Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

satori 15.07.2010 19:44

Widze ze nasz nowy Słowak swietnie wkomponowal sie juz w styl Wisly :-) przynajmniej w strzelaniu :-)

eryk_cartman 15.07.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 935279)
Zęby bolą od oglądania tego.

Ten Kosov,wielki chłop,zasięg ramion imponujący,zarabia w sumie jak u nas w IV lidze,a ci mieli problemu z znalezieniem bramkarza!

Bidnie to wygląda.

Trabalik też był wielki:shock: nic wielkiego nie pokazał więc nie wiem nad czym ten zachwyt.................

kpn 15.07.2010 19:45

Kiepska 1 połowa. Powinno byc 2:0 spokojnie dla nas. W drugiej coś strzelą.

szlaQ 15.07.2010 19:46

pierwsze 45 minut ... standardowa pucharowa żenada ...

wwf 15.07.2010 19:46

Ja wiem czy też gramy słabo. Kamera jest dziwnie ustawiona i dlatego wygląda to wszystko jak amatorka.

Ale jak na ten etap przygotowań, to ja uważam że zespół gra całkiem ciekawie. Rok temu byliśmy strasznie wolni.

Zwitter 15.07.2010 19:46

Zaczynam się naprawdę bać, że będzie powtórka z Lewadii.

Blaszczu16 15.07.2010 19:46

Może Żuraw wejdzie i coś zmieni, bo te pipki tylu Brożek, Małecki czy Cikos strzelają w takich sytuacjach jak by grali w okręgówce.

Mar85 15.07.2010 19:46

No i gdzie Ci co przewidywali że ich spokojnie przejdziemy, ja nie wiem co się dzieje z tą Wisła, jest mi wstyd ludzie jeżdża za Wisła, oddają życie a te patałachy poruszają się jak muły i marnują setki, rozumiem że nasz zarząd zrobił wszystko aby rozwalić zgranie bo kaska najważniejsza, ale ja się pytam za co oni zarabiają takie koksy skoro grają niewiele lepiej niż Ci co zarabiają 2 tyś zł??...woogle kasy im powinni nie płacić dopóki nie przejdą Litwinów...czemu zawsze muszę się denrwować jak grają w pucharach, może zarząd myśli dobrze i chce z nas zrobić zespół przeciętny, no bo po co te puchary? z taką grą?

mic1992 15.07.2010 19:47

Dobrze, że nie mamy więcej obrońców bo zagrealibyśmy systemem 1-8-1-1.

Zero pressingu,dodatkowo na A klasie widze więcej składnych akcji

arth_ur 15.07.2010 19:47

Człowiek przez miesiąc oglądał mecze nie z tej ziemi. Piłkarz polski jak przyjmuje piłkę to mu się ona na 2 metry odbija. Na razie żenada. Liczę na drugą połowę. No i może Żurawskiego za Boguskiego i jazda .... !

Maciuś 15.07.2010 19:47

Ja tam wielkich roznic z meczami z Levadia nie widze, dalej gramy archaiczny futbol.

SpoXsteR 15.07.2010 19:48

Teraz Wam Cikos nie pasuje? ujebcie sie i jego.. zalosne sa Wasze komentarze, a nie ten mecz, hipokryci z Was i tyle


co do meczu, jak na 1 mecz oficjalny, calkiem calkiem, ale murawa i Jabulani robia swoje

pawelwislak 15.07.2010 19:49

Mi się podoba Cikos tylko uważam że wszyscy zawodnicy Wisełli powinni przez najbliższe 2 tygodnie codziennie po godzinie trenować strzelanie bo naprawdę nawet jabulani nie tłumaczy strzelania centralnie w środek bramki...

Zienczuk8 15.07.2010 19:49

nie jestem pewien czy ogladalem w pierwszej polowie mecz w europejskich pucharach czy b-klase... wszystko amatorka.. zaczynaja od stadionu, przez poziom transmisji po gre obu druzyn... Wisla calkiem bez jakiejkolwiek taktyki.. nie wiem co na boisku robi Garguła.. obawaialismy sie o obrone, a tu zadnych prawie akcji Szawle, nasi z przodu tez slabo, chociaz pewnie gdyby te 2 setki wpadly inaczej by to wszystko wygladalo... oby Zuraw wszedl i cos pokazal.

Kryniu 15.07.2010 19:49

Brożek jak on mógł tego nie trafić. Bronię Cikosa, myślę że będzie z niego pożytek. Jeśli tego meczu nie wygramy to wstyd wstyd wstyd

Kamson 15.07.2010 19:49

Rozwaliła mnie sytuacja gdy Cikos poszedł na obieg Małeckiemu, ten mu podał jakieś 5 sekund za późno za co jeszcze opie*dolił Cikosa...

Nasza gra taka sama jak w zeszłym sezonie. Bez ładu i składu. Ciężko to oglądać.

palikot 15.07.2010 19:49

Grają dobrze, tamci z polowy nie wychodzą, ale niech wpuszcza Zurawia, bo mnie skreca jak widze 3 patelnie tak zmarnowane... Mimo wyniku gra na plus... o wiele lepsze podejscie niz do Levadii

Juz nie pierd... przeciez ich gniotą, zaraz usłysze ze tamci mają przewagę... :lol:

iiYama 15.07.2010 19:50

Cikos fajnie, przynajmniej jest aktywny.

Niezły motyw jak Patryk wyprowadził piłę, a Cikos pobiegł na obieg. Małecki jedno kółeczko, do środka, minęły dwie minuty, Kasperczak zdążył się zdrzemnąć, Cikos wbiegł w pole karne z nudów i zglupiał bo nie wie co dalej robić a Mały zagrywa na skrzydło do widma :shock:.

I potem bulwers do Słowaka czemu tam nie stał i nie czekał :-/.

A tak generalnie to po dzisiejszych wiadomościach mi ten mecz zupełnie nie smakuje :(

P.S. Kamson jak widać sytuacja nam obu zapadła w pamięci ;)

Watts 15.07.2010 19:50

Nie mam słów na tych kopaczy. WSTYDU NIE MAJĄ.

skeba 15.07.2010 19:50

Brożek to już gra za nazwisko. Lepszych setek to już chyba marnować nie można.
Boguski kompletnie niewidoczny.
Powtórka z Levadią - szykuje sie

Dzimi 15.07.2010 19:50

Gramy totalną padakę! Zarówno zespołowo, jak i indywidualnie - pod względem taktycznym, technicznym oraz motorycznym.

To co mnie najbardziej zaskakuje, to to że zespół nie ma kompletnie "ciągu na bramkę". Zamiast zajechać i rozklepać rywala, zamknąć go w polu karnym, nasi piłkarze ograniczają się do spokojnej wymiany piłek pomiędzy obrońcami. Nie ma nawet pressingu. Dramat!

Z nowych nabytków - Cikos jak narazie prezentuje się o wiele słabiej od Alvareza.

Syn Kangura z 1984 15.07.2010 19:51

Bardziej wstyd od piłkarzy jest mi was...

rafal777 15.07.2010 19:51

RZEŹ!!!!! :D :D Panowie błagam niech ktoś napisze coś w stylu "dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi byle w lidze wygrywali" :D Mecz to jest po prostu rzeź. Bolą mnie oczy od oglądania. Ale mnie to szczerze nie dziwi. Przepowiadałałem 0:0 po kopaniu się po czole i tak własnie jest. Widać wiem coś o polskiej piłce. Ale niech mi ktoś odpisze, błagam niech ktoś napisze że sa po ciężkim okresie przygotowawczym, że brak im zgrania. Jabulani przecież "JEST TRUDNA DO OPANOWANIA"!!

Nie no jade ironią na maksa ale nie da się inaczej. Zal mi tych co pojechali na to g***o. I to ludzie zginęli jadąc na taką nędzę, RIP...

sportnh 15.07.2010 19:52

Mi sie podoba GARGULA, widac jeszcze ze chlopak boi sie ostrych wejsc, ale TO JEST JEDYNY ZAWODNIK MYSLACY na boisku, kreatywny, czuje ze dojdzie do formy w jakiej byl w Belchatowie - tylko potrzeba jeszcze troche czasu, gry, ale jestem optymista, widac chec do grania i przede wszystkim ma GLOWE

Malecki hahahah... tylko tyle i az tyle

Mario Nh 15.07.2010 19:52

Jak na razie pachnie Levadią.
Z ocenami poczekajmy jednak do końca meczu ;-)

flamengista 15.07.2010 19:52

Na razie bida z nędzą przez świat pędzą.

Litwini strasznie słabi, mocniejszy to był słowacki Tatran Preszow.

Skrzydła działają jako-tako dzięki Gargule, który rzuca prostopadłe piłki i obrońcom (Cikos-diaz), którzy wychodzą na pozycje. Za to nominalni skrzydłowi - Brożek i Małecki - grają tragicznie. Szczególnie Patryk, na którego liczyłem. Razi niedokładnością, do tego wcale nie gryzie trawy, czego można było po nim oczekiwać.

Natomiast najsłabszy na boisku Boguski, musi za niego wejść Żuraw. Po prostu nie ma innej opcji.

Na tle tego słabego rywala cieszy jednak dobra gra Garguły. Wiadomo, ma sporo swobody ale chłopak widzi sporo na boisku i rzuca świetne prostopadłe piłki. Oby był zdrowy i odzyskał dawną, reprezentacyjną formę.

A Paweł Brożek powinien się wstydzić za zmarnowanie 200% sytuacji!

Ravers 15.07.2010 19:52

Za dużo niedokładności,niecelnych podań i strat.Jak to komentator powiedział ''Gdy jest więcej precyzji to zaczyna to dobrze wyglądać'' czy jakoś tak...

mic1992 15.07.2010 19:53

Troche presingu i litwini sobie sami 3 bramki strzelą

Wasiu 15.07.2010 19:53

Junior Diaz na lewej stronie to tez jest swietny pomysl. Wszystkie akcje Litwinow jada jego strona i to jeszcze po jego bledach.
Jezeli jakies transfery jutro beda to predzej z rozpaczy niz z powodu wysokiego zwyciestwa.

palikot 15.07.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 935304)
Gramy totalną padakę ! Zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Zarówno pod względem taktycznym, jak i technicznym oraz motorycznym. [/SIZE]

Do prawdy nie rozumiem jak to jest, że zamiast zajechać i rozklepać rywala, zamknąć go w polu karnym, nasi piłkarze ograniczają się do spokojnej wymiany piłek pomiędzy obrońcami. Nie ma nawet pressingu, Dramat!

Z nowych nabytków - Cikos jak narazie prezentuje się o wiele słabiej od Alvareza.

Tobie chyba słonce przygrzało! Sam jestem w szoku jakim presingiem grają, a ty piszesz ze go nie ma :shock: Spokojnie gramy na wyjeździe mamy olbrzymią przewagę, i jednak nie stoczylismy sie pilkarsko jak to niektorzy obwieścili na tym forum..

wasiu- tyle ze litwini zrobili jedną akcje :shock:

Kryniu 15.07.2010 19:54

Niech wejdzie Żuraw i niech Heniek ich opi.....i w szatni bo patrzeć się nie mogę

fabio 15.07.2010 19:54

PopŁaczcie siĘ ku...wa wszyscy !!!!!! PŁacz , pŁacz. A moŻe troche optymizmu!!!!!!

Mar85 15.07.2010 19:55

Naszych powinno się określać zwykłymi kopaczami, niewiem z kim muszą grać w lipcu aby wygrać, nie trafić na bramkę z 2 metrów, walić prosto w bramkarza, z Levadią nie było przygotowania fizycznego, tu nie ma wykończenia, a o pressingu, czy coś takiego istnieje w Polskiej lidze????

sportnh 15.07.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 935315)
Tobie chyba słonce przygrzało! Sam jestem w szoku jakim presingiem grają, a ty piszesz ze go nie ma :shock: Spokojnie gramy na wyjeździe mamy olbrzymią przewagę, i jednak nie stoczylismy sie pilkarsko jak to niektorzy obwieścili na tym forum..

bez urazy, ale patrzac na to co Ty piszesz, to Ty chyba naprawde jestes PALIKOT...

Olbrzymia przewage to ma Barcelona kiedy posiadanie pilki ma na poziomie 75%...

Zienczuk8 15.07.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic1992 (Post 935312)
Troche presingu i litwini sobie sami 3 bramki strzelą

jedna juz prawie sobie strzelili;) Malecki opieprza a to Cikosa, a to Pi.Borzka za to, ze on sam marnuje dosrodkowanie ... najlepiej, gdy Patryk jest przy pilce biec tam gdzie w mysl logiki biec sie niepowinno to moze cos z tego bedzie.

SpoXsteR 15.07.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh
Olbrzymia przewage to ma Barcelona kiedy posiadanie pilki ma na poziomie 75%...

a Wisla ile ma? Ty ogladasz mecz w ogole? ...

sportnh 15.07.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 935324)
a Wisla ile ma? Ty ogladasz mecz w ogole? ...

Nie, nie ogladam meczu i wypowiadam sie co do poszczegolnych zawodnikow.

Idz lepiej przeczytaj definicje pressingu i wroc pozniej.

palikot 15.07.2010 19:57

sportnh - to pokaż mi sytuacje w tkorej Szwle wyszło z połowy? ja naliczylem w całej połowie takie 3 akcje, jedna sie zakonczyla strzałem 15 metrow nad poprzeczka a wczesniej dosrodkowaniem ktore wyleciało za bramke 3 akcja rozmontowana po wolnym...

Co do małego moze opierdala, ale walczy i za to ma wielki +

kotyrek 15.07.2010 19:58

No to SKWKowski bożek pokazał że mu się miejsce w składzie należy....

Markus 15.07.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 935293)
Ja tam wielkich roznic z meczami z Levadia nie widze, dalej gramy archaiczny futbol.

Bo nie mamy jakości ani z tyłu, ani z przodu. Miejmy nadzieję, że choć wynik będzie inny niż ten przed rokiem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl