddają życie a te patałachy poruszają się jak muły i marnują setki, rozumiem że nasz zarząd zrobił wszystko aby rozwalić zgranie bo kaska najważniejsza, ale ja się pytam za co oni zarabiają takie koksy skoro grają niewiele lepiej niż Ci co zarabiają 2 tyś zł??...woogle kasy im powinni nie płacić dopóki nie przejdą Litwinów...czemu zawsze muszę się denrwować jak grają w pucharach, może zarząd myśli dobrze i chce z nas zrobić zespół przeciętny, no bo po co te puchary? z taką grą?
|
Dobrze, że nie mamy więcej obrońców bo zagrealibyśmy systemem 1-8-1-1.
Zero pressingu,dodatkowo na A klasie widze więcej składnych akcji |
Człowiek przez miesiąc oglądał mecze nie z tej ziemi. Piłkarz polski jak przyjmuje piłkę to mu się ona na 2 metry odbija. Na razie żenada. Liczę na drugą połowę. No i może Żurawskiego za Boguskiego i jazda .... !
|
Ja tam wielkich roznic z meczami z Levadia nie widze, dalej gramy archaiczny futbol.
|
Teraz Wam Cikos nie pasuje? ujebcie sie i jego.. zalosne sa Wasze komentarze, a nie ten mecz, hipokryci z Was i tyle
co do meczu, jak na 1 mecz oficjalny, calkiem calkiem, ale murawa i Jabulani robia swoje |
Mi się podoba Cikos tylko uważam że wszyscy zawodnicy Wisełli powinni przez najbliższe 2 tygodnie codziennie po godzinie trenować strzelanie bo naprawdę nawet jabulani nie tłumaczy strzelania centralnie w środek bramki...
|
nie jestem pewien czy ogladalem w pierwszej polowie mecz w europejskich pucharach czy b-klase... wszystko amatorka.. zaczynaja od stadionu, przez poziom transmisji po gre obu druzyn... Wisla calkiem bez jakiejkolwiek taktyki.. nie wiem co na boisku robi Garguła.. obawaialismy sie o obrone, a tu zadnych prawie akcji Szawle, nasi z przodu tez slabo, chociaz pewnie gdyby te 2 setki wpadly inaczej by to wszystko wygladalo... oby Zuraw wszedl i cos pokazal.
|
Brożek jak on mógł tego nie trafić. Bronię Cikosa, myślę że będzie z niego pożytek. Jeśli tego meczu nie wygramy to wstyd wstyd wstyd
|
Rozwaliła mnie sytuacja gdy Cikos poszedł na obieg Małeckiemu, ten mu podał jakieś 5 sekund za późno za co jeszcze opie*dolił Cikosa...
Nasza gra taka sama jak w zeszłym sezonie. Bez ładu i składu. Ciężko to oglądać. |
Grają dobrze, tamci z polowy nie wychodzą, ale niech wpuszcza Zurawia, bo mnie skreca jak widze 3 patelnie tak zmarnowane... Mimo wyniku gra na plus... o wiele lepsze podejscie niz do Levadii
Juz nie pierd... przeciez ich gniotą, zaraz usłysze ze tamci mają przewagę... :lol: |
Cikos fajnie, przynajmniej jest aktywny.
Niezły motyw jak Patryk wyprowadził piłę, a Cikos pobiegł na obieg. Małecki jedno kółeczko, do środka, minęły dwie minuty, Kasperczak zdążył się zdrzemnąć, Cikos wbiegł w pole karne z nudów i zglupiał bo nie wie co dalej robić a Mały zagrywa na skrzydło do widma :shock:. I potem bulwers do Słowaka czemu tam nie stał i nie czekał :-/. A tak generalnie to po dzisiejszych wiadomościach mi ten mecz zupełnie nie smakuje :( P.S. Kamson jak widać sytuacja nam obu zapadła w pamięci ;) |
Nie mam słów na tych kopaczy. WSTYDU NIE MAJĄ.
|
Brożek to już gra za nazwisko. Lepszych setek to już chyba marnować nie można.
Boguski kompletnie niewidoczny. Powtórka z Levadią - szykuje sie |
Gramy totalną padakę! Zarówno zespołowo, jak i indywidualnie - pod względem taktycznym, technicznym oraz motorycznym.
To co mnie najbardziej zaskakuje, to to że zespół nie ma kompletnie "ciągu na bramkę". Zamiast zajechać i rozklepać rywala, zamknąć go w polu karnym, nasi piłkarze ograniczają się do spokojnej wymiany piłek pomiędzy obrońcami. Nie ma nawet pressingu. Dramat! Z nowych nabytków - Cikos jak narazie prezentuje się o wiele słabiej od Alvareza. |
Bardziej wstyd od piłkarzy jest mi was...
|
RZEŹ!!!!! :D :D Panowie błagam niech ktoś napisze coś w stylu "dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi byle w lidze wygrywali" :D Mecz to jest po prostu rzeź. Bolą mnie oczy od oglądania. Ale mnie to szczerze nie dziwi. Przepowiadałałem 0:0 po kopaniu się po czole i tak własnie jest. Widać wiem coś o polskiej piłce. Ale niech mi ktoś odpisze, błagam niech ktoś napisze że sa po ciężkim okresie przygotowawczym, że brak im zgrania. Jabulani przecież "JEST TRUDNA DO OPANOWANIA"!!
Nie no jade ironią na maksa ale nie da się inaczej. Zal mi tych co pojechali na to g***o. I to ludzie zginęli jadąc na taką nędzę, RIP... |
Mi sie podoba GARGULA, widac jeszcze ze chlopak boi sie ostrych wejsc, ale TO JEST JEDYNY ZAWODNIK MYSLACY na boisku, kreatywny, czuje ze dojdzie do formy w jakiej byl w Belchatowie - tylko potrzeba jeszcze troche czasu, gry, ale jestem optymista, widac chec do grania i przede wszystkim ma GLOWE
Malecki hahahah... tylko tyle i az tyle |
Jak na razie pachnie Levadią.
Z ocenami poczekajmy jednak do końca meczu ;-) |
Na razie bida z nędzą przez świat pędzą.
Litwini strasznie słabi, mocniejszy to był słowacki Tatran Preszow. Skrzydła działają jako-tako dzięki Gargule, który rzuca prostopadłe piłki i obrońcom (Cikos-diaz), którzy wychodzą na pozycje. Za to nominalni skrzydłowi - Brożek i Małecki - grają tragicznie. Szczególnie Patryk, na którego liczyłem. Razi niedokładnością, do tego wcale nie gryzie trawy, czego można było po nim oczekiwać. Natomiast najsłabszy na boisku Boguski, musi za niego wejść Żuraw. Po prostu nie ma innej opcji. Na tle tego słabego rywala cieszy jednak dobra gra Garguły. Wiadomo, ma sporo swobody ale chłopak widzi sporo na boisku i rzuca świetne prostopadłe piłki. Oby był zdrowy i odzyskał dawną, reprezentacyjną formę. A Paweł Brożek powinien się wstydzić za zmarnowanie 200% sytuacji! |
Za dużo niedokładności,niecelnych podań i strat.Jak to komentator powiedział ''Gdy jest więcej precyzji to zaczyna to dobrze wyglądać'' czy jakoś tak...
|
Troche presingu i litwini sobie sami 3 bramki strzelą
|
Junior Diaz na lewej stronie to tez jest swietny pomysl. Wszystkie akcje Litwinow jada jego strona i to jeszcze po jego bledach.
Jezeli jakies transfery jutro beda to predzej z rozpaczy niz z powodu wysokiego zwyciestwa. |
Cytat:
wasiu- tyle ze litwini zrobili jedną akcje :shock: |
Niech wejdzie Żuraw i niech Heniek ich opi.....i w szatni bo patrzeć się nie mogę
|
PopŁaczcie siĘ ku...wa wszyscy !!!!!! PŁacz , pŁacz. A moŻe troche optymizmu!!!!!!
|
Naszych powinno się określać zwykłymi kopaczami, niewiem z kim muszą grać w lipcu aby wygrać, nie trafić na bramkę z 2 metrów, walić prosto w bramkarza, z Levadią nie było przygotowania fizycznego, tu nie ma wykończenia, a o pressingu, czy coś takiego istnieje w Polskiej lidze????
|
Cytat:
Olbrzymia przewage to ma Barcelona kiedy posiadanie pilki ma na poziomie 75%... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Idz lepiej przeczytaj definicje pressingu i wroc pozniej. |
sportnh - to pokaż mi sytuacje w tkorej Szwle wyszło z połowy? ja naliczylem w całej połowie takie 3 akcje, jedna sie zakonczyla strzałem 15 metrow nad poprzeczka a wczesniej dosrodkowaniem ktore wyleciało za bramke 3 akcja rozmontowana po wolnym...
Co do małego moze opierdala, ale walczy i za to ma wielki + |
No to SKWKowski bożek pokazał że mu się miejsce w składzie należy....
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl